dorotkabp 30.08.07, 15:55 Bardzo proszę osoby, które mają jakieś szablony winietek o przesłanie ich na mój adres mailowy-gazetowy lub dorotkabp@o2.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
1kawkaa Re: Winietki 30.08.07, 18:05 witam ja tez poprosze jesli mozna( zaczekaj@o2.pl ) z gory dzieki anka Odpowiedz Link Zgłoś
karolka_07 Re: Winietki 31.08.07, 20:29 Cześć, byłabym wdzięczna za przesłanie szablonu wienietek i mnie. Proszę na maila gazetowego. Dzięki... Odpowiedz Link Zgłoś
dorotkabp Re: Winietki 30.08.07, 16:30 niestety nie otwiera się załącznik...możesz wysłac ponownie?? Odpowiedz Link Zgłoś
ewilczurek Re: Winietki 31.08.07, 15:54 Ja tez bym bardzo prosiła ....ewilczurek@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
bikerdlugi Re: Winietki 11.09.07, 21:46 poproszę tez o szablon!!!kotfilemon@onet.eu Odpowiedz Link Zgłoś
anula789 Re: Winietki 12.09.07, 00:44 jesli moge sie dolaczyc to rowniez bardzoi poprosze na gazetowe Odpowiedz Link Zgłoś