Gość: Łodzianin IP: *.lodz.mm.pl 25.07.10, 19:57 Kochany Widzewecku Pokaż Widzewski Charakter w Ekstraklasie! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Łodzianin Widzew Dumą Łodzi IP: *.lodz.mm.pl 25.07.10, 19:59 WIDZEW DUMĄ ŁODZI i POLSKI! Ostatni Polski zespól występujący w Lidze Mistrzów z naszego kraju i będzie pierwszym który po tylu latach awansuje do Champions Ligue! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kefir Z Widzewa odchodzi obrońca, w kadrze zastąpi go... IP: 94.254.224.* 25.07.10, 20:03 Po wyczynach naszych eksportowych drużyn w meczach z Azerami i Maltańczykami, naprawdę ciekawie przedstawiają się wyniki i sama gra Widzewa. Oby tak w lidze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: śżk Re: Z Widzewa odchodzi obrońca, w kadrze zastąpi IP: *.toya.net.pl 25.07.10, 20:21 ha ha ha ha ha ha ha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CHN Re: Z Widzewa odchodzi obrońca, w kadrze zastąpi IP: *.toya.net.pl 25.07.10, 20:55 Co tam łksieczaku? Jak tam sprzedaż karnetów? Bo Widzew już prawie 4 tys sprzedał:) Odpowiedz Link Zgłoś
sim09 Re: Z Widzewa odchodzi obrońca, w kadrze zastąpi 25.07.10, 21:23 Gratulacje optymizmu. Tak trzymać! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: świątek Re: Z Widzewa odchodzi obrońca, w kadrze zastąpi IP: *.toya.net.pl 25.07.10, 21:42 niedziela , godzina 21:40.. sprzedanych karnetów 3988 sztuk!!! sądzę że to dobry wynik, jak co rundę w ostatnim tygodniu przed inauguracjom sprzedaż wzrasta, tak pewnie będzie i tym razem , więc ??? ciekaw jestem czy klub z polesia przekroczył już magiczną cyfrę 100 :) <- Odpowiedz Link Zgłoś
zbig1113 Re: Z Widzewa odchodzi obrońca, w kadrze zastąpi 26.07.10, 10:45 Zgoda, co do meritum, ale powinno być "przed inauguracją". PS. Kupiłem jeden z tych karnetów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: syrenka_warszawska Z Widzewa odchodzi obrońca, w kadrze zastąpi go... IP: *.146.48.53.nat.umts.dynamic.eranet.pl 25.07.10, 22:07 Panie Derdzikowski, proszę sobie raz na zawsze zapamiętać: Zawisza Czarny nie był kobietą!!! Dlatego Sebastian Madera chce się przenieść nie do drugoligowej (!!!!) Zawiszy Bydgoszcz, a do DRUGOLIGOWEGO Zawiszy Bydgoszcz. Pisze pan o sporcie i takie rzeczy powinien pan wiedzieć. A jeżeli pan nie wie, to proszę już więcej nie puszczać tekstów bez korekty. Jak pan zdał maturę (bo zakładam, że ja pan ma)? A przy okazji podpowiedź dla pana Madery: Co ciekawego można zrobić w niedzielne popołudnie w Bydgoszczy? Pojechać na wycieczkę do Torunia ;-) Pozdrowienia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jarson Z Widzewa odchodzi obrońca, w kadrze zastąpi go... IP: *.chello.pl 26.07.10, 01:01 kiedyś to był Zawisza chłop ale od kiedy został zniewolony przez niejakiego Hydrobudowe Wielkiego straszni zniewieściał i do dziś nie odnalazł swego ego.PA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Widzew Z Widzewa odchodzi obrońca, w kadrze zastąpi go... IP: 91.90.57.* 26.07.10, 10:24 Dajcie żydką spokój z karnetami ta sumy ich przerażają tylu ich nawet na mecz za darmo nie przyjdzie ile My kupimy karnetów Odpowiedz Link Zgłoś
zbig1113 Re: Z Widzewa odchodzi obrońca, w kadrze zastąpi 26.07.10, 10:52 Nie wiem jak Ty, ale ja dam spokój Żydkom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: slt Re: Z Widzewa odchodzi obrońca, w kadrze zastąpi IP: *.pioma.mail.pl 26.07.10, 11:48 A ja im nie dam spokoju, tym Żydkom rzecz jasna ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kogucik Z Widzewa odchodzi obrońca, w kadrze zastąpi go... IP: *.toya.net.pl 26.07.10, 21:33 dajcie spokój żydkom,zabawmy sie tak... kto nie skacze ten z .... no skąd? wiecie ? wiecie! hahaha czerwone pejsiaki super wzmocnienia ,idziecie na miszcza -MIDZEM MISZCZ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roosevelt5 Ty kogucik. Pytam się po raz kolejny. IP: *.toya.net.pl 26.07.10, 22:09 Gdzie masz piórka? Kucharz ci je wyskubał, czy zgubiłeś w ekstazie bedąc na forum. Tylko w tej ekstazie nie zaglądaj do fermy drobiu. Jeszcze zaczniesz płodzić i ogłoszą nową ptasią epidemie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kogucik Z Widzewa odchodzi obrońca, w kadrze zastąpi go... IP: *.toya.net.pl 26.07.10, 22:18 A ja się pytam ,gdzie są twoi rodzice? dlaczego pozwalają ci jeść czosnek i mace o tak późnej porze :) dobranoc czerwona parówo z garbatym noskiem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roosevelt5 Jak widać koguciku... IP: *.toya.net.pl 27.07.10, 09:21 ...wyskubali ci pióra razem z rozumem. Z dwojga złego dobrze, że jesteś kibicem PSS-u, a nie Widzewa. Kibic twojego pokroju to dla klubu obciach (jeśli już tak usilnie chcesz mnie odmłodzić). I jeszcze jedno. Z pogardą piszesz o społeczności innego wyznania. Dla ścisłości. Jezus też był Żydem. W stosunku do Jezusa też będziesz pisał z pogardą? Katoliczku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ŚŻK burek z widzewa IP: *.4web.pl 27.07.10, 02:03 Prosze o wpisanie jedynego i prawdziwego rekordu do KSIĘGI REKORDÓW GUINNESSA . To przeciez muj jedyny klób na calym swiecie przegral kupiony mecz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ŚŻK Re: burek z widzewa IP: *.4web.pl 27.07.10, 02:04 a za pieniachy kupilismy 4 tys karnetow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Widzew Z Widzewa odchodzi obrońca, w kadrze zastąpi go... IP: 91.90.57.* 28.07.10, 11:53 Jak widać suki szczekaja CO WIDZEW WAS BOLI MA BOLEC Odpowiedz Link Zgłoś