Dodaj do ulubionych

Kibice Widzewa zebrali się pod Centralem

    • Gość: wolverine Starcie kiboli z policjantami. Trzy osoby zatrz... IP: *.toya.net.pl 07.03.10, 17:40
      A co, szymański wam kupił?
    • Gość: kibic Starcie kiboli z policjantami. Trzy osoby zatrz... IP: *.toya.net.pl 07.03.10, 17:42
      www.youtube.com/watch?v=Hdpkmy33Z2o
    • Gość: Widzewiak_RTS Policja: odprowadzimy kibiców z powrotem na Widzew IP: *.toya.net.pl 07.03.10, 17:43
      Widok z wiaduktu:
      www.youtube.com/watch?v=Hdpkmy33Z2o
    • Gość: EHHH Policja: odprowadzimy kibiców z powrotem na Widzew IP: *.zdnet.com.pl 07.03.10, 17:52
      PILKA NOZNA DLA KIBICOW !!!!!!!!!!PILKA NOZNA DLA KIBICOW !!!!!!!!!!PILKA
      NOZNA DLA KIBICOW !!!!!!!!!!PILKA NOZNA DLA KIBICOW !!!!!!!!!!PILKA NOZNA DLA
      KIBICOW !!!!!!!!!!PILKA NOZNA DLA KIBICOW !!!!!!!!!!

      panstwo policyjne
      BEZ NAPINKI
      • antygrzybiarz Re: Policja: odprowadzimy kibiców z powrotem na W 07.03.10, 18:12
        Pejsom współczujemy po meczu :)
      • Gość: Bronek Re: Policja: odprowadzimy kibiców z powrotem na W IP: *.vimuto.com 07.03.10, 18:19
        > PILKA NOZNA DLA KIBICOW

        Piłka nożna to tania rozrywka dla tępych neandertalczyków w dresach.

        > panstwo policyjne

        I słusznie. Bydło trzeba tępić.
    • Gość: elksa [...] IP: *.054.c65.petrotel.pl 07.03.10, 18:16
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: obiektywny glupota ze strony władz IP: *.lodz.mm.pl 07.03.10, 18:19
      Według mnie głupotą jest zatrzymywanie kibiców Widzewa - idą tam jako
      łodzianie i na dodatek na stadion miejski. Chcą sprawdzić na co przeznaczane
      są ich podatki. Tak owszem mają zakaz ale podkreślam - nie idą tam jako
      zorganizowana grupa - rzecz jasna wiadomo, że to Widzew więc jeśli już
      przyszli taki kawał to warto by otworzyć sektor gości - przecież jeśli usiądą
      obok siebie to w jutrzejszej prasie przeczytamy x osób zginęło, xx osób
      rannych. Jeśli Policja zdecyduje się cofnąć Widzew na Widzew to gwarantuje, że
      jutro przeczytamy o tym, że x policjantów zostało rannych bo myślę, że złość
      osiągnie szczyt - Widzew wybuchnie i Policja będzie w sporych tarapatach. Nie
      zapominajmy, że Widzew jest w sile 2 tysięcy osób a policji z pewnością mniej.

      Pozdrawiam
      • Gość: lukasz Re: glupota ze strony władz IP: *.toya.net.pl 07.03.10, 18:24
        gdzie ty ich tam w sile 2 tysiecy widziales?
        jest film-jest dowod:)
      • Gość: cbk Re: glupota ze strony władz IP: *.aber.ac.uk 07.03.10, 18:25
        ale dajksiacy nie mysla tylko udaja malpy
        • Gość: kiki Obiektywny jesteś debilem IP: *.devs.futuro.pl 07.03.10, 18:32
          Jeśli ktoś kupił z widzewiaków bilet to idzie indywidualnie, a co tam robi watacha wieśniaków których jeszcze na dodatek pilnuje policja. Zamiast rozpędzić towarzystwo a przepuścić tylko tych z biletami
          • Gość: obiektywny Re: Obiektywny jesteś debilem IP: *.lodz.mm.pl 07.03.10, 18:36
            hm. pomyśl co się stanie jak Widzew zostanie cofnięty.
            • Gość: obiektywny skoro nie wejda to po co szli? IP: *.lodz.mm.pl 07.03.10, 18:43
              skoro i tak mieli ich nie wpuścić to po co wgl pozwolono im iść skoro wiedziano,
              że to WIDZEW
            • Gość: kiki Re: Obiektywny jesteś debilem IP: *.devs.futuro.pl 07.03.10, 18:43
              A kto ich tam dopuścił i dlaczego?? Zamiast zażegnać sytuację w zarodku. Nie byłoby zadymy
      • black.kolo Re: glupota ze strony władz 07.03.10, 18:29
        No nie do końca. Oni są zorganizowaną grupą, która tego zgromadzenia nie zgłosiła, policja ma podstawy ich rozbić. Są zorganizowaną grupą, tylko nie przedstawiają się jako kibice Widzewa. Przyznam szczerze, że targają mną mieszane uczucia. Gdyby policja ich dopuściła na stadion, otworzono by dla nich sekttor i nie doszłoby do zadym - byłby powód do dumy a PZPN pokazałby, że nie ma absolutnie żadnego pomysłu na wprowadzenie bezpieczeństwa na stadionach, jeśli sami kibice o to nie zadbają.
        Z drugiej strony, jeśli doszłoby do zadymy, każdy miałby świadomość, że można było jej uniknąć. Błędne koło.
        • Gość: obiektywny Re: glupota ze strony władz IP: *.lodz.mm.pl 07.03.10, 18:38
          jak to się mówi - kto nie ryzykuje ten nie ma. Warto chyba jednak wpuścić Widzew
          i uniknąć zadym bo przecież ... jak ma być dym to będzie i tak i tak.
          • black.kolo Re: glupota ze strony władz 07.03.10, 18:46
            Nie ma się co czepiać policji, że Widzew zawraca. Działacze ŁKS mogli przecież wyjść na przeciw oczekiwaniom mieszkańców i przygotować trybunę "dla prawdziwych kibiców" i dla "mieszkańców, których serdecznie zapraszają".
            • Gość: obiektywny Re: glupota ze strony władz IP: *.lodz.mm.pl 07.03.10, 18:51
              wydaje mi się, że chyba jeśli już przyszli to powinni wejść a jeśli to było od
              początku wiadome to po co w ogóle pozwolono im przyjść ?
              • black.kolo Re: glupota ze strony władz 07.03.10, 18:58
                Gdyby nie dzicz z ŁKS, która chyba nie szła ich przywitać chlebem i solą tylko kamieniami i boję się myśleć czym jeszcze, może doszliby do stadionu.
      • Gość: wybuchowiec a ja mam nadzieje ze jak "widzew wybuchnie" IP: *.acn.waw.pl 07.03.10, 23:31
        to zaczna do was strzelac. Zeby was zabic. Amen.
    • Gość: buc niech sie eliminują a później gdzieś zakopać IP: *.toya.net.pl 07.03.10, 18:41
      Dopuścić do konfrontacji, otoczyć i niech się wyrzynają debile z jednej i
      drugiej bandy. Ktoś mógłby podać publicznie ile kosztuje ochrona takich pseudo
      sportowych rozrywek dla karków. I przeliczyć to na etaty dla nauczycieli,
      policji, straży. Na nic nie ma na derby k***a jest.... czesc:/
    • Gość: fotki_LKS_RTS Kilka fotek ! Zobacz! IP: *.054.c65.petrotel.pl 07.03.10, 18:42
      Kilka fotek z tego co juz sie działo
      sharingmatrix.com/file/2156877/LKS_WIDZEW.rar
    • Gość: OBIEKTYWNY Policja: odprowadzimy kibiców z powrotem na Widzew IP: *.toya.net.pl 07.03.10, 18:43
      Kibice Widzewa nie mogą być wpuszczeni na sektor gości, ponieważ mają zakaz za
      burdy w Zabrzu. Jeżeli ŁKS by ich wpuścił, to dostałby olbrzymie kary od pzpn,
      podobnie widzew. Zresztą pewnie i tak będą kary po obu stronach, ŁKS za zadymę
      a Widzew za... W świetle ostatnich ogłoszeń na stronach Widzewa - nie trzeba
      mieć dowodów, iż są kibicami Widzewa. Wystarczy, że policja w grupie znajdzie
      kibiców należących do stowarzyszenia i jakieś emblematy, i to wystarczy. Kto w
      ogóle wpadł na pomysł, że to barwy świadczą o "byciu kibicem"? Jest takie
      prawo? Poszlak będzie dosyć, a sądy przy obecnej nagonce na "kiboli" będą
      wydawać jedyne "słuszne" werdykty.

      Obiektywnie patrząc - klub ŁKS na pewno by Widzew wpuścił, bez względu na
      sprzeciw własnych kibiców. Ale nie miał takiej możliwości, bo Gałązka by
      beknął stanowiskiem po karach od pzpn-u. Do tego sektor gości przeznaczono
      wcześniej dla ubogich dzieci (co by w tedy mieli im powiedzieć?), biletów brak
      a impreza zorganizowana na 7.000 widzów (ochrona, ubezpieczenie). Widzewiacy
      mogli kupować bilety wcześniej, ale tego nie zrobili (mieli na to dwa dni).
      Także klub ŁKS w trosce o mienie miejskiej spółki (jeszcze) nie dopuścił do
      strat spowodowanych karami za niewłaściwą organizację oraz karami pzpn-u.

      Wszelkie argumenty Widzewiacy stracili w Zabrzu, poświęcając obecność na derby
      dla walki z kosą swojej zgody. Wtedy mieliby bankowo 350 biletów. I jeszcze do
      niektórych nie dotarło, że klub ŁKS jest teraz zarządzany przez miernego
      prezesa, ale i tak lepszego niż poprzedni "właściciele". I już wałki z
      biletami czy przekroczoną liczbą widzów (co każdy widział chociażby na
      zdjęciach z meczów) skończyły się.

      Tyle obiektywizmu.
    • emir.stockhof Policja prowadzi kibiców z powrotem na Widzew 07.03.10, 18:46
      Doprawdy; wzruszające te chłopskie waśnie przez miedzę, darcie mordy przez
      sieroty społeczne i obijanie sie po pyskach w Parku. Żaden tam Wersal czy
      przemarsz wojsk, po prostu, takie miasto, jak jego mieszkańcy...
      • Gość: prosba Re: Policja prowadzi kibiców z powrotem na Widzew IP: *.ssp.dialog.net.pl 07.03.10, 19:10
        w wielu postach pojawia sie jeden motyw: kibice widzewe ida na derby
        sprawdzic na co wydawane sa miejskie pieniadze w miejskiej spolce.
        Czy kibice widzewa moga w najblizszym czasie skontrolowac inne
        miejskie spolki, np. te od odsniezania ulic, remontow drog lub MPK.
      • Gość: qba Re: Policja prowadzi kibiców z powrotem na Widzew IP: *.lodz.mm.pl 07.03.10, 20:27
        Wnioskujesz o mieszkancach miasta na podstawie grupy kiboli?Chciales blysnac ale
        widze ze myslenie sprawia Ci duza trudnosc.Glupis wiec i tyle w temacie.
      • Gość: paaav Re: Policja prowadzi kibiców z powrotem na Widzew IP: *.toya.net.pl 08.03.10, 08:55
        zgadzam się w 100 %. Na co komu to jest potrzebne? Po to żeby ludzie się bali
        wyjść na ulicę, bo patologiczna horda w dreskach podciąganych powyżej kostki
        może kogoś pobić? Jak widzę te zakapturzone mordy i te ich dresy to mam odruch
        wymiotny a jednocześnie śmiać się chce. Gorzej że to dziadostwo biega z kijami
        po ulicach. Policja powinna im porządniej dołożyć. Może te półgłówki by się
        czegoś nauczyły.
    • Gość: awax kibice IP: *.smrw.lodz.pl 07.03.10, 19:03
      ja tam bym wszystkich "kibiców" zapędził na stadion i niech się
      pozabijają, będzie spokój w mieście, a policja zajmie się czymś
      pożytecznym a nie ochranianiem debili.
    • Gość: . Policja prowadzi kibiców z powrotem na Widzew IP: *.adsl.inetia.pl 07.03.10, 19:12
      Nawet już spokojnie autem tam przejechać nie można. Oddziały szturmowe przed
      stadionem, wojsko jeszcze sprowadzić i będzie Afganistan a nie mecz piłkarski
      - żałosne
    • Gość: bankrut Re: Kibice Widzewa zebrali się pod Centralem IP: *.gdynia.mm.pl 07.03.10, 19:14
      skretyniałe bęcwały z kaliskiego nie mają dość honoru by stanąć do
      walki na i pod stadionem i dlatego wezwali na pomoc policję.
      tchórzostwem zaczęło zajeżdżać po całym mieście. oj długo trza
      będzie wietrzyć miasto po tych przygłupach
    • Gość: kibic Widzewa z PT Policja prowadzi kibiców z powrotem na Widzew IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.10, 19:16
      Swoją drogą to dziwna sytuacja. Policja nie chce wpuścić mieszkańców Łodzi na
      mecz gdzie gra zespół którego właścicielem jest miasto; czyli płacący podatki
      jego mieszkańcy. Ale numer?! A ja obejrzę to spotkanie w łódzkiej "3". TVP
      wreszcie się sprawdziła. W niedziele mecz, a nie tylko msze.
    • Gość: NORMALNY Policja prowadzi kibiców z powrotem na Widzew IP: 91.90.60.* 07.03.10, 19:17
      DROGA GAZETO! PROSZĘ NIE UŻYWAĆ OKREŚLENIA KIBIC, KIBOL, NAWET PSEUOKIBIC
      OPISUJĄC GRUPĘ PRZESTĘPCÓW LUB POTOCZNIE BANDYTÓW!
    • Gość: xyz [...] IP: *.chello.pl 07.03.10, 19:28
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: kibol Policja prowadzi kibiców z powrotem na Widzew IP: *.bredband.comhem.se 07.03.10, 19:31
      Za zorganizowanie bójki powinno się ukarać oba kluby walkowerem, gwarantuje że
      następnym razem będzie spokój, jeśli nie to zrobić to samo, a jak klub by się
      burzył że to tylko garstaka kibiców robi, to zamknąć stadiony do końca rundy.
      łks jeśli wpuści widzewiaków na stadion, ukarać dodatkowo. Za morde wsiarz, i
      będzie po problemie.
    • gelbigel [...] 07.03.10, 19:38
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: bary Bydło nie ma pojęcia o sporcie za to robi wszystko IP: *.toya.net.pl 07.03.10, 19:39
      żeby szkodzić klubowi który podobno kochają.Policja powinna używać
      broni bez zahamowań.
      • Gość: EKSPERRCI W kapetkach sprzed monitora IP: *.toya.net.pl 07.03.10, 19:42
        Jak zwykle najwięcej mają do powiedzenia pryszczate ryje w naciągniętych białych
        skarpeteczkach, w kapetkach przez monitorkiem na raty. Nigdzie nie byli, nic nie
        widzieli - przeczytali i już wiedzą jak było na miejscu. Ba, są lepiej
        poinformowani od uczestników zajść.
        • guru133 Uczestników chuligańskich wybryków kibolku! 07.03.10, 20:12
          Chamskie mendy teraz się tłumaczą. Władze miasta powinny zamknąć te dwa
          stadiony, wylęgarnie bandytyzmu.
          • Gość: gosc Re: Uczestników chuligańskich wybryków kibolku! IP: *.smrw.lodz.pl 07.03.10, 20:48
            POPIERAM!!!!!!!!!!!!!!
            ZAMKNAC STADIONY A TEREN ZAORAC!
          • grego-riuss Re: Uczestników chuligańskich wybryków kibolku! 07.03.10, 21:14
            guru133 napisał:

            > Chamskie mendy teraz się tłumaczą. Władze miasta powinny zamknąć te dwa
            > stadiony, wylęgarnie bandytyzmu.

            Otóż to, ale władze wolą promować Łódź poprzez tą całą denną piłeczkę.

    • Gość: Obywatel Policja prowadzi kibiców z powrotem na Widzew IP: 91.90.60.* 07.03.10, 19:41
      Chciałbym dowiedzieć się jaka karę poniosą trzej, niestety tylko trzej,
      bandyci. Mam nadzieję, że będą to wysokie kary pieniężne których wykonanie
      będzie strzeżone do samego końca. Proszę dziennikarzy aby opisywali te sprawy.
      Normalni ludzie chcą widzieć jak karze się bandytów w tym kraju!
    • Gość: WIEŚNIAK Policja prowadzi kibiców z powrotem na Widzew IP: *.retsat1.com.pl 07.03.10, 19:49
      ALE TU PISZĄ WYNALAZKI!ZNAWCY SPORTU,PRAWA I DOBRYCH OBYCZAJÓW!SAMI
      JANUSZE :)
      • Gość: olo kiedy w koncu sie ich wystrzela? IP: *.cht-bng-012.adsl.virginmedia.net 07.03.10, 20:03
        w kazdym praworzadnym kraju bandyta biegajacy z niebezpiecznym narzedziem jest
        ibezwladniany albo zabijany - dlaczego u nas jest inaczej? kiedy po prostu
        reakcja na rzuczanie kamieniami w policje bedzie strzal z broni ostrej w kieruku
        tej holoty? a moze w koncu ktos sie zdenerwuje wyjdzie ze strzelba na ulice u
        odstrzeli lby kilku najagresywniejszym palantom?

    • Gość: zobacz Fotki + Zapowiedzi w 1 miejscu! IP: *.054.c65.petrotel.pl 07.03.10, 19:52
      Do pobrania w pliku :
      pierwsze fotki oraz
      zapowiedzi pojedynku! (kliknij by sciagnac)
    • Gość: ... Derby - dziewięciu rannych policjantów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.10, 20:09
      debile, przykro patrzeć na bande kretynów w szalikach, ktorzy 'walcza' o swoja
      druzyne, rania policjantow i niszcza radiowozy.
    • grego-riuss Derby - dziewięciu rannych policjantów 07.03.10, 20:09
      No i mamy promocję Łodzi poprzez sport. Łódź to miasto brudu, syfu, psich kup
      i prymitywnych dresiarzy.
      • Gość: bluewolf Re: Derby - dziewięciu rannych policjantów IP: *.tvsat364.lodz.pl 07.03.10, 22:42
        Milczałbyś lepiej gdy nie masz nic mądrego do powiedzenia! jak Ci się
        Łódź nie podoba to wypad do warszawy tam będziesz wśród swoich! tych co
        nie mają nic ciekawego do powiedzenia a mądrują się na całą kraj jacy
        to oni nie są wspaniali!
    • Gość: Toni Derby - dziewięciu rannych policjantów IP: *.167.216.81.static.h.siw.siwnet.net 07.03.10, 20:18
      Nalezy dla tych "milosnikow" budowac wiecej stadionow, organizowac
      wiecej imprez, poswiecac kolejne miljony. Kto by sie przejmowal
      popularyzacja lekkiej atletyki albo narciarstwa ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka