Dodaj do ulubionych

Pytanko o parking

14.03.08, 19:02
Pytanie do mieszkańców Lublina,

Jestem spoza Lublina i chciałem się zapytać czy,ktoś może powiedzieć
czy w okolicy ul.Wajdeloty można gdzieś bezpiecznie zostawić auto na
jakimś parkingu strzeżonym?
Obserwuj wątek
    • empi Re: Pytanko o parking 14.03.08, 19:06
      na wszystkich osiedlach LSM są płatne parkingi dla mieszkańców, z
      reguły przyjmują okazjonalne samochody. Najlepiej zapytaj się tych
      do których się wybierasz to doradzą najbliższy.
      pzdr.
      • carreta Re: Pytanko o parking 14.03.08, 21:54
        Zapewne bym tak zrobił od razu jak radzisz,ale wybieram się do
        starszych państwa, którzy nigdy nie byli zmotoryzowani i nie mają
        żadnego pojęcia o parkingach i problemach parkowania w okolicy.
    • Gość: lsm Re: Pytanko o parking IP: *.lublin.mm.pl 14.03.08, 20:49
      jest parking koło sądu. Chyba podzielony na nad i podziemny ale chyba dość drogawy.
      następne na ulicy wileńskiej (to już trochę dalej), praktycznie przy
      skrzyżowaniu z głęboką
      i jeszcze jeden kojarzę na ulicy Balladyny (ten będzie chyba najdalej).
      Wiem, że w tym na Wileńskiej biorą 5 zł za dobę a na Balladyny 8 zł. Sam tam
      parkowałem kilka miesięcy temu więc ceny nie powinny się za bardzo zmienić.
      Oczywiście najlepiej kupić abonament na cały miesiąc;)
      • Gość: lsm Re: Pytanko o parking IP: *.lublin.mm.pl 14.03.08, 20:51
        tak dla ścislości jest to sąd rejonowy przy ul. Wallenroda
      • carreta Re: Pytanko o parking 14.03.08, 22:00
        Dzięki za informacje - chodzi mi o najbliższy ul. Wajdeloty , a z
        tego co widzę po adresie to chyba przy sądzie będzie - nie zabawie
        dłużej na nim jak 6 godzin(do 17-18), mam nadzieje że nie zrujnuje
        to mojego portfela;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka