Dodaj do ulubionych

Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontować...

IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.11.09, 21:07
Co za różnica 1,5 mln czy 2 mln i tak Platforma Obywatelsko
głosowała za ty,. Jak zawsze Kropiwnicki ich przekonał, tak jak ze
świętem 3 króli.
Obserwuj wątek
    • Gość: Felsztynianin Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontować... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.09, 21:16
      Takie rzeczy to tylko w naszym mieście. Paranoja.
    • Gość: kolo Re: Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontow IP: *.toya.net.pl 25.11.09, 21:17
      Miasto kasą rzuca na prawo i lewo a tutaj jakieś urzędasy pieprzą jaki to
      wydatek wielki to całe referendum ;-)
    • Gość: Kaczus (Tomek) Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontować... IP: 78.8.192.* 25.11.09, 21:32
      A ja się zastanawiam, po co maja zdejmować trakcję... W czasie WOŚP-u
      nie przeszkadzalo chyba... Przynajmniej nie pamietam by
      przeszkadzało...
      • Gość: semafor Re: Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.09, 17:52
        Gość portalu: Kaczus (Tomek) napisał(a):

        > A ja się zastanawiam, po co maja zdejmować trakcję... W czasie WOŚP-u
        > nie przeszkadzalo chyba... Przynajmniej nie pamietam by
        > przeszkadzało...

        Może pod pretekstem imprezy chcą zdjąć trakcję, żeby jej już nigdy nie przywrócić?

        Nie od dziś wiadomo, że docelowo ma iść do likwidacji linia tramwajowa na
        Nowomiejskiej.
    • Gość: amg Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontować... IP: *.toya.net.pl 25.11.09, 21:55
      No tak, bo łódzkie kółeczka wzajemnej adoracji obraziły się na Manufakturę i
      trzeba robić imprezę w najgorszym możliwym miejscu, tylko nie tam.
      Zasłanianie pomnika Kościuszki, demontaż trakcji - koszty rosną, a plac wciąż
      nie będzie się nadawał do organizacji imprezy. I jak to ma się do tej
      wymyślonej "promocji"?
      • ubique1 Re: Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontow 25.11.09, 22:36
        jak można promować Łódź imprezą sylwestrową na całą Polskę?
        Na wielu plakatach, pocztówkach i mediach Łódź promuje i pokazuje
        się z perspektywy ulicy Piotrkowskiej w kierunku Placu Wolności z
        pomnikiem Kościuszki ją zamykającą . A tu jakiś TYTAN INTELEKTU
        zasłania To co kojarzy się z tym miastem. Gdzie tu sens i logika?
        Chyba że zadaszenie sceny będzie w formie CZAPKI.
        Gratuluję pomysłu. I pomyśleć że to za pieniądze podatników takie
        gówienne przedsięwzięcie podejmują włodarze tego grodu. Chociaż
        trudno się dziwić wszak i FONTANIENKĘ w kształcie ..... po stosunku
        zaserwowano w reprezentacyjnym punkcie miasta.
    • Gość: to ja Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontować... IP: 91.90.60.* 25.11.09, 22:52
      nie jestem fanem kropy, ani tym bardziej muzyki serwowanej na tego typu
      imprezach ale... czy nie było Wam wstyd przez ostatnie kilka lat oglądając na
      ogólnopolskich antenach widowiskowe koncerty, a w Łodzi wiejską scenę z
      "gwiazdami" sprzedającymi płyty jedynie na wyprzedażach? Mi było. Nie popadam
      w hurra optymizm ale też nie bedę na nie z zasady.
    • Gość: Bla Re: Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontow IP: *.167.rev.vline.pl 25.11.09, 23:01
      Zabytkowe słupy trakcyjne też pewnie trzeba będzie wyciąć, a to już nie jest
      kilkaset tysięcy tylko pewnie pow. miliona. Łódź to bogate miasto, a 300 metrów
      dalej "stary" Rynek umiera.
      • Gość: .................. Re: Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontow IP: 212.191.130.* 26.11.09, 09:17
        Słupy trakcyjne nie będą demontowane, ale tylko i wyłącznie dzięki WKZ,
        telewizja nawet chciała zrobić imprezę na starym rynku, ale kropa nie chciał się
        zgodzić.
    • Gość: S&F Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontować... IP: *.lodz.dialog.net.pl 25.11.09, 23:10
      Dziwię się, że Sylwester nie będzie zorganizowany na terenie
      Manufaktury. Przecież plac jest do tego przystosowany, po za tym
      zmieści się tam o wiele wiecej ludzi.
      • Gość: Kaczus (Tomek) Re: Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontow IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.09, 08:13
        Który plac manufaktury jest przystosowany do dużych imprez, bo hja będąc tam nie
        zauważyłem... miałem też nieprzyjemność być na jednej dużej imprezie w
        Manufakturze - WOŚP i powiem, że tamten plac sie do tego nie nadaje - to za duża
        impreza. Średniej wielkości imprezy jak najbardziej, ale przy dużych jest
        problem z przepływem ludzi....
    • Gość: ppiotrek7 Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontować... IP: *.toya.net.pl 25.11.09, 23:15
      a dlaczego pl.Wolności - co tam jest do wypromowania i pokazania ? Każda
      kamienica z zabudowy placu z innej parafii i beznadziejna plomba BRE pasująca
      do reszty jak pięść do oka...chyba należałoby wybrać inne miejsce , może
      Manufakturę ale być może inne miejsce...
    • Gość: Kpc21 Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontować... IP: *.xdsl.centertel.pl 25.11.09, 23:32
      W takim razie lepiej po koncercie założyć z powrotem stare druty, skoro Plac i
      tak ma być przebudowany.
    • Gość: zen Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontować... IP: *.retsat1.com.pl 25.11.09, 23:39
      Ostatnie wydatki prezia Kropy. Następne już syndyka. I dobrze.
    • radioerewan Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontować... 26.11.09, 00:30
      I niech mi ktoś jeszcze powie, że milion za odwołanie Kropiwnickiego to dużo.
      Do jesieni jeszcze tyle okazji by stracić po pół bańki od imprezy. Ratujmy się!
      • sammler Re: Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontow 26.11.09, 04:54
        Nie, to niedużo. O zarezerwowanie miliona złotych na swoje podróże w 2010 r. J. Kropiwnicki prosił Radę Miejską. Jeśli więc chodzi o tego jednego człowieka bilans wyjdzie na zero (pod warunkiem, że zostanie odwołany).

        S.
    • sowa_46 No cóż, nieźle komuś od..bało! 26.11.09, 00:40
      Tak rządzi bydełko czyimiś pieniędzmi, jak mają takie pomysły to
      niech wyłożą ze swoich kieszeni.
      To są bandyci polskiej gospodarki a ukarać można ich jedynie poprzez
      niepłacenie podatków.
      Jak się chwastów nie dokarmia to szybciej zdychają.
    • Gość: Miszal Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontować... IP: *.toya.net.pl 26.11.09, 02:36
      Mozna miec glosy za czy przeciw, ale Hac ty miernoto, won do domu!
      Cokolwiek nie napiszesz to zle o Łodzi. Dobranoc i nie chcemy cie tu
      wiecej!!!
      • Gość: Miszal Dodajac IP: *.toya.net.pl 26.11.09, 02:50
        Poza hac to jeszcze blewaska i maslowski. Jestescie pseudo
        dziennikarzami i moge wam to udowodnic. Kazdy prawdziwy Łodzianian by
        was zmiazdzyl intelektualnie, lacznie ze mna. Nie wiem jakie miasto
        wam placi za wasze teksty. Narka, bye, sayonara, ma'salama, itp itd!
    • Gość: adiocw Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontować... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.09, 07:29
      kto nie chce iść nie musi to jest dla tych którzy nie maja gdzie pójść w
      Krakowie jest tak biednie ze nawet nie będzie Wielkiej Orgiestry Świątecznej
      Pomocy to tylko dobrze o naszym mieście świadczy, czy to się komuś podoba czy
      nie bez odbioru.
    • Gość: adiocw nie kasowac drugi raz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.09, 07:35
      kto nie chce iść nie musi to jest dla tych którzy nie maja gdzie pójść w
      Krakowie jest tak biednie ze nawet nie będzie Wielkiej Orgiestry Świątecznej
      Pomocy to tylko dobrze o naszym mieście świadczy, czy to się komuś podoba czy
      nie bez odbioru.
    • minigry.amor.pl Plama przed referendum 26.11.09, 07:49
      Za takie pieniądze można by obłożyć czymś pięknym nową hale i w niej oraz wokół
      niej zrobić sylwestra. Organizacja takich imprez ja ta na Placu Wolności to
      niegospodarność.
      • inu Re: Plama przed referendum 26.11.09, 08:42
        No, na mieście mówi się już coraz głośniej o tym, że dodatkowym
        kosztem będzie... kolejne 1,5 mln dla TVP, bo ta nie znajdzie
        sponsorów na imprezę.
      • Gość: Życzliwy Re: Plama przed referendum IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.09, 11:03
        > Za takie pieniądze można by obłożyć czymś pięknym nową hale

        Na przykład gipsowymi krasnalami, albo pączkami z marmoladą.
      • ewam23 Re: Plama przed referendum 26.11.09, 15:21
        Po co zmieniać Plac Wolności ????? To dopiero jest farsa ! MPK się
        cieszy, bo tam rządzi człowiek Kropiwnickiego , to im w to graj. Mam
        nadzieję, że radni na to nie pozwolą !
    • Gość: artur czwarty Zdemontować vagine na pl.Dąbrowskiego !! IP: *.lodz.mm.pl 26.11.09, 08:06
    • Gość: Ula Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontować... IP: *.4web.pl 26.11.09, 08:24
      Wara od pieniędzy z moich podatków! Kropiwnicki wymyślił Kropiwnicki niech
      płaci - na Dody i dewastacje placu nie dam ani grosza!
    • Gość: Inga Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontować... IP: *.toya.net.pl 26.11.09, 08:30
      Czy tu nie widać choroby Kropy...i strachu jego ekipy która boi mu się
      powiedzieć że jego pomysły i fobie nie wpływają za dobrze (delikatne
      określenie) na finanse miasta
      • Gość: waldek Re: Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.09, 17:54
        Gość portalu: Inga napisał(a):

        > Czy tu nie widać choroby Kropy...i strachu jego ekipy która boi mu się
        > powiedzieć że jego pomysły i fobie nie wpływają za dobrze (delikatne
        > określenie) na finanse miasta

        Większość idiotycznych pomysłów pochodzi z głów podwładnych Kropy on tylko to
        kryje. W tym przypadku idiotyzmy jak zwykle serwują panie z biura promocji.
    • Gość: fontannoodporna I na co nam ta fontanna? Na ch.... IP: *.uni.lodz.pl 26.11.09, 08:49
      Źle było na Placu Dąbrowskiego? A tak to mamy tylko wstyd, czyli
      srom.
    • grastep00 Kosztowni geniusze m.Łodzi. 26.11.09, 10:04
      Skąd tyle geniuszy w łódzkich władzach?Kto im dał prawo szastania pieniędzmi
      podatników?Tych oszołomów i bezmózgowców należałoby postawić przed wymiarem
      sprawiedliwości za marnotrawstwo publicznych pieniędzy. Tyle w mieście do
      zrobienia,a Ci geniusze lekką ręką uszczuplają budzet miasta.Jeszcze czas,aby
      ICH powstrzymać.Aby urządzić noworoczną zabawę w mieście,nie potrzeba takich
      nakładów finansowych.Potrzeba jednak chęci i mądrych ludzi.Tych we władzach
      Łodzi widocznie nie ma.
      GRAŻKA
    • Gość: x Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontować... IP: *.uni.lodz.pl 26.11.09, 10:17
      jakby chociaz ten sylwester byl tego wart....
      • Gość: Cflx Re: Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.09, 16:25
        Kasy to już co prawda nie uratuje , ale niezadowoleni mogą zorganizować się w
        innym miejscu np. wspomniany już Stary Rynek. To niedaleko. Miejscowe media na
        pewno takiej imprezy nie przegapią.
    • Gość: www Po jaką cholerę Sylwester ! IP: 212.191.132.* 26.11.09, 11:19
      i to za tak ciężkie pieniądze !
      • Gość: szwed Re: Po jaką cholerę Sylwester ! IP: *.toya.net.pl 26.11.09, 12:32
        Takimi postepowaniami Kropa sam sobie grób kopie.
    • Gość: ziemia obiecana po co remont!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.09, 13:36
      remont teraz gdy w niedługim czasie bedzie przebudowywany plac wolności , i
      wszystko od nowa zrywane. KTO RZĄDZI W TYM MIEŚCIE-
      ŻAL........................ tak Łódź ziemia obiecana ale chyba dla
      obcokrajowca nie polaka ....
      • Gość: psychocukier Re: po co remont!! IP: *.toya.net.pl 26.11.09, 15:28
        czy na sali jest lekarz?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka