maraxela
01.08.07, 10:53
nie wiem jak to jest z punktu widzenia regulaminu netykiety itd ale proponuje
jezeli to sie da zorbic ustalic wewnetrzny regulamin i podpiac go pod 3
szpilke wtedy wszystko bedzie jasne i nie bedziemy musialy nikomu sie
tlumaczyc na cos"niepisanego"bo wiadomo jakie mamy czasy jak cos jest "na
gębe" to poznije mozna sobie tym czyms ............ nie powiem co
zrobic.Jezlei to mozliwe ulozmy ten regulamin