Dodaj do ulubionych

NFZ gubi dane

09.04.04, 10:54
Łódzki Oddział NFZ gubi dane. Pojawiła się lista świadczeniodawców, którzy
mają jeszcze raz przesłać dane od początku roku.
Obserwuj wątek
    • paralysz Re: NFZ gubi dane 09.04.04, 13:44
      No fanie, ale skoro zgubili dane, to jak zrobili listę?
      • lennon1 Re: NFZ gubi dane 09.04.04, 14:00
        Bo mają odnotowane, że były przesłane, a ich nie ma lub ilość niepokrywa sie z
        wielkością transferu.
    • barracuda7110 Re: NFZ gubi dane 09.04.04, 13:48
      Może padły im windowsy i musieli zrobić format c ?
      :D
      • Gość: g@mdan Re: NFZ gubi dane IP: *.tvsat364.lodz.pl 09.04.04, 18:29
        MarcinK by powiedział, że bazy danych nie umiom zabezpieczyć.
        • barracuda7110 Re: NFZ gubi dane 09.04.04, 18:42
          Bardzo prawdopodobne, że postawili źle bazę danych. Nie uwzględnili możliwości
          przypadkowego zerwania transakcji a na ich nieszczęście do tego doszło więc
          wszystkie dane poszły "w kosmos" ew dotarły niepełne...
        • Gość: MarcinK Re: NFZ gubi dane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.04, 21:52
          To miał być żart? Bo nie wiem, czy się śmiać, czy płakać.

          MK

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka