Dodaj do ulubionych

piotrkowska

15.02.02, 11:57
Panie komendancie! Riksze są ok.
Obserwuj wątek
    • p8 Re: piotrkowska 15.02.02, 11:59
      mlubienski napisał(a):

      > Panie komendancie! Riksze są ok.

      A "Strasz Mniejska" to zbędne etaty i tyle...

      panBozia
    • Gość: Horacy Re: piotrkowska IP: *.lodz.sdi.tpnet.pl 17.02.02, 13:10
      Zgadzam się, że część riksz jest obskórna i nie pasuje do głównej ulicy miasta,
      ale taka forma transportu jest przecież potrzebna i wielu osobom uatrakcyjnia
      przemieszczanie się po Piotrkowskiej. Chyba tylko klienci wybierając
      przejażdżki tymi ładniejszymi mogą spowodować, że gorsze znikną albo podniosą
      swój standard.

      A co stanie się ze zwykłymi rowerzystami? Czy w mieście deklarującym przyjazny
      stosunek do rowerzystów zostaną oni zepchnięci na nierówne przecznice, którymi
      dotrą do zatłoczonych samochodami ulic równoległych do Piotrkowskiej, którą
      będą musieli omijać, gdy akurat będzie im pod prąd? Zgadzam się na
      zaproponowane ograniczenia kierunków ruchu pod warunkiem, że podniesiecie
      dozwoloną prędkość jazdy tak, by rowerzysta miał prawo jechać po chodniku!

      Po obejrzeniu mapki w Gazecie zaczynam się też zastanawiać, jak to ma być ze
      skręcaniem w jednokierunkowe dotąd przecznice. Próchnika, Zamenhofa... Bo
      podobno pomysł ma zniechęcić do łamania przepisów? A może po prostu Piotrkowska
      jednokierunkowa, a wąskim przecznicom przywrócimy dwa kierunki? Wtedy
      przynajmniej oburzyłoby sie znacznie więcej łodzian i może ktoś z decydentów
      rozsadnie by się nad pomysłem zastanowił.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka