Dodaj do ulubionych

Z Widzewa odchodzi obrońca, w kadrze zastąpi go...

IP: *.lodz.mm.pl 25.07.10, 19:57
Kochany Widzewecku Pokaż Widzewski Charakter w Ekstraklasie!
Obserwuj wątek
    • Gość: Łodzianin Widzew Dumą Łodzi IP: *.lodz.mm.pl 25.07.10, 19:59
      WIDZEW DUMĄ ŁODZI i POLSKI!
      Ostatni Polski zespól występujący w Lidze Mistrzów z naszego kraju i będzie
      pierwszym który po tylu latach awansuje do Champions Ligue!
    • Gość: kefir Z Widzewa odchodzi obrońca, w kadrze zastąpi go... IP: 94.254.224.* 25.07.10, 20:03
      Po wyczynach naszych eksportowych drużyn w meczach z Azerami i
      Maltańczykami, naprawdę ciekawie przedstawiają się wyniki i sama gra
      Widzewa. Oby tak w lidze.
    • Gość: śżk Re: Z Widzewa odchodzi obrońca, w kadrze zastąpi IP: *.toya.net.pl 25.07.10, 20:21
      ha ha ha ha ha ha ha
      • Gość: CHN Re: Z Widzewa odchodzi obrońca, w kadrze zastąpi IP: *.toya.net.pl 25.07.10, 20:55
        Co tam łksieczaku? Jak tam sprzedaż karnetów? Bo Widzew już prawie 4 tys sprzedał:)
        • sim09 Re: Z Widzewa odchodzi obrońca, w kadrze zastąpi 25.07.10, 21:23
          Gratulacje optymizmu. Tak trzymać!
          • Gość: świątek Re: Z Widzewa odchodzi obrońca, w kadrze zastąpi IP: *.toya.net.pl 25.07.10, 21:42
            niedziela , godzina 21:40.. sprzedanych karnetów 3988 sztuk!!!
            sądzę że to dobry wynik, jak co rundę w ostatnim tygodniu przed inauguracjom
            sprzedaż wzrasta, tak pewnie będzie i tym razem , więc ??? ciekaw jestem czy
            klub z polesia przekroczył już magiczną cyfrę 100 :) <-
            • zbig1113 Re: Z Widzewa odchodzi obrońca, w kadrze zastąpi 26.07.10, 10:45
              Zgoda, co do meritum, ale powinno być "przed inauguracją".

              PS. Kupiłem jeden z tych karnetów.
    • Gość: syrenka_warszawska Z Widzewa odchodzi obrońca, w kadrze zastąpi go... IP: *.146.48.53.nat.umts.dynamic.eranet.pl 25.07.10, 22:07
      Panie Derdzikowski, proszę sobie raz na zawsze zapamiętać: Zawisza Czarny nie był kobietą!!! Dlatego Sebastian Madera chce się przenieść nie do drugoligowej (!!!!) Zawiszy Bydgoszcz, a do DRUGOLIGOWEGO Zawiszy Bydgoszcz. Pisze pan o sporcie i takie rzeczy powinien pan wiedzieć. A jeżeli pan nie wie, to proszę już więcej nie puszczać tekstów bez korekty. Jak pan zdał maturę (bo zakładam, że ja pan ma)?
      A przy okazji podpowiedź dla pana Madery: Co ciekawego można zrobić w niedzielne popołudnie w Bydgoszczy? Pojechać na wycieczkę do Torunia ;-) Pozdrowienia.
    • Gość: jarson Z Widzewa odchodzi obrońca, w kadrze zastąpi go... IP: *.chello.pl 26.07.10, 01:01
      kiedyś to był Zawisza chłop ale od kiedy został zniewolony przez niejakiego Hydrobudowe Wielkiego straszni zniewieściał i do dziś nie odnalazł swego ego.PA
    • Gość: Widzew Z Widzewa odchodzi obrońca, w kadrze zastąpi go... IP: 91.90.57.* 26.07.10, 10:24
      Dajcie żydką spokój z karnetami ta sumy ich przerażają tylu ich nawet na mecz
      za darmo nie przyjdzie ile My kupimy karnetów
      • zbig1113 Re: Z Widzewa odchodzi obrońca, w kadrze zastąpi 26.07.10, 10:52
        Nie wiem jak Ty, ale ja dam spokój Żydkom.
        • Gość: slt Re: Z Widzewa odchodzi obrońca, w kadrze zastąpi IP: *.pioma.mail.pl 26.07.10, 11:48
          A ja im nie dam spokoju, tym Żydkom rzecz jasna ;)
    • Gość: kogucik Z Widzewa odchodzi obrońca, w kadrze zastąpi go... IP: *.toya.net.pl 26.07.10, 21:33
      dajcie spokój żydkom,zabawmy sie tak...
      kto nie skacze ten z ....
      no skąd?
      wiecie ? wiecie! hahaha czerwone pejsiaki
      super wzmocnienia ,idziecie na miszcza -MIDZEM MISZCZ
      • Gość: roosevelt5 Ty kogucik. Pytam się po raz kolejny. IP: *.toya.net.pl 26.07.10, 22:09
        Gdzie masz piórka?
        Kucharz ci je wyskubał, czy zgubiłeś w ekstazie bedąc na forum.
        Tylko w tej ekstazie nie zaglądaj do fermy drobiu.
        Jeszcze zaczniesz płodzić i ogłoszą nową ptasią epidemie.
    • Gość: kogucik Z Widzewa odchodzi obrońca, w kadrze zastąpi go... IP: *.toya.net.pl 26.07.10, 22:18
      A ja się pytam ,gdzie są twoi rodzice?
      dlaczego pozwalają ci jeść czosnek i mace o tak późnej porze :)
      dobranoc czerwona parówo z garbatym noskiem
      • Gość: roosevelt5 Jak widać koguciku... IP: *.toya.net.pl 27.07.10, 09:21
        ...wyskubali ci pióra razem z rozumem.
        Z dwojga złego dobrze, że jesteś kibicem PSS-u, a nie Widzewa.
        Kibic twojego pokroju to dla klubu obciach (jeśli już tak usilnie
        chcesz mnie odmłodzić).
        I jeszcze jedno.
        Z pogardą piszesz o społeczności innego wyznania.
        Dla ścisłości. Jezus też był Żydem.
        W stosunku do Jezusa też będziesz pisał z pogardą? Katoliczku.
    • Gość: ŚŻK burek z widzewa IP: *.4web.pl 27.07.10, 02:03
      Prosze o wpisanie jedynego i prawdziwego rekordu do KSIĘGI REKORDÓW
      GUINNESSA .
      To przeciez muj jedyny klób na calym swiecie przegral kupiony mecz.
      • Gość: ŚŻK Re: burek z widzewa IP: *.4web.pl 27.07.10, 02:04
        a za pieniachy kupilismy 4 tys karnetow
    • Gość: Widzew Z Widzewa odchodzi obrońca, w kadrze zastąpi go... IP: 91.90.57.* 28.07.10, 11:53
      Jak widać suki szczekaja CO WIDZEW WAS BOLI MA BOLEC

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka