Dodaj do ulubionych

propozycja-regulamin

01.08.07, 10:53
nie wiem jak to jest z punktu widzenia regulaminu netykiety itd ale proponuje
jezeli to sie da zorbic ustalic wewnetrzny regulamin i podpiac go pod 3
szpilke wtedy wszystko bedzie jasne i nie bedziemy musialy nikomu sie
tlumaczyc na cos"niepisanego"bo wiadomo jakie mamy czasy jak cos jest "na
gębe" to poznije mozna sobie tym czyms ............ nie powiem co
zrobic.Jezlei to mozliwe ulozmy ten regulamin
Obserwuj wątek
    • gioseppe Re: propozycja-regulamin 01.08.07, 10:55
      maraxela napisała:

      > nie wiem jak to jest z punktu widzenia regulaminu netykiety itd ale proponuje
      > jezeli to sie da zorbic ustalic wewnetrzny regulamin i podpiac go pod 3
      > szpilke wtedy wszystko bedzie jasne i nie bedziemy musialy nikomu sie
      > tlumaczyc na cos"niepisanego"bo wiadomo jakie mamy czasy jak cos jest "na
      > gębe" to poznije mozna sobie tym czyms ............ nie powiem co
      > zrobic.Jezlei to mozliwe ulozmy ten regulamin

      prosciej zglosic taka prosbe do agory
      zeby tam gdzies zapisali ze taka zasada jest smile
      ewentualnie poprosic o link na gore forum z REGULAMINEM

      szkoda przyszpilonego na taki wątek wink
      • maraxela Re: propozycja-regulamin 01.08.07, 10:56
        mniejsza o to gdzie to bedzie czy na gorze na dole czy moze wspak
        forum.Rozwalaja nam forum specjalnie sklocaja nas.
        • gioseppe Re: propozycja-regulamin 01.08.07, 10:58
          maraxela napisała:

          > mniejsza o to gdzie to bedzie czy na gorze na dole czy moze wspak
          > forum.Rozwalaja nam forum specjalnie sklocaja nas.

          jakis regulamin tego forum pewnie gdzies krazy.. wink
          • memphis90 Re: propozycja-regulamin 01.08.07, 11:06
            Jak zjedziesz kursorem na sam dół strony, to jest malutki, czerwony link do
            regulaminusmile
      • maraxela propozycja nr 2 01.08.07, 10:58
        wybierzmy 3 moderatora ktory ma pomysl na to wszytko,wyczucie i zrozumienie dla
        nas.nie da sie nic zrobic z lili trudno mozemy miec 3 moderatora ktry zrobi
        porzadek nie zachowujac sie jak slon w fabryce porcelany.trzeba zrobic ten
        regulamin wkoncu napisac go i bedzie czarno na bialym.
        • gioseppe a gdzie podziała sie lili? 01.08.07, 10:59
          od wczoraj ani widu ani slychu
          • liste_k Re: a gdzie podziała sie lili? 01.08.07, 11:01
            Siedzi w kącie i płacze, że nikt jej nie lubi smile
          • zuzia_8 Re: a gdzie podziała sie lili? 01.08.07, 11:01
            też się zastanawiałam...
          • lilivampire Re: a gdzie podziała sie lili? 01.08.07, 11:55
            dała sobie wolne na jeden dzieńwink
        • liste_k Re: propozycja nr 2 01.08.07, 11:00
          Jestem za.
          Ale czy to wogóle przejdzie?
        • zuzia_8 Re: propozycja nr 2 01.08.07, 11:00
          to jest fajne rozwiazanie.
          najwyraźniej ta cała mara ma aspiracje i jeszcze nam ją tu włożą skoro pojawiła
          sie lili (nikomu tu nieznana).
          • maraxela Re: propozycja nr 2 01.08.07, 11:01
            na MM maja chyba 3 moderatorowjak nie wiecej
        • memphis90 Re: propozycja nr 2 01.08.07, 11:11
          może mara.salvatrucha? Juz się dziewczę wczuło w obowiązki, działa prężnie,
          wszystkich poucza, ma morale przodowniczki pracy z pegeeru ("Foty.foty
          ewidentnie łamie w swojej sygnaturce zasady regulaminu i netykiety", "Na forum
          nie ma demokracji, a jeśli miałyście takie wrażenie, to nadal tkwicie w błędzie.
          "). No, co, nada się? A my się spokojnie przeniesiemy na jakies regionalne.
          Nazwiemy je "uchodźcy"smile)
    • maraxela regulamin!!! 01.08.07, 11:07
      jezlei bedziemy mialy ten regulamin to bedzie sie na czym oprzec a teraz skoro
      go nie ma nie mozna nikogo blokowacnie mozna nic kasowac i jest tylko wielka
      klotnia na 2.spiszmy ten regulamin wyslijm do agory i bedzie porzadek po co sie
      wkurzac
      • memphis90 Re: regulamin!!! 01.08.07, 11:14
        Ok, to może wpiszemy w regulamin zakaz pouczania innych forumek, powołując się
        na regulaminsmile) ("Aga1322 swoim postem złamała zasady regulaminu i netykiety"
        "foty.foty swoim postem złamała zasady regulaminu i netykiety"). Zaczynam się
        czuć jak w prl'u ("w damskiej toalecie ktos napisał głupi kaowiec").
    • maraxela ale ja mowie o napisaniu naszego wlasnego 01.08.07, 11:09
      ja wiem ze agora ma swoj regulamin ale mozamy chyba wprowadzic nie lamiacy
      zasac ogolnego regulaminu-dodatkowy swoj ktory bedzie precyzowal te niepisane
      zasady
    • mali.sa Re: propozycja-regulamin 01.08.07, 11:13
      Wewnętrzny regulamin możecie ułożyć tylko na forum prywatnym.
      Zasady na forach redakcyjnych są wszędzie takie same.
      Sygnaturki z komercyjnymi linkami, posty niezgodne z regulaminem i ataki
      personalne są usuwane.
      Natomiast zasada, że komentarze w wątku z linkami do zdjęć są wycinane jest z
      regulaminem niezgodna i, choć może nie zdajecie sobie z tego sprawy, dla Was
      szkodliwa.
      • maraxela Re: propozycja-regulamin 01.08.07, 11:15
        sorry co????? chyba sie przeslyszalam ze co ejst dla mnie szkodliwe ?? nie no
        ja wracam chyba do pracy sie uzdrowic bo to forum na serio ej dla mnie
        szkodliwe dla zdrowia ruinuje mi centralny uklad nerwowy masz racje
        • memphis90 Re: propozycja-regulamin 01.08.07, 11:18
          Maraxela, pomyśl sobie, ze to dla naszego dobra. Forumki miesiącami usiłują
          odzwyczaić sie od tego forum, a my za chwilę będziemy odchodzić stąd z
          przyjemnością... A że z całą resztą forumek, to już trudno.
          • maraxela Re: propozycja-regulamin 01.08.07, 11:19
            ty w sumie to ona ma racje ja sie juz prawie uleczylam czuje taka wewnetrzna
            wolnosc jupiiiiiiiii
        • mali.sa Re: propozycja-regulamin 01.08.07, 11:22
          Szkodliwe dla statystykwink.
          • maraxela Re: propozycja-regulamin 01.08.07, 11:23
            moze troche jasniej ??jakich statystyk
            • gioseppe Re: propozycja-regulamin 01.08.07, 11:26
              z tego co sie orientuje jesli ktos daje np link w stopce - zalozmy taki fotograf
              - to w googlu ma lepsze pozycjonowanie strony wink

              pewnie o to chodzi
              • maraxela Re: propozycja-regulamin 01.08.07, 11:28
                a co to za roznica gdzie komentujemy przeciez to na to samo wychodzi albo ja
                sie nei znam
            • mali.sa Re: propozycja-regulamin 01.08.07, 11:29
              Statystyki użytkownika. Chodzi o stosunek usuniętych postów do całości.
      • memphis90 Re: propozycja-regulamin 01.08.07, 11:16
        A to nie jest atak personalny - "Aga1322 swoim postem złamała zasady regulaminu
        i netykiety"? Czy taki komentarz w wątku dot. bielizny jest na temat (bo
        ostatnio były usuwane wątki niezgodne z tematem)?
      • zuzia_8 Re: propozycja-regulamin 01.08.07, 11:16
        to chyba jakiś żart.
        nie chcemy zaśmiecać tego wątku, żeby nie trzeba było poszukiwać zdjęć i to ma
        być szkodliwe? wolne żarty.
        • maraxela moje refleksje 01.08.07, 11:19
          ja mam juz tego dosc mam wystarczajaco duzo nerwow w relanym swiecie tutaj
          zawsze moglam sie zrelaksowac a teraz to mi sie juz nie chce tutaj
          byc.proponuje przeniesc sie na to forum proponowane przez jakiegos goscia
          wczoraj i dac sobei spokoj z agora,przynajmniej ja nie nawidze jak mnie ktos
          traktuje jak psa na tresorze
          • tenebrae Re: moje refleksje 01.08.07, 11:31
            Dziewczyny, mam prośbę: jeżeli naprawdę będziecie przenosić się na inne forum,
            to dajcie znać, na które, oki? Ja mam jeszcze kilka miesięcy do ślubu i póki
            co, to oglądałam Wasze zdjęcia i zakupy, a jak zacznę szukać akcesoriów to
            zostanę na lodzie? Już zaczynałam uzależniać się od tego forum, a tu takie
            kwiatki... Może to zemsta naszych szefów? smile)))))

            "Gałązko Jabłoni, kocham Cię"
            • izulona P O L E C A M W A M wizaz 01.08.07, 11:34
              Jest taka strona i forum wizaz, macie tam forum tematyczne, jak ślubne, moda,
              uroda, makijaże, paznokcie - skarbnica wiedzy. Tutaj też zaglądam, ale duzo
              bardziej jestem przywiązana do wizazu. Zapraszam dziewczynysmile.
      • gioseppe do administracji - prosba o odp. 01.08.07, 11:21
        ok
        w takim razie prosze powiedzcie jak to teraz bedzie wygladac
        ktos chce kupic suknie
        zalozmy ze ma ochote sie nia pochwalic na forum i poprosic o dobor dodatkow - co
        jest bardzo czestym powodem zakladania watkow - co wtedy?
        bedziecie kasowac posty bo pojawil sie link z suknia?
        jesli tak to wedlug Was jaki sens ma to forum?
        jedynie ma ono odp na pytania kiedy na zapowiedzi?
        ile za slub?
        kiedy spisac protokol?

        te informacje przeciez w szybki sposob mozna znalezc na innych portalach slubnych

        bo rekomendacje z fotografami, kamerzystami, wizazystami jak podejrzewam tez
        beda usuwane...??
        bede bardzo wdzieczna za odpowiedz
        • mali.sa Re: do administracji - prosba o odp. 01.08.07, 11:28
          Przez komercyjne linki rozumiem np. allegro albo nawet nasz własny dwukropek.
          Jasne, że pewnych informacji nie da się przekazać bez podania odnośnika do
          strony zewnętrznej. Uważam też, że rekomendacje konkretnych osób lub firm nie
          powinny być usuwane (chyba że jest to ewidentna autoreklama).
          Proszę Was jeszcze raz, dajcie lilivampire szansęwink. Nikt nie chce tego forum
          zniszczyć.
          • gioseppe Re: do administracji - prosba o odp. 01.08.07, 11:31
            mali.sa napisała:

            > Przez komercyjne linki rozumiem np. allegro albo nawet nasz własny dwukropek.

            ok
            czyli mozna sobie poradzic w inny sposob, rozumiem.
            chociaz nie do konca sie z tym zgadzam bo co to za roznica czy to ja sama
            sprzedaje suknie czy jakis fotograf sprzedaje swoje uslugi.
            no ale ok

            > Jasne, że pewnych informacji nie da się przekazać bez podania odnośnika do
            > strony zewnętrznej. Uważam też, że rekomendacje konkretnych osób lub firm nie
            > powinny być usuwane (chyba że jest to ewidentna autoreklama).

            ale ja nie pytam czy powinny tylko czy BĘDĄ?
            skoro juz usunieto kilka watkow z linkami (chociazby do glupiej bielizny)
          • liste_k Re: do administracji - prosba o odp. 01.08.07, 11:32
            A ja mam pytanie...
            Na jakiej podstawie została to własnie ona wybrana?
            Zapewne wiele dziewczyn z tego forum nadaje się na Moderatorkę.
            • mali.sa Re: do administracji - prosba o odp. 01.08.07, 11:35
              Potrzebowaliśmy osoby, która ma już jakieś doświadczenie w moderowaniu.
              • maraxela Re: do administracji - prosba o odp. 01.08.07, 11:38
                a o co chodzi z uzytkownikiem mara.....?? sprawa lili juz ucichla a tutaj znowu
                afera,to nie jest ok ze ktos nie bedacy moderatorem tak sie zachowuje i upomina
                wyglaszajac sondy nei na temat prosze cos z tym zrobic
          • maraxela Re: do administracji - prosba o odp. 01.08.07, 11:33
            my dalysmy juz lili spokoj ale pojawila sie niejaka mara....... nie wiem jak
            dokladnie brzmi jej caly nick ktora od nowa wywleka sprawe zaostrza konflikt
            zachuje sie jak moderator i stad cale zamieszanie
            • mali.sa Re: do administracji - prosba o odp. 01.08.07, 11:38
              Mara.salvatrucha nie jest moderatorem.
              • maraxela Re: do administracji - prosba o odp. 01.08.07, 11:45
                no to prosze o skasowanie jej pouczajacych wypowiedzi bo skoro karzdy moze sie
                zachowywac jak moderator to po co nam moderatorzy,jedyna roznica ze onakasowac
                watkow nie moze.Po co zaostrrzac atmosfere??
                • mali.sa Re: do administracji - prosba o odp. 01.08.07, 11:46
                  Prześlij na forum@agora.pl linki do postów, które uważasz za niezgodne z
                  regulaminem.
          • zwierzatko_mojej_mamy do mali.sa 01.08.07, 11:39
            kiedy to nie jest atak na lilivampire, bo nie o Nią tutaj chodzi

            chodzi o to, że w przyszpilonym było tak:
            - były do tej pory tylko linki i można było szybko i bez problemu znaleźć dana
            galeria
            - nie komentowałyśmy, bo przy 50 komentarzach do jednej galerii razy ilość
            ślubów w miesiącu mamy postów minimum 200 - każda kolejna galeria znajduje się
            na dalekiej stronie
            - 90% komentarzy do galerii to życzenia i zachwyty, 5% pytania i kolejne posty
            na temat "z czego ten bukiet?, jakie buty?, ile dałaś za to za tamto" generuje
            to kolejne strony
            - 5% pozostałe komentarzy to wypowiedzi nie obraźliwe (w sensie zgodne z
            netykieta i regulaminem), ale typu "jesteś za gruba na to, welon beznadziejny,
            co za kretyńska fryzura" - nie życzyłabym nikomu takich opinii w przyszpilonym
            wątku, czyli na świeczniku

            postuluję w takim razie o wyrzucenie wątku galeria - nikt już tam nie umieści
            swoich fotek wiedząc, że trole będą mogły się tam wyżywać nie łamiąc słynnej już
            netykiety i regulaminu


            *******
            suwaczek
            • lilivampire Re: do mali.sa 01.08.07, 11:53
              Dziewczyny, zjawiam się, aby Wam powiedzieć o co chodzi o ten przyszpilony wątek, sama się dopiero dowiedziałam
              Jest tam dużo wyciętych postów, a im więcej Was wycinamy tym bliżej Wam do trolla internetowego i blokady IP, a tego przecież nikt nie chce.
              Jeśli chcecie mieć ten wątek proponuję pod żadnym pozorem się tam nie wypowiadać, a wątki z galeriami, które chcecie komentować zakładać poniżej szpilek - czyli tak jak byłosmile

              Co do innych działań niezgodnych z netykietą - nikt nie będzie usuwać wątków i postów, gdzie pokazujecie suknię ślubną (w linku do jakiegoś sklepu np.), czy buty, czy cokolwiek innego - to w końcu forum Ślub i wesele. Każdy mod na każdym publicznym forum musi jednak usuwać reklamy typu "Sprzedam suknię", czy ataki personalne typu "X jest taki a taki".

              Nikt nie chce Was skłócić, a ja chciałabym się z Wami zaprzyjaźnić, bo w niedługim czasie sama będę potrzebowała Waszej pomocysmile
              Więc nie odchodźcie proszę na inne forum, tylko zostańcie tutaj...
              • maraxela Re: do mali.sa 01.08.07, 11:56
                no wkoncu mowisz ludzkim jezykiem ,zorb jeszcze porzadek z mara..... jakas tam
                bo ona wprowadza w galeri niepotrzebne zamieszanie
                • liste_k Zauważyłam... 01.08.07, 12:00
                  ...że przemówiła ludzkim głosem. Cieszy mnie to i trzymam kciuki aby jednak
                  zaaklimatyzowała się na tym forum
              • gioseppe Re: do mali.sa 01.08.07, 11:58
                bez tych nowych "odgórnych zasad" forum miało sie swietnie...


              • zuzia_8 do lili 01.08.07, 12:00
                lili - jak widzisz lub nie, twój temat ucichł. Jest ok. natomiast pojawiła się
                mara.... i teraz ona wprowadza niepotrzebne zamieszanie na forum mieszając się
                do wszuystkiego, jako jedyny!!!! zamieściła komentarze na przyszpilonym i
                szarogęsi się wszędzie gdzie tylko może. To wprowadza, zupełnie niepotrzebnie,
                nierwową atmosferę i ataki agresji. Ona jest zwykłym trollem, nigdy wcześniej
                jej tu nie było a teraz.... zachowuje się jak moderatorka tylko wątków usuwać
                nie może a pewnie chciałaby. przejrzyj jej posty - sama zrozumiesz o co chodzi
                i może zdecydujesz się zrobić z nią porządek.
                na forum atomsfera jest napięta, aby zupełnie się to uspokoiło - potrzeba
                trochę czasu i spokoju!!!
                • lilivampire Re: do lili 01.08.07, 12:11
                  zapewne ta mara jakaś chce wykorzystać sytuację na forum
                  zaraz potniemy trochęwink
                  • np1979 Re: do lili 01.08.07, 13:15
                    już myślałam, że się z tobą dogadamy, a tu taki kopls! dlaczego zdjęłaś
                    przyszpilony wątek z galerią???
                    • lilivampire Re: do lili 01.08.07, 13:19
                      nie chce mi się w kązdym wątku pisać to samo
                      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=619&w=66810617&a=66822990
                      moderatorki nie mogą odkleić szpilki, robi to administracja
                      Dziewczyny! Wejdźcie w Pomoc (lewa strona na dole obok forum) i przeczytajcie regulamin forum oraz co może zrobić moderator, a czego nie może.
                      Bo nie mam ochoty spędzić całego dnia na forum i odpowiadać Wam, że to niej a zdjęłam wątek z góry, bo nie mam do tego prawa.
                      • np1979 Re: do lili 01.08.07, 13:22
                        to z łaski swojej droga moderatorko napisz do administracji, żeby z powrotem
                        przyszpilili galerię. z góry dziękuję
                        • lilivampire Re: do lili 01.08.07, 13:24
                          a skąd wiesz, że już tego nie zrobiłam?
                          • np1979 Re: do lili 01.08.07, 13:31
                            nie wiem, więc grzecznie proszę. rany, to forum żyło sobie swoim życiem i
                            wszystko było ok, nagle pojawia się jakaś mara, komentuje w galerii i galeria
                            od razu zostaje "odszpilona". dlaczego jedna osoba ma mieć więcej do
                            powiedzenia niż użytkowniczki tego forum?
              • zwierzatko_mojej_mamy Re: do mali.sa 01.08.07, 12:09
                no i chwała Zeusowi! big_grin

                *******
                suwaczek
              • kasia-k Re: do mali.sa 01.08.07, 13:10
                lilivampire napisała:

                > Dziewczyny, zjawiam się, aby Wam powiedzieć o co chodzi o ten przyszpilony
                wąte
                > k, sama się dopiero dowiedziałam
                > Jest tam dużo wyciętych postów, a im więcej Was wycinamy tym bliżej Wam do
                trol
                > la internetowego i blokady IP, a tego przecież nikt nie chce.
                > Jeśli chcecie mieć ten wątek proponuję pod żadnym pozorem się tam nie
                wypowiada
                > ć, a wątki z galeriami, które chcecie komentować zakładać poniżej szpilek -
                czy
                > li tak jak byłosmile
                >
                >

                to badź tak miła i wykasuj posty mara.salvatrucha
                własnie nabazgrała w szpilce

                a co do NIEKORZYSTNYCH konsekwencji kasowania postów ze szpilki
                to niech sie martwi ten co w szpilce pisze !!!

                ja nie piszę smile
                jest niepisana zasada nikomentowania w szpilce
                jeżeli ktoś do tej zasady nie umie sie dostosować badź jest gapa i nie
                przeczyta pierwszego postu to jego problem

                myślę że szpilki trzeba mieć na oku smile
                • memphis90 Re: do mali.sa 01.08.07, 14:31
                  Oj, jak raz się jedna zapomni i naskrobie coś w przyszpilonym- to jej statystyki
                  od kasacji nie spadną i IP jej nikt nie zablokuje. Ja sama klikałam swoje posty
                  do kasacji, jak wykasowano moją oponentkę (tzn. spamera)- bo po co mają same
                  wisieć, skoro winny znikłsmile
              • memphis90 Re: do mali.sa 01.08.07, 14:28
                Ok, Lili, w takim razie proszę zdyscyplinować niejaką mara.salvatrucha. Nowa na
                forum, a sie szarogęsi tak, jak żadna inna forumka.
    • memphis90 Re: propozycja-regulamin 01.08.07, 14:36
      Maraxela- do regulaminu nam się mieszać nie wolno- ale NETYKIETA? Ogłośmy zasady
      forumowej netykiety. Pierwsze- nowe forumki nie komentują i nie krytykują, nie
      pouczają i nie rozliczają innych z regulaminusmile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka