Dodaj do ulubionych

Kto i kiedy tak kłamał?:

30.07.10, 17:45
... - Naczelną zasadą polityki finansowej mojego rządu będzie stopniowe
obniżanie podatków i innych danin publicznych. Dotyczy to i musi dotyczyć
wszystkich. I tych mniej zamożnych i tych bogatszych. Wszyscy mają prawo do
tego, aby państwo przyjęło wreszcie kierunek na obniżanie podatków i danin
publicznych. Będziemy prowadzili tę politykę rozważnie, to musi być rozważny
marsz. Ale chcę, aby to był marsz zawsze w jednym kierunku, zawsze w kierunku
niższych podatków i zawsze w kierunku rezygnacji z nadmiernych, często
zbędnych danin publicznych, jakie obywatel płaci na rzecz administracji - ...
Obserwuj wątek
    • jedyny.kkk Re: Kto i kiedy tak kłamał?: 30.07.10, 18:17
      A kto powiedział że pewnym ludziom ręki się nie podaje? Czasy się
      zmieniają ale ty stoisz w miejscu, i to bardzo nieciekawe skądinąd
      miejsce. Z perfumerią się go nie pomyki.
    • przyslowie To premier Węgier kłamał, że kłamał! bt 30.07.10, 19:47

      • przyslowie To Biguś kłapał, że nie kłapał! btt 30.07.10, 19:48

        • przyslowie Wiedziałam, 30.07.10, 19:52
          że Biguś zacznie zaraz propagandowo trzeszczeć, skrzypieć, skrzeczeć...

          Taka już jego rola politycznej, propagandowej szczekaczki.
          Taka jego polityczna siekanina, sieczka...
          • przyslowie Wylatuj Kosmaty Kosmito w Kosmos! bt 30.07.10, 19:53

    • porbs A kto i tak powie że to deszcz pada? 30.07.10, 21:04
      Mijać się z prawdą można na różne sposoby.
      Tutaj ktoś minął się o 180 stopni.
      Wyborce PO można, kłamać, nabierać, nakładać dodatkowe obciążenia. I tak będzie wierny tej opcji.
      Może jakiś wyborca Platformy napisze, czemu lubi jak mu się w twarz pluje? Czemu podatków i obciążeń fiskalnych mu mało?
      PS. Kto uważa, ze PO to partia liberalna. Czy to czasem nie inna słynna linia?
      • big_news Re: A kto i tak powie że to deszcz pada? 30.07.10, 21:21
        Ci państwo, co to wybierają "liberalną" PO, zapluliby się w obronie nawet
        najbardziej idiotycznych posunięć Tuska. Zresztą, jakby nie patrzeć, to dobre z
        niego panisko. Mógł zabić, znaczy podnieść VAT do 25%, czyli tak jak
        "podpowiadali mu fachowcy", a on tylko dał swoim wyborcom w pysk. Ale spokojnie,
        to nie koniec "niespodzianek", to tylko uwertura tego, co czeka ogłupiałe
        lemingi. Szkoda, że nie tylko oni będą bulić za radosną tfurczość tych nierobów.
        Bo tak po prawdzie, to podwyżka podatków powinna dotknąć wyłącznie tych, co to
        kupują każdą blagę tego piłkarza-amatora.
        • przyslowie Co za odczuwalna ulga 30.07.10, 21:25
          po upuszczeniu sobie odrobiny żółci i jadu...
          • lew_konia Hehehe- Co za odczuwalna ulga 31.07.10, 15:04
            ...gdy w portfelu jest mniej tych obrzydliwych, dekadenckich
            pieniędzy.

            Wybacz Przyslowie, ale mi gotówka w portfelu nie jest nigdy
            ciężarem. I nie doceniam wysiłków płemieha, by mi w tym ciężarze
            ulżyć.
        • porbs 3 razy 15 30.07.10, 21:42
          Mamy już cuda matematyczne.

          > Ci państwo, co to wybierają "liberalną" PO, zapluliby się w obronie nawet
          > najbardziej idiotycznych posunięć Tuska.

          A tych wyjaśnień to jestem ciekawy bardzo:
          Jak to jesteś podatki miały być niższe, a są wyższe?- najprostsze pytanie.
          Czy ktoś cie nie nabił w butelkę, wyborco PO?
          • big_news Re: 3 razy 15 30.07.10, 21:46
            Nabili ich, nabili, ale i tak przecież to wszystko wina... Kaczyńskiego. Oni w
            to święcie wierzą.
            • porbs Jak dostaną po czterech literach 30.07.10, 22:15
              to w jakiejść części zapomną, że to ten powód. Argument finansowy ich przekona.
              Przypominam że akcyza na alkohol już jest wyższa.
              A partia liberlna (sic!) skasowała "jednorękich bandytów", bo to jest nam najbardziej potrzebne. Bo oni wiedzą lepiej co ja ma zrobić z własnymi pieniędzmi. Zamiast przechulać oddam w podatkach. Ciekawe kiedy Tusk będzie wiedział, który, dajmy na to, ser jest dla mnie zdrowszyi zrobi zakaz jedzenia innych. (w Nowym Yorku już myślą o zakazie soli, w restauracjach, w trosce o Amerykanów.
              Niech żyje socjalizm!
              • big_news Re: Jak dostaną po czterech literach 30.07.10, 22:35
                W końcu tych "liberałów" tworzyli peerelowscy agenci, więc socjalizm musi być górą.
                Sól jak sól, ser jak ser, ale przy nadaniu służbom spec uprawnień, związanych z
                nieograniczoną praktycznie możliwością podsłuchiwania obywateli, bez wymaganego
                dotąd klepnięcia przez sąd takich decyzji już zakombinowali, to tylko patrzeć
                jak się wezmą za internet, co też zresztą już sondowali.
                Mamy neo PRL, rządzi monopartia, Donald wicie-rozumicie cieszy się niemal 100%
                popularnością, to co się będą prztykać. Zrobi się jeszcze poprawkę w
                Konstytucji, o dozgonnej przyjaźni z ZSRR, tfu!, Rosją, wpisze się tysiącletni
                sojusz z III Rzeszą, tfu!, RFN i będzie miodzio. A co.
          • Gość: w Re: 3 razy 15 IP: 94.26.21.* 04.08.10, 16:57
            porbs napisał:

            > Mamy już cuda matematyczne.

            No mamy, np. mijanie sie wyrazone w stopniach, geniuszu
    • Gość: nie-co Słońce Peru? IP: *.retsat1.com.pl 30.07.10, 21:16
      Ten co za swojej kadencji nastawiał setki fotoradarów a wcześniej mówił, że
      tylko debil bez prawa jazdy może stawiać fotoradary???
      • przyslowie Biguś zawsze kłamie jak najęty. bt 30.07.10, 21:21

      • big_news Re: Słońce Peru? 30.07.10, 21:24
        Ten sam.
        To również głosiciel "taniego państwa". Jak ono jest tanie i dla kogo,
        pokazuje
        min. ten przykład.
        • lew_konia Państwo jest tanie, 31.07.10, 15:07
          tylko płemieh nas drogo kosztuje :)
          • przyslowie Ale tutaj się wyludniło 31.07.10, 15:14

            jak okiem sięgnąć.
    • Gość: nie-co Wzrosla stawka vatu czy co? IP: *.retsat1.com.pl 30.07.10, 21:49
      • big_news Re: Wzrosla stawka vatu czy co? 30.07.10, 21:52
        Wzrośnie.
        Cudotwórca raczył zapowiedzieć.
        • Gość: nie-co do ilu? Nie wstyd mu tak kraść? IP: *.retsat1.com.pl 30.07.10, 21:54
          • big_news Coś takiego jak wstyd jest mu zupełnie obcy 30.07.10, 22:02
            Do 23%.
          • przyslowie Vat wzrośnie 500%. bt 30.07.10, 22:22

    • Gość: @@ Re: Kto i kiedy tak kłamał?: IP: *.lodz.msk.pl 31.07.10, 07:33
      Żadna nowość,przecież już od dawna wiadomo,że rząd Tuska to
      złodzieje.
      Przykre jest tylko,że udało im się dzięki zaprzyjażnionym mediom -
      TVN,GW -zrobić niektórym ludziom wodę z mózgu.Widzicie bezmózgowcy -
      chcieliście to i macie.
      • nakole Re: Kto i kiedy tak kłamał?: 31.07.10, 17:21
        Oj tak,oj tak ! Gdybyśmy mieli ową cudowną IV Rzepę, którą tak
        perfidnie nam skradziono, podatków już dawno by nie było i żylibyśmy
        szczęśliwie i big_news`owym sosie deptani Bliźniaczymi Obcasikami, a
        kazdy dostałby po 100 tys zł na drobne wydatki.
        • porbs PO okłamała, ale przecież... 31.07.10, 18:28
          ...Pis też by kłamał, więc PO ma morlane prawo do tego, żeby sobie robić już totalne jaja.
        • big_news Re: Kto i kiedy tak kłamał?: 31.07.10, 20:39
          No przecież pewien byłem, że będziesz przykładnym orędownikiem czyszczenia
          kieszeni. Za paskudnej IV RP podatki obniżano, było źle, teraz lodziarze je
          podnoszą, a lemingom w to graj. Doskonale w takich sytuacjach widać, że
          niektórzy są na bakier ze zdrowym pomyślunkiem.
          • przyslowie Wesołe jest życie lemingów! 31.07.10, 20:59
            Nareszcie w Polsce króluje normalność!
            Aż chce się żyć! Hopsa, sa!
            • jedyny.kkk Re: Wesołe jest życie lemingów! 31.07.10, 21:18
              Chciałbym żeby pomnik Lecha stanął w Łodzi, najlepiej w skali 1:1 na
              piotrkowskiej obok misia uszatka. To by uroczo wyglądało i tematycznie:
              słynne postaci z filmów dla dzieci.
              • przyslowie Re: Wesołe jest życie lemingów! 31.07.10, 21:45
                Lecha byłby lepszy w postaci świetlnego neonu. Szybciej dałoby się to
                zrealizować i niechaj nigdy nie zagaśnie!
                • przyslowie Re: Wesołe jest życie lemingów! 31.07.10, 21:46
                  korekta: miało być: Lechu.
    • cassani Re: Kto i kiedy tak kłamał?: 03.08.10, 20:16
      "nigdy nie będzie koalicji z Samoobroną!"
      • jedyny.kkk Re: Kto i kiedy tak kłamał?: 03.08.10, 20:43
        Nie będę premierem jak Lech będzie prezydentem, pewnym ludziom reki sie
        nie podaje... długo by wymieniać.
      • big_news Re: Kto i kiedy tak kłamał?: 03.08.10, 21:13
        Ale co, lżej Ci będzie bulić wyższe podatki tylko dlatego, że tamta koalicja...
        podatki obniżała? Fajne.
      • Gość: W&V Re: Kto i kiedy tak kłamał?: IP: *.toya.net.pl 04.08.10, 12:48
        Brawo dla obecnego rządu.
        Odnosi takie sukcesy, że ich ogrom nas niedługo przyciśnie do ziemi.
        I się już nie podźwigniemy.
        • Gość: ares Re: Kto i kiedy tak kłamał?: IP: 87.205.79.* 12.08.10, 05:19
          hahaha, dobre

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka