Dodaj do ulubionych

Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w PO...

09.03.10, 14:58
A wygrany (czyli Kwiatkowki) będzie kandydował na prezydenta miasta. I to będzie początek jego końca, bo nikt nie wybierze obywatela miasta zgierza na prezydenta dumnego Miasta Łodzi.
Obserwuj wątek
    • Gość: PO Trzymamy kciuki za Kwiatkowskiego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.10, 15:07
      Łódzka PO popiera Kwiatkowskiego. Krzysztof jest pracowity,
      sumienny,skuteczny, energiczny i rzetelny, no i ma pomysł na Łódź
      oraz doświadczenie w samorządzie. Na pewno nie jest leserem i
      chorągiewką, nie potrzebuje klakierów i marnych pochlebców. Zna się
      na robocie i się nie boi przepracowywać (co widać np. w
      ministerstwie sprawiedliwości i jego biurze senatorskim w Łodzi),
      zna swoją wartość. No i ma popracie premiera.
      • Gość: PO od zawsze Trzymamy kciuki za Grabarczyka IP: 213.199.219.* 09.03.10, 15:27
        odnośnie wypowiedzi PO - pitu pitu. Kwiatek jest pracowity, jasne, sumienny, energiczny, i tak dalej. Ale to Grabarczyk potrafi bez konfliktu rozwiązywać nawet najtrudniejsze problemy. Ożywił i usprawnił najtrudniejszą rzecz w tym Państwie mianowicie inwestycje autostradowe i powoli kolejowe. Kwiatek byłby bardzo dobrym prezydentem, ale Grabarczyk to perspektywa superprezydentury. A premier to jak na dziś nikogo do niczego nie poparł.
        A znam wielu klakierów przy Kwiatku, zresztą przy Czarku także. ALe to nie oni ich sobie wybierają, ale takie wazelinki same krążą więc nie trzeba ich wstawiać do argumentacji.
        Porównując Czarka Grabarczyka i Krzysia Kwaitkowskiego to wychodiz 60-40 dla ministra infrastruktury.
        Grabarczyk do boju.
      • Gość: Lolek Re: Trzymamy kciuki za Kwiatkowskiego IP: *.toya.net.pl 09.03.10, 16:04
        W pełni zgadzam się z przedmówcą . Pan Krzysztof to zdecydowanie najlepszy kandydat. Posiada cechy, których brakuje większości polityków. Naprawdę warto na niego postawić i z nim wiązać naszą łódzką przyszłość. Także będę trzymał kciuki.
        • Gość: Łodzianin Re: Trzymamy kciuki za Kwiatkowskiego IP: *.toya.net.pl 09.03.10, 17:34
          szczególnie pokazał to jako prezydent Zgierza...
        • Gość: kwiatostan Pan Krzysztof to dużo mówi IP: *.toya.net.pl 09.03.10, 23:08
          Niech mi ktoś wymieni co zrobił.

          A tymczasem szkoda, ze się nie mówi ile kasy będzie miał region łódzki dzięki
          inwestycją zapoczątkowanym i prowadzonym przez Grabarczyka.

          S8, autostrady, remont trasy kolejowej do Wawy, budowa całkiem nowej kolei
          dużych predkości, budowa tunelu średnicowego pod łodzią (nawet jeżeli nie
          wszystko mamy tu i teraz, to mamy już "zaklepane", że te inwestycje będą dla Łodzi).

          To miliardy złotych i setki miejsc pracy. A Kwiatkowski co?
      • Gość: Kwietny_bąk Kwiatkowski? Znowu strzał w stopę? IP: *.toya.net.pl 09.03.10, 17:46
        Sorry, ale już raz startował na prezydenta Łodzi a skończyło się 4
        latami rządów Kropy. Z kim teraz przegra? Tomasiewskim? Jońskim?
        Panem_Mirosławem ?!?!? :D
      • Gość: wojdyłło Nie chcę "starych" znowu u władzy. IP: *.toya.net.pl 09.03.10, 23:04
        z tego co wiem, charyzma i parcie na szkło Kwiata nie przysparza mu zwolenników
        w szeregach PO

        owszem są koła w których przeważają "starzy", czyli Śledzińska-Katarasińska,
        Fisiak, Drzewiecki czy Kwiatkowski, ale no sorry spójrzcie na te nazwiska... Ja
        nie chcę tej ekipy znowu u władzy
      • Gość: lolek Re: Trzymamy kciuki za Kwiatkowskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.10, 01:27
        Gość portalu: PO napisał(a):

        > Łódzka PO popiera Kwiatkowskiego. Krzysztof jest pracowity,
        > sumienny,skuteczny, energiczny i rzetelny, no i ma pomysł na Łódź

        Sraty taty, konkretnie! Jaki ma pomysł na Łódź?

        Tomaszewski też był pracowity, tylko nie w tę stronę co trzeba. To żaden
        argument. Liczą się konkrety i przygotowanie merytoryczne, znajomość problemów
        miasta.
      • Gość: Grabarczyk-Tak Grabarczyk ma potencjał... IP: *.toya.net.pl 10.03.10, 09:07
        a Kwiatkowski pokazał na ile go stać w ostatnich wyborach. Przegrał z
        Kropiwnickim więc nie ma sensu inwestować w niego na siłę. No chyba że celem
        wszystkich jest zaspokajanie ambicji politycznych wąskiej grupy osób, a nie
        wyższe cele i wartości.
        • Gość: potem cjał Grabarczyk Sieradzanin ??? IP: *.toya.net.pl 17.03.10, 15:25
          Był posłem z Sieradza niech zostanie prezydentem Sieradza !!!
    • awersja :-)))) ktoś chce głosowac na PO w Łodzi...? 09.03.10, 15:12
      awersja.salon24.pl/162241,platforma-ale-czy-obywatelska
    • Gość: Łodzianin Ani jeden ani drugi NIC nie zrobił dla tego miasta IP: 91.206.27.* 09.03.10, 15:41
      Kolejna porażka PO :-(
      • Gość: . Re: Ani jeden ani drugi NIC nie zrobił dla tego m IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.03.10, 19:33
        Tu się zasadniczo mylisz. Wielkimi zasługami Grabarczyka, które będą miały duży
        wpływ na przyszłość tego miasta było:
        1. Powrócenie do trasowania S8 przez Łódź
        2. Zmiany w sieci TEN-T, dzięki którym Łódź wreszcie znalazła się w europejskiej
        sieci połączeń kolejowych (dotychczas wszystkie linie magistralne - a więc
        priorytetowe w remontach Łódź omijały). Przy okazji - wpisanie do TEN-T
        łódzkiego lotniska.
        3. Wrzucenie w ostatniej chwili budowy podziemnego fabrycznego w projekt
        modernizacji linii Łódź - Warszawa. Dzięki temu dworzec będzie zrobiony jeszcze
        w unijnym horyzoncie finansowym 2007-2013 (85% dofinansowania UE). Dodajmy, że
        tutaj znaczne zasługi mają też ludzie z PKP SA i PLK
        4. Rozpoczęcie programu budowy Kolei Wysokich Prędkości.

        Na razie jedynym blamażem Grabarczyka jako ministra jest przyszła płatna
        obwodnica Łodzi (A1).

        Natomiast zasług Kwiatkowskiego dla Łodzi nie widzę żadnych. Z resztą łodzianie
        już pokazali co o nim myślą w ostatnich wyborach.
        • Gość: olos Re: Ani jeden ani drugi NIC nie zrobił dla tego m IP: *.91.rev.vline.pl 09.03.10, 20:45
          Z resztą łodzianie
          > już pokazali co o nim myślą w ostatnich wyborach.

          większość się myli a wybór Kropy przez Łodzian to porażka !
          • Gość: . Re: Ani jeden ani drugi NIC nie zrobił dla tego m IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.03.10, 22:21
            Byłbyś w stanie rozwinąć tę jakże głęboką myśl? Chodzi Ci o to, ze wyborcy
            bardzo chcą głosować na Kwiatkowskiego, tylko jeszcze o tym nie wiedzą?
        • Gość: lola Re: Ani jeden ani drugi NIC nie zrobił dla tego m IP: *.toya.net.pl 10.03.10, 22:59
          Nieźli propagandziści PO działają na tym forum - to tak z miłości do Kaczora
          Donalda i jego siostrzeńców (Miro, Zbycho, Grzechu) czy ci płacą za robotę
    • Gość: baluciarzzteo Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w PO... IP: *.toya.net.pl 09.03.10, 15:48
      widać zagony pijarowskie peo petryfikują każdy kanał.....
    • maxxman Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w PO... 09.03.10, 15:49
      Sprawa jest jasna - jeśli PO chce wygrać wybory w Łodzi, to musi postawić na Cezarego Grabarczyka. Jest on - na chwilę obecną - jedynym człowiekiem, który ma szansę zostać prezydentem już w I turze głosowań. Dodatkowo, obecny komisarz Łodzi - kojarzony z Panem Kwiatkowskim - bywa coraz częściej krytykowany wśród mieszkańców za mało wyraziste przewodnictwo magistratem. Można odnieść pewne wrażenie, jakby miastem nie rządził właściwie nikt. A to są kolejne punkty pracujące na rzecz Cezarego Grabarczyka.

      Podsumowując - jeśli PO poważnie myśli o wyborach samorządowych w Łodzi, jedyną opcją wydaje się kandydatura Cezarego Grabarczyka.

      mx
      • Gość: tylko_grabarczyk Tylko Grabarczyk szansa dla PO w Łodzi IP: *.wroclaw.mm.pl 09.03.10, 15:55
        Grabarczyk do boju! A Krzysztof Kwiatkowski powinien się wycofać i
        dać pole najlepszemu kandydatowi na prezydenta Łodzi!
        • Gość: tylkoGrabarczyk Re: Tylko Grabarczyk szansa dla PO w Łodzi IP: *.pai.net.pl 09.03.10, 17:13
          Moj glos zawsze powedruje na Czarka.
      • Gość: ameba Re: Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.03.10, 16:02
        Teraz Łodzią rządzi Dariusz "3500 mieszkań" Joński, za pomocą swojego pomocnika
        Sadzyńskiego.
    • Gość: Piotr Pe Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w PO... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.10, 16:03
      Do PO nie należę, więc nie będę miał zagwozdki kogo wspierać, bo obu
      lubie i cenię :-)))
      Tak czy inaczej jeden lub drugi są fajnymi gośćmi, więc jeśli jeden
      z nich będzie kandydował wobec ostatniej przewrotki SLD, które jak
      się wydaje odstrzeliło sobie właśnie najlepszego kandydata, jakiego
      mogło mieć na Prezydenta naszego miasteczka, nie będę miał żadnego
      problemu na kogo głosować.
      • Gość: Mimi Re: Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.10, 17:11
        Twój "najlepszy kandydat SLD" Pan Makowski do pięt nie dorasta Grabarczykowi i
        Kwiatkowskiemu. Nie ta liga!
    • Gość: ameba PO i SLD się już skompromitowały IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.03.10, 16:05
      pozbawiając Łodzi festiwalu Camerimage, a jednocześnie darując z publicznej
      kasy miliony na prywatną galerię Walczaka.

      A radnemu Walaskowi omal nie pękła żyłka:
      lodz.gazeta.pl/lodz/10,88279,7431644,TVP3_Lodz_Rozmowa_Dnia_z_radnym_Mariuszem_Walaskiem.html
      • awersja Słuszna słuszność... 09.03.10, 16:10

        Platforma przestała już być Obywatelska...

        awersja.salon24.pl/162241,platforma-ale-czy-obywatelska

    • Gość: TYLKO KWIATEK Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w PO... IP: *.toya.net.pl 09.03.10, 16:08
      Krzysztof Kwiatkowski jest jednym z najlepiej prosperujących na przyszłość
      polityków. Uważam, że objęcie władzy w łódzkiej Platformie nie powinno być
      udziałem Cezarego Grabarczyka. Kwiatkowski jest najlepszym kandydatem na to
      miejsce dlatego osobiście zachęcam do popierania Krzysztofa z całych sił.
      Trzymam za niego kciuki :)
      • Gość: Op Kwiat płaci Ci za tą propagandę? IP: *.toya.net.pl 09.03.10, 23:13
        czy wchodzisz w tyłek z włąsnej woli? ;)
    • Gość: PePe tylko Kwiat IP: 94.254.162.* 09.03.10, 16:17
      to Kwiatek powinnien i ( na pewno tez tak bedzie) wygrać te wybory. Nie dosc
      ze jest superkompetentnym politykiem to przede wszystkim jest miłym , ciepłym
      i skromnym człowiekeim, a nie napuszonym fircykiem z nie wiadomo czym na
      głowie. Kwiiiiiiaaaaaattttt, walcz, walcz!!!!
      • Gość: tak Ale jego klakierzy sa znacznie mniej skromni IP: *.wroclaw.mm.pl 09.03.10, 17:08
        niestety. Tylko Grabarczyk!
      • Gość: fircyk Re: tylko Kwiat IP: *.toya.net.pl 09.03.10, 19:21
        bardziej chorego chorego na władzę człowieka od Kwiatkowskiego to w tym kraju na lewo od pisu nie ma.
        A już stwierdzenie, iż jest on miłym, ciepłym i skromnym człowiekiem, pokazuje że osoba tak twierdząca nie miała z nim bliższego, mniej oficjalnego kontaktu, np. spotkała go tylko raz.
        Czarek Grabarczyk za to nie traci nigdy przy bliższym poznaniu.
        • Gość: elek nie wiesz co mówisz a twoje IP: *.91.rev.vline.pl 09.03.10, 20:48
          brednie o tym swiadcza
    • Gość: nunia Kwiatkowski to Nikodem Dyzma polityki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.10, 16:20
      Kwiatkowski to Nikodem Dyzma polityki, wielkie nieporozumienie, mam
      nadzieję,że Grabarczyk wygra, bo inaczej, Platforma jest
      skompromitowana.
    • Gość: Pytanie Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w PO... IP: *.iwacom.net.pl 09.03.10, 16:38
      Co konkretnego zrobili obaj Panowie będąc już ministrami dla Łodzi? Bo ja nie
      widzę żadnych, ale to żadnych ich działań w tym mieście, żadnego lobbowania,
      żadnych wymiernych zalet. NIC!!!!!!!!!! Nawet budowa autostrad wokół tego
      miasta jest w tej chwili zblokowana. Wydaje mi się, że najbardziej
      zaangażowanym w jakiekolwiek działania pro łódzkie był Zdrojewski, który nie
      pochodzi z Łodzi i który i tak się w końcu w nic nie zaangażował. Gdzie zatem
      byli obaj panowie? Poproszę o konkrety
      • Gość: Ula Re: Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w IP: *.4web.pl 09.03.10, 17:12
        Inwestycja kolejowa - zagłębienie dworca i tunel wysokich prędkości - to chyba
        zasługa Grabarczyka? A Zdrojewski jest lokalnym patriotą i zawsze wybiera Wrocław...
        • Gość: tolek Re: Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w IP: 212.191.172.* 09.03.10, 18:34
          > Inwestycja kolejowa - zagłębienie dworca i tunel wysokich
          > prędkości - to chyba zasługa Grabarczyka?

          To jest akurat inwestycja PKP i Grabarczykowi nic do tego koleżanko. No chyba że akurat był prezesem PKP gdy ta decyzja została podjęta.
          • Gość: . Re: Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.03.10, 19:38
            Owszem - ministrowi mnóstwo do tego, bo to ministerstwo dzieli unijne pieniądze
            na projekty kolejowe. Zasługi Grabarczyka są konkretne - wypisałem je wyżej pod
            innym postem.
          • Gość: olech Re: Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w IP: *.astral.lodz.pl 13.03.10, 08:52
            Do ostatniej chwili pilnował przebiegu trasy S8, tak że już chyba nic (nikt) jej
            nie zmieni.
            PKP bez Grabarczyka niczego by nie załatwiło. Zbyt duże maja długi.
            Cała sprawa kolejowa, a szczególnie TEN-T to dzięki Grabarczykowi.
            Nie pcha się na ekran tylko swoje robi.
    • Gość: przyjezdny Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w PO... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.10, 17:12
      Krzysztof Kwiatkowski nie jest zły ale Cezary Grabarczyk jest lepszy.
    • Gość: Zatroskany. Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w PO... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.10, 17:18
      Tylko Cezary Grabarczyk jest gwarantem stabilnego rozwoju Łodzi i
      regionu.Kluczowe dla miasta decyzje,podejmuje się w Ministerstwie
      Infrastruktury a nie w Ministerstwie Sprawiedliwości.
    • Gość: obywatel Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w PO... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.10, 17:28
      Nie znam pana Kwiatkowskiego ale miałem okazję poznać osobiście pana
      Cezarego Grabarczyka.W trakcie naszej rozmowy zrobił na mnie bardzo
      dobre wrażenie.To bardzo uprzejmy i rzeczowy człowiek,który wie
      czego chce.Na tle wyrazistej postaci Cezarego Grabarczyka osoba Pana
      Kwiatkowskiego wypada blado i nudnawo.
    • Gość: Łodzianin Kwiatkowski już pokazał jakim jest zarządcą Zgierz IP: *.toya.net.pl 09.03.10, 17:35
      Jednym zdaniem: kiła i mogiła! Każdy będzie lepszy od niego
    • Gość: c Grabarczyk - TAK. IP: *.toya.net.pl 09.03.10, 17:42
      Przeskok jakościowy między Grabarczykiem i Kwiatkowskim jest aż zbyt
      widoczny.

      1) Grabarczyk miał największe poparcie w regionie w wyborach
      parlamentarnych mimo, że startował z 2 miejsca listy.
      2) Kwiatkowski przegrał już w poprzednich wyborach prezydenckich.

      1) Grabarczyk zwyczajnie poszedł mocno do przodu z autostradami a
      teraz to samo z kolejami.(podpisał umowy na ponad 1000km, to więcej
      niż przez ostatnie 20 lat) Unowocześnia lotnictwo i budownictwo
      mieszkaniowe)
      2)Kwiatkowski ciągle występuje w TV i jak Ziobro pokazuje jak to
      wiele się zrobi, zaostrzy kary etc ale efektów nie widać.


      1) Dzięki Grabarczykowi Łódź tak bardzo się przybliżyła do Kolei
      dużych prędkości, tunelu średnicowego pod Łodzią - to oznacza wielo
      miliardowe inwestycje.

      2) Co zrobił Kwiatkowski dla Łodzi? Nie umiem powiedzieć.

      1) Wole żeby twarzą Łodzi był Grabarczyk, niż Kwiatkowski.
    • Gość: aparatczyk Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w PO... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.10, 17:43
      Pan Kwiatkowski to człowiek mało znany.Pojawił się nagle na krajowej
      scenie politycznej niczym królik z kapelusza.
      Myślę,że powinien zaczekać z kandydowaniem jeszcze kilka lat.
      Jeżeli chcemy by znaczenie Łodzi w kraju wzrosło to musimy postawić
      na znaną i sprawdzoną osobę czyli Cezarego Grabarczyka.
      Czas pana Kwiatkowskiego jeszcze nie nadszedł.
      • Gość: olos Re: Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w IP: *.91.rev.vline.pl 09.03.10, 20:50
        Gdybys sie interesowal polityka to bys wiedzial, ze Kwiatkowski od dawna byl w
        lokalnej i krajowej polityce. Wcale nie zostal wyciagniety nagle z kapelusza.
    • Gość: sandra Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w PO... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.10, 17:46
      Czarek jest przystojny a Kwiatkowski ma wygląd urzędnika bankowego.
      Nie znam się na polityce ale kibicuje Grabarczykowi.
      • Gość: Guniver Re: Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w IP: *.toya.net.pl 09.03.10, 17:54
        Czy to nie Grabarczykowi zawdzięczamy klęskę z autostradą A1 i drgą szybkiego
        ruchu Wrocław-Łódź-Warszawa ? Przecież facet jest wyjątkowo nieudolny. Program
        budowy dróg i autostrad leży w gruzach, wszędzie opóźnienie o 2-3 lata
        • Gość: . Re: Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.03.10, 19:46
          > Czy to nie Grabarczykowi zawdzięczamy klęskę z autostradą A1 i drgą szybkiego
          ruchu Wrocław-Łódź-Warszawa ?

          Na czym ta klęska niby ma polegać?

          Program
          > budowy dróg i autostrad leży w gruzach, wszędzie opóźnienie o 2-3 lata

          Doprawdy? No to może porównajmy - zakontraktowanej chyba jeszcze za Millera
          autostrady Kulczyka (A2 Świecko - Nowy Tomyśl) jak nie było tak nie ma. W
          przypadku A1 i A2, gdy okazało się, że prywatni koncesjonariusze nie poradzili
          sobie z zabezpieczeniem pieniędzy natychmiast uruchomiono plan awaryjny, czyli
          budowę przez państwo, a dzięki kryzysowi - za dużo mniejsze pieniądze. Odcinki
          A1 Grudziądz - Sośnica, A2 Stryków - Konotopa, A4 Kraków - Tarnów i S8 Wrocław -
          Syców i S14bis (obwodnica Pabianic) przeszły najtrudniejszą fazę - decyzje
          lokalizacyjne i środowiskowe. Trwa wykup gruntów, wycinka lasów, prace
          archeologiczne, wyłanianie wykonawców.
          • Gość: Guniver Re: Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w IP: *.toya.net.pl 09.03.10, 20:15
            A ile to łącznie kilometrów ? Kiedy zacznie się budowa, kiedy skończy (tak
            naprawdę, a nie wg propagandzistów rządowych)?
            • Gość: . Re: Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.03.10, 22:24

              > A ile to łącznie kilometrów ?

              Gdzieś w przedziale 500-700 km.

              Kiedy zacznie się budowa, kiedy skończy (tak
              > naprawdę, a nie wg propagandzistów rządowych)?

              Świetne pytanie utrzymane w stylu "Czy to prawda, że przestał Pan bić swoją żonę?"
    • Gość: goguś Tylko nie kwiatkowski... IP: *.toya.net.pl 09.03.10, 17:50
      Już raz przegrał... :/
      • Gość: kki Brawo propagandziści IP: *.toya.net.pl 10.03.10, 09:35
        Widzę, że mam do czynienia klasyczny propagandzistą rządowym. Droga
        Wrocław-Poznań-Bydgoszcz przepadła, droga Wrocław-Łódź-Warszawa przpadła, A 1
        będzie zrobiona (jak dobrze pójdzie) w połowie (reszta gierkówką), A-4 tylko do
        Tarnowa (a kiedy do granicy ukraińskiej). Czy A 2 będzie do warszawy - Bóg raczy
        wiedzieć. Natomiast propaganda PO kwitnie jak propaganda PZPR za PRL. I widać w
        internecie ma swoich przedstawicieli. Wirtualnie się rozwijamy, a w dookoła nędza
    • opinia-pollpressagency Bazgroly@gW nie maja szasy na nic bo sa glupie 09.03.10, 18:49
      Z bazgrolami@gW to jak z malpami, ktore weszly na drzewo a potem
      boja sie zejsc na ziemie. Jak taki bazgrol@gW po polonistyce zacznie
      bazgrac na etmaty gdybologi, potem insenizacji krow i gospodarki
      (patrz Pawcio od romantyzmu zwierzatek), potem balonistyki, potem
      reakcji jadrowych,ktore myla mu sie z jajecznica na czosnku aby
      wrescie wyladowac na wlasnym zadku to nic dziwnego, ze ocipieje. To
      co stalo sie z adasiem kurcypedro@gW pedagogiem z Dziel Wypranych
      niech bedzie przestroga dla wszystkich bazgrolow z bankrutujacego
      budyneczku na kurzej nozce. Kurcypederko@gW coraz bardziej upodabnia
      sie do idola Krowiej Mordy Gomulki a tu coraz mniej otrebow i
      zachwyconych szaraczkow bo pO to niechodliwy towar. BANAWENTURA.
      • jakub.hubert Re: Bazgroly@gW nie maja szasy na nic bo sa glupi 09.03.10, 19:01
        opinia-pollpressagency napisała:

        > Z bazgrolami@gW to jak z malpami, ktore weszly na drzewo a potem
        > boja sie zejsc na ziemie. Jak taki bazgrol@gW po polonistyce
        zacznie
        > bazgrac na etmaty gdybologi, potem insenizacji krow i gospodarki
        > (patrz Pawcio od romantyzmu zwierzatek), potem balonistyki, potem
        > reakcji jadrowych,ktore myla mu sie z jajecznica na czosnku aby
        > wrescie wyladowac na wlasnym zadku to nic dziwnego, ze ocipieje.
        To
        > co stalo sie z adasiem kurcypedro@gW pedagogiem z Dziel Wypranych
        > niech bedzie przestroga dla wszystkich bazgrolow z bankrutujacego
        > budyneczku na kurzej nozce. Kurcypederko@gW coraz bardziej
        upodabnia
        > sie do idola Krowiej Mordy Gomulki a tu coraz mniej otrebow i
        > zachwyconych szaraczkow bo pO to niechodliwy towar. BANAWENTURA.


        Nie wiem co to jest "Pollpressagency", bo mimo ze nazwa brzmi dumnie
        to wypowiedzi jak po wycieczce do Czech i skosztowaniu lokalnych juz-
        legalnych-specjalow.
        Ktos wie czemu maja sluzyc takie... "opinie" na forum? Bo ani tu
        rzeczowej krytyki, ani nawet przecinkow, ani nie wiem o co chodzi...
        no, ale ja to glupiutki jestem :)
        • Gość: aleesandra najlepszy wynik IP: *.adsl.inetia.pl 09.03.10, 19:19
          Zdecydowanie Kwiatkowski. Sprawdza się jako senator , doskonały
          minister. Łodzianie docenili go już raz oddając największą liczbę
          głosów. Startując na senatora dostał ich poonad 160 tysięcy!!! To chyba
          o czymś świadczy, poza trym jest poukładany i niezwykle pracowity. Łódź
          potrzebuje fachowca oodanego sprawie. Zdecydowanie Kwiatkowski. Ja na
          niego oddam swój głos.
          • Gość: . Re: najlepszy wynik IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.03.10, 19:49
            > Zdecydowanie Kwiatkowski. Sprawdza się jako senator , doskonały
            > minister. Łodzianie docenili go już raz oddając największą liczbę
            > głosów.

            Tak. Zwłaszcza w pojedynku z Kropiwnickim, którego traktowano jako murowanego
            kandydata do politycznej emerytury.

            > Startując na senatora dostał ich poonad 160 tysięcy!!!

            Może liczyli na to, że jak zostanie senatorem, to oddali się groźba ponownego
            kandydowania na prezydenta miasta ;-)
            Prosta sprawa - w wyborach do sejmu i senatu głosuje się na partię, więc wchodzi
            ten, kto jest na pierwszym miejscu.
          • Gość: ka Fałszujesz - nie da sie porównać posła i senator. IP: *.toya.net.pl 10.03.10, 16:08
            Możesz wmawiać to luziom, ale i takj ludzie w to nie uwierzą.
    • jakub.hubert Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w PO... 09.03.10, 18:57
      Czyli prawybory w Łodzi w PO ;) Kwiatkowski vs. Grabarczyk... A jak
      zadnego Tusk nie pusci do Łodzi, to na prezydenta; K = Fisiak, G =
      Chelminska ?
      Problem w tych wyborach tylko taki, ze tworza sie nam Baronowie
      nowej generacji... poprzednio SLD, teraz PO. Czy szefowanie partii z
      praca ministra mozna pogodzic ? Szczegolnie ze ministerstwo jest w
      Warszawie, a partia do szefowania w Łodzi... az tak szybkich
      pociagow to my jeszcze nie mamy ze stolica.
      • Gość: kki Re: Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w IP: *.toya.net.pl 09.03.10, 20:18
        Jolanta Chełmińska - jedyną szansą dla Łodzi. Cwanych graczy z PO każdy ma już
        chyba dość
      • Gość: olech Re: Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w IP: *.astral.lodz.pl 13.03.10, 08:56
        jakub.hubert napisał:

        > Czyli prawybory w Łodzi w PO ;) Kwiatkowski vs. Grabarczyk... A jak
        > zadnego Tusk nie pusci do Łodzi, to na prezydenta; K = Fisiak, G =
        > Chelminska ?

        I to jest dodatkowy balast Kwiatka. Razem utoną?
    • Gość: . Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w PO... IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.03.10, 19:21
      Matko Boska, powrót plastusia? Czy dwukrotna porażka z Kropiwnickim, który nie
      miał najmniejszego prawa wygrać jeszcze nikogo nie nauczyła? Wystawienie
      Kwiatkowskiego na prezydenta byłoby jawnym zaproszeniem do pojedynku w II
      turze Joński vs. Tomaszewski przy frekwencji na poziomie błędu statystycznego.
    • Gość: wanien Grabarczyk to jednak klasa jest. Szacun. IP: *.toya.net.pl 09.03.10, 20:37
      Jeżeli ktoś ma rządzić moim miastem, niech to będzie mąż stanu z
      klasą.

      Z tych 2 kandydatów, to Grabarczyk wygrywa na 5 długości przed
      Kwiatkowskim, który (mimo wielkich chęci jest politykiem 2 sortu).

      Dokonania, wygląd, zachowanie, klasa, doświadczenie, wdzięk i wiedza
      - to atuty, których nie da się zastąpić pustą paplaniną w TV o tym,
      ze czas skończyć z przestępstwami stadionowymi (sam pan minister
      Kwiatkowski chciał się polansować na derbach Łodzi a wiadomo przecież
      jak wyszło).

      Słowem - Grabarczyk -TAK!!

      • Gość: Aktywność Re: Grabarczyk to jednak klasa jest. Szacun. IP: *.toya.net.pl 09.03.10, 21:00
        ŚWIĘTA RACJA!!!
        Jestem z Koła Aktywności i jestem za PANEM MINISTREM GRABARCZYKIEM. U nas
        wszyscy za Nim są i wygramy więc kwiatek może już pakować walizki!!!
        • Gość: pam Re: Grabarczyk to jednak klasa jest. Szacun. IP: 109.243.25.* 09.03.10, 22:18
          lepiej niech koło aktwnosci sie pakuje bo na 100% wygra Kwiatkowski i bedziecie
          w czarnej d....
          • Gość: . Re: Grabarczyk to jednak klasa jest. Szacun. IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.03.10, 22:26
            Najlepiej to będzie jak obaj raczycie zamilknąć, chyba, że waszym celem jest
            skompromitowanie obu kandydatów.
          • Gość: ja Noo właśnie ludzie Kwiata i ich awanturnictwo IP: *.toya.net.pl 10.03.10, 16:05
            Autor poprzedniego posta udowodnił, że pan Kwiatkowski i jego ludzie
            przebierają nogami do władzy.
    • Gość: AAAnna prawybory w Łodzi IP: *.toya.net.pl 09.03.10, 20:54
      Fajnie, mamy prawybory w Łodzi. Głosowałam na PO i znów zagłosuję. Ciężki
      wybór ale jako prezydenta Łodzi wolałabym Kwiatkowskiego. Grabarczyk jest
      dobrym ministrem i niech nim zostanie.
      • Gość: Kwiatek?No Na prezydenta lepszy kiepski minister Kwiatkowski? IP: *.toya.net.pl 09.03.10, 21:14
        Kwiatkowski może nie jest taki zły, ale no nie oszukujmy się... nie ma
        co się umywać do Grabarczyka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka