31.03.11, 12:38
Czy chcielibyście mieć nowy pub, miejsce spotkań w Żychlinie ?
Miejsce w którym można dobrze zjeść, napić się i potańczyć ?
Obserwuj wątek
    • bylyzychliniak Re: PUB 31.03.11, 13:46
      Tak z ochroną i tzw. segregacją
      • damiano1919d Re: PUB 31.03.11, 18:16
        oczywiscie że tak tego wlasnie tu brakuje mogło by cos byc takiego jak w kutnie PUB 73
    • deflor1 Re: PUB 31.03.11, 20:01
      a w nim malutki czerwony pokoik rozkoszy, co nie?
    • kiwaczek11 Re: PUB 03.04.11, 20:27
      Jeśli tak , to co? A jeśli nie, to co? Coś stoi za Twoim pytaniem? Jakiś zamiar? Jeśli zamiar,za którym stoi próba realizacji, to tak zadane pytanie to trochę za mało.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka