Dodaj do ulubionych

Rewelacyjna maseczka!

28.06.07, 15:35
Dziewczyny! Wczoraj odkryłam coś naprawdę wspaniałego! Tzw. maseczka
bankietowa Dermiki. Jest wprawdzie przeznaczona do cery dojrzałej i ma
spłycać zmarszczki (to całe szczęście jeszcze nie mój problem), ale
jednocześnie wygładza i przede wszystkim matuje
normalnie jeszcze przed wyjściem z domu, po zrobieniu makujażu zaczynałam się
świecić
dziś moja twarz była matowa prawie 7 godzin, dopiero niedawno zaczęła się
lekko błyszczeć
gorąco polecam!

www.naturella.com.pl/product_info.php/products_id/2602
Obserwuj wątek
    • inkageo Re: Rewelacyjna maseczka! 28.06.07, 15:46
      Dziękismile Miałam jej kiedyś spróbować, ale odstraszyła mnie informacja, że jest
      do cery dojrzałejsmile
    • callaa Re: Rewelacyjna maseczka! 28.06.07, 17:29
      Dopisuje ja do listy zakupowwink
    • oliwkaa23 Oczarowanie 28.06.07, 22:43
      A ja uzywam Dermiki "Maseczka przed randka - Oczarowanie" z wyciagiem z oczaru
      Najlepsza jaka mialam!
      A probowalam juz naprawde wiele, nie zawsze tanich specyfikowsmile
      • golinda Re: Oczarowanie 29.06.07, 08:43
        Oczarowanie też wypróbowałam, ale Nocne życie bardziej mi pasuje (może ze
        względu na to, że tak doskonale i trwale matuje)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka