golinda
28.06.07, 15:35
Dziewczyny! Wczoraj odkryłam coś naprawdę wspaniałego! Tzw. maseczka
bankietowa Dermiki. Jest wprawdzie przeznaczona do cery dojrzałej i ma
spłycać zmarszczki (to całe szczęście jeszcze nie mój problem), ale
jednocześnie wygładza i przede wszystkim matuje
normalnie jeszcze przed wyjściem z domu, po zrobieniu makujażu zaczynałam się
świecić
dziś moja twarz była matowa prawie 7 godzin, dopiero niedawno zaczęła się
lekko błyszczeć
gorąco polecam!
www.naturella.com.pl/product_info.php/products_id/2602