carreta 14.03.08, 19:02 Pytanie do mieszkańców Lublina, Jestem spoza Lublina i chciałem się zapytać czy,ktoś może powiedzieć czy w okolicy ul.Wajdeloty można gdzieś bezpiecznie zostawić auto na jakimś parkingu strzeżonym? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
empi Re: Pytanko o parking 14.03.08, 19:06 na wszystkich osiedlach LSM są płatne parkingi dla mieszkańców, z reguły przyjmują okazjonalne samochody. Najlepiej zapytaj się tych do których się wybierasz to doradzą najbliższy. pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
carreta Re: Pytanko o parking 14.03.08, 21:54 Zapewne bym tak zrobił od razu jak radzisz,ale wybieram się do starszych państwa, którzy nigdy nie byli zmotoryzowani i nie mają żadnego pojęcia o parkingach i problemach parkowania w okolicy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lsm Re: Pytanko o parking IP: *.lublin.mm.pl 14.03.08, 20:49 jest parking koło sądu. Chyba podzielony na nad i podziemny ale chyba dość drogawy. następne na ulicy wileńskiej (to już trochę dalej), praktycznie przy skrzyżowaniu z głęboką i jeszcze jeden kojarzę na ulicy Balladyny (ten będzie chyba najdalej). Wiem, że w tym na Wileńskiej biorą 5 zł za dobę a na Balladyny 8 zł. Sam tam parkowałem kilka miesięcy temu więc ceny nie powinny się za bardzo zmienić. Oczywiście najlepiej kupić abonament na cały miesiąc;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lsm Re: Pytanko o parking IP: *.lublin.mm.pl 14.03.08, 20:51 tak dla ścislości jest to sąd rejonowy przy ul. Wallenroda Odpowiedz Link Zgłoś
carreta Re: Pytanko o parking 14.03.08, 22:00 Dzięki za informacje - chodzi mi o najbliższy ul. Wajdeloty , a z tego co widzę po adresie to chyba przy sądzie będzie - nie zabawie dłużej na nim jak 6 godzin(do 17-18), mam nadzieje że nie zrujnuje to mojego portfela;) Odpowiedz Link Zgłoś