Gość: rogaty
IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl
10.08.01, 01:20
Już tylko kilka miesięcy dzieli nas od premiery "Władcy pierścieni" (2 luty
2002). Jestem ciekaw, to jeszcze (oprócz mnie), niecierpliwie czeka na ten film.
Co sądzicie o ekranizacji tej powieści? Jak Wam się podobają zwiastuny filmu, i
co mślicie o obsadzie aktorskiej?
Powodzenia. Rogaty.
P.S. Nie potrafię policzyć ile razy czytałem już tę książkę.