Gość: Anka
IP: *.chello.pl
05.10.06, 17:51
Napotkałam w przychodni informację o działalności stowarzyszenia rodziców
dzieci chorych na AZS. Czy jest ktoś na forum, kto uczestniczy w tych
spotkaniach? Chciałabym wiedziec, czy spotykają się rodzice małych
dzieciaków, czy także nastolatków. Będe wdzięczna za informacje.