bujakecz 31.03.11, 12:38 Czy chcielibyście mieć nowy pub, miejsce spotkań w Żychlinie ? Miejsce w którym można dobrze zjeść, napić się i potańczyć ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
damiano1919d Re: PUB 31.03.11, 18:16 oczywiscie że tak tego wlasnie tu brakuje mogło by cos byc takiego jak w kutnie PUB 73 Odpowiedz Link Zgłoś
deflor1 Re: PUB 31.03.11, 20:01 a w nim malutki czerwony pokoik rozkoszy, co nie? Odpowiedz Link Zgłoś
kiwaczek11 Re: PUB 03.04.11, 20:27 Jeśli tak , to co? A jeśli nie, to co? Coś stoi za Twoim pytaniem? Jakiś zamiar? Jeśli zamiar,za którym stoi próba realizacji, to tak zadane pytanie to trochę za mało. Odpowiedz Link Zgłoś