lennon1 09.04.04, 10:54 Łódzki Oddział NFZ gubi dane. Pojawiła się lista świadczeniodawców, którzy mają jeszcze raz przesłać dane od początku roku. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
paralysz Re: NFZ gubi dane 09.04.04, 13:44 No fanie, ale skoro zgubili dane, to jak zrobili listę? Odpowiedz Link Zgłoś
lennon1 Re: NFZ gubi dane 09.04.04, 14:00 Bo mają odnotowane, że były przesłane, a ich nie ma lub ilość niepokrywa sie z wielkością transferu. Odpowiedz Link Zgłoś
barracuda7110 Re: NFZ gubi dane 09.04.04, 13:48 Może padły im windowsy i musieli zrobić format c ? :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: g@mdan Re: NFZ gubi dane IP: *.tvsat364.lodz.pl 09.04.04, 18:29 MarcinK by powiedział, że bazy danych nie umiom zabezpieczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
barracuda7110 Re: NFZ gubi dane 09.04.04, 18:42 Bardzo prawdopodobne, że postawili źle bazę danych. Nie uwzględnili możliwości przypadkowego zerwania transakcji a na ich nieszczęście do tego doszło więc wszystkie dane poszły "w kosmos" ew dotarły niepełne... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MarcinK Re: NFZ gubi dane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.04, 21:52 To miał być żart? Bo nie wiem, czy się śmiać, czy płakać. MK Odpowiedz Link Zgłoś