Gość: heniek ..Miasto topi musi oddac 5 mln inwestorowi...:-( IP: *.toya.net.pl 19.02.10, 23:29 cdn. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heniek ..tak to kopacze łks-u załatwili sobie kasę :-)) IP: *.toya.net.pl 19.02.10, 23:36 jak odzyskać kasę od bankruta? 1. łks jest winny firmie A (bądź firmie matce bądź kolesiom piłkarzykom tej tej firmy) =5 mln 2. Firma A zgłasza się jako potencjalny inwestor i pożycza miastu czyli PSS ŁKS mln na spłatę długu :-) 3.Miasto musi spłacić dług żeby PZPN zatwierdził PSS łks 4. Firma A nie startuje do przetargu na PSS łks 5. Miasto Łódź musi oddać 5 mln z łasnej kasy firmie A, bo całość poszła na spłatę długów 6 Firma A bądź firmy z nią powiązane odzyskała dług od bankruta łks i dostała zwrot pożyczki od Miasta Proste i skuteczne :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aqq Re: ..tak to kopacze łks-u załatwili sobie kasę : IP: *.toya.net.pl 20.02.10, 09:22 Jak nie awansować do ekstraklasy... 1. Zatrudnić wedliniarza. 2. Zakontraktować u sędziów 8-12 meczy 3. Przegrać kupione mecze. 4. Jakimś cudem dobić się do baraży. 5. Poskąpić na sędziego w barażu i przegrać baraż... Pozostają tylko "bardzo drogie" wycinki z gazet, z nie zawsze wynikami oddającymi to ile się zainwestowało w dany mecz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do Akuku Re: ..tak to kopacze łks-u załatwili sobie kasę : IP: *.ip.netia.com.pl 20.02.10, 11:29 Jak spaść z ekstraklasy... 1. Zatrudnić jabolarza. 2. Zakontraktować u sędziów 8-12 meczy 3. Wygrać kupione mecze. 4. Zająć miejsce w środku tabeli. 5. Poskąpić na prawnika, który odpowiednio nagnie rzeczywistość we wniosku licencyjnym... Pozostają tylko "bardzo ciekawe" wycinki z gazet, z opisem "heroicznej" walki wszystkich o licencję Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roosevelt5 Poprawka IP: *.toya.net.pl 20.02.10, 12:21 - Wędliniarz jak go określiłeś nie był zatrudniony. Był udziałowcem. - 12? O tym mówił Tomczak, jak sam ogłosił w mediach...nie ma na to dowodów winy, tylko przypuszczenia. Nie przeszkodziło mu to aby ukarać za 12. Wędliniarz mówił o 4 i sam stwierdził, ze nie będzie dalej płacić...mafii sędziowskiej, piłkarskiej. Obojętnie jak będziesz nazywać. Prokuratura mówiła o 8. Jak dotąt nie udowodniła. Podobno prokuratura nie prowadzi już czynności śledczych wobec Szymańskiego, a sprawa nie jest oddana do sądu. Jak myślisz? Co może być tego powodem? - Przegrać kupione. Hm... Z tego co już wiemy o działalności sędziów. Zachodzi prawdopodoieństwo, że rywale w danych meczach również płacili i mogli zapłacić więcej. To tylko hipoteza. - Cudem? W całym sezonie zdobyli tyle punktów aby zagrać w barażach. Zaraz powiesz, że kupione. Czyt. jak wyżej. - Poskąpić? Nie pomyślałeś o tym, że Tomczak przecholował i w rzeczywistości prawda wygląda inaczej? A Odra po prostu była lepsza. Wracając do Tomczaka. Tec prawnik dużo gadał o korupcji w Widzewie. Za swoje gadulstwo przegrał proces sądowy z Bońkiem. Spocony Tomek również. Jak czytam wypowiedzi hm...antywidzewiaków. Mam wrażenie, że przyjmują do wiadomości tylko to co chcą usłyszeć (przeczytać). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lewiatan137 Re: Poprawka IP: *.toya.net.pl 20.02.10, 18:45 Niedziw sie oni tylko czytaja Swiat wedlug Lks. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RTS Re: ..tak to kopacze łks-u załatwili sobie kasę : IP: *.volia.net 21.02.10, 03:36 Jak kupic mistrzostwo Polski 1. Zatrudnić zezola-sprzedawcę tanich podróbek,który ma w głębokiej dupie klubik i patrzy tylko na to,jak wyciągnąć z niego kasę 2.Na wspólnika wziąć człowieka z łódzkiej mafii 3. Płacić wszystkim klubom kasę by się podkładały przystawiając ich przedstawicielom pistolet do głowy, aby nie daj Boże nie odmówili 4. Zebrać- dajcie, no ku... dajcie cos nam-szmatławym galeriankom 5.Opluwać bezpodstawnie innych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zagubiony Nowy ŁKS idzie na przetarg. I do pierwszej ligi IP: 217.153.148.* 19.02.10, 23:44 Problem ma rozwiązać pożyczka. Tajemniczy inwestor zobowiązał się pożyczyć ŁKS PSS prawie 4 mln zł. A gdy wygra przetarg na kupno spółki, odbierze swój dług w formie pakietu 100 proc. akcji ŁKS SSA. Może mnie ktoś oświeci bo nie bardzo rozumiem ten misterny plan. Rozumiem, że idea jest taka, że ŁKS SSA i łKS Pss to są dwa niezależne z prawnego punktu widzenia podmioty. Właścicielem 1-szego jest ktoś z trójki KGB a drugiego miasto Łódź. Łączy te podmioty tylko to, że część aktywów pierwszej piłkaze itp. zostało nieodpłatnie (co budzi wątpliwości jako działanie na szkodę SSA i jej wierzycieli) przekazane do drugiej. Przekazanie zobowiązań to coś zupełnie innego. Nowa spółka musiałaby przystąpić do długu starej (ale na jakiej zasadzie, w zamian za co?). Oczywiście chodzi o spłacenie długów członkom PZPN, które jest warunkiem przyznania licencji. Tyle tylko, że na gruncie polskiego prawa jedna spółka nie może od tak spłacać długów innej. Na wszystko musi być umowa, dochodzą choćby kwestie podatkowe. Mogłoby to się odbyć np tak, że aktywa z SSA, te niematerialne(czyli karty zawodnicze, prawo występów w I lidze) są przekazane do PSS odpłatnie. Tylko, że odpłatność nie następuje w gotówce ale poprzez przystąpienie do długu wobec wierzycieli PSS. Wszelkie transakcje między spółkami prawa handlowego powinny być zawierane na zasadzie wzajemności. Wzajemne darowizny nie są czymś zgodnym z polskimi przepisami przede wszystkim podatkowymi. I wreszcie zdanie z artykułu które przytoczyłem na początku. Inwestor pożycza pieniądze PSS czyli dochodzi do zawarcia umowy pożyczki między inwestorem i PSS (który w aktwach ma pieniążki a w pasywach zobowiązanie wobec inwestora). Drugi etap to przetarg, w którym miasto zbywa udziały w PSS na rzecz inwestora. Rozumiem, że inwestor płaci za nie przedmiotowy milion i staje się właścicielem PSS. Ale co ma do tego to, że odbierze swój dług jako akcje SSA? przecież SSA to podmiot niezależny w stosunku do PSS jak również do miasta. Nie jest stroną żadnej z powyższych transakcji (pożyczki, kupna udziałów) ani sama spółka ani jej własciciele tj. Klejmann, Goszczyński/ska i ten trzeci. Na jakiej zasadzie oni mieliby przekazać akcje SSA, czyli bankrutującej spółki wydmuszki inwestorowi i po co inwestorowi te akcje? Te akcje nie są warte nic jako że spółka wydmuszka nie ma aktywów a jedynie zobowiązania (niewypłacalność). To na czym zależy inwestorowi już dawno jest w PSS. A może to pomyłka redaktowa i powinno być "odbierze swój dług w formie pakietu 100 proc. akcji ŁKS PSS".? Tylko w takiej sytuacji zachodzi do pomieszania pożyczki z udziałami (kapitałem spółki). Miasto za swoje udziały musi otrzymać zapłatę, w końcu zbywa aktywa czyli udziały - po to przetarg. A pożyczki inwestor udzielił spółce PSS i tylko od niej może dochodzić jej zwrotu. Jak dla mnie ten fragment artykułu nie trzyma się kupy. PS. proszę o merytoryczną dyskusję. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łódzki podatnik Re: Nowy ŁKS idzie na przetarg. I do pierwszej li IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.10, 23:53 Stary tu sobie nie podyskutujesz, wyślij to do pzpn :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zagubiony Nowy ŁKS idzie na przetarg. I do pierwszej ligi IP: 217.153.148.* 19.02.10, 23:49 Problem ma rozwiązać pożyczka. Tajemniczy inwestor zobowiązał się pożyczyć ŁKS PSS prawie 4 mln zł. A gdy wygra przetarg na kupno spółki, odbierze swój dług w formie pakietu 100 proc. akcji ŁKS SSA. Może mnie ktoś oświeci bo nie bardzo rozumiem ten misterny plan. Rozumiem, że idea jest taka, że ŁKS SSA i łKS Pss to są dwa niezależne z prawnego punktu widzenia podmioty. Właścicielem 1-szego jest ktoś z trójki KGB a drugiego miasto Łódź. Łączy te podmioty tylko to, że część aktywów pierwszej piłkarze itp. zostało nieodpłatnie (co budzi wątpliwości jako działanie na szkodę SSA i jej wierzycieli) przekazane do drugiej. Przekazanie zobowiązań to coś zupełnie innego. Nowa spółka musiałaby przystąpić do długu starej (ale na jakiej zasadzie, w zamian za co?). Oczywiście chodzi o spłacenie długów członkom PZPN, które jest warunkiem przyznania licencji. Tyle tylko, że na gruncie polskiego prawa jedna spółka nie może od tak spłacać długów innej. Na wszystko musi być umowa, dochodzą choćby kwestie podatkowe. Mogłoby to się odbyć np tak, że aktywa z SSA, te niematerialne(czyli karty zawodnicze, prawo występów w I lidze) są przekazane do PSS odpłatnie. Tylko, że odpłatność nie następuje w gotówce ale poprzez przystąpienie do długu wobec wierzycieli PSS. Wszelkie transakcje między spółkami prawa handlowego powinny być zawierane na zasadzie wzajemności. Wzajemne darowizny nie są czymś zgodnym z polskimi przepisami przede wszystkim podatkowymi. I wreszcie zdanie z artykułu które przytoczyłem na początku. Inwestor pożycza pieniądze PSS czyli dochodzi do zawarcia umowy pożyczki między inwestorem i PSS (który w aktywach ma pieniążki a w pasywach zobowiązanie wobec inwestora). Drugi etap to przetarg, w którym miasto zbywa udziały w PSS na rzecz inwestora. Rozumiem, że inwestor płaci za nie przedmiotowy milion i staje się właścicielem PSS. Ale co ma do tego to, że odbierze swój dług jako akcje SSA? przecież SSA to podmiot niezależny w stosunku do PSS jak również do miasta. Nie jest stroną żadnej z powyższych transakcji (pożyczki, kupna udziałów) ani sama spółka ani jej własciciele tj. Klejmann, Goszczyński/ska i ten trzeci. Na jakiej zasadzie oni mieliby przekazać akcje SSA, czyli bankrutującej spółki wydmuszki inwestorowi i po co inwestorowi te akcje? Te akcje nie są warte nic jako że spółka wydmuszka nie ma aktywów a jedynie zobowiązania (niewypłacalność). To na czym zależy inwestorowi już dawno jest w PSS. A może to pomyłka redaktora i powinno być "odbierze swój dług w formie pakietu 100 proc. akcji ŁKS PSS".? Tylko w takiej sytuacji zachodzi do pomieszania pożyczki z udziałami (kapitałem spółki). Miasto za swoje udziały musi otrzymać zapłatę, w końcu zbywa aktywa czyli udziały - po to przetarg. A pożyczki inwestor udzielił spółce PSS i tylko od niej może dochodzić jej zwrotu. Jak dla mnie ten fragment artykułu nie trzyma się kupy. PS. proszę o merytoryczną dyskusję. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: R.I.P. Re: Nowy ŁKS idzie na przetarg. I do pierwszej li IP: *.aber.ac.uk 20.02.10, 00:31 wyslij to do pzpn i uml pzpn@pzpn.pl sportowalodz@uml.lodz.pl niech sie tym zajma Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aqq Re: Nowy ŁKS idzie na przetarg. I do pierwszej li IP: *.toya.net.pl 20.02.10, 09:29 Wiesz... jakbyś znał treść umowy i inne szczegóły z tym związane, między miastem i starą spółką... to może i miałoby to sens. Niestety ani ja, ani Ty tej umowy nie znamy... jednak, dla pani wojewody, dla nowej władzy, dla radnych, dla ŁZPNu... i prawdopodobnie prawników związanych z kolejnymi instytucjami to wystarczyło. Więc jak możesz dyskutować to albo z autorami umowy, albo ze swoją drugą jaźnią... tą drugą trochę pro widzewską (o ile jeszcze ją masz i nie została zdominowana przez jaźń antyŁKS). Dlaczego wy wszyscy nie byliście tacy skrupulatni w 2004? Dość podobne przekształcenia... jednak my nie likwidujemy 102 letniego stowarzyszenia, ani nie pozbywamy się długów, nie przekazujemy sobie bezprawnie licencji poza PZPNem, nie oszukujemy wierzycieli. Odpowiedz Link Zgłoś
antygrzybiarz Re: Nowy ŁKS idzie na przetarg. I do pierwszej li 20.02.10, 11:22 Kloszard, przecież DajKS ma ponad 10 mln długów, a wy chcecie spłacić tylko mniej niż pół, to jak nie uciekacie???? A jak się nazywa wczorajszy inwestor ?? :):):):) Fantomas???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roosevelt5 Re: Nowy ŁKS idzie na przetarg. I do pierwszej li IP: *.toya.net.pl 20.02.10, 12:42 Nikt nie ucieka...dosłownie. Jednak nie zmienia to faktu, że tak jak w przypadku Widzewa i innych klubów. Tak i w przypadku ŁKS-u chodzi o to samo. POZBYCIE SIĘ MOŻLIWIE JAK NAJWIĘCEJ BALASTU W POSTACI DŁUGÓW. Wszystko w granicach prawa. Z moralnością ma to niewiele wspólnego. Prawo było stworzone takie a nie inne. Reszta w rękach prawników. A, że podobno siedzą w kieszeni diabła... Nie wiem jak inne kluby. Ale w przypadku Widzewa było ogłoszenie dotyczące zwrotu długu. Był tak wielki bałagan, że nikt nie wiedział ile tego jest i kto jest wierzycielem. PZPN też dużo gadał o wierzycielach zgłaszających się do PZPN i co? Okazało się, że sami nie wiedzą kto, za co i za ile. Dlatego była mowa o zgłaszaniu się nakazem sądowym do spłacenia zadlużenia. Inaczej każdy z ulicy mógłby przyjść i wołać kasę. Nie chcę być złośliwy, ale czytając wasze wypowiedzi. Sądzę, że wam nie przeszkadza co dzieje się w klubie. Mogą robić długi. A jak nie ma kasy, to do miasta, bo "Wam się k...wa należy". Bez urazy. Taka konkluzja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrew Re: Nowy ŁKS idzie na przetarg. I do pierwszej li IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.10, 13:21 do roosevelt5 : w pełni się z Tobą zgadzam kolego, doprowadzić do bałaganu, narobić długów i rączki po kolejną kasę do miasta, może ktoś wreszcie powie STOP, nawet przed kolejnymi wyborami, a następne miasta będą miały właściwy wzór do naśladowania Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RTSpojebało cie po Re: Nowy ŁKS idzie na przetarg. I do pierwszej li IP: *.volia.net 21.02.10, 03:41 Pojebało cie pokrako??? Właśnie tworzycie zupełnie nowy twór-taka nowa kurewka dworcowa,która chcę co prawda przejąć tradycje tej starej ku...,ale europejskie przepisay nakazują jej puszczać się od nowa Odpowiedz Link Zgłoś
radioerewan Re: Nowy ŁKS idzie na przetarg. I do pierwszej li 20.02.10, 14:48 A czy nowa spółka może ciągać się po sądach w sprawie zadośćuczynienia za przekręcenie starej na kasie za odebraie licencji (i pieniędzy z transmisji)? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tylko ŁKS Nowy ŁKS idzie na przetarg. I do pierwszej ligi IP: *.ssp.dialog.net.pl 20.02.10, 09:30 wassercug_fajwel musisz poczekać. Ty ale z kieszonkowego od rodziców ci nie starczy:-) Odpowiedz Link Zgłoś
np2009 Nowy ŁKS idzie na przetarg. I do pierwszej ligi 20.02.10, 10:34 Wychowalam sie na starym ŁKS-ie i to co teraz robia z tym klubem to szlak trafia,serce sciska,bo pamietam,jak bylo 20 lat temu a jak jest teraz...pozdrawiam wszystkich kibicow ŁKS Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RTS Re: Nowy ŁKS idzie na przetarg. I do pierwszej li IP: *.volia.net 21.02.10, 03:44 Po raz pierwszy w życiu-pozdrawiam pierwszego normalnego kibica Łks. Dziwne trochę,że to nie facet... Sorry kobietko Odpowiedz Link Zgłoś
np2009 sorry kobietko... 21.02.10, 09:30 Czemu sie dziwisz?praktycznie z pilka jestem zwiazana od urodzenia,moi synowie tez ,przyznam,ze mam podzial na kluby,lecz ja nie wtracam sie w poglady moich dzieci ani przyjaciol ktorzy cale swoje zycie sa za RTS.PAMIETAMY DUZO LEPSZE CZASY TYCH KLUBOW,lecz teraz co sie dzieje,to przy dyskusjach tylko nerwy.Dziekuje za pozdro,pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TOMASESKI Re: Nowy ŁKS idzie na przetarg. I do pierwszej li IP: *.gdynia.mm.pl 20.02.10, 11:57 KTO TYCH SZMACIARZY BĘDZIE CHCIAŁ KUPIĆ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrew Re: Nowy ŁKS idzie na przetarg. I do pierwszej li IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.10, 12:26 Ludzie jacy wy wszyscy jesteście żałośni, co mnie PODATNIKA, w terminie płacącego PODATKI SKŁADKI ZUS, WYPŁATY PRACOWNIKOM I WSZYSTKIE ZOBOWIĄZANIA WOBEC KONTRAHENTÓW RÓWNIEŻ i co mnie obchodzą jakieś żałosne, skorumpowane kluby piłkarskie z pseudokopaczami i ich problemy, ale interesuje mnie na co idą MOJE PODATKI, więc ŻADNYCH DOPŁAT ze społecznych pieniędzy, a to co wy piszecie o promocji miasta przez klub piłkarski to już jest śmieszne i żałosne, jak promocja, jaka reklama, zniszczone stadiony i zdemolowane trasy przejścia rozwydrzonego CHAMSTWA PRZEZ KOLEJNE miasta??? i to nazywacie promocją i reklamą??? żenada, a jak ktoś się chce w to bawić to ok , ale za swoje prywatne pieniądze!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pepe to widzew też jest do wzięcia??? IP: *.toya.net.pl 20.02.10, 13:46 pytam, bo wspomniałeś o szmaciarzach, więc... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TOMASESKI Re: to widzew też jest do wzięcia??? IP: *.gdynia.mm.pl 21.02.10, 10:58 DOBRZE WIESZ SZMACIARZU O KOGO MI CHODZI!!! W ŁODZI BEZ ZMIANY WIDZEWEK TO PANY!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aqq Re: to widzew też jest do wzięcia??? IP: *.toya.net.pl 21.02.10, 18:35 Literówka... widzewek to panny... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zaciekawiony Re: to widzew też jest do wzięcia??? IP: *.4web.pl 21.02.10, 22:58 ale nie galerianki:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andybottomŁKS Nie oddawajcie naszego znaku !!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.10, 12:28 NIE ODDAWAJCIE NASZEGO ZNAKU JAKIEMUŚ GOSTKOWI ZA PARĘ MILIONÓW!!!!! NIE!! NIE!!! NIE!!! SPRZEDAWCZYKI CHCECIE ODDAĆ NASZ SYMBOL GOSTKOWI Z ULICY NA WŁASNOŚĆ???!!! CHCECIE SPIENIĘŻYĆ 102 LATA TRADYCJI, MIŁOŚCI, EMOCJI, POŚWIĘCEŃ???!!! jEŚLI TO ZROBICIE , BĘDZIECIE PRZEKLĘCI, PRZEKLĘCI, PO STOKROĆ PRZEKLĘCI!!!! SYMBOL ŁKS JEST NASZ, A NIE DO SPRZEDANIA ZA 4 MILIONY!!!! BYŁ, BĘDZIE, JEST ŁÓDZKI KS!!!!!! SPRZEDAWCZYKI I ZDRAJCY WON!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: franz Re: Nie oddawajcie naszego znaku !!!!! IP: *.retsat1.com.pl 20.02.10, 13:34 łoooo Jezu... brodowity weź szybko relanium i dzwoń do swojego psychiatry! Jeszcze walnij łbem w CapsLock, bo ci się zaciął. Odpowiedz Link Zgłoś
panoramaskawce Re: Nie oddawajcie naszego znaku !!!!! 20.02.10, 13:54 do franz : ty tego nie pojmiesz bo podatków nie płacisz, a pewno nawet nie wiesz co to ZUS i wypłata w terminie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mosze Nowy ŁKS idzie na przetarg. I do pierwszej ligi IP: *.toya.net.pl 20.02.10, 14:02 Ja dać 1 złoty,kto mnie przebić ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Majorek Re: Nowy ŁKS idzie na przetarg. I do pierwszej li IP: 91.193.160.* 20.02.10, 14:21 1,01 zł Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elkaesiak Najpierw trzeba wywalic Galazke IP: *.toya.net.pl 20.02.10, 15:46 Ten nieudacznik jest w stanie wszystko spaprac, nawet dokumentow przygotowac nie potrafi - albo robi to celowo zeby Tomaszewski mogl sie cieszyc z nieudanych dzialan nowych wladz miasta. Wywalic go na zbity pysk zanim bedzie za pozno. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomy-rts Re: Najpierw trzeba wywalic Galazke IP: *.lodz.mm.pl 20.02.10, 16:00 przecie Gałązka to człowiek Tomaszewskiego.to on go wybrał Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grzel73 Nowy ŁKS idzie na przetarg. I do pierwszej ligi IP: *.toya.net.pl 20.02.10, 16:48 Daję 1 zł, kto da wiecej ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czarny Re: Nowy ŁKS idzie na przetarg. I do pierwszej li IP: *.toya.net.pl 20.02.10, 17:06 Za różowych szmaciarzy 0,1 gr to za dużo.VIVA ŁKS. Odpowiedz Link Zgłoś
heheheheh Nowy ŁKS idzie na przetarg. I do pierwszej ligi 20.02.10, 17:04 Inwestor Pe****** się przestraszył reakcji akcjonariuszy ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aqq Re: ..tak to kopacze łks-u załatwili sobie kasę : IP: *.toya.net.pl 20.02.10, 17:09 Po takich jak Ty dokładnie widać kto ma argumentu i kto potrafi swoją racje poprzeć konkretami... A inwektywy... zostaw dla rodziców, przecież to oni cię tak dobrze wychowali. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heniek jak inni wałki robią to znaczy że łks tez może :PP IP: *.toya.net.pl 20.02.10, 17:31 pisze o tym jak ładnie wycisnąć kasę z miasta ...a ty o ...że jak inni wałki robią to łks też może ;PPPP brawo brawo oby tak dalej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: jak inni wałki robią to znaczy że łks tez moż IP: *.toya.net.pl 21.02.10, 12:23 Jesteś w temacie widzę.Czy aby tylko jeden łódzki klub w ostatnim dziesięcioleciu wyciskał kasę z miasta?Jeżeli poruszasz jakiś temat,to pisz prawdę.Jeżeli prawdy nie znasz to się spytaj,kibiców Widzewa-normalnych. Odpowiedz Link Zgłoś
wojcikmarcin kase od miasta? 21.02.10, 12:51 kasę od miasta dostawało wiele klubów. ŁKS, Widzew, Orzeł, Budowlani... ale tylko jeden chce DODATKOWĄ PUBLICZNĄ KASĘ NA SPŁATĘ DŁUGÓW Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: kase od miasta? IP: *.toya.net.pl 21.02.10, 13:41 od kiedy kibicujesz Widzewowi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aqq Re: kase od miasta? IP: *.toya.net.pl 21.02.10, 18:26 Tylko jeden? Chyba nie słyszałeś jak widzew wołał do UMŁ... dajcie dajcie nam 7 milionów. Gdzie Ty wtedy byłeś... mam nadzieję, że chociaż w szkole. Odpowiedz Link Zgłoś
wojcikmarcin Re: kase od miasta? 22.02.10, 13:49 Poproszę link do tej informacji Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heniek argumentu tobie zabrakło dzieciaku IP: *.toya.net.pl 21.02.10, 00:10 ale cóż wszystko co złego to my :-) Widzewiacy :-)) reszta świata jest z Wami naprawdę bill Gates też :PP a starych obrzucę inwektywami jak prosisz skoro to twoja praktyka i coś jeszcze ??? poślinisz się jeszcze? może dziadkowi z Wermachtu też mam naflugac? i babci z Izraela też?? OK coś jeszcze?? :PPPP mało mało Twój umysł pokręcony w niewielki stopniu może wytworzyć pokrętnych i bluźnierczych pomysłów które mnie nie zdziwią wszak znam takich jak ty piewców moralności obdarzonych owrzodzonym językiem dzięki czemu słowa artykułujecie z rzadka sensowne aczkolwiek takie które zaszkodzić mi już nie zdołają wszak ogłupiały jestem do reszty :PPP do klubu mego miłoscią :PPP Odpowiedz Link Zgłoś
wojcikmarcin @aqq 21.02.10, 12:21 Ty jesteś bardziej niereformowalny niż kaczyński i kropiwnicki razem wzięci. Pod płaszczykiem pseudo retoryki udajesz inteligenta a jesteś zwyczajnym zakłamanym szowinistą. Na wszystko odpowiadasz jakimiś idiotyzmami, bez podparcia. Gadżety okolicznościowe. Całkiem niedawno zrobiliście sobie czapeczki i koszulki anty RTS. To też okolicznościowe? Czepiasz się tego że RTS jest w stanie likwidacji? A ja się pytam i co z tego? Kibicujesz podmiotowi prawnemu czy też ideom? Jeżeli temu pierwszemu to twój klub właśnie kończy działalność. Między PSS a SSA nie ma następstwa prawnego. Zresztą można by poszukać głębiej bo zdajsie ŁKS SSA też nie miał nastepstwa prawnego po ŁKS Ptak. Zaraz powiesz że nadla to jest ŁKS a ja Ci mówię że to jest nadal Widzew. Zawsze było TMRF "Widzew", RTS "Widzew", RKS "Widzew", SPN "Widzew" a teraz KS "Widzew". ale nadal jest to "Widzew". Czy tówj marny rozumek jest w stanie to ogarnąć? Wytykasz że trzeba być lojtkiem aby przegrać kupiony mecz, a nie wpadłeś na to że ta druga drużyna mogła zapłacić więcej? Zerknij w listę kupionych meczy. Ten sam mecz pojawia się w sprawie korupcji w Widzewie jak i w Bełchatowie. A teraz już jestes śmieszny pisząc > Po takich jak Ty dokładnie widać kto ma argumentu i kto potrafi > swoją racje poprzeć konkretami... Ja swoje racje podparłem konkretami, cytatami, linkami a co ty odpisałeś? > A wy dalej jak mantrę powtarzacie tą marną propagandę... wierząc > że kłamstwo powtarzane cały czas, sanie się prawdą... Dobrze że > chociaż sami w to wierzycie. I kto tu nie ma argumentów? A teksty w stylu > Na razie to was nie ma w Łodzi... tylko na jakiejś dzielncy koło Łodzi. utwierdzają mnie tylko w przekonaniu że jesteś tak samo zakłamany jak wasi działacze z 1922 roku czy ludzie pokroju x-man'a. Odpowiedz na argumenty które przedstawiłem w innym wątku inaczej jakakolwiek dyskusja z tobą nie ma sensu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aqq Re: @aqq IP: *.toya.net.pl 21.02.10, 18:34 Chyba nie czaisz... Stowarzyszenie ŁKS istnieje bez najmniejszej przerwy i to ono skupia różne sekcje... piłkarska owszem przechodziła z rąk do rąk, ale zawsze działała z udziałem stowarzyszenia ŁKS i to się nie zmienia... "prawa do ŁKSu" ma stowarzyszeni... i to zawsze łączyło sekcję piłkarskie. A po drugiej stronie... stowarzyszenie które do tej pory dzierżyło głównie jedną sekcję... zostało poddane likwidacji w całości i zrobione sobie nowe... a ciągłość o której rzekomo piszesz... to tylko kawałek będący nazwy dzielnicy. Jakby iść twoim tokiem rozumowania to delegatura UM Łódź Widzew to też wasz klub... stacja Łódź Widzew to też cześć waszego klubu, a ulica Widzewska to już w ogóle... My mamy w nazwie "Łódzki" więc Twoim tokiem rozumowania cała Łódź jest naszym klubem, a odszczep widzew może być rezerwami. Zacznij myśleć a nie zmyślać... Odpowiedz Link Zgłoś
wojcikmarcin Re: @aqq 22.02.10, 14:14 Idąc tokiem twojego rozumowania. ŁKS PSS SA - 100% akcji posiada miasto Łódź - stowarzyszenie ŁKS - 0% Właśnie sekcja PN przestała istnieć, z twojego punktu widzenia. Wszak stowarzyszenie nie ma już z nią nic wspólnego. Rozumiem że teraz będziesz kibicował jedynie tym sekcjom w których udział ma stowarzyszenie. Jeśli nie wyjaśnij dlaczego. To stowarzyszenie po drugiej stronie posiadało sekcje gimnastyki artystycznej, brydża sportowego, koszykówki żeńskiej i najlepszą sekcję boksu w Łodzi. I te sekcje nadal istnieją(oprócz brydża który został zlikwidowany). A wiesz co je skupia? "Widzew", wszystkie maja to w nazwie. I nadal nie odniosłeś się do argumentów przedstawionych w innym wątku. Czyżby brak kontrargumentów? Dla ułatwienia LINK Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polityk, Dąbrowa Pis za łks-em, po za łks-em, tylko sld za widzewem IP: *.ssp.dialog.net.pl 20.02.10, 17:19 no to zobaczymy kto wygra wybory, wtedy będzie jasne czy ŁKSiaków czy Widzewiaków jest więcej w Łodzi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rts juz referendum pokazało IP: *.toya.net.pl 20.02.10, 17:41 wystarczyło, ze poszło na całą Polskę w Faktach o 19.00 jak Kropa krzyczy do hołoty na balkonie "ja jestem po waszej stronie" i przegrał referendum. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czarny Do rts IP: *.toya.net.pl 20.02.10, 17:53 hehehe i cała Polska głosowała przeciw kropie,Koluszki też? żałosna różowa gnido. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rts Re: Do rts IP: *.toya.net.pl 20.02.10, 18:37 prawda boli śmierdziuszku z dworca? Łódź to Widzew. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czarny Re: Do rts IP: *.toya.net.pl 20.02.10, 21:02 Ty nawet nie wiesz co piszesz dzieciaku, i odpowiadasz nie na temat, ale co można wymagać od gimnazjalisty z Koluszek . Pa pa midzemiaku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heniek W referendum głosowali łodzianie tylko :-) IP: *.toya.net.pl 20.02.10, 23:49 frajerku to ty nie wiesz, ze prezydenta Łodzi wybierają Łodzianie? a nie mieszkańcy Koluszek, Sieradza, Zduńskiej? hahahah tak jesteśmy wszyscy spoza Łodzi a i tak w łodzi jest nas więcej niż was i odwołujemy kogo chcemy :PPPP zamotały się palanty we własnym drucie :PPP Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czarny do heniek IP: *.toya.net.pl 21.02.10, 09:08 frajer to twój ojciec, czerwona pało.A tak na marginesie to powiedz ile twoja matka śniegu zżarła że takiego bałwana urodziła? Odpowiedz Link Zgłoś
mr_reaper Re: Do rts 21.02.10, 00:32 Ciekawe ile klas podstawówki, Ty skończyłeś czarnusiu, skoro nie rozumiesz zdania napisanego po Polsku? Po Polsku również pisać nie potrafisz. Pani od polskiego musi być napewno z ciebie dumna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pytajnik Nowy ŁKS idzie na przetarg. I do pierwszej ligi IP: 194.152.46.* 20.02.10, 17:27 Gratuluję ŁKS - owi tak wielkiego sponsora. W piątek 19 lutego 2010 r. okazało się nareszcie, któ ma najbardziej markowy klub w Polsce. To cudowne, że taka wielka firma, z takim kapitałem zechciał wejść na polski rynek piłkarski. Teraz, po raz pierwszy od 1997 r. polski klub awansuje do Ligi Mistrzów, bo takie gwiazdy, jakie zakontraktował Bill Gates MUSZĄ wygarć ligę. Niech drży Barcelona i Real wzięte razem i z osobna - oto wreszcie nadszedł wieki inwestor - ja tak moge dłużej... Żalmi kibiców ŁKS - u. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: Nowy ŁKS idzie na przetarg. I do pierwszej li IP: *.toya.net.pl 21.02.10, 12:08 pytajnik-współczuje normalnym kibicom Widzewa,że muszą mieć w swoich szeregach coś co nie wiem jak naprawdę nazwać.Może sam coś podpowiesz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pytajnik Re: Nowy ŁKS idzie na przetarg. I do pierwszej li IP: 194.152.46.* 21.02.10, 19:24 Jak to nazwać? Bardzo proszę - sponsoring. Od piątku minął już drugi miesiąc a tego gejtsa jak nie było, tak nie ma. Po co pisać takie głupoty, że jest ktoś, tylko trzeba 4 miliony, wcześniej milion. Przepraszam, ale wygląda mi to na wyłudzanie pieniędzy, "teraz wpłasz ty, a potem ktoś też wpłaci" - czy nie wygląda to jak stara dobra piramidka finansowa a'la łańcuszek szczęścia. Proszę mi wierzyć, chcę w polskiej piłce (także w ŁKS-sie) normalnego sposobu finansowania piłki, ale od 2 miesięcy słyszę tylko o mitycznym inwestorze, który czekał aż miasto wpłaci 1 milion, teraz chce 4 miliony, bo coś tam, coś tam, jak mawiała Kruk. ŁKS jest mi chłodny (tylko tyle) tak samo jak Legia, Wisła czy Lech - także inne kluby. To prawda kibicuję Widzewowi, ale nigdy nie powiedziałem, że ŁKS, Legia, Wisła, Lech to (i tu dodajcie sobie kalumnie). Kibicuję Widzewowi - tylko tyle i aż tyle. I to jest stan permanentny, tak od 30 lat. A tak na koniec, to na prawdę życzę każdemu klubowi w Polsce normalnego właściciela i sponsora. Ja się doczekałem, teraz Wasza kolej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ttt Nowy ŁKS idzie na przetarg. I do pierwszej ligi IP: *.ssp.dialog.net.pl 20.02.10, 20:55 żałosne wpisy pizdzewiaków -bo to właśnie im żal dupę ściska Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dżej Nowy ŁKS idzie na przetarg. I do pierwszej ligi IP: *.toya.net.pl 20.02.10, 21:49 A ja spokojnie popijam piwko i oglądam A. Małysza, który w 1 dzień osiągnął więcej niż bazar przez 101 lat :) No chyba, że będą kiedyś zawody w lodziarstwie albo kałowej propagandzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: Nowy ŁKS idzie na przetarg. I do pierwszej li IP: *.toya.net.pl 21.02.10, 12:45 Masz rację-Adam w jeden dzień osiągnął więcej,niż jakiś tam bazar przez 101 lat.Nie przypominam sobie by na bazarze odbywał się kiedyś konkurs skoków narciarskich.Jeżeli kojarzysz bazar z łódzkim klubem sportowym,to się mylisz.Z sekcji zimowych dyscyplin w łks-ie był hokej,ale takich osiągnięć nie mieli,choć olimpijczyków w tej dziedzinie wielu.A jeżeli chodzi o srebrne medale olimpijskie,to łódzki klub sportowy ma wśród swoich wychowanków takich medalistów.Jeżeli kiedyś będą zawody w lodziarstwie,bądż w kałowej propagandzie to wszystkie pieniądze postawie na Ciebie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ttt Nowy ŁKS idzie na przetarg. I do pierwszej ligi IP: *.ssp.dialog.net.pl 20.02.10, 23:27 o !!! jeszcze jeden sfrustrowany pizdzewiak się wpisał ,zamulony harnasiem koniobijca Odpowiedz Link Zgłoś
antygrzybiarz Re: Nowy ŁKS idzie na przetarg. I do pierwszej li 21.02.10, 09:54 Lepiej ogólnodostępnym Harnasiem, niż osiedlowym diabli wiedzą czym :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kolos Żałosne jest to co mają do powiedzenia kibice ŁKSu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.10, 06:58 Żałosne jest to co mają do powiedzenia kibice ŁKS u.... Czy człowiek posługujący się takim słownictwem, wie co to są akcje? Czy on wie co to są publiczne pieniądzei na co są wydawane? Dla takich ludzi można tylko kupić parę butelek taniego wina bo nic im więcej do szczęścia nie potrzeba. Współczuje ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: Żałosne jest to co mają do powiedzenia kibice IP: *.toya.net.pl 21.02.10, 12:52 ile masz lat skoro dopiero dziś zauważyłeś wydawanie publicznych pieniędzy przez miasto Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ON Nowy ŁKS idzie na przetarg. I do pierwszej ligi IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.02.10, 21:31 W artykule o widzewskim sparngu 15 wpisów, u nas ponad 150 tych konfidentów (już nedługo Lech i reszta z wami potańczy :D) czym oni zyja swoim klubem czy nami? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zaciekawiony Re: Nowy ŁKS idzie na przetarg. I do pierwszej li IP: *.4web.pl 21.02.10, 22:56 a co to znaczy, że lech z nami zatańczy?? groźba czy obietnica??? już polecieliście na skargę do "kuchenkorza"????? aaaaaa widzewiaki nas biją i "pyry" muszą nas ratować??? ps. a sprawa tych sparingów Widzewa to rzeczywiście żenada. mogli powiedzieć z kim naprawdę kopali powietrze obszyte skórą:D:D:D:D:D:D:D:D: Odpowiedz Link Zgłoś