sniegomis
19.01.13, 13:53
Nie kumam kompletnie ludzi z Tektury. Przypuszczam, że doskonale zdawali sobie sprawę , że szykuje się wjazd. Zamiast zwołać ekipę i stanąć twarzą w twarz z napastnikami, poskarżyli się policji i robią ze zwykłej chuliganki polityczną aferę. Wielka mi Kultura Niezależna.