30.08.07, 15:55
Bardzo proszę osoby, które mają jakieś szablony winietek o
przesłanie ich na mój adres mailowy-gazetowy lub dorotkabp@o2.pl
Obserwuj wątek
    • kamelia04.08.2007 Re: Winietki 30.08.07, 16:26
      powinno już być
      • 1kawkaa Re: Winietki 30.08.07, 18:05
        witam
        ja tez poprosze jesli mozna( zaczekaj@o2.pl )
        z gory dzieki
        anka
      • karolka_07 Re: Winietki 31.08.07, 20:29
        Cześć, byłabym wdzięczna za przesłanie szablonu wienietek i mnie.
        Proszę na maila gazetowego. Dzięki...
    • dorotkabp Re: Winietki 30.08.07, 16:30
      niestety nie otwiera się załącznik...możesz wysłac ponownie??
      • kamelia04.08.2007 Re: Winietki 30.08.07, 16:41
        spróbuj teraz
        • a.bc Re: Winietki 30.08.07, 18:11
          o to ja tez bardzo prosze na adres gazetowysmile
    • liska21 Re: Winietki 30.08.07, 20:25
      ja tez poprosze smile liska@wp.pl
      • ewilczurek Re: Winietki 31.08.07, 15:54
        Ja tez bym bardzo prosiła ....ewilczurek@gazeta.pl
        • bikerdlugi Re: Winietki 11.09.07, 21:46
          poproszę tez o szablon!!!kotfilemon@onet.eu
    • mexx100 Re: Winietki 11.09.07, 21:54
      I ja na adres gazetowy proszę........
      • anula789 Re: Winietki 12.09.07, 00:44
        jesli moge sie dolaczyc to rowniez bardzoi poprosze na gazetowe

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka