mlubienski 15.02.02, 11:57 Panie komendancie! Riksze są ok. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
p8 Re: piotrkowska 15.02.02, 11:59 mlubienski napisał(a): > Panie komendancie! Riksze są ok. A "Strasz Mniejska" to zbędne etaty i tyle... panBozia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Horacy Re: piotrkowska IP: *.lodz.sdi.tpnet.pl 17.02.02, 13:10 Zgadzam się, że część riksz jest obskórna i nie pasuje do głównej ulicy miasta, ale taka forma transportu jest przecież potrzebna i wielu osobom uatrakcyjnia przemieszczanie się po Piotrkowskiej. Chyba tylko klienci wybierając przejażdżki tymi ładniejszymi mogą spowodować, że gorsze znikną albo podniosą swój standard. A co stanie się ze zwykłymi rowerzystami? Czy w mieście deklarującym przyjazny stosunek do rowerzystów zostaną oni zepchnięci na nierówne przecznice, którymi dotrą do zatłoczonych samochodami ulic równoległych do Piotrkowskiej, którą będą musieli omijać, gdy akurat będzie im pod prąd? Zgadzam się na zaproponowane ograniczenia kierunków ruchu pod warunkiem, że podniesiecie dozwoloną prędkość jazdy tak, by rowerzysta miał prawo jechać po chodniku! Po obejrzeniu mapki w Gazecie zaczynam się też zastanawiać, jak to ma być ze skręcaniem w jednokierunkowe dotąd przecznice. Próchnika, Zamenhofa... Bo podobno pomysł ma zniechęcić do łamania przepisów? A może po prostu Piotrkowska jednokierunkowa, a wąskim przecznicom przywrócimy dwa kierunki? Wtedy przynajmniej oburzyłoby sie znacznie więcej łodzian i może ktoś z decydentów rozsadnie by się nad pomysłem zastanowił. Odpowiedz Link Zgłoś