Gość: wolverine Starcie kiboli z policjantami. Trzy osoby zatrz... IP: *.toya.net.pl 07.03.10, 17:40 A co, szymański wam kupił? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Starcie kiboli z policjantami. Trzy osoby zatrz... IP: *.toya.net.pl 07.03.10, 17:42 www.youtube.com/watch?v=Hdpkmy33Z2o Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Widzewiak_RTS Policja: odprowadzimy kibiców z powrotem na Widzew IP: *.toya.net.pl 07.03.10, 17:43 Widok z wiaduktu: www.youtube.com/watch?v=Hdpkmy33Z2o Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: EHHH Policja: odprowadzimy kibiców z powrotem na Widzew IP: *.zdnet.com.pl 07.03.10, 17:52 PILKA NOZNA DLA KIBICOW !!!!!!!!!!PILKA NOZNA DLA KIBICOW !!!!!!!!!!PILKA NOZNA DLA KIBICOW !!!!!!!!!!PILKA NOZNA DLA KIBICOW !!!!!!!!!!PILKA NOZNA DLA KIBICOW !!!!!!!!!!PILKA NOZNA DLA KIBICOW !!!!!!!!!! panstwo policyjne BEZ NAPINKI Odpowiedz Link Zgłoś
antygrzybiarz Re: Policja: odprowadzimy kibiców z powrotem na W 07.03.10, 18:12 Pejsom współczujemy po meczu :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bronek Re: Policja: odprowadzimy kibiców z powrotem na W IP: *.vimuto.com 07.03.10, 18:19 > PILKA NOZNA DLA KIBICOW Piłka nożna to tania rozrywka dla tępych neandertalczyków w dresach. > panstwo policyjne I słusznie. Bydło trzeba tępić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elksa [...] IP: *.054.c65.petrotel.pl 07.03.10, 18:16 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obiektywny glupota ze strony władz IP: *.lodz.mm.pl 07.03.10, 18:19 Według mnie głupotą jest zatrzymywanie kibiców Widzewa - idą tam jako łodzianie i na dodatek na stadion miejski. Chcą sprawdzić na co przeznaczane są ich podatki. Tak owszem mają zakaz ale podkreślam - nie idą tam jako zorganizowana grupa - rzecz jasna wiadomo, że to Widzew więc jeśli już przyszli taki kawał to warto by otworzyć sektor gości - przecież jeśli usiądą obok siebie to w jutrzejszej prasie przeczytamy x osób zginęło, xx osób rannych. Jeśli Policja zdecyduje się cofnąć Widzew na Widzew to gwarantuje, że jutro przeczytamy o tym, że x policjantów zostało rannych bo myślę, że złość osiągnie szczyt - Widzew wybuchnie i Policja będzie w sporych tarapatach. Nie zapominajmy, że Widzew jest w sile 2 tysięcy osób a policji z pewnością mniej. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lukasz Re: glupota ze strony władz IP: *.toya.net.pl 07.03.10, 18:24 gdzie ty ich tam w sile 2 tysiecy widziales? jest film-jest dowod:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cbk Re: glupota ze strony władz IP: *.aber.ac.uk 07.03.10, 18:25 ale dajksiacy nie mysla tylko udaja malpy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiki Obiektywny jesteś debilem IP: *.devs.futuro.pl 07.03.10, 18:32 Jeśli ktoś kupił z widzewiaków bilet to idzie indywidualnie, a co tam robi watacha wieśniaków których jeszcze na dodatek pilnuje policja. Zamiast rozpędzić towarzystwo a przepuścić tylko tych z biletami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obiektywny Re: Obiektywny jesteś debilem IP: *.lodz.mm.pl 07.03.10, 18:36 hm. pomyśl co się stanie jak Widzew zostanie cofnięty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obiektywny skoro nie wejda to po co szli? IP: *.lodz.mm.pl 07.03.10, 18:43 skoro i tak mieli ich nie wpuścić to po co wgl pozwolono im iść skoro wiedziano, że to WIDZEW Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiki Re: Obiektywny jesteś debilem IP: *.devs.futuro.pl 07.03.10, 18:43 A kto ich tam dopuścił i dlaczego?? Zamiast zażegnać sytuację w zarodku. Nie byłoby zadymy Odpowiedz Link Zgłoś
black.kolo Re: glupota ze strony władz 07.03.10, 18:29 No nie do końca. Oni są zorganizowaną grupą, która tego zgromadzenia nie zgłosiła, policja ma podstawy ich rozbić. Są zorganizowaną grupą, tylko nie przedstawiają się jako kibice Widzewa. Przyznam szczerze, że targają mną mieszane uczucia. Gdyby policja ich dopuściła na stadion, otworzono by dla nich sekttor i nie doszłoby do zadym - byłby powód do dumy a PZPN pokazałby, że nie ma absolutnie żadnego pomysłu na wprowadzenie bezpieczeństwa na stadionach, jeśli sami kibice o to nie zadbają. Z drugiej strony, jeśli doszłoby do zadymy, każdy miałby świadomość, że można było jej uniknąć. Błędne koło. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obiektywny Re: glupota ze strony władz IP: *.lodz.mm.pl 07.03.10, 18:38 jak to się mówi - kto nie ryzykuje ten nie ma. Warto chyba jednak wpuścić Widzew i uniknąć zadym bo przecież ... jak ma być dym to będzie i tak i tak. Odpowiedz Link Zgłoś
black.kolo Re: glupota ze strony władz 07.03.10, 18:46 Nie ma się co czepiać policji, że Widzew zawraca. Działacze ŁKS mogli przecież wyjść na przeciw oczekiwaniom mieszkańców i przygotować trybunę "dla prawdziwych kibiców" i dla "mieszkańców, których serdecznie zapraszają". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obiektywny Re: glupota ze strony władz IP: *.lodz.mm.pl 07.03.10, 18:51 wydaje mi się, że chyba jeśli już przyszli to powinni wejść a jeśli to było od początku wiadome to po co w ogóle pozwolono im przyjść ? Odpowiedz Link Zgłoś
black.kolo Re: glupota ze strony władz 07.03.10, 18:58 Gdyby nie dzicz z ŁKS, która chyba nie szła ich przywitać chlebem i solą tylko kamieniami i boję się myśleć czym jeszcze, może doszliby do stadionu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wybuchowiec a ja mam nadzieje ze jak "widzew wybuchnie" IP: *.acn.waw.pl 07.03.10, 23:31 to zaczna do was strzelac. Zeby was zabic. Amen. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: buc niech sie eliminują a później gdzieś zakopać IP: *.toya.net.pl 07.03.10, 18:41 Dopuścić do konfrontacji, otoczyć i niech się wyrzynają debile z jednej i drugiej bandy. Ktoś mógłby podać publicznie ile kosztuje ochrona takich pseudo sportowych rozrywek dla karków. I przeliczyć to na etaty dla nauczycieli, policji, straży. Na nic nie ma na derby k***a jest.... czesc:/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fotki_LKS_RTS Kilka fotek ! Zobacz! IP: *.054.c65.petrotel.pl 07.03.10, 18:42 Kilka fotek z tego co juz sie działo sharingmatrix.com/file/2156877/LKS_WIDZEW.rar Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OBIEKTYWNY Policja: odprowadzimy kibiców z powrotem na Widzew IP: *.toya.net.pl 07.03.10, 18:43 Kibice Widzewa nie mogą być wpuszczeni na sektor gości, ponieważ mają zakaz za burdy w Zabrzu. Jeżeli ŁKS by ich wpuścił, to dostałby olbrzymie kary od pzpn, podobnie widzew. Zresztą pewnie i tak będą kary po obu stronach, ŁKS za zadymę a Widzew za... W świetle ostatnich ogłoszeń na stronach Widzewa - nie trzeba mieć dowodów, iż są kibicami Widzewa. Wystarczy, że policja w grupie znajdzie kibiców należących do stowarzyszenia i jakieś emblematy, i to wystarczy. Kto w ogóle wpadł na pomysł, że to barwy świadczą o "byciu kibicem"? Jest takie prawo? Poszlak będzie dosyć, a sądy przy obecnej nagonce na "kiboli" będą wydawać jedyne "słuszne" werdykty. Obiektywnie patrząc - klub ŁKS na pewno by Widzew wpuścił, bez względu na sprzeciw własnych kibiców. Ale nie miał takiej możliwości, bo Gałązka by beknął stanowiskiem po karach od pzpn-u. Do tego sektor gości przeznaczono wcześniej dla ubogich dzieci (co by w tedy mieli im powiedzieć?), biletów brak a impreza zorganizowana na 7.000 widzów (ochrona, ubezpieczenie). Widzewiacy mogli kupować bilety wcześniej, ale tego nie zrobili (mieli na to dwa dni). Także klub ŁKS w trosce o mienie miejskiej spółki (jeszcze) nie dopuścił do strat spowodowanych karami za niewłaściwą organizację oraz karami pzpn-u. Wszelkie argumenty Widzewiacy stracili w Zabrzu, poświęcając obecność na derby dla walki z kosą swojej zgody. Wtedy mieliby bankowo 350 biletów. I jeszcze do niektórych nie dotarło, że klub ŁKS jest teraz zarządzany przez miernego prezesa, ale i tak lepszego niż poprzedni "właściciele". I już wałki z biletami czy przekroczoną liczbą widzów (co każdy widział chociażby na zdjęciach z meczów) skończyły się. Tyle obiektywizmu. Odpowiedz Link Zgłoś
emir.stockhof Policja prowadzi kibiców z powrotem na Widzew 07.03.10, 18:46 Doprawdy; wzruszające te chłopskie waśnie przez miedzę, darcie mordy przez sieroty społeczne i obijanie sie po pyskach w Parku. Żaden tam Wersal czy przemarsz wojsk, po prostu, takie miasto, jak jego mieszkańcy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prosba Re: Policja prowadzi kibiców z powrotem na Widzew IP: *.ssp.dialog.net.pl 07.03.10, 19:10 w wielu postach pojawia sie jeden motyw: kibice widzewe ida na derby sprawdzic na co wydawane sa miejskie pieniadze w miejskiej spolce. Czy kibice widzewa moga w najblizszym czasie skontrolowac inne miejskie spolki, np. te od odsniezania ulic, remontow drog lub MPK. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qba Re: Policja prowadzi kibiców z powrotem na Widzew IP: *.lodz.mm.pl 07.03.10, 20:27 Wnioskujesz o mieszkancach miasta na podstawie grupy kiboli?Chciales blysnac ale widze ze myslenie sprawia Ci duza trudnosc.Glupis wiec i tyle w temacie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paaav Re: Policja prowadzi kibiców z powrotem na Widzew IP: *.toya.net.pl 08.03.10, 08:55 zgadzam się w 100 %. Na co komu to jest potrzebne? Po to żeby ludzie się bali wyjść na ulicę, bo patologiczna horda w dreskach podciąganych powyżej kostki może kogoś pobić? Jak widzę te zakapturzone mordy i te ich dresy to mam odruch wymiotny a jednocześnie śmiać się chce. Gorzej że to dziadostwo biega z kijami po ulicach. Policja powinna im porządniej dołożyć. Może te półgłówki by się czegoś nauczyły. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: awax kibice IP: *.smrw.lodz.pl 07.03.10, 19:03 ja tam bym wszystkich "kibiców" zapędził na stadion i niech się pozabijają, będzie spokój w mieście, a policja zajmie się czymś pożytecznym a nie ochranianiem debili. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Policja prowadzi kibiców z powrotem na Widzew IP: *.adsl.inetia.pl 07.03.10, 19:12 Nawet już spokojnie autem tam przejechać nie można. Oddziały szturmowe przed stadionem, wojsko jeszcze sprowadzić i będzie Afganistan a nie mecz piłkarski - żałosne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bankrut Re: Kibice Widzewa zebrali się pod Centralem IP: *.gdynia.mm.pl 07.03.10, 19:14 skretyniałe bęcwały z kaliskiego nie mają dość honoru by stanąć do walki na i pod stadionem i dlatego wezwali na pomoc policję. tchórzostwem zaczęło zajeżdżać po całym mieście. oj długo trza będzie wietrzyć miasto po tych przygłupach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Widzewa z PT Policja prowadzi kibiców z powrotem na Widzew IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.10, 19:16 Swoją drogą to dziwna sytuacja. Policja nie chce wpuścić mieszkańców Łodzi na mecz gdzie gra zespół którego właścicielem jest miasto; czyli płacący podatki jego mieszkańcy. Ale numer?! A ja obejrzę to spotkanie w łódzkiej "3". TVP wreszcie się sprawdziła. W niedziele mecz, a nie tylko msze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NORMALNY Policja prowadzi kibiców z powrotem na Widzew IP: 91.90.60.* 07.03.10, 19:17 DROGA GAZETO! PROSZĘ NIE UŻYWAĆ OKREŚLENIA KIBIC, KIBOL, NAWET PSEUOKIBIC OPISUJĄC GRUPĘ PRZESTĘPCÓW LUB POTOCZNIE BANDYTÓW! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz [...] IP: *.chello.pl 07.03.10, 19:28 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibol Policja prowadzi kibiców z powrotem na Widzew IP: *.bredband.comhem.se 07.03.10, 19:31 Za zorganizowanie bójki powinno się ukarać oba kluby walkowerem, gwarantuje że następnym razem będzie spokój, jeśli nie to zrobić to samo, a jak klub by się burzył że to tylko garstaka kibiców robi, to zamknąć stadiony do końca rundy. łks jeśli wpuści widzewiaków na stadion, ukarać dodatkowo. Za morde wsiarz, i będzie po problemie. Odpowiedz Link Zgłoś
gelbigel [...] 07.03.10, 19:38 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bary Bydło nie ma pojęcia o sporcie za to robi wszystko IP: *.toya.net.pl 07.03.10, 19:39 żeby szkodzić klubowi który podobno kochają.Policja powinna używać broni bez zahamowań. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: EKSPERRCI W kapetkach sprzed monitora IP: *.toya.net.pl 07.03.10, 19:42 Jak zwykle najwięcej mają do powiedzenia pryszczate ryje w naciągniętych białych skarpeteczkach, w kapetkach przez monitorkiem na raty. Nigdzie nie byli, nic nie widzieli - przeczytali i już wiedzą jak było na miejscu. Ba, są lepiej poinformowani od uczestników zajść. Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Uczestników chuligańskich wybryków kibolku! 07.03.10, 20:12 Chamskie mendy teraz się tłumaczą. Władze miasta powinny zamknąć te dwa stadiony, wylęgarnie bandytyzmu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Uczestników chuligańskich wybryków kibolku! IP: *.smrw.lodz.pl 07.03.10, 20:48 POPIERAM!!!!!!!!!!!!!! ZAMKNAC STADIONY A TEREN ZAORAC! Odpowiedz Link Zgłoś
grego-riuss Re: Uczestników chuligańskich wybryków kibolku! 07.03.10, 21:14 guru133 napisał: > Chamskie mendy teraz się tłumaczą. Władze miasta powinny zamknąć te dwa > stadiony, wylęgarnie bandytyzmu. Otóż to, ale władze wolą promować Łódź poprzez tą całą denną piłeczkę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obywatel Policja prowadzi kibiców z powrotem na Widzew IP: 91.90.60.* 07.03.10, 19:41 Chciałbym dowiedzieć się jaka karę poniosą trzej, niestety tylko trzej, bandyci. Mam nadzieję, że będą to wysokie kary pieniężne których wykonanie będzie strzeżone do samego końca. Proszę dziennikarzy aby opisywali te sprawy. Normalni ludzie chcą widzieć jak karze się bandytów w tym kraju! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WIEŚNIAK Policja prowadzi kibiców z powrotem na Widzew IP: *.retsat1.com.pl 07.03.10, 19:49 ALE TU PISZĄ WYNALAZKI!ZNAWCY SPORTU,PRAWA I DOBRYCH OBYCZAJÓW!SAMI JANUSZE :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olo kiedy w koncu sie ich wystrzela? IP: *.cht-bng-012.adsl.virginmedia.net 07.03.10, 20:03 w kazdym praworzadnym kraju bandyta biegajacy z niebezpiecznym narzedziem jest ibezwladniany albo zabijany - dlaczego u nas jest inaczej? kiedy po prostu reakcja na rzuczanie kamieniami w policje bedzie strzal z broni ostrej w kieruku tej holoty? a moze w koncu ktos sie zdenerwuje wyjdzie ze strzelba na ulice u odstrzeli lby kilku najagresywniejszym palantom? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zobacz Fotki + Zapowiedzi w 1 miejscu! IP: *.054.c65.petrotel.pl 07.03.10, 19:52 Do pobrania w pliku : pierwsze fotki oraz zapowiedzi pojedynku! (kliknij by sciagnac) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Derby - dziewięciu rannych policjantów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.10, 20:09 debile, przykro patrzeć na bande kretynów w szalikach, ktorzy 'walcza' o swoja druzyne, rania policjantow i niszcza radiowozy. Odpowiedz Link Zgłoś
grego-riuss Derby - dziewięciu rannych policjantów 07.03.10, 20:09 No i mamy promocję Łodzi poprzez sport. Łódź to miasto brudu, syfu, psich kup i prymitywnych dresiarzy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bluewolf Re: Derby - dziewięciu rannych policjantów IP: *.tvsat364.lodz.pl 07.03.10, 22:42 Milczałbyś lepiej gdy nie masz nic mądrego do powiedzenia! jak Ci się Łódź nie podoba to wypad do warszawy tam będziesz wśród swoich! tych co nie mają nic ciekawego do powiedzenia a mądrują się na całą kraj jacy to oni nie są wspaniali! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Toni Derby - dziewięciu rannych policjantów IP: *.167.216.81.static.h.siw.siwnet.net 07.03.10, 20:18 Nalezy dla tych "milosnikow" budowac wiecej stadionow, organizowac wiecej imprez, poswiecac kolejne miljony. Kto by sie przejmowal popularyzacja lekkiej atletyki albo narciarstwa ? Odpowiedz Link Zgłoś