baluciarzzteo 09.03.10, 14:58 A wygrany (czyli Kwiatkowki) będzie kandydował na prezydenta miasta. I to będzie początek jego końca, bo nikt nie wybierze obywatela miasta zgierza na prezydenta dumnego Miasta Łodzi. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: PO Trzymamy kciuki za Kwiatkowskiego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.10, 15:07 Łódzka PO popiera Kwiatkowskiego. Krzysztof jest pracowity, sumienny,skuteczny, energiczny i rzetelny, no i ma pomysł na Łódź oraz doświadczenie w samorządzie. Na pewno nie jest leserem i chorągiewką, nie potrzebuje klakierów i marnych pochlebców. Zna się na robocie i się nie boi przepracowywać (co widać np. w ministerstwie sprawiedliwości i jego biurze senatorskim w Łodzi), zna swoją wartość. No i ma popracie premiera. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PO od zawsze Trzymamy kciuki za Grabarczyka IP: 213.199.219.* 09.03.10, 15:27 odnośnie wypowiedzi PO - pitu pitu. Kwiatek jest pracowity, jasne, sumienny, energiczny, i tak dalej. Ale to Grabarczyk potrafi bez konfliktu rozwiązywać nawet najtrudniejsze problemy. Ożywił i usprawnił najtrudniejszą rzecz w tym Państwie mianowicie inwestycje autostradowe i powoli kolejowe. Kwiatek byłby bardzo dobrym prezydentem, ale Grabarczyk to perspektywa superprezydentury. A premier to jak na dziś nikogo do niczego nie poparł. A znam wielu klakierów przy Kwiatku, zresztą przy Czarku także. ALe to nie oni ich sobie wybierają, ale takie wazelinki same krążą więc nie trzeba ich wstawiać do argumentacji. Porównując Czarka Grabarczyka i Krzysia Kwaitkowskiego to wychodiz 60-40 dla ministra infrastruktury. Grabarczyk do boju. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lolek Re: Trzymamy kciuki za Kwiatkowskiego IP: *.toya.net.pl 09.03.10, 16:04 W pełni zgadzam się z przedmówcą . Pan Krzysztof to zdecydowanie najlepszy kandydat. Posiada cechy, których brakuje większości polityków. Naprawdę warto na niego postawić i z nim wiązać naszą łódzką przyszłość. Także będę trzymał kciuki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łodzianin Re: Trzymamy kciuki za Kwiatkowskiego IP: *.toya.net.pl 09.03.10, 17:34 szczególnie pokazał to jako prezydent Zgierza... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kwiatostan Pan Krzysztof to dużo mówi IP: *.toya.net.pl 09.03.10, 23:08 Niech mi ktoś wymieni co zrobił. A tymczasem szkoda, ze się nie mówi ile kasy będzie miał region łódzki dzięki inwestycją zapoczątkowanym i prowadzonym przez Grabarczyka. S8, autostrady, remont trasy kolejowej do Wawy, budowa całkiem nowej kolei dużych predkości, budowa tunelu średnicowego pod łodzią (nawet jeżeli nie wszystko mamy tu i teraz, to mamy już "zaklepane", że te inwestycje będą dla Łodzi). To miliardy złotych i setki miejsc pracy. A Kwiatkowski co? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kwietny_bąk Kwiatkowski? Znowu strzał w stopę? IP: *.toya.net.pl 09.03.10, 17:46 Sorry, ale już raz startował na prezydenta Łodzi a skończyło się 4 latami rządów Kropy. Z kim teraz przegra? Tomasiewskim? Jońskim? Panem_Mirosławem ?!?!? :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojdyłło Nie chcę "starych" znowu u władzy. IP: *.toya.net.pl 09.03.10, 23:04 z tego co wiem, charyzma i parcie na szkło Kwiata nie przysparza mu zwolenników w szeregach PO owszem są koła w których przeważają "starzy", czyli Śledzińska-Katarasińska, Fisiak, Drzewiecki czy Kwiatkowski, ale no sorry spójrzcie na te nazwiska... Ja nie chcę tej ekipy znowu u władzy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolek Re: Trzymamy kciuki za Kwiatkowskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.10, 01:27 Gość portalu: PO napisał(a): > Łódzka PO popiera Kwiatkowskiego. Krzysztof jest pracowity, > sumienny,skuteczny, energiczny i rzetelny, no i ma pomysł na Łódź Sraty taty, konkretnie! Jaki ma pomysł na Łódź? Tomaszewski też był pracowity, tylko nie w tę stronę co trzeba. To żaden argument. Liczą się konkrety i przygotowanie merytoryczne, znajomość problemów miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grabarczyk-Tak Grabarczyk ma potencjał... IP: *.toya.net.pl 10.03.10, 09:07 a Kwiatkowski pokazał na ile go stać w ostatnich wyborach. Przegrał z Kropiwnickim więc nie ma sensu inwestować w niego na siłę. No chyba że celem wszystkich jest zaspokajanie ambicji politycznych wąskiej grupy osób, a nie wyższe cele i wartości. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: potem cjał Grabarczyk Sieradzanin ??? IP: *.toya.net.pl 17.03.10, 15:25 Był posłem z Sieradza niech zostanie prezydentem Sieradza !!! Odpowiedz Link Zgłoś
awersja :-)))) ktoś chce głosowac na PO w Łodzi...? 09.03.10, 15:12 awersja.salon24.pl/162241,platforma-ale-czy-obywatelska Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łodzianin Ani jeden ani drugi NIC nie zrobił dla tego miasta IP: 91.206.27.* 09.03.10, 15:41 Kolejna porażka PO :-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Ani jeden ani drugi NIC nie zrobił dla tego m IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.03.10, 19:33 Tu się zasadniczo mylisz. Wielkimi zasługami Grabarczyka, które będą miały duży wpływ na przyszłość tego miasta było: 1. Powrócenie do trasowania S8 przez Łódź 2. Zmiany w sieci TEN-T, dzięki którym Łódź wreszcie znalazła się w europejskiej sieci połączeń kolejowych (dotychczas wszystkie linie magistralne - a więc priorytetowe w remontach Łódź omijały). Przy okazji - wpisanie do TEN-T łódzkiego lotniska. 3. Wrzucenie w ostatniej chwili budowy podziemnego fabrycznego w projekt modernizacji linii Łódź - Warszawa. Dzięki temu dworzec będzie zrobiony jeszcze w unijnym horyzoncie finansowym 2007-2013 (85% dofinansowania UE). Dodajmy, że tutaj znaczne zasługi mają też ludzie z PKP SA i PLK 4. Rozpoczęcie programu budowy Kolei Wysokich Prędkości. Na razie jedynym blamażem Grabarczyka jako ministra jest przyszła płatna obwodnica Łodzi (A1). Natomiast zasług Kwiatkowskiego dla Łodzi nie widzę żadnych. Z resztą łodzianie już pokazali co o nim myślą w ostatnich wyborach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olos Re: Ani jeden ani drugi NIC nie zrobił dla tego m IP: *.91.rev.vline.pl 09.03.10, 20:45 Z resztą łodzianie > już pokazali co o nim myślą w ostatnich wyborach. większość się myli a wybór Kropy przez Łodzian to porażka ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Ani jeden ani drugi NIC nie zrobił dla tego m IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.03.10, 22:21 Byłbyś w stanie rozwinąć tę jakże głęboką myśl? Chodzi Ci o to, ze wyborcy bardzo chcą głosować na Kwiatkowskiego, tylko jeszcze o tym nie wiedzą? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lola Re: Ani jeden ani drugi NIC nie zrobił dla tego m IP: *.toya.net.pl 10.03.10, 22:59 Nieźli propagandziści PO działają na tym forum - to tak z miłości do Kaczora Donalda i jego siostrzeńców (Miro, Zbycho, Grzechu) czy ci płacą za robotę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: baluciarzzteo Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w PO... IP: *.toya.net.pl 09.03.10, 15:48 widać zagony pijarowskie peo petryfikują każdy kanał..... Odpowiedz Link Zgłoś
maxxman Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w PO... 09.03.10, 15:49 Sprawa jest jasna - jeśli PO chce wygrać wybory w Łodzi, to musi postawić na Cezarego Grabarczyka. Jest on - na chwilę obecną - jedynym człowiekiem, który ma szansę zostać prezydentem już w I turze głosowań. Dodatkowo, obecny komisarz Łodzi - kojarzony z Panem Kwiatkowskim - bywa coraz częściej krytykowany wśród mieszkańców za mało wyraziste przewodnictwo magistratem. Można odnieść pewne wrażenie, jakby miastem nie rządził właściwie nikt. A to są kolejne punkty pracujące na rzecz Cezarego Grabarczyka. Podsumowując - jeśli PO poważnie myśli o wyborach samorządowych w Łodzi, jedyną opcją wydaje się kandydatura Cezarego Grabarczyka. mx Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tylko_grabarczyk Tylko Grabarczyk szansa dla PO w Łodzi IP: *.wroclaw.mm.pl 09.03.10, 15:55 Grabarczyk do boju! A Krzysztof Kwiatkowski powinien się wycofać i dać pole najlepszemu kandydatowi na prezydenta Łodzi! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tylkoGrabarczyk Re: Tylko Grabarczyk szansa dla PO w Łodzi IP: *.pai.net.pl 09.03.10, 17:13 Moj glos zawsze powedruje na Czarka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ameba Re: Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.03.10, 16:02 Teraz Łodzią rządzi Dariusz "3500 mieszkań" Joński, za pomocą swojego pomocnika Sadzyńskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr Pe Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w PO... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.10, 16:03 Do PO nie należę, więc nie będę miał zagwozdki kogo wspierać, bo obu lubie i cenię :-))) Tak czy inaczej jeden lub drugi są fajnymi gośćmi, więc jeśli jeden z nich będzie kandydował wobec ostatniej przewrotki SLD, które jak się wydaje odstrzeliło sobie właśnie najlepszego kandydata, jakiego mogło mieć na Prezydenta naszego miasteczka, nie będę miał żadnego problemu na kogo głosować. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mimi Re: Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.10, 17:11 Twój "najlepszy kandydat SLD" Pan Makowski do pięt nie dorasta Grabarczykowi i Kwiatkowskiemu. Nie ta liga! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ameba PO i SLD się już skompromitowały IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.03.10, 16:05 pozbawiając Łodzi festiwalu Camerimage, a jednocześnie darując z publicznej kasy miliony na prywatną galerię Walczaka. A radnemu Walaskowi omal nie pękła żyłka: lodz.gazeta.pl/lodz/10,88279,7431644,TVP3_Lodz_Rozmowa_Dnia_z_radnym_Mariuszem_Walaskiem.html Odpowiedz Link Zgłoś
awersja Słuszna słuszność... 09.03.10, 16:10 Platforma przestała już być Obywatelska... awersja.salon24.pl/162241,platforma-ale-czy-obywatelska Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TYLKO KWIATEK Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w PO... IP: *.toya.net.pl 09.03.10, 16:08 Krzysztof Kwiatkowski jest jednym z najlepiej prosperujących na przyszłość polityków. Uważam, że objęcie władzy w łódzkiej Platformie nie powinno być udziałem Cezarego Grabarczyka. Kwiatkowski jest najlepszym kandydatem na to miejsce dlatego osobiście zachęcam do popierania Krzysztofa z całych sił. Trzymam za niego kciuki :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Op Kwiat płaci Ci za tą propagandę? IP: *.toya.net.pl 09.03.10, 23:13 czy wchodzisz w tyłek z włąsnej woli? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PePe tylko Kwiat IP: 94.254.162.* 09.03.10, 16:17 to Kwiatek powinnien i ( na pewno tez tak bedzie) wygrać te wybory. Nie dosc ze jest superkompetentnym politykiem to przede wszystkim jest miłym , ciepłym i skromnym człowiekeim, a nie napuszonym fircykiem z nie wiadomo czym na głowie. Kwiiiiiiaaaaaattttt, walcz, walcz!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tak Ale jego klakierzy sa znacznie mniej skromni IP: *.wroclaw.mm.pl 09.03.10, 17:08 niestety. Tylko Grabarczyk! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fircyk Re: tylko Kwiat IP: *.toya.net.pl 09.03.10, 19:21 bardziej chorego chorego na władzę człowieka od Kwiatkowskiego to w tym kraju na lewo od pisu nie ma. A już stwierdzenie, iż jest on miłym, ciepłym i skromnym człowiekiem, pokazuje że osoba tak twierdząca nie miała z nim bliższego, mniej oficjalnego kontaktu, np. spotkała go tylko raz. Czarek Grabarczyk za to nie traci nigdy przy bliższym poznaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elek nie wiesz co mówisz a twoje IP: *.91.rev.vline.pl 09.03.10, 20:48 brednie o tym swiadcza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nunia Kwiatkowski to Nikodem Dyzma polityki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.10, 16:20 Kwiatkowski to Nikodem Dyzma polityki, wielkie nieporozumienie, mam nadzieję,że Grabarczyk wygra, bo inaczej, Platforma jest skompromitowana. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pytanie Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w PO... IP: *.iwacom.net.pl 09.03.10, 16:38 Co konkretnego zrobili obaj Panowie będąc już ministrami dla Łodzi? Bo ja nie widzę żadnych, ale to żadnych ich działań w tym mieście, żadnego lobbowania, żadnych wymiernych zalet. NIC!!!!!!!!!! Nawet budowa autostrad wokół tego miasta jest w tej chwili zblokowana. Wydaje mi się, że najbardziej zaangażowanym w jakiekolwiek działania pro łódzkie był Zdrojewski, który nie pochodzi z Łodzi i który i tak się w końcu w nic nie zaangażował. Gdzie zatem byli obaj panowie? Poproszę o konkrety Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ula Re: Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w IP: *.4web.pl 09.03.10, 17:12 Inwestycja kolejowa - zagłębienie dworca i tunel wysokich prędkości - to chyba zasługa Grabarczyka? A Zdrojewski jest lokalnym patriotą i zawsze wybiera Wrocław... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tolek Re: Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w IP: 212.191.172.* 09.03.10, 18:34 > Inwestycja kolejowa - zagłębienie dworca i tunel wysokich > prędkości - to chyba zasługa Grabarczyka? To jest akurat inwestycja PKP i Grabarczykowi nic do tego koleżanko. No chyba że akurat był prezesem PKP gdy ta decyzja została podjęta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.03.10, 19:38 Owszem - ministrowi mnóstwo do tego, bo to ministerstwo dzieli unijne pieniądze na projekty kolejowe. Zasługi Grabarczyka są konkretne - wypisałem je wyżej pod innym postem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olech Re: Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w IP: *.astral.lodz.pl 13.03.10, 08:52 Do ostatniej chwili pilnował przebiegu trasy S8, tak że już chyba nic (nikt) jej nie zmieni. PKP bez Grabarczyka niczego by nie załatwiło. Zbyt duże maja długi. Cała sprawa kolejowa, a szczególnie TEN-T to dzięki Grabarczykowi. Nie pcha się na ekran tylko swoje robi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: przyjezdny Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w PO... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.10, 17:12 Krzysztof Kwiatkowski nie jest zły ale Cezary Grabarczyk jest lepszy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zatroskany. Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w PO... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.10, 17:18 Tylko Cezary Grabarczyk jest gwarantem stabilnego rozwoju Łodzi i regionu.Kluczowe dla miasta decyzje,podejmuje się w Ministerstwie Infrastruktury a nie w Ministerstwie Sprawiedliwości. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obywatel Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w PO... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.10, 17:28 Nie znam pana Kwiatkowskiego ale miałem okazję poznać osobiście pana Cezarego Grabarczyka.W trakcie naszej rozmowy zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie.To bardzo uprzejmy i rzeczowy człowiek,który wie czego chce.Na tle wyrazistej postaci Cezarego Grabarczyka osoba Pana Kwiatkowskiego wypada blado i nudnawo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łodzianin Kwiatkowski już pokazał jakim jest zarządcą Zgierz IP: *.toya.net.pl 09.03.10, 17:35 Jednym zdaniem: kiła i mogiła! Każdy będzie lepszy od niego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: c Grabarczyk - TAK. IP: *.toya.net.pl 09.03.10, 17:42 Przeskok jakościowy między Grabarczykiem i Kwiatkowskim jest aż zbyt widoczny. 1) Grabarczyk miał największe poparcie w regionie w wyborach parlamentarnych mimo, że startował z 2 miejsca listy. 2) Kwiatkowski przegrał już w poprzednich wyborach prezydenckich. 1) Grabarczyk zwyczajnie poszedł mocno do przodu z autostradami a teraz to samo z kolejami.(podpisał umowy na ponad 1000km, to więcej niż przez ostatnie 20 lat) Unowocześnia lotnictwo i budownictwo mieszkaniowe) 2)Kwiatkowski ciągle występuje w TV i jak Ziobro pokazuje jak to wiele się zrobi, zaostrzy kary etc ale efektów nie widać. 1) Dzięki Grabarczykowi Łódź tak bardzo się przybliżyła do Kolei dużych prędkości, tunelu średnicowego pod Łodzią - to oznacza wielo miliardowe inwestycje. 2) Co zrobił Kwiatkowski dla Łodzi? Nie umiem powiedzieć. 1) Wole żeby twarzą Łodzi był Grabarczyk, niż Kwiatkowski. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aparatczyk Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w PO... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.10, 17:43 Pan Kwiatkowski to człowiek mało znany.Pojawił się nagle na krajowej scenie politycznej niczym królik z kapelusza. Myślę,że powinien zaczekać z kandydowaniem jeszcze kilka lat. Jeżeli chcemy by znaczenie Łodzi w kraju wzrosło to musimy postawić na znaną i sprawdzoną osobę czyli Cezarego Grabarczyka. Czas pana Kwiatkowskiego jeszcze nie nadszedł. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olos Re: Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w IP: *.91.rev.vline.pl 09.03.10, 20:50 Gdybys sie interesowal polityka to bys wiedzial, ze Kwiatkowski od dawna byl w lokalnej i krajowej polityce. Wcale nie zostal wyciagniety nagle z kapelusza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sandra Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w PO... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.10, 17:46 Czarek jest przystojny a Kwiatkowski ma wygląd urzędnika bankowego. Nie znam się na polityce ale kibicuje Grabarczykowi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Guniver Re: Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w IP: *.toya.net.pl 09.03.10, 17:54 Czy to nie Grabarczykowi zawdzięczamy klęskę z autostradą A1 i drgą szybkiego ruchu Wrocław-Łódź-Warszawa ? Przecież facet jest wyjątkowo nieudolny. Program budowy dróg i autostrad leży w gruzach, wszędzie opóźnienie o 2-3 lata Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.03.10, 19:46 > Czy to nie Grabarczykowi zawdzięczamy klęskę z autostradą A1 i drgą szybkiego ruchu Wrocław-Łódź-Warszawa ? Na czym ta klęska niby ma polegać? Program > budowy dróg i autostrad leży w gruzach, wszędzie opóźnienie o 2-3 lata Doprawdy? No to może porównajmy - zakontraktowanej chyba jeszcze za Millera autostrady Kulczyka (A2 Świecko - Nowy Tomyśl) jak nie było tak nie ma. W przypadku A1 i A2, gdy okazało się, że prywatni koncesjonariusze nie poradzili sobie z zabezpieczeniem pieniędzy natychmiast uruchomiono plan awaryjny, czyli budowę przez państwo, a dzięki kryzysowi - za dużo mniejsze pieniądze. Odcinki A1 Grudziądz - Sośnica, A2 Stryków - Konotopa, A4 Kraków - Tarnów i S8 Wrocław - Syców i S14bis (obwodnica Pabianic) przeszły najtrudniejszą fazę - decyzje lokalizacyjne i środowiskowe. Trwa wykup gruntów, wycinka lasów, prace archeologiczne, wyłanianie wykonawców. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Guniver Re: Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w IP: *.toya.net.pl 09.03.10, 20:15 A ile to łącznie kilometrów ? Kiedy zacznie się budowa, kiedy skończy (tak naprawdę, a nie wg propagandzistów rządowych)? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.03.10, 22:24 > A ile to łącznie kilometrów ? Gdzieś w przedziale 500-700 km. Kiedy zacznie się budowa, kiedy skończy (tak > naprawdę, a nie wg propagandzistów rządowych)? Świetne pytanie utrzymane w stylu "Czy to prawda, że przestał Pan bić swoją żonę?" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: goguś Tylko nie kwiatkowski... IP: *.toya.net.pl 09.03.10, 17:50 Już raz przegrał... :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kki Brawo propagandziści IP: *.toya.net.pl 10.03.10, 09:35 Widzę, że mam do czynienia klasyczny propagandzistą rządowym. Droga Wrocław-Poznań-Bydgoszcz przepadła, droga Wrocław-Łódź-Warszawa przpadła, A 1 będzie zrobiona (jak dobrze pójdzie) w połowie (reszta gierkówką), A-4 tylko do Tarnowa (a kiedy do granicy ukraińskiej). Czy A 2 będzie do warszawy - Bóg raczy wiedzieć. Natomiast propaganda PO kwitnie jak propaganda PZPR za PRL. I widać w internecie ma swoich przedstawicieli. Wirtualnie się rozwijamy, a w dookoła nędza Odpowiedz Link Zgłoś
opinia-pollpressagency Bazgroly@gW nie maja szasy na nic bo sa glupie 09.03.10, 18:49 Z bazgrolami@gW to jak z malpami, ktore weszly na drzewo a potem boja sie zejsc na ziemie. Jak taki bazgrol@gW po polonistyce zacznie bazgrac na etmaty gdybologi, potem insenizacji krow i gospodarki (patrz Pawcio od romantyzmu zwierzatek), potem balonistyki, potem reakcji jadrowych,ktore myla mu sie z jajecznica na czosnku aby wrescie wyladowac na wlasnym zadku to nic dziwnego, ze ocipieje. To co stalo sie z adasiem kurcypedro@gW pedagogiem z Dziel Wypranych niech bedzie przestroga dla wszystkich bazgrolow z bankrutujacego budyneczku na kurzej nozce. Kurcypederko@gW coraz bardziej upodabnia sie do idola Krowiej Mordy Gomulki a tu coraz mniej otrebow i zachwyconych szaraczkow bo pO to niechodliwy towar. BANAWENTURA. Odpowiedz Link Zgłoś
jakub.hubert Re: Bazgroly@gW nie maja szasy na nic bo sa glupi 09.03.10, 19:01 opinia-pollpressagency napisała: > Z bazgrolami@gW to jak z malpami, ktore weszly na drzewo a potem > boja sie zejsc na ziemie. Jak taki bazgrol@gW po polonistyce zacznie > bazgrac na etmaty gdybologi, potem insenizacji krow i gospodarki > (patrz Pawcio od romantyzmu zwierzatek), potem balonistyki, potem > reakcji jadrowych,ktore myla mu sie z jajecznica na czosnku aby > wrescie wyladowac na wlasnym zadku to nic dziwnego, ze ocipieje. To > co stalo sie z adasiem kurcypedro@gW pedagogiem z Dziel Wypranych > niech bedzie przestroga dla wszystkich bazgrolow z bankrutujacego > budyneczku na kurzej nozce. Kurcypederko@gW coraz bardziej upodabnia > sie do idola Krowiej Mordy Gomulki a tu coraz mniej otrebow i > zachwyconych szaraczkow bo pO to niechodliwy towar. BANAWENTURA. Nie wiem co to jest "Pollpressagency", bo mimo ze nazwa brzmi dumnie to wypowiedzi jak po wycieczce do Czech i skosztowaniu lokalnych juz- legalnych-specjalow. Ktos wie czemu maja sluzyc takie... "opinie" na forum? Bo ani tu rzeczowej krytyki, ani nawet przecinkow, ani nie wiem o co chodzi... no, ale ja to glupiutki jestem :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aleesandra najlepszy wynik IP: *.adsl.inetia.pl 09.03.10, 19:19 Zdecydowanie Kwiatkowski. Sprawdza się jako senator , doskonały minister. Łodzianie docenili go już raz oddając największą liczbę głosów. Startując na senatora dostał ich poonad 160 tysięcy!!! To chyba o czymś świadczy, poza trym jest poukładany i niezwykle pracowity. Łódź potrzebuje fachowca oodanego sprawie. Zdecydowanie Kwiatkowski. Ja na niego oddam swój głos. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: najlepszy wynik IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.03.10, 19:49 > Zdecydowanie Kwiatkowski. Sprawdza się jako senator , doskonały > minister. Łodzianie docenili go już raz oddając największą liczbę > głosów. Tak. Zwłaszcza w pojedynku z Kropiwnickim, którego traktowano jako murowanego kandydata do politycznej emerytury. > Startując na senatora dostał ich poonad 160 tysięcy!!! Może liczyli na to, że jak zostanie senatorem, to oddali się groźba ponownego kandydowania na prezydenta miasta ;-) Prosta sprawa - w wyborach do sejmu i senatu głosuje się na partię, więc wchodzi ten, kto jest na pierwszym miejscu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ka Fałszujesz - nie da sie porównać posła i senator. IP: *.toya.net.pl 10.03.10, 16:08 Możesz wmawiać to luziom, ale i takj ludzie w to nie uwierzą. Odpowiedz Link Zgłoś
jakub.hubert Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w PO... 09.03.10, 18:57 Czyli prawybory w Łodzi w PO ;) Kwiatkowski vs. Grabarczyk... A jak zadnego Tusk nie pusci do Łodzi, to na prezydenta; K = Fisiak, G = Chelminska ? Problem w tych wyborach tylko taki, ze tworza sie nam Baronowie nowej generacji... poprzednio SLD, teraz PO. Czy szefowanie partii z praca ministra mozna pogodzic ? Szczegolnie ze ministerstwo jest w Warszawie, a partia do szefowania w Łodzi... az tak szybkich pociagow to my jeszcze nie mamy ze stolica. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kki Re: Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w IP: *.toya.net.pl 09.03.10, 20:18 Jolanta Chełmińska - jedyną szansą dla Łodzi. Cwanych graczy z PO każdy ma już chyba dość Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olech Re: Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w IP: *.astral.lodz.pl 13.03.10, 08:56 jakub.hubert napisał: > Czyli prawybory w Łodzi w PO ;) Kwiatkowski vs. Grabarczyk... A jak > zadnego Tusk nie pusci do Łodzi, to na prezydenta; K = Fisiak, G = > Chelminska ? I to jest dodatkowy balast Kwiatka. Razem utoną? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Kwiatkowski i Grabarczyk powalczą o władzę w PO... IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.03.10, 19:21 Matko Boska, powrót plastusia? Czy dwukrotna porażka z Kropiwnickim, który nie miał najmniejszego prawa wygrać jeszcze nikogo nie nauczyła? Wystawienie Kwiatkowskiego na prezydenta byłoby jawnym zaproszeniem do pojedynku w II turze Joński vs. Tomaszewski przy frekwencji na poziomie błędu statystycznego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wanien Grabarczyk to jednak klasa jest. Szacun. IP: *.toya.net.pl 09.03.10, 20:37 Jeżeli ktoś ma rządzić moim miastem, niech to będzie mąż stanu z klasą. Z tych 2 kandydatów, to Grabarczyk wygrywa na 5 długości przed Kwiatkowskim, który (mimo wielkich chęci jest politykiem 2 sortu). Dokonania, wygląd, zachowanie, klasa, doświadczenie, wdzięk i wiedza - to atuty, których nie da się zastąpić pustą paplaniną w TV o tym, ze czas skończyć z przestępstwami stadionowymi (sam pan minister Kwiatkowski chciał się polansować na derbach Łodzi a wiadomo przecież jak wyszło). Słowem - Grabarczyk -TAK!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aktywność Re: Grabarczyk to jednak klasa jest. Szacun. IP: *.toya.net.pl 09.03.10, 21:00 ŚWIĘTA RACJA!!! Jestem z Koła Aktywności i jestem za PANEM MINISTREM GRABARCZYKIEM. U nas wszyscy za Nim są i wygramy więc kwiatek może już pakować walizki!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pam Re: Grabarczyk to jednak klasa jest. Szacun. IP: 109.243.25.* 09.03.10, 22:18 lepiej niech koło aktwnosci sie pakuje bo na 100% wygra Kwiatkowski i bedziecie w czarnej d.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Grabarczyk to jednak klasa jest. Szacun. IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.03.10, 22:26 Najlepiej to będzie jak obaj raczycie zamilknąć, chyba, że waszym celem jest skompromitowanie obu kandydatów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Noo właśnie ludzie Kwiata i ich awanturnictwo IP: *.toya.net.pl 10.03.10, 16:05 Autor poprzedniego posta udowodnił, że pan Kwiatkowski i jego ludzie przebierają nogami do władzy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AAAnna prawybory w Łodzi IP: *.toya.net.pl 09.03.10, 20:54 Fajnie, mamy prawybory w Łodzi. Głosowałam na PO i znów zagłosuję. Ciężki wybór ale jako prezydenta Łodzi wolałabym Kwiatkowskiego. Grabarczyk jest dobrym ministrem i niech nim zostanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kwiatek?No Na prezydenta lepszy kiepski minister Kwiatkowski? IP: *.toya.net.pl 09.03.10, 21:14 Kwiatkowski może nie jest taki zły, ale no nie oszukujmy się... nie ma co się umywać do Grabarczyka. Odpowiedz Link Zgłoś