Gość: słonko IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 16.01.04, 15:35 Moi zdaniem ta krytyka skierowana w stronę dyrektora tej szkoły jest zbyt ostra kurcze przecieZ wszyscy jesteśmy tylko ludzmi i pewnie nie jeden z nas też dałby się tak nabrać. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: maturzysta z IXLO Re: Jak piłkarz Schalke miał praktyki w "dziewiąt IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 16.01.04, 16:09 śmieszy mnie fakt że ktos taki wogóle mógł wejść do nas do szkoły buhahahaha...laski z mojej klasy nawet miały z nim lekcje wf!podobno nieźle je wymęczył!!!!!!!!ale...błędy każdemu się mogą zdarzyć,dobrze ze go dość szybko naprawili,ale co do błedu z panią pedagog to juz maksymalna przesada!!!! P.S.DO ZOBACZENIA JUTRO NA STUDNIÓWCE!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maturzystki Re: Jak piłkarz Schalke miał praktyki w "dziewiąt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.04, 16:14 DO ZOBACZENIA JUTRO NA STUDNIOWCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maturzysta Re: Jak piłkarz Schalke miał praktyki w "dziewiąt IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 16.01.04, 17:14 co do tego bledu jesli chodzi o pania pedagog to sie zgadzam. ta pani nie ma pojecia, jaka jest rola pedagoga w szkole i traktuje nas jakbysmy byli smieciami. pozdrawiam:) do zobaczenia na studniówce Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A. Re: Jak piłkarz Schalke miał praktyki w "dziewiąt IP: *.toya.net.pl 16.01.04, 20:05 cala ta akcja odkryla prawdziwe oblicze tej szkoly!ludzie sa spoko i smieja sie z tej akcji oszukal nas ale juz powstaly dowcipy o znanym aleksie:)pedagog sciga nas za kolczyko krotkie sfeterki a nie scignela oszusta-jaka ironia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maturzystka Re: Jak piłkarz Schalke miał praktyki w "dziewiąt IP: 62.233.181.* 16.01.04, 16:33 naszym zdaniem dyrektor jest odpowiedzialny za nasze bezpieczenstwo-w koncu po to jest,nie?a na podstawie ksera wpuscil do szkoly alexa,pozwolono mu prowadzic w-f z nami.moja mama twierdzi ze dyrkowi nalezy sie kara za to,teraz byl to tylko oszust a nastepnym razem kto?nie mozna caly czas usprawiedliwiac dyrektora,wszyscy jestesmy ludzmi,wszyscy sie nabralismy ale czemu dyrektorka innej szkoly doszla do klamstwa?ja tego nie rozumiem.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uczeń IX LO ALEX IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 16.01.04, 16:42 nie wiem jak do tego dopuszczono, ze Alex brykal sobie u nas w szkole. Poza tym nie mamy awersji do gazety wyborczej i chetnie odpowiemy na wszystkie pytania. Moze przy okazji wyjdzie pare innych spraw. NP. Terror pani pedagog wobec uczniów naszej szkoly Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lach Re: Jak piłkarz Schalke miał praktyki w "dziewiąt IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 16.01.04, 16:48 Jeśli Was to zainteresuje, Bartek K., przez ro "studiował" na pierwszym roku nauk politycznych na UŁ- poprzedni rok, i oczywiście nie było go na żadnych listach, legitymację zgubił, ale na zajęcia był wpuszczany jak inni studenci, tam też dochodziło do różnego rodzaju przekrętów finansowych z nim w roli głównej, myślę, że wiele osób bardzo chętnie chciałoby z Wami na ten temat porozmawiać, aż wstyd, że studenci też się na to nabierali.pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: djhg Re: Jak piłkarz Schalke miał praktyki w "dziewiąt IP: *.lodz.sdi.tpnet.pl 16.01.04, 17:07 ej moim zdaniem , pedagogo juz sie troche uspokoila ( biorac pod uwage to , jaka byla kiedy bylismy w 1 klasie....) szczerze mowiac teraz jej nawet nie zauwazam w tej szkole , za to inni nauczyciele pokazali na koniec , ze latwo nie bedzie , ale nie o tym ... ja jestem w szkole codziennie i nawet nie widzialam ' tego Niemca' na korytarzu dziwne.....w kazdym razie mysle , ze wiele osob , by sie nabralo jak widac na uczelniach wyzszych wcale nie bylo lepiej i to nie jest tak do konca wina wykladowcow czy tam dyrektorow szkol...no nic do zobaczenia na 100dniowce...aaaaa to juz jutro! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xXx moje zdanie.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.04, 17:13 hehhehe ale sie narobilo! wszyscy o Alexie mowia! ten artkul jest o wiele bardziej trafny niz poprzedni! Duzo w nim faktow, ktore naprawde mialy miejsce! I to nie prawda ze nie chcemy wspolpracowac, my bardzo chetnie o tym mowimy! to jest naprawde smieszna sytuacja! :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Były IX-kowicz Re: moje zdanie.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.04, 17:59 To fajnie ! Ale gdybys troche dluzej chodzil do tej szkoly wiedzialbys jak kiedys Wyborcza obsmarowała 9LO w sprawie studniowki, a Wy teraz ich popieracie , gratulacje :) A dyrektor Kolasinski to bardzo porządny człowiek , każdy popełnia błędy a Wy jako uczniowie powinniscie stanąć za nim murem .. Nauczyciele to juz inna sprawa bo np. pani "prof" Solińska jest beznadziejną Polonistką tak samo jak ta choleryczka .. hmm Barbara O., pedagog jest niezbyt pomocna i sama często sobie zaprzecza (ahhh ten make-up Pani Nino :D), ten ślepy idiota od PO z tym samochodem-puszką:) ale kuiedy Wyborcza przez głupie układy obsmarowywuje kolejny raz Waszą szkołę to Wy to popieracie nic tylko pogratulować , klap klap klap ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ela Re: Jak piłkarz Schalke miał praktyki w "dziewiąt IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 16.01.04, 17:43 jestem w szoku po przeczytaniu tego . Jak człowiek może przyciemnić rozum drugiemu człowiekowi i wydawało by się dobrze myślącemu i na stanowisku. Mającego pod opieką całą szkołę, pozwolił peowadzić lekcje wf a gdzie odpowiedzialność np. za przypadkowy wypadek na takiej lekcji. Na miejscu DYREKTORA zrezygnowałabym z tej funkcji i zaszyła się na drugiej półkuli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziomal Re: Jak piłkarz Schalke miał praktyki w "dziewiąt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.04, 19:37 ten ... to pod... i sobie z nas jaja robi jak go spotkam na ulicy to dostanie w led a te fakty co sa w gazecie opisane sa jak najbardziej prawdziwe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maciek Re: Jak piłkarz Schalke miał praktyki w "dziewiąt IP: *.vline.pl 16.01.04, 19:35 Popierwsze SZkoła nie jest odrapana jak piesze pani Izabela Adamczewska Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uczen Jak to nie?? IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 16.01.04, 19:56 Stary chodze do tej szkoly codziennie od prawie 4 lat i jest odrapana, wyglada syfiaście z zewnatrz zreszta od wewnatrz rowniez. ale to nic nowego wsrod lodzkich szkol. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A. Re: Jak piłkarz Schalke miał praktyki w "dziewiąt IP: *.toya.net.pl 16.01.04, 19:47 dyrusapowinni wywalic bo narazil uczniow na jakiegos oszusta a co by byla jakby wszedl do naszej szkoly jakis psychopata!?dobrze ze za 3 miesiace koncze ta szkole bo ona "schodzi na psy" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DJ z IX LO Re: Jak piłkarz Schalke miał praktyki w "dziewiąt IP: 81.219.* / 81.219.160.* 16.01.04, 19:59 Widziałem gościa... Wyglądał na miłego. Od nas nic nie wyłudzał, praktycznie z nami nie rozmawiał.Czasem nawet dawał nam klucze do szatni i na tym sie kończyło.A jednak...Pozory często mylą.Co do takiego podejścia do dyrektora uważam, że jest stanowczo niewłaściwe! Pan Kolasiński jest super chemikiem, świetnym dyrektorem i nikt nie powinien miec do Niego najmniejszych pretensji. Wszyscy przeciez popełniamy błędy...Wkońcu wszyscy się nabrali, więc dlaczego tylko pan profesor został tak źle potraktowany ?? No cóż... Pozdrawiam całe IX LO wraz z kadrą wychowawczo- wykładowczą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maturzystka Re: Jak piłkarz Schalke miał praktyki w "dziewiąt IP: 81.219.* / 81.219.160.* 16.01.04, 21:32 see yoo all....jezu teraz non stop wszyscy o tam gadaja..........i w ogole jakies pretensje do kolasinskiego JEZU on jest dobry czlowiek ja nie wiem co wy od niego chcecie :P a Alex faktycznie niezla rozgrzewke nam zrobil na WF normalnie na polskim bylam nieprzytomna przez niego...az dziwne jak on to robil...jak perfekcyjnie mu sie udawalo UDAWANIE hehee no coz...tacy jak oni tez sie zdarzaja...TYMCZASEM DO JUTRA NA STUDNIOWCE....POKARZEMY ZE 9lo JEST GORA :p Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dyr.A.Kolasinski Re: Jak piłkarz Schalke miał praktyki w "dziewiąt IP: *.sgh.waw.pl / *.sgh.waw.pl 17.01.04, 19:58 Czy szanowny DJ moglby podac swoje imie i nazwisko? Chcialbym zaprosic na szklaneczke wazeliny. W poniedzialek po lekcjach? Bedzie lodzik i usmiech dyrektora. a tak na marginesie,to niewiele smarkacze wiecie. Kolasinski wraz z ekipa wywalili po kolei najlepszych pedegogow tej marnej budy. Poszla Kozlowska, Binek i Zarnotal...Obrebska trzyma sie resztakami sil,ale ona jest szalona...zostal placz i zgrzytanie zebow (Solinska i Dederska) z Rozycka na okrase...zgrrrroza! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Minnie Re: Jak piłkarz Schalke miał praktyki w "dziewiąt IP: *.toya.net.pl 17.01.04, 20:05 A pani Cypryńska jeszcze uczy? Niby taka straszna, a wspominam ją najlepiej. Pani Żarnotal - historyczka? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Damian Kreczmer 1 Re: Jak piłkarz Schalke miał praktyki w "dziewiąt IP: *.vline.pl / 217.98.54.* 16.01.04, 20:14 1. Ludzie gostek był spoko a każdy może sie pomylić. 2. Pani redaktor płaciła za wywiad wiec niejest to obiektywne 3. I odczepcie sie od dyrektora on jest fajny i go bardzo lubie 4. Pozdrawiam całą 1 a z dziweiątki! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gall Anonim Re: Jak piłkarz Schalke miał praktyki w "dziewiąt IP: 81.219.* / 81.219.160.* 16.01.04, 20:28 Pozdrawiam Honoratke !! (dla wszystkich wtajemniczonych) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gall Anonim 2 Re: Jak piłkarz Schalke miał praktyki w "dziewiąt IP: 81.219.* / 81.219.160.* 16.01.04, 20:31 A ja Nine !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: just kocham szkole IP: *.vline.pl / 217.98.54.* 16.01.04, 20:39 ja chce pozdrowic faceta od PO i jego żonę i córkę są to bardzo mili i przyjaźni ludzie o i popieram kolegę z klasy damiana! Pozdro dla całej naszej klasy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Jak piłkarz Schalke miał praktyki w "dziewiąt IP: *.vline.pl / 217.98.54.* 16.01.04, 20:42 ty debilu, lizusie głupi zrobiłeś wstyd szkole!!! czy ty myślisz (tak wiem - nie) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Holi z IX L.O. Re: Jak piłkarz Schalke miał praktyki w "dziewiąt IP: *.vline.pl / 217.98.54.* 16.01.04, 20:35 Pan dyrektor jest wporządku. To bardzo dobry pedagog i chemik! Nierozumiem także osoby która uważa że w szkole jest terror pani pedagog. Ale ochrona to jest zupełne nie porozumienie... łażą tylko wokol szkoly i nic nie robią, najwyżej jak jakiś nauczyciel zbilży się do nich to wtedy udają że coś robią a tak to ZERO!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: IX LO - uczeń Re: Jak piłkarz Schalke miał praktyki w "dziewiąt IP: 81.219.* / 81.219.160.* 16.01.04, 20:42 Faktycznie z tą ochroną to nieporozumienie. Może i pani pedagog wygląda na straszną, lecz do wszystkiego da sie przyzwyczaić ;) Co do dyrektora również uważam, że to super gościu... dla każdego ma czas, więc skoro ktoś się domyślał czegoś, zawsze mógł się do Niego zgłosić - na sto procent byłby wysłuchany! Teraz się nagle wszyscy mądrzy zrobili i wszystko poszło na Pana Kolasińskiego. Dlaczego ?? Ludzie!! To jest tylko człowiek... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: just Re: Jak piłkarz Schalke miał praktyki w "dziewiąt IP: *.vline.pl / 217.98.54.* 16.01.04, 20:46 popieram was ale pani pedagog to bardzo miła osoba!!! a wy z jakich klas jesteście? (DJ i Holi)? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ..... Re: Jak piłkarz Schalke miał praktyki w "dziewiąt IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 16.01.04, 23:16 bardzo mila osoba?? chyba nie miales z nia do czynienia!! probuje wprowadzic rygor jak w wiezieniu. poza tym ja uwazam ze do pedagoga trzeba miec zaufanie i mozna sie do niego zwrocic z kazdym problemem. Sorry, ale pani Nina by byla ostatnia osoba, do ktorej bym sie zwrocil o pomoc, poniewaz ona nie potrafi udzielic rady, jedynie cie bardziej przygnebic i wytknac, co zle zrobiles Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wielbiciel IXLO :) Re: Jak piłkarz Schalke miał praktyki w "dziewiąt IP: *.toya.net.pl 16.01.04, 22:14 Pewnego dnia, kiedy przyszło mi sie stawic pierwszy raz w tej szkole pomyslalem "Co za burdel" - i tak mi juz zostało. Pewnego dnia przyszlo mi tez poznac pania Nine, ktora lubi cwiczyc gadki i miny przed lustrem a potem straszyc swoim makijazem pierwszoklasistow :D Ojciec dyrektor - w niektorych kregach znany jako "Samochwała" zawsze umiał zadbac o dobre imie naszej placowki oswiatowej. Dba o to, aby czesto i gesto sie o nas mowilo :) Bardzo dokladnie selekcjonuje nauczycieli, aby grono pedagogiczne bylo godne zaufania i w pelni profesjonalnie przygotowane do edukacji przyszlych elit narodu polskiego. Przyjecie bezrobotnego z pabianic bylo z pewnoscia wlasnie taka dobrze przemyslana decyzja. Dyrekcja szkoly o nas dba i to sie liczy. Co do udzielania wywiadu do Gazety to zrobiłbym to bardzo chętnie gdybym tylko miał okzaje - to nieprawda, ze uczniowie nicby nie powiedzieli. Moznaby opowiedziec o tym i jeszcze wielu innych rzeczach :D Pozdrowiania dla pani od Biologi z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maturzystka z IXLO Jak piłkarz Schalke miał praktyki w "dziewiąt IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 17.01.04, 12:08 ludzie odczepcie się od dyrektora to naprawde spoko człowiek, podejście do ucznia ma na piątkę!!! każdy sie może pomylić...jak widac nie on pierwszy i moze nie ostatni! Przezyłam w tej szkole juz prawie 4 lata-w maju matura, i będę naprawdę załować że to już koniec... bo szkoła jest świetna ,a zwłaszcza towarzystko jest bombowe....!!!!!! do zobazcenia o 21.00 na studniówce w "pałacu" - ale będzie jazda.......;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ---- Re: Jak piłkarz Schalke miał praktyki w "dziewiąt IP: *.easycomm.pl / 212.191.169.* 16.01.04, 23:31 brak mi słów aby wypowiedzieć sie na ten temat, jest to nie tyle co smieszne,lecz tragiczne, zreszta jak cała ta szkoła.począwszy od pani pedagog po honorate aż do liliany.dzieki bogu juz opuszczam ten cyrk, pozdrowienia dla przyszłych absolwentów IX cyrku na kółkach Odpowiedz Link Zgłoś
pewnie-wiecie-kto Re: Jak piłkarz Schalke miał praktyki w "dziewiąt 17.01.04, 00:13 Chciałam tylko zapytać czy Wy jesteście normalni?! zastanówcie się trochę ludzie nad sobą, bo zaczynam wątpić czy istnieje jeszcze coś takiego jak solidarność!!! tu chodzi o NASZĄ szkołę!!! a Wy pozwalacie na to zeby na nas wjeżdżali?! brak mi słów!!! najlepiej całą winę zwalić na dyrektora tak?! najperw zastanówcie się nad sobą a potem oceniajcie postępowanie innych! Wy nigdy nie popełniliscie błędu...? pozdrawiam naszego dyrektora i życzę mu dużo siły, bo przy takich niewdzięcznikach będzie mu potrzebna... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Absolwent IX LO Re: Jak piłkarz Schalke miał praktyki w "dziewiąt IP: *.lodz.mm.pl 17.01.04, 00:43 Powiem wam wszystkim drodzy uczniowie "Dziewiątki",że nie rozumiem waszego postępowania sracie we własne gniazdo najeżdzacie na szkołę w której się uczycie, a co więcej taką, którą sami sobie wybraliście. Ja jestem bardzo zadowolony z tego, że skończyłem tą szkołę.A co do dyrektora Kolasińskiego to jest to wspaniały człowiek, który rozumie ucznia. A błędy no cóż - Dyrektor też człowiek i pewnie teraz głupio mu, że nie kazał podać temu kolesiowi całej kartoteki do obejrzenia ale tak serio to teraz nie chiałbym być w skórze tych studentów którzy będą chcieli odbywać praktykę w IX LO.Pozdrawiam Dyrektora i życzę mu dużo sił bo jest czymś okropnym kierować szkołą z taką ilością niewdzięczników. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sdfdfsd Re: Jak piłkarz Schalke miał praktyki w "dziewiąt IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 17.01.04, 11:16 za co mamy byc wdzieczni?? za kilka starych komputerow i za nowa sale gimnastyczna?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: student Re: Jak piłkarz Schalke miał praktyki w "dziewiąt IP: *.toya.net.pl 17.01.04, 09:32 chicialem takze dodac ze najprawdopodobniej ten czlowiek wczesniej tj. w roku 2002 i 2003 probowal wmowic ze jest studentem nauk politycznych na UŁ...czego On nie mowił...jak nie bajerował i oczywiście "był piłkarzem" tylko ze mówił o innym klubie bodajże FC Koln, najprawdopodobniej miał jakis transfer, w końcu "utalentowany i świetny" zawodnik.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alchemia Re: Jak piłkarz Schalke miał praktyki w "dziewiąt IP: *.vline.pl / 217.98.54.* 18.01.04, 16:29 bartosza k znam osobiscie.ten czlowiek nie ma zadnych skrupolow ,zalezy mu tylko na kasie,posuwa sie do najgorszego klamstwa by zdobyc pieniadze.Myslalam ze oszukal tylko pare osob ale z tego co widze prowadzil "dzialalnosc" na szersza skale.Wspolczuje wszystkim poszkodowanym i nie ludzcie sie ze kiedys zobaczycie te pieniadze ktore od was wyludzil.Ja juz dawno przestalam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Młoda M. IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 17.01.04, 10:58 POznalam Alexa pierwszego dnia jak przyszedła do naszej szkoły. Nie podobał mie sie jego sposób zachowania. Wszystkie laseczki z IV klas latały za nim i piszcały. Słyszałam tez sprzeczki o niego w damskim WC. Kto dał sie nabrać do dał. Ale nie wiem czmu nikt nie spostrzegł nieścisłości w opowieściach Alexa. I czemu jego rodzice na fotach nie byli do niego podobni..? Operował tylko kilkoma słowami po niemiecku. KOmedia. Jestem w teh szkole pół roku i odchodze. Nie wiem czy szkoła powinna uczyć czy mam sie jej bac skoro pani pedagog ściga mnie za czerwona blzeczką? Nie wiem czy to jest dobre podejscie do indywidualnosci uczniów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxxxxx Re: M. IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 17.01.04, 11:10 Mloda zycze Ci powodzenia. Tez bym odszedl z tej szkoly (bo to cyrk). Trzyma mnie tu tylko moja klasa która jest wspaniala i sobie lepszej nie wyobrazam oraz pani wychowawczyni, którą serdecznie pozdrawiam. Nie chce mowic z ktorej klasy jestem bo wylądowalbym pewnie na dywaniku u pani pedagog. Wiesz, niektorzy ludzie nie wiedzą, jaka pelnia funkcje w szkole Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Minnie Re: M. IP: *.toya.net.pl 17.01.04, 11:38 A czy panią pedagog jest pani Nina? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: M. IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 17.01.04, 12:03 TAK A KTÓŻBY INNY ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Minnie Re: M. IP: *.toya.net.pl 17.01.04, 12:04 Współczuję. Pamiętam panią Ninę T., niestety. I pamiętam jej pseudopedagogiczne występy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mmmm Re: M. IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 17.01.04, 12:45 chcialbym zeby ta pani otworzyla kiedys gazete a tam artykuł o niej na całą strone. nalezy jej sie to i zycze jej tego z calego serca. moze zmienilaby swoje postepowanie, prawda Minnie ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Minnie Re: M. IP: *.toya.net.pl 17.01.04, 12:53 Och, nie wiem :) Pani Nina wydawała się zawsze dosyć konsekwentna w tym, co robi. I święcie przekonana o słuszności swoich teorii. Pamiętam jak weszła kiedyś do klasy, popatrzyła na nas i powiedziała: ja nie muszę z wami rozmawiać, wiem, jacy jesteście...I okazało się, że jesteśmy klasą pijaków, narkomanów, sekciarzy etc. A to tylko dlatego, że sporo osób ubierało się na czarno... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :] PozdrÓwka :P IP: *.skynet.org.pl 17.01.04, 13:20 A Ja pozdrawiaM i caLuje oLEnke L. i RafaLa T. :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lepper Re: M. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.04, 17:33 NINA I BAŚKA MUSZĄ ODEJŚĆ !!! TAK MÓWI LEPPER !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Minnie Re: Jak piłkarz Schalke miał praktyki w "dziewiąt IP: *.toya.net.pl 17.01.04, 13:35 A czy ktoś pamięta aferę z dziennikami? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ABSOLWENT IX LO Re: Jak piłkarz Schalke miał praktyki w "dziewiąt IP: *.lodz.mm.pl 17.01.04, 16:42 Zastanawia mnie jedno czy to, że został popełniony ludzki błąd ma świadczyć o tym że obrzuca się błotem jedną z lepszych szkół w Łodzi?Przeciez nikt Was tam siłą nie trzyma jak się komuś nie podoba miejsce w którym się jest to trzeba z niego uciekać zwykły ludzki odruch a nie najeżdzać a potem mówić że się tam uczy.Ale pożyjecie zobaczycie jeszcze bedziecie tęsknić do "Dziewiątki", a z czasem przekonacie się że Nina to pestka w porównaniu z szefem no cóż też kiedyś byłem 17 i 18 latkiem>Pozdrawiam....;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Minnie Re: Jak piłkarz Schalke miał praktyki w "dziewiąt IP: *.toya.net.pl 17.01.04, 17:38 Proszę mi wierzyć - pani Nina to nie taka pestka :) Mury IX LO opuściłam lata temu, ale pamięć o pani pedagog wciąż żywa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wilemo Re: Jak piłkarz Schalke miał praktyki w "dziewiąt IP: *.pabianice.sdi.tpnet.pl 17.01.04, 23:05 W Pabianicach chyba wszystkim znany jest Bartosz K. Słynie on z załatwiania róznych rzeczy i pobierania za to zaliczek. Naciągnął tak juz kilkadziesiąt osób w Pabianich. Znam go osobiście. To mitoman, który na każdym kroku wciska jakąś historyjkę. Nie raz wylądował już w szpitalu bo "ktoś" sam wymierzył mu karę za długi i naciągania. Takiego człowieka powinno się raz na zawsze zamknąć... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paskudnik Re: Jak piłkarz Schalke miał praktyki w "dziewiąt IP: *.toya.net.pl 23.01.04, 21:11 Zostawcie kolana w spokoju i Krysie Solniczke oraz cyprę. Niny nie oszczędzajcie! Ja lubię tę szkołę, choć histeryczka K. mnie nie lubi. Żołnierz jest spoko. Pozdrawiam tych debili z IV E!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :[ hohoho IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 24.01.04, 12:51 jakich debili z 4e?????????????????? 4e jest najlepsza klasa w tej szkole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiec bez zadnych wrzutów na nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdroofki dla wszystkich z klasy!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 4e ej ty !! IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 24.01.04, 13:05 jestes taki madry to czemu nie podejdziesz do nas w szkole i nie nazwiesz nas debilami ??????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uczen 4e do PASKUDNIKA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.04, 13:09 sluchaj no drogi kolego jesli ci cos nie pasuje w klasie 4e to chetnie o tym z toba porozmawiam ale na zywo a nie przez internet! ujawnij sie a ja ci gwarantuje ze sobie to wyjasnimy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: globus Re: do PASKUDNIKA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.04, 17:30 on ma racje :) 4e jest beznadziejna :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 4e Re: do PASKUDNIKA IP: *.toya.net.pl 08.02.04, 20:13 ej jak macie cos do nas do najlepszej 4E na swiecie to podejdzcie do nas w szkole i nam to powiedzcie to wtedy pogadamy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: flip a Gogol... IP: *.p.lodz.pl 18.01.04, 02:59 wydawaloby sie, dawno juz nie zyje :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nigdyy Re: Jak piłkarz Schalke miał praktyki w "dziewiąt IP: *.toya.net.pl 30.01.04, 18:42 buahahahahahahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: IX LO 4abcedf Re: Jak piłkarz Schalke miał praktyki w "dziewiąt IP: 193.16.255.* 05.02.04, 13:55 Pani Ademczawska "poszukując prawdy" zaokrągliła pewne fakty, próbowała, dotarła do drugoklasistów, którzy wiedzą tyle co usłyszeli, nie do ludzi którzy naprawde mogliby coś powiedzieć, znali go od samego początku. Ale to dobrze, my nie jesteśmy konfidentami, nie chcemy bezkarnie słucha wrzuty na naszą szkołę - jaka by nie była!! "obdarte drzwi", "na peryferiach miasta" - co to w ogóle jest!? A przestraszone uczennice???-wiem coś o tym! BUJDA!!!! P. Adamczeska oprócz talentu ma jeszcze dużą wyobraźnie....!! Nie miałam AWERSJI do Wyborczej, po artykule już mam. dyrektor popełnił bład, ale jest w porządku. PS. dlaczego zmazali ten duży piękny napis w szatni JE.AĆ PEDAGOG? szkoda ;) DO BARTKA K: jak Cię spotkam sk.... .......!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś