hm` 29.05.03, 18:46 Ni mniej ni wiecej, ale ten post jest tysiecznym na forum lubelskim, a teraz zmykam na piwo... ;] pozdr. hm` Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj