felidaex 28.06.07, 17:08 www.bialebuty.com.pl/ albo innego Troche sie boje zamowic. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
stworzenje Re: Czy któraś ma buty ze sklepu internetowego?. 28.06.07, 18:06 ja mam doslownie od nich z bialebuty ,zamowilam i rewelacja ,skusilam sie tym,ze MAJĄ wybor,a nie jak w sklepach pinć na krzyz i czub czubem goni i mega obcasem,poza tym ja mam 41 i problem rozmiaru w sklepie tez jest, wiece zamowilam Growikar,bardzo ladnie wykonane,tylko jesli masz szczupla stope zamow nr mniejsze,ja wzielam 41 za duze sie okazaly odeslalam,przyslali 40 i jest lux,mam biale,plaski obcas, z atlasu. Odpowiedz Link Zgłoś
felidaex Re: Czy któraś ma buty ze sklepu internetowego?. 28.06.07, 18:46 No własnie poraza mnie ten wybor. Nie jest mi za dobrze w czubach bo generalnie czuby na niskim obcasie kiepsko wygladaja a ja w wysokich to o wlasnych silach do ołtarza nie dojde. Tylko nie wiem jaki rozmiar Nie mam jakos szczególnie waskiej stopy tylko taka chyba normalna. Moze troszke na pograniczu normalnej i szczuplej Myslisz ze profilaktycznie zamowic mniejsze? Odpowiedz Link Zgłoś
stworzenje Re: Czy któraś ma buty ze sklepu internetowego?. 28.06.07, 20:40 mysle,ze zamow w sumie takie jak nosisz,zawsze mozesz wymienic koszt przesylki paczki 6zl .Takze malo,a sobie przymierzysz i wieksze i mniejsze . Ja mam te,od gory pierwsze na bladożółtym tle www.bialebuty.com.pl/index.php?m=Main&f=Assortment&id_ass=78&s=gbcrr4hyfhbh9ycmfmvyu9bn1478fyjh Odpowiedz Link Zgłoś
nordynka1982 Re: Czy któraś ma buty ze sklepu internetowego?. 29.06.07, 10:30 Te same modele co na stronie białebuty, są w sklepie na chmielnej (w warszawie). Ja tam właśnie swoje zakupiłam, bo też bałam się zamawiać przez internet. Ale rzeczywiście lepiej kupić numer mniejsze. Mój przypadek jest szczególny, bo... mniejszych już nie było, więc ma wkładki Odpowiedz Link Zgłoś
stworzenje do Felidaex 29.06.07, 10:34 wiec moze idz na Chmielna,przymierz a zamow przez neta,na necie sa taniej,ja ogldalam na zywo w Pulawach i na necie byly ok.20zl taniej .Ale sobie moglam zobaczyc jakosc wykonania etc. bo nru mojego tam nie mieli w ogole. Odpowiedz Link Zgłoś
sysunia-leniwca Re: Czy któraś ma buty ze sklepu internetowego?. 29.06.07, 11:03 Ja mam takie same - ale eko skóra. Jestem zadowolona!!! Odpowiedz Link Zgłoś
oliwka_24 Re: Czy któraś ma buty ze sklepu internetowego?. 29.06.07, 11:06 Dziewczyny, a wiecie moze gdzie można pooglądać w necie katalog butów ślubnych Witt, bo nie mogę znaleźć............ Odpowiedz Link Zgłoś