Dodaj do ulubionych

POLECAM CLARISSĘ BARDZO MIŁA OBSŁUGA

05.04.09, 12:11
Witajcie polecam salon sukien Clarissa na ul. Jedności Narodowej,
zwiedziłam chyba wszystkie salony ślubne we wrocku i nic, co tam widziałam nie przekonywało mnie do końca, jeśli mi odpowiadała sukienka ale chciałam zaproponować kilka zmian np. zamiast stroika aplikację z koronki to był już problem panie były bardzo niezadowolone bo sukienki są szyte za granicą i one tylko dopasowując do figury.
Pojechałam do Clarissy i SZOK mogłam przymierzyć sukienki(bo w jednym z salonów pani mi nie pozwoliła).
Jest to pracownia więc mogłam zaproponować swoje sugestie i zmiany jakie chciałam dokonać, i co najważniejsze pani która mnie obsługiwała jest krawcową i rozmowy wywnioskowałam że zna się na tym co robi.
Zamówiłam sukienkę z kolekcji firmy,ale wszystkie zasugerowane zmiany zostały uwzględnione.

Obserwuj wątek
    • kindzia-1 Re: POLECAM CLARISSĘ BARDZO MIŁA OBSŁUGA 07.04.09, 10:32
      Zgadzam się z Sandrą po przeczytaniu tego posta zastanawiałam się czy tam się
      wybrać ale raz się żyje, pojechałam do tego salonu, może raczej do pracowni
      sukienek na wystawie może nie ma za dużo ale to co jest jak na mój gust jest
      niczego sobie.
      Nikt po wejściu nie rzucał się na mnie i nie namawiał do kupna sukienki, mogłam
      sobie spokojnie pooglądać sukienki i katalogi.
      Po krótkiej rozmowie z krawcową faktycznie widać że zna się na szyciu sukien
      ślubnych.
      Do salonu wybrałam się z koleżanką która pracuje w zakładzie krawieckim i zna
      się na szyciu, była bardzo zaskoczona jakością, bo większość salonów uważa że to
      jest sukienka na jeden dzień i tylko zwieszku ma ładnie wyglądać a do środka
      prują się szwy.
      Muszę się zastanowić ale myślę ze właśnie tam zamówię swoją sukienkę.
    • anka.64 Re: POLECAM CLARISSĘ BARDZO MIŁA OBSŁUGA 29.04.09, 20:07
      Zgadzam się z wami, man nietypową figurę to znaczy nie wyglądam jak modelki w
      katalogach, tu i ówdzie coś mi się "wylewa" pani Renia pomogła mi to wszystko ukryć.
      Wybrałyśmy sukienkę z tafty z kwiatem ten model akurat mi się spodobał.
      Już niedługo będę miła przymiarkę napiszę jak wypadła.
    • emilya5 Re: POLECAM CLARISSĘ BARDZO MIŁA OBSŁUGA 09.05.09, 11:15
      A ja też tam szyję ^^ póki co sukienka jest w fazie wstępnej, ale już widać, że
      Pani Krawcowa zna się na tym co robi i na prawdę się przykłada do swojej pracy.
      Ponieważ mam własny projekt odbiegający od typowych sukienek to szukałam kogoś
      kto nie tylko dobrze mi uszyje sukienkę, ale też i zrozumie moją idee. Myślę, że
      się udało :)
      Zanim podjęłam decyzję rozmawiałam jeszcze z inną krawcową też z wrocławskiego
      salonu, równie miłą, ale miałyśmy rozbieżne wizje mojej sukienki i bałam się, że
      w tym drugim przypadku wyjdzie sukienka komunijna, a nie ślubna. Tutaj mam
      pewność, że oddałam projekt w fachowe ręce.
      Oczywiście zobaczymy jaki będzie efekt końcowy :)ale jestem dobrej myśli po tym
      co do tej pory widziałam ^^

--
      www.wroclawskabiedronka.blox.pl
    • marta.48 Re: POLECAM CLARISSĘ BARDZO MIŁA OBSŁUGA 19.05.09, 16:16
      Po przeczytaniu tych postów zastanawiałam się czy wybrać się do tego salonu, ale
      raz się żyje i byłam mile zaskoczona.
      Jest to bardziej pracownia z wystawionymi swoimi modelami sukien, bo tu się
      szyje suknie na miejscu a nie sprowadza i ceny są do przyjęci jak na dzisiejsze
      czasy. po rozmowie z panią krawcową postanowiłam zamówić tam sukienkę i bolerko.
      PS.
      Znalazłam ich stronę w necie.

clarissasuknie.pl

• sandra-5 Re: POLECAM CLARISSĘ BARDZO MIŁA OBSŁUGA 30.05.09, 22:44
        Byłam dzisiaj odebrać swoją suknię, jest piękna,nie żałuję decyzji co do wyboru
        krawcowej (co do obsługi to pisałam wcześniej).
        Suknia jest dopracowana w najdrobniejszych szczegółach.
        Polecam wszystkim tym co chcą mieć wymarzoną suknię ślubną za rozsądną cenę,
        WARTO. :)
    • teresa19.0 Re: POLECAM CLARISSĘ BARDZO MIŁA OBSŁUGA 14.06.09, 12:57
      Ja już jestem po ślubie, ale szyłam u tej pani swoją suknię ślubną.
      Moja wymarzona suknia była naprawdę śliczna, chociaż jak szłam na rozmowę nie
      bardzo wiedziałam czego chcę.
      Po rozmowie z panią miałam zaprojektowaną suknię, a na przymiarkach suknia
      nabierała swojego wyglądu a efekt końcowy był naprawdę oszałamiający.
      Takich krawcowych jest już coraz mniej lub nie ma wcale.
      • krysi.a Re: POLECAM CLARISSĘ BARDZO MIŁA OBSŁUGA 16.06.09, 21:15
        Witam
        Czytając posty na temat Clarissy zastanawiałam się czy ta krawcowa jest taka dobra.
        Poprosiłam moją ciocię która kiedyś szyła miarowo i jest na emeryturze żeby
        poszła ze mną do tej pracowni i przysłuchała się mojej rozmowie z krawcową i
        żeby obejrzała sukienki które są tam na wystawie pod względem wykonania i jakości.
        Byłyśmy tam prawie godzinę po wyjściu ciocia powiedziała mi że to krawcowa ze
        starej szkoły (chociaż pani jest w średnim wieku) i z tego co widziała suknie są
        wykonane z bardzo dużą dbałością
        i że już mało kto przykłada się do swojej pracy i tak poważnie traktuje swoich
        klientów.
        Myślę że ja też mogę z czystym sumieniem polecić Atelier Clarissa
        • krysi.a Re: POLECAM CLARISSĘ BARDZO MIŁA OBSŁUGA 11.07.09, 21:42
          Witam znowu.
          Byłam dzisiaj w Clarissie i zamówiłam suknię.
          Myślę że jest to wybór najlepszy z najlepszych bo dostałam jeszcze rabat 15% bo
          sukienka jest na październik bo firma daje taki rabat na suknie z terminem ślubu
          od października do końca roku.
          Za jakiś czas napiszę jak było na przymiarce.
    • tar-a Re: POLECAM CLARISSĘ BARDZO MIŁA OBSŁUGA 26.07.09, 16:36
      Jeśli któraś z was chce mieś naprawdę piękną suknię to polecam Clarissę, na co
      zwróciłam uwagę to jak krawcowa podchodzi do klienta, sukienka jest dopracowana
      i "wypieszczona".
      Ja mam taki problem że pracuję do godz. 18-tej i był problem że nie mogłam
      zdążyć na przymiarki i tu miła niespodzianka pani krawcowa bez problemu umawiała
      się ze mnę po godzinach.
      • krysi.a Re: POLECAM CLARISSĘ BARDZO MIŁA OBSŁUGA 03.08.09, 08:41
        Myślę że trafić tam to nie problem, jest to ul. Jedności Narodowej 96.
        Salon znajduje się na krzyżówce Jedności i Roosevelta, tuż przy rozwidleniu
        Jedności Narodowej i Poniatowskiego.
        A jak będziesz miała jeszcze problem to wejdź na mapy google:

http://maps.google.pl/maps?oe=utf-8&client=firefox-a&ie=UTF8&q=suknie+%C5%9Blubne+wroc%C5%82aw&fb=1&split=1&gl=pl&ei=Q4Z2StqcAZONOIWI6M4F&hl=pl&sll=51.112022,16.999937&sspn=0.023620,0.103537&cd=6&usq=suknie+%C5%9Blubne&cid=10549749844363887900&li=lmd
    • sonia-7 Re: POLECAM CLARISSĘ BARDZO MIŁA OBSŁUGA 03.09.09, 22:37
      Ja również wybrałam się do tego salonu, nie miałam jeszcze sprecyzowanego
      pomysłu na swoją suknię więc poszłam sobie pooglądać czy znajdę coś dla siebie.
      Zostałam naprawdę miło obsłużona chodź przyszłam przed samym zamknięciem i na
      wstępie powiedziałam że się tylko rozglądam.
      Pani poświęciła mi swój czas już po zamknięciu sklepu,zaproponowała mi
      przymierzenie sukienek które mi się spodobały.
      Ponieważ pracuję do godz. 17,00 nie w każdym salonie chcieli ze mną rozmawiać po
      godz. 18-tej.

• bella-3 Re: POLECAM CLARISSĘ BARDZO MIŁA OBSŁUGA 04.09.09, 15:17
        Czytając powyższy post postanowiłam wybrać się do tego salonu,
        na pierwszy rzut oka salon nie jest duży i nie ma tam wiele sukienek. Ale z tego
        co mi powiedziała krawcowa to ona prowadzi bardziej pracownie i szyje pod
        zamówienie.
        Jeśli chodzi o obsługę to jest naprawdę miła i profesjonalna, a pani co tam
        pracuje ma pojęcie o szyciu.
        I to chyba tyle moich spostrzeżeń
    • emilya5 Re: POLECAM CLARISSĘ BARDZO MIŁA OBSŁUGA 03.10.09, 10:07
      roza-7 uwierz mi te wszystkie posty nie pisze jedna i ta sama osoba :) tylko zadowolone klientki.
      26.09.09 wzięłam ślub w sukni z salonu Clarissa i na prawdę sukienka spełniła swoją rolę doskonale. Nie martwiłam się, że coś się popruje, że coś jest niedorobione. Była dokładnie taka jak sobie wymarzyłam! ponieważ miałam raczej nietypowy pomysł na sukienkę muszę pochwalić Panią Krawcową, że mojego niezbyt dokładnego projektu potrafiła zrobić wspaniałą kreację, która pasowała nie tylko do mojej sylwetki ale i charakteru ^^
      Jeżeli ktoś zamierza szyć sukienkę to polecam ten salon nie tylko dlatego, że dostanie gotowy produkt wykończony do ostatniego szwu, ale również dlatego, że będzie to sukienka z klasą z dobrze dobranych tkanin i dodatków.
      Obszerny dół mojej sukienki był z turkusowej tafty obszyty koronką. Koronka była tak wycięta i naszyta, że wyglądała jak haft na tafcie :) żadnych strzępów, żadnych wystających nitek.
      I co ważne, sukienka była tak uszyta, że ukrywała niedoskonałości figury.

Żeby nie być gołosłowna, ani posądzona o to, że jestem podstawioną osobą wrzucam zdjęcie mojej sukienki :)
      img44.imageshack.us/img44/6030/sukienkao.jpg
            • roza-7 Re: Autoreklama 14.12.09, 00:39
              zuzu-1-Ty jedyna zostawiłaś po założeniu konta jeszcze jeden wpis na forum w innym wątku niz o sukienkach...
              Natomiast kindzia-1,sandra-5,anka.64, emilya5,lila-4,marta.48,teresa19.0...i inne panie wystepują tylko w wątkach pt:
              "POLECAM CLARISSĘ BARDZO MIŁA OBSŁUGA"lub
              "Krawcowa" lub ewentualnie "Co sądzicie o tej sukience?"...no to co można o tym myślec?..
              Jeśli wypatrzenie tego to już "konkurencja",to pomyśl jak sprytniej zrobić autoreklamę,żeby sie inni nie "skapnęli";)))
              • atelier-clarissa Re: Autoreklama 14.12.09, 13:51
                Witam cię roza-7.
                Myślę że źle oceniasz ludzi, albo oglądasz za dużo komisji śledczych.
                Jestem właścicielem Atelier Clarissa i uważam że robisz przykrość osobom które
                się tu wpisały i skorzystały z naszych usług.
                Wszystkich klientów traktujemy z należytym szacunkiem i powagą bo jest to nasze
                motto.
                Myślę że nie byłaś u nas w salonie.
                Pozdrawiam cię roza-7.

PS.
                Nie będę z tobą polemizował na tym forum przez szacunek dla innych.
                • roza-7 Re: Autoreklama 14.12.09, 20:25
                  Atelier-Clarissa...to jest forum...tu każdy wypowiada sie swobodnie:)
                  Ja nie oceniam źle ludzi,ani nikomu nie robię przykrosci-jak jestescie dobrzy w tym co robicie to niezależnie od wszystkiego Wasze usługi sie wybronią:)
                  A co do moich spostrzeżen...po prostu trudno jest nie odnieść takiego wrażenia skoro wszystkie osoby tu zalogowane podjęły wątek TYLKO o sukienkach z Waszego salonu-innych wątków nawet nie tykajac...
                  Jeśli nawet teraz te wszystkie zachwycone Waszymi sukienkami panie podejmą inne tematy weselne typu DJ,sala weselna,menu,buty itp to i tak wygląda na to,że mnie to nie przekona:)

Ale do salonu pewnie zajrzę,bo ślub przede mną...bo nie twierdzę,ze Wasze usługi są złe.

Pozdrawiam!

Róza
                  • emilya5 Re: Autoreklama 07.02.10, 22:23
                    "A co do moich spostrzeżen...po prostu trudno jest nie odnieść takiego wrażenia
                    skoro wszystkie osoby tu zalogowane podjęły wątek TYLKO o sukienkach z Waszego
                    salonu-innych wątków nawet nie tykajac..."

Ja nie zamierzam podejmować innych wątków weselnych na forum, ponieważ w sieci
                    szukałam tylko sukienki, całą resztę załatwiałam na miejscu.
                    Krawcową znalazłam przez internet (między innymi dzięki wpisom dziewczyn, które
                    były zadowolone z usług) i uznałam, że za wykonaną pracę należy się w sieci
                    pochwała :) (może faktycznie przesadziłam skoro zabrzmiało to jak autoreklama,
                    ale uważałam, że się należy:)
                    Wesele się odbyło, temat jako taki przestał mnie fascynować, nie zaglądam na
                    wątki ślubne, bo nie mam potrzeby. Na forum gazety również się nie udzielam.

Z rozą-7 zgadzam się w jednym- dobre usługi wybronią się same :)najlepiej niech
                    Pani wybierze się do salonu, a nie wypatruje wszędzie spisku.

--
                    www.wroclawskabiedronka.blox.pl
    • bella-3 Re: POLECAM CLARISSĘ BARDZO MIŁA OBSŁUGA 06.12.09, 22:37
      Jestem już po ślubie (28.11.2009) :).
      Też uszyłam swoją suknie w tym salonie według własnego projektu i naprawdę
      jestem zadowolona z usługi, przetańczyłam całą noc i nic mi się nie popruło ani
      nie odpadło.
      Nie będę się rozpisywać bo może ktoś napisać że to krypto reklama, ale myślę że
      osoby które to pisały nie korzystały z usług tego salonu.
      Ja z czystym sumieniem mogę polecić ten salon.
    • megi.9 Re: POLECAM CLARISSĘ BARDZO MIŁA OBSŁUGA 24.01.10, 20:35
      Czytając te posty, zwłaszcza ostatnie zastanawiałam się co o nich myśleć.
      Byłam z moim przyszłym na targach ślubnych w Hali Stulecia odwiedziłam chyba
      wszystkie stoiska z sukniami ślubnymi, ale tylko dwa zwróciły moją uwagę.
      Pierwszy to Adeline, ale cóż suknie ładne tylko ceny trochę nie ma moją kieszeń.
      Drugi to Clarissa, ich suknie były całkiem inne niż wszędzie no i ceny Ok.
      Wybrałam się do salonu, przymierzyłam sobie trzy modele które mnie interesowały,
      pani która mnie obsługiwała odpowiedziała mi na wszystkie pytania i starała mi
      się doradzić.
      Wróciłam za kilka dni i wybrałam tę swoją jedyną suknię.
      Myślę że to najlepszy wybór jaki mogłam dokonać.
    • kora-3 Re: POLECAM CLARISSĘ BARDZO MIŁA OBSŁUGA 05.03.10, 21:00
      Miałam nie zabierać głosu na tym forum, ale zmieniłam zdanie.
      Byłam dzisiaj w tym salonie i po przymierzałam kilka sukienek i nie mogę
      powiedzieć nic złego o tym salonie, pani bardzo miła i kompetentna no i jeszcze
      jedno do sukienki dostałam prezent, biżuterię Swarovskiego gratis.
    • megi.9 Re: POLECAM CLARISSĘ BARDZO MIŁA OBSŁUGA 21.04.10, 10:15
      Właśnie wczoraj odebrałam swoją suknię, po odbiór poszłam z mamą i siostrą.
      Nie będę się specjalnie rozpisywać, ale moja suknia wyszła jeszcze piękniejsza
      niż sobie wymarzyłam,a mama była tak podekscytowana i zachwycona że dawno jej
      takiej nie widziałam.
      Ja z czystym sumieniem mogę polecić p. Renię.
      DZIĘKUJĘ
      • kora-3 Re: POLECAM CLARISSĘ BARDZO MIŁA OBSŁUGA 08.08.10, 16:32
        callja napisała:

> kora-3, bardzo proszę o umiar w ciągłym zachwalaniu salonu, gratisów
        > etc. i wklejaniu kilka razy tej samej wiadomości... najazd
        > klonów "imię-plus-cyferka" w tym wątku wzbudza dużą nieufność!!!
        callia myślę należy zmienić system rejestracji żeby nie sugerował cyferek tylko
        same literki myślę że cię to usatysfakcjonuje.
        Myślę że nie ma co się wdawać z tobą w dyskusję bo to nie ma sensu.

• papa-para Re: POLECAM CLARISSĘ BARDZO MIŁA OBSŁUGA 09.08.10, 10:31
        callja napisała:

> kora-3, bardzo proszę o umiar w ciągłym zachwalaniu salonu, gratisów
        > etc. i wklejaniu kilka razy tej samej wiadomości... najazd
        > klonów "imię-plus-cyferka" w tym wątku wzbudza dużą nieufność!!!

Powiem szczerze, ze wlasnie najazd tych klonow - osob, ktore rejestruja
        sie na forum tylko w celu zachwalania tego jednego salonu, a nie
        bioracych udzialu w zadnych innych dyskusjach na tyle wzbudzil moja
        nieufnosc, ze nie skorzystalam z uslug tego salonu i suknie kupilam
        gdzies indziej. Nie mowie, ze salon jest zly, ale nie podoba mi sie
        taki lewy marketing.
    • callja Re: POLECAM CLARISSĘ BARDZO MIŁA OBSŁUGA 09.08.10, 23:56
      atelier-clarissa napisała:

przeczytałem jeszcze raz uważnie regulamin forum i nigdzie nie
      znalazłem wzmianki że osoba zainteresowana musi się udzielać w
      innych wątkach tego forum

To prawda. Ale w regulaminie jest tez wyraźnie napisane, że reklama
      (zwłaszcza nachalna) jest kategorycznie zakazana, a od ofert jest
      osobne forum (następca dwukropka). Z ewentualnymi sugestiami i
      ofertami zapraszam usługodawców na maila potencjalnej klientki, a
      szczególnie afektowane zachwyty będą nieodwołalnie kasowane. Jeśli
      atelier pragnie założyć sobie "księgę gości" (oczywiście
      zachwyconych) - to uprzejmie sugeruję, by nie tutaj; forum to nie
      prywatne podwórko ani słup ogłoszeniowy!! W tym tego służy własna
      strona www i księga gości na niej, albo.... osobne forum. Choćby na
      GW.
        • callja Re: POLECAM CLARISSĘ BARDZO MIŁA OBSŁUGA 10.08.10, 21:00
          ania.wi napisała:

> Dlaczego moj wpis z wczoraj zostal skasowany??

Ze względu na fakt, iż wlaściciel (-lka?) Clarissy nawiązywała do
          tych postów, stosując bardzo agresywną retorykę. Rozumiem dbałość o
          firmę, ale traktowanie forum jako bezpłatnego słupa ogłoszeniowego
          jest primo niezgodne z regulaminem, secundo niedopuszczalne z
          etycznego punktu widzenia.

Cóż, moim zadaniem na forum jest dbałość o przestrzeganie regulaminu
          przez forumowiczów... dura lex, sed lex.
            • callja Re: POLECAM CLARISSĘ BARDZO MIŁA OBSŁUGA 11.08.10, 00:43
              W ramach odpowiedzi zacytuję post forumki para-para:

"Powiem szczerze, ze wlasnie najazd tych klonow - osob, ktore
              rejestruja sie na forum tylko w celu zachwalania tego jednego
              salonu, a nie bioracych udzialu w zadnych innych dyskusjach na tyle
              wzbudzil moja nieufnosc, ze nie skorzystalam z uslug tego salonu i
              suknie kupilam gdzies indziej. Nie mowie, ze salon jest zly, ale nie
              podoba mi sie taki lewy marketing."

Notabene, zabroniony przez regulamin forum...
              • ania.wi Re: POLECAM CLARISSĘ BARDZO MIŁA OBSŁUGA 11.08.10, 18:46
                Ok,nie bede wiecej dyskutowac..Czasem warto cos sprawdzic zamiast doszukiwac sie
                podejrzen...Ja jestem juz po slubie ale wrazenia co do mojej sukni zachowam dla
                siebie bo jak widze na forum nie moge sie tym podzielic.A szkoda bo mnie czyjas
                opinia pomogla i nie przyszlo mi do glowy weszyc podstepu zanim tam nie
                poszlam.POZDRAWIAM!
                • papa-para Re: POLECAM CLARISSĘ BARDZO MIŁA OBSŁUGA 12.08.10, 16:24
                  Ale ja tam poszłam :) Po czym stwierdziłam, że nie mam zaufania do tego
                  salonu, bo:

1. nie podobały mi się wiszące tam sukienki - to jest jednak kwestia
                  gustu

2. stwierdziłam, że mąż albo syn właścicielki (bądź inna osoba z jej
                  otoczenia) tworzy nieustannie na tym forum nieprawdziwych użytkowników.
                  Typowe dla kiepskich fałszywych użytkowników jest właśnie to, że nie
                  piszą na żadne inne tematy poza poleceniem jakiejś jednej jedynej
                  usługi. Ponieważ kiepskie metody marketingowe spowodowały moją
                  podejrzliwość co do tego, czy i końcowy produkt będzie tym, czym ma
                  być, udałam się do innej firmy, gdzie uszyto mi taką sukienkę, jakiej
                  się spodziewałam.

Nawiasem mówiąć ten salon, gdzie robiono mi sukienkę, ma dość kiepskie
                  opinie na tym forum; poszłam tam jednak bo uszyli ładną sukienkę mojej
                  koleżance i na tym bazowałam. Z mojej jestem bardzo zadowolona.
                  • roza-7 Re: POLECAM CLARISSĘ BARDZO MIŁA OBSŁUGA 12.08.10, 22:33
                    Sprytna jesteś Papa-para:))
                    Ja tez skorzystałam z polecenia i piękna sukienkę do mojego wzrostu i figury szyła mi przemiła Pani Joasia z Tamen Liberi,którą polecam nie tylko z powodu umiejętności,ale ogromu cierpliwości i uśmiechu:)))
                    Clarissa z powodu nahalnej reklamy przegrała...niestety dla..Clarissy.
    • simka.ab Re: POLECAM CLARISSĘ BARDZO MIŁA OBSŁUGA 16.12.10, 23:24
      Ślub mam dopiero 22 października , ale swoją suknię zaczęłam już szukać miesiąc temu, byłam na targach ślubnych w listopadzie ale nic specjalnego tam nie znalazłam, wybrałam się też w grudniu i wybór był o wiele większy.
      Nie chcę pisać że polecam czy nie polecam jakąś firmę ale suknię którą wybrałam jest z tego salonu, szczerze mówiąc przeglądałam stronę tego salonu kilak razy i sukienka na stronie nie wzbudziła mojego zainteresowania (przydało by się zmienić fotografa) ale na targach sukienka mnie zauroczyła, przynajmniej jeden wybór mam z głowy bo wiem że to jest ta.
      Szkoda że nie można tu wstawiać zdjęć z przymiarek.
      • simka.ab Re: POLECAM CLARISSĘ BARDZO MIŁA OBSŁUGA 01.11.11, 20:13
        Witam was.
        Widzę że jest coraz mniej postów na to forum, ale może zainteresuje was moja oferta.
        Jestem już po ślubie i mam do sprzedanie swoją suknię ślubną, szyłam ją w tym salonie model AC 1105. Suknia jest z białej satyny rozmiar 36 w oryginale jest jedno ramiączko a u mnie są dwa ramiączka z koronki odpinane +welon. Cena 1400zł. Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę o e-maila na adres: simka.ab@gazeta.pl.
        Suknia jest w bardo dobrym stanie.
    • malazuzu Re: POLECAM CLARISSĘ BARDZO MIŁA OBSŁUGA 17.02.13, 18:59
      Witam was, na tym forum raczej się nie udzielam, ale czytam i korzystam z porad zamieszczanych tu.
      Wracając do mojej sprawy, na początku roku zamówiłam w salonie suknię AC1206 typu princeska rozmiar 34, jestem już po drugiej przymiarce, cały gorset jest już wykonany, nie ma jeszcze dołu sukni. Ślub miałam mieć w długi weekend majowy, ale ze względów rodzinnych muszę go odwołać. Z panią z salonu uzgodniłam że będę mogła odstąpić swoje miejsce i termin bez utraty zadatku. Wyglądało by to tak, osoba która przyszłaby na moje miejsce nie płaciłaby zadatku w salonie tylko mi powiedzmy 75% kwoty.Ponadto do sukni jest bolerko i welon w gratisie.
      Jeśli miałby ktoś jakieś pytania proszę piszcie na e-maila gazetowego.
      Pozdrawiam i czekam na propozycję.
      • malazuzu Re: POLECAM CLARISSĘ BARDZO MIŁA OBSŁUGA 24.03.14, 13:57
        Witam serdecznie i mam wielką do moderatora tego forum o nieusuwanie mojego posta.
        Na przełomie października i listopada 2013r. skontaktowała się ze mną osoba zainteresowana odkupieniem mojej sukni, nie jestem pewna, ale Pani miała na imię chyba Karolina i ślub ma w sierpniu 2014r., przez pomyłkę usunęłam jej adres e-mail z komputera i nie mogę się z nią teraz skontaktować.
        Pani Karolino jeśli jest pani dalej zainteresowana odkupieniem mojej sukni proszę o kontakt ze mną na e-maila: malazuzu@gazeta.pl
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka