Gość: metoer IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.11.09, 21:07 Co za różnica 1,5 mln czy 2 mln i tak Platforma Obywatelsko głosowała za ty,. Jak zawsze Kropiwnicki ich przekonał, tak jak ze świętem 3 króli. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Felsztynianin Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontować... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.09, 21:16 Takie rzeczy to tylko w naszym mieście. Paranoja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolo Re: Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontow IP: *.toya.net.pl 25.11.09, 21:17 Miasto kasą rzuca na prawo i lewo a tutaj jakieś urzędasy pieprzą jaki to wydatek wielki to całe referendum ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaczus (Tomek) Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontować... IP: 78.8.192.* 25.11.09, 21:32 A ja się zastanawiam, po co maja zdejmować trakcję... W czasie WOŚP-u nie przeszkadzalo chyba... Przynajmniej nie pamietam by przeszkadzało... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: semafor Re: Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.09, 17:52 Gość portalu: Kaczus (Tomek) napisał(a): > A ja się zastanawiam, po co maja zdejmować trakcję... W czasie WOŚP-u > nie przeszkadzalo chyba... Przynajmniej nie pamietam by > przeszkadzało... Może pod pretekstem imprezy chcą zdjąć trakcję, żeby jej już nigdy nie przywrócić? Nie od dziś wiadomo, że docelowo ma iść do likwidacji linia tramwajowa na Nowomiejskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: amg Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontować... IP: *.toya.net.pl 25.11.09, 21:55 No tak, bo łódzkie kółeczka wzajemnej adoracji obraziły się na Manufakturę i trzeba robić imprezę w najgorszym możliwym miejscu, tylko nie tam. Zasłanianie pomnika Kościuszki, demontaż trakcji - koszty rosną, a plac wciąż nie będzie się nadawał do organizacji imprezy. I jak to ma się do tej wymyślonej "promocji"? Odpowiedz Link Zgłoś
ubique1 Re: Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontow 25.11.09, 22:36 jak można promować Łódź imprezą sylwestrową na całą Polskę? Na wielu plakatach, pocztówkach i mediach Łódź promuje i pokazuje się z perspektywy ulicy Piotrkowskiej w kierunku Placu Wolności z pomnikiem Kościuszki ją zamykającą . A tu jakiś TYTAN INTELEKTU zasłania To co kojarzy się z tym miastem. Gdzie tu sens i logika? Chyba że zadaszenie sceny będzie w formie CZAPKI. Gratuluję pomysłu. I pomyśleć że to za pieniądze podatników takie gówienne przedsięwzięcie podejmują włodarze tego grodu. Chociaż trudno się dziwić wszak i FONTANIENKĘ w kształcie ..... po stosunku zaserwowano w reprezentacyjnym punkcie miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: to ja Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontować... IP: 91.90.60.* 25.11.09, 22:52 nie jestem fanem kropy, ani tym bardziej muzyki serwowanej na tego typu imprezach ale... czy nie było Wam wstyd przez ostatnie kilka lat oglądając na ogólnopolskich antenach widowiskowe koncerty, a w Łodzi wiejską scenę z "gwiazdami" sprzedającymi płyty jedynie na wyprzedażach? Mi było. Nie popadam w hurra optymizm ale też nie bedę na nie z zasady. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bla Re: Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontow IP: *.167.rev.vline.pl 25.11.09, 23:01 Zabytkowe słupy trakcyjne też pewnie trzeba będzie wyciąć, a to już nie jest kilkaset tysięcy tylko pewnie pow. miliona. Łódź to bogate miasto, a 300 metrów dalej "stary" Rynek umiera. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .................. Re: Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontow IP: 212.191.130.* 26.11.09, 09:17 Słupy trakcyjne nie będą demontowane, ale tylko i wyłącznie dzięki WKZ, telewizja nawet chciała zrobić imprezę na starym rynku, ale kropa nie chciał się zgodzić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: S&F Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontować... IP: *.lodz.dialog.net.pl 25.11.09, 23:10 Dziwię się, że Sylwester nie będzie zorganizowany na terenie Manufaktury. Przecież plac jest do tego przystosowany, po za tym zmieści się tam o wiele wiecej ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaczus (Tomek) Re: Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontow IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.09, 08:13 Który plac manufaktury jest przystosowany do dużych imprez, bo hja będąc tam nie zauważyłem... miałem też nieprzyjemność być na jednej dużej imprezie w Manufakturze - WOŚP i powiem, że tamten plac sie do tego nie nadaje - to za duża impreza. Średniej wielkości imprezy jak najbardziej, ale przy dużych jest problem z przepływem ludzi.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ppiotrek7 Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontować... IP: *.toya.net.pl 25.11.09, 23:15 a dlaczego pl.Wolności - co tam jest do wypromowania i pokazania ? Każda kamienica z zabudowy placu z innej parafii i beznadziejna plomba BRE pasująca do reszty jak pięść do oka...chyba należałoby wybrać inne miejsce , może Manufakturę ale być może inne miejsce... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kpc21 Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontować... IP: *.xdsl.centertel.pl 25.11.09, 23:32 W takim razie lepiej po koncercie założyć z powrotem stare druty, skoro Plac i tak ma być przebudowany. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zen Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontować... IP: *.retsat1.com.pl 25.11.09, 23:39 Ostatnie wydatki prezia Kropy. Następne już syndyka. I dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
radioerewan Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontować... 26.11.09, 00:30 I niech mi ktoś jeszcze powie, że milion za odwołanie Kropiwnickiego to dużo. Do jesieni jeszcze tyle okazji by stracić po pół bańki od imprezy. Ratujmy się! Odpowiedz Link Zgłoś
sammler Re: Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontow 26.11.09, 04:54 Nie, to niedużo. O zarezerwowanie miliona złotych na swoje podróże w 2010 r. J. Kropiwnicki prosił Radę Miejską. Jeśli więc chodzi o tego jednego człowieka bilans wyjdzie na zero (pod warunkiem, że zostanie odwołany). S. Odpowiedz Link Zgłoś
sowa_46 No cóż, nieźle komuś od..bało! 26.11.09, 00:40 Tak rządzi bydełko czyimiś pieniędzmi, jak mają takie pomysły to niech wyłożą ze swoich kieszeni. To są bandyci polskiej gospodarki a ukarać można ich jedynie poprzez niepłacenie podatków. Jak się chwastów nie dokarmia to szybciej zdychają. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miszal Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontować... IP: *.toya.net.pl 26.11.09, 02:36 Mozna miec glosy za czy przeciw, ale Hac ty miernoto, won do domu! Cokolwiek nie napiszesz to zle o Łodzi. Dobranoc i nie chcemy cie tu wiecej!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miszal Dodajac IP: *.toya.net.pl 26.11.09, 02:50 Poza hac to jeszcze blewaska i maslowski. Jestescie pseudo dziennikarzami i moge wam to udowodnic. Kazdy prawdziwy Łodzianian by was zmiazdzyl intelektualnie, lacznie ze mna. Nie wiem jakie miasto wam placi za wasze teksty. Narka, bye, sayonara, ma'salama, itp itd! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adiocw Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontować... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.09, 07:29 kto nie chce iść nie musi to jest dla tych którzy nie maja gdzie pójść w Krakowie jest tak biednie ze nawet nie będzie Wielkiej Orgiestry Świątecznej Pomocy to tylko dobrze o naszym mieście świadczy, czy to się komuś podoba czy nie bez odbioru. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adiocw nie kasowac drugi raz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.09, 07:35 kto nie chce iść nie musi to jest dla tych którzy nie maja gdzie pójść w Krakowie jest tak biednie ze nawet nie będzie Wielkiej Orgiestry Świątecznej Pomocy to tylko dobrze o naszym mieście świadczy, czy to się komuś podoba czy nie bez odbioru. Odpowiedz Link Zgłoś
minigry.amor.pl Plama przed referendum 26.11.09, 07:49 Za takie pieniądze można by obłożyć czymś pięknym nową hale i w niej oraz wokół niej zrobić sylwestra. Organizacja takich imprez ja ta na Placu Wolności to niegospodarność. Odpowiedz Link Zgłoś
inu Re: Plama przed referendum 26.11.09, 08:42 No, na mieście mówi się już coraz głośniej o tym, że dodatkowym kosztem będzie... kolejne 1,5 mln dla TVP, bo ta nie znajdzie sponsorów na imprezę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Życzliwy Re: Plama przed referendum IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.09, 11:03 > Za takie pieniądze można by obłożyć czymś pięknym nową hale Na przykład gipsowymi krasnalami, albo pączkami z marmoladą. Odpowiedz Link Zgłoś
ewam23 Re: Plama przed referendum 26.11.09, 15:21 Po co zmieniać Plac Wolności ????? To dopiero jest farsa ! MPK się cieszy, bo tam rządzi człowiek Kropiwnickiego , to im w to graj. Mam nadzieję, że radni na to nie pozwolą ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: artur czwarty Zdemontować vagine na pl.Dąbrowskiego !! IP: *.lodz.mm.pl 26.11.09, 08:06 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ula Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontować... IP: *.4web.pl 26.11.09, 08:24 Wara od pieniędzy z moich podatków! Kropiwnicki wymyślił Kropiwnicki niech płaci - na Dody i dewastacje placu nie dam ani grosza! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Inga Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontować... IP: *.toya.net.pl 26.11.09, 08:30 Czy tu nie widać choroby Kropy...i strachu jego ekipy która boi mu się powiedzieć że jego pomysły i fobie nie wpływają za dobrze (delikatne określenie) na finanse miasta Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: waldek Re: Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.09, 17:54 Gość portalu: Inga napisał(a): > Czy tu nie widać choroby Kropy...i strachu jego ekipy która boi mu się > powiedzieć że jego pomysły i fobie nie wpływają za dobrze (delikatne > określenie) na finanse miasta Większość idiotycznych pomysłów pochodzi z głów podwładnych Kropy on tylko to kryje. W tym przypadku idiotyzmy jak zwykle serwują panie z biura promocji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fontannoodporna I na co nam ta fontanna? Na ch.... IP: *.uni.lodz.pl 26.11.09, 08:49 Źle było na Placu Dąbrowskiego? A tak to mamy tylko wstyd, czyli srom. Odpowiedz Link Zgłoś
grastep00 Kosztowni geniusze m.Łodzi. 26.11.09, 10:04 Skąd tyle geniuszy w łódzkich władzach?Kto im dał prawo szastania pieniędzmi podatników?Tych oszołomów i bezmózgowców należałoby postawić przed wymiarem sprawiedliwości za marnotrawstwo publicznych pieniędzy. Tyle w mieście do zrobienia,a Ci geniusze lekką ręką uszczuplają budzet miasta.Jeszcze czas,aby ICH powstrzymać.Aby urządzić noworoczną zabawę w mieście,nie potrzeba takich nakładów finansowych.Potrzeba jednak chęci i mądrych ludzi.Tych we władzach Łodzi widocznie nie ma. GRAŻKA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontować... IP: *.uni.lodz.pl 26.11.09, 10:17 jakby chociaz ten sylwester byl tego wart.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cflx Re: Kosztowny miejski Sylwester. Trzeba zdemontow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.09, 16:25 Kasy to już co prawda nie uratuje , ale niezadowoleni mogą zorganizować się w innym miejscu np. wspomniany już Stary Rynek. To niedaleko. Miejscowe media na pewno takiej imprezy nie przegapią. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: www Po jaką cholerę Sylwester ! IP: 212.191.132.* 26.11.09, 11:19 i to za tak ciężkie pieniądze ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szwed Re: Po jaką cholerę Sylwester ! IP: *.toya.net.pl 26.11.09, 12:32 Takimi postepowaniami Kropa sam sobie grób kopie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziemia obiecana po co remont!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.09, 13:36 remont teraz gdy w niedługim czasie bedzie przebudowywany plac wolności , i wszystko od nowa zrywane. KTO RZĄDZI W TYM MIEŚCIE- ŻAL........................ tak Łódź ziemia obiecana ale chyba dla obcokrajowca nie polaka .... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: psychocukier Re: po co remont!! IP: *.toya.net.pl 26.11.09, 15:28 czy na sali jest lekarz? Odpowiedz Link Zgłoś