Dodaj do ulubionych

Budowa stadionu Widzewa znów niepewna. Teraz radni

    • Gość: Łódzki szalet 400 baniek na 2 stadiony, a w mieście brud i smród IP: *.tvsat364.lodz.pl 05.07.11, 00:58
      Ludziom rządzącym miastem, gratuluję poczucia humoru.
    • Gość: ostrovsky Re: Budowa stadionu Widzewa znów niepewna. Teraz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.11, 04:40
      miasto nie musi budować ani stadionu ani choćby jednej trybuny dla widzewa i nie powinno tego robić gdyż w mieście brakuje środków na inne ważniejsze inwestycje!
    • wassercug_fajwel Jacy radni? 05.07.11, 07:14
      Decyduje Barbie bez czapki, której nos jak u Pinokia z wiadomych przyczyn zaczyna się wydłużać. Pamiętamy wszystkie obietnice Złotoustnej Hanki i łódzkiego PO odnośnie stadionu dla Widzewa i wyciągniemy konsekwencje już jesienią. Tak czy siak ta żabę będziecie musieli przełknąć i to teraz.
      A rodowite kundle niech nie zapominają że swój stadion najpierw zasrali i zaszczali a potem za długi przekazali miastu. Skandalem jest że miasto teraz im to z powrotem odbuduje, i za 10 lat znów go zaszczanego oddadzą za długi.
      • Gość: nie_wygłupiaj_się Re: Jacy radni? IP: 194.42.116.* 05.07.11, 09:04
        ale będzie NOWY stadion, a wam - wstydzewskim, zatorowym kundelkom znów pozostanie gromkie szczekanie daj, daj, daj. nie ma lesia millera i całej czerwonej hałastry - nie ma kto się troszczyć o podłódzki wstydzew.

        Łodzianie są dumni, że władze miasta dbają o Łódzki Klub Sportowy, który jest największym dobrem wszystkich Łodzian.

        a teraz...siad! i waruj!
        • Gość: RTS1910 Re: Jacy radni? IP: *.toya.net.pl 05.07.11, 11:00
          do nie wygłupiaj sie? i kto to mówi!!! kto najwiecej zebrał od miasta od lat, daj,daj,daj? wez sie tak nie podniecaj stadionem blaszak na 16 tys? naucz sie pisac jaki wstydzew! "Widzew" nazwy klubów piszemy z duzej litery ciołku, za torowy to jest ŁKS osidlowy... Łódż sie wstydzi za taki klubik zwany ŁKSem buhahahahas? MIASTO WIDZEWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          • Gość: aortograficzny_cap Re: Jacy radni? IP: 194.42.116.* 05.07.11, 11:32
            powtarzam po raz ostatni, naucz się pisać prawidłowo nazwę miasta Łodzi, a dopiero potem próbuj swoich sił na forum. i taki będzie mi szczekał nad uchem. czerwone szczekanie słychać od kilku dni w całej Łodzi. nic tylko "daj, daj, daj". guzik z pętelką.
          • Gość: karol Re: Jacy radni? IP: *.ip.netia.com.pl 05.07.11, 15:40
            nie ma czegoś takiego jak łks.Jest natomiast PieSS2009 który chce wyskamlać stadion.
            Ale po co im stadion skoro oni zaraz spadną do I ligi?
            Tam jest poziom odpowiedni dla nich.Tam jest ich miejsce.
            • Gość: LOL Re: Jacy radni? IP: *.toya.net.pl 05.07.11, 15:53
              Skamloących to ja dziś widziałem midzemiaczków na Piotrkowskiej 104, z tępym wyrazem twarzy, stali na dwóch łapkach, przewrotki robili, podskaliwali... szczekali coś w stylu:
              - daj 168 milionów na stadion
              - daj na trybunę
              - daj na układ drogowy
              - daj ziemie za bezcen

              Takie burki tam były...
            • Gość: o_kolejny_cap Re: Jacy radni? IP: *.wroclaw.mm.pl 05.07.11, 20:22
              o Łódzki Klub Sportowy się nie martw. kopiąc piłkę i najlepsze klubu mogą liczyć się ze spadkiem z ekstraklasy. nawet jeśli stałoby się tak jak mówisz (zgoda, Łódzki Klub Sportowy w przyszłym sezonie będzie walczył jedynie o utrzymanie w ekstraklasie, i mówią to same władze klubu. i żaden średnio znający się na piłce kibic piłki nożne nie będzie zaprzeczał), to i tak stadion miejski, na którym rozgrywa od lat, i będzie jeszcze bardzo długo rozgrywał swoje mecze ukochany przez Łodzian Łódzki Klub Sportowy powstanie. czy I liga, II, a nawet III to będzie zawsze Łódzki Klub Sportowy, który nie mami swoich kibiców obietnicami o stadionie na pierdyliard miejsc (wszystkie pozłacane) i ligą mistrzów! Władze Łódzkiego Klubu Sportowego są realistami i nie mają w zwyczaju okłamywać swoich kibiców, którzy są ze swoją drużyna na dobre i na złe, a nie jak imć C. co to naobiecywał kibucom podłódzkiego wstydzewa gruszki na wierzbie i teraz w obawie przed linczem staje w kolejce do urzędu miasta Łodzi krzycząc w niebo głosy gromkie "daj! daj! daj!".
        • Gość: p1908 Re: Jacy radni? IP: *.toya.net.pl 05.07.11, 16:54
          megalomania pejsów przechodzi granice zdrowego rozsądku-fajfus pisze że podziękują radnym na wyborach,lepszego kawału dawno nie słyszałem
      • Gość: karol Re: Jacy radni? IP: *.ip.netia.com.pl 05.07.11, 15:19
        masz racje przecież ta bezdomna hołota inaczej nie umie się zachować i musi coś niszczyć.
      • Gość: biała beznadzieja Re: Jacy radni? IP: 91.225.184.* 05.07.11, 19:49
        A za co będa tam grać, za pożyczki z providenta na miesiąc wystarczy dajdajom pejsiastym
    • Gość: ŁKS Re: Budowa stadionu Widzewa znów niepewna. Teraz IP: *.pai.net.pl 05.07.11, 08:04
      JEDNO MIASTO,JEDEN KLUB JEDEN STADION,TYLKO ŁÓDZKI KLUB SPORTOWY!!! nie dawać kasy,to bedzie wałek!!!nie wierzcie wstydzewowi!!!
    • Gość: już_mi_lepiej Budowa stadionu Widzewa znów niepewna. Teraz radni IP: 194.42.116.* 05.07.11, 08:43
      całą noc po Łodzi rozchodziło się szczekanie zatorowych, nierodowodowych burków aż mnie głowa rozbolała. całe szczęście, że szybko nadszedł poranek i folwarczny pan wybatożył co poniektórego kundla. wydaje mi się, że należało by wyodrębnić nową "rasę" kundli - zamiast "hau hau hau" ten rodzaj kundli szczekaj "daj, daj, daj". proponuję: Daidais zatorliaris.
      • Gość: pejsum1922 Re: Budowa stadionu Widzewa znów niepewna. Teraz IP: *.retsat1.com.pl 05.07.11, 10:32
        Też tak sądzę,podmiejskie zatorowe podłódzkie parchy powinny się tak nazywać.A teraz mają jeszcze jedną nazwę "wstydzewskie pandy",pan da grunty,pan da drogi,pan da na trybunę,pan da na pół stadionu
    • Gość: Anula Prokurator powinien się tym zainteresować ! IP: *.profithost.net 05.07.11, 08:45
      Z tekstu wynika, że projekt umowy przewiduje zaangażowanie finansowe miasta w postaci remontu ulic i budowy trybuny, bez gwarancji dokończenia inwestycji przez Widzew. Niezłe jaja! Co wtedy, gdy się wypną i nie dokończą? Setki milionów w błoto lub następne steki z miejskiej kasy na dokończenie budowy? Ławo wam się szasta kasą podatnika, bo to nie wasze pieniądze! Sto milionów w jedną czy drugą, nie robi dla was różnicy.
      • Gość: doktor_G Re: Prokurator powinien się tym zainteresować ! IP: 194.42.116.* 05.07.11, 09:11
        ...i właśnie dlatego Łodzianie liczą, że "władze" miasta pójdą po rozum do głowi i poważnie przestudiują "ofertę" panów a. i c. mam nadzieję, że po pomyślnie zakończonej dla Łodzi sprawie (czyli odmowie finansowania inwestycji w kwocie 130 milionów oczywiście), będzie można głośno zakrzyknąć: "ci panowie już nigdy nikogo więcej nie oszukają!
    • Gość: gość Remontować miasto, a nie igrzyska dla bandytów IP: *.cdma.centertel.pl 05.07.11, 09:06
      Niech wykupią akcje Widzewa i sami sobie wybudują plac zabaw.
    • anty.polityk.gw Jeden stadion dla łodzi 05.07.11, 09:50
      Zdanowska przestraszyła się
      to śpiewane hasło dla Donka
      "DONALD MATOLE TWÓJ RZĄD OBALĄ KIBOLE"

      nie ma na hospicjum, na wakacje dla dzieci , na rekreacje , na rekreacyjne obiekty sportowe,DZIURAW DROGI , KRZYWE CHODNIK ODRAPANE KAMIENICE, ale na to jest . Przepraszam czy tak maja wyglądać prezydenckie priorytety.
      Jeśli Polska to Anglia a Londyn to Łódź ,zarobki takie jak w Anglii, dochody miasta jak w Anglii lub w innych miastach gdzie sa dwa stadiony to ja jestem za ale niestety ŁódŹ to bida z dziurawymi chodnikami, jezdniami, niszczejącymi obiektami sportowymi i takimi które wybudowane stoją puste, do których trzeba dokładać i dlatego jestem przeciw . JEDEN STADION DLA MIASTA
      • Gość: ale_by_było Re: Jeden stadion dla łodzi IP: 194.42.116.* 05.07.11, 10:09
        oczywiście. dlatego budowany jest stadion miejski. skoro wstydzew nie chce grać na stadionie miejskim to nikt z kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego nie będzie płakał z tego powodu. jeszcze kilka miesięcy temu panowie animucki z cackiem naburmuszali się i wykrzykiwali, że stadion na wstydzewie zbudują z własnych środków. a teraz co? cacek zamknął kran z gotówką i w aż do Łodzi dochodzi szczekanie wstydzewskich bukrów: "daj, daj, daj". Łodzianie trwonieniu publicznych pieniędzy na rzecz prywatnego folwarku mówią stanowcze NIE!
    • mineyko Budowa stadionu Widzewa znów niepewna. Teraz radni 05.07.11, 10:12
      Proponuję kupieckie rozwiązanie:
      Stragany na trybunach.
      W Tesco vis a vis spadają ceny.
      Vivat konkurencja!
    • a_nea-m Budowa stadionu Widzewa znów niepewna. Teraz radni 05.07.11, 11:06
      jako Widzewiak szlag mnie trafia ze czytam takie artykuły... TO DLA MIASTA POWINNO ZALEZEC... atak okazuje sie ze juz Łódz nie jest 2 najwiekszym miastem w Polsce.... a Widzew jest jednym z klubów który ma chetnych na ponad 50 tys miejsc ,i jest marka -wniosek
      na najblizszych wyborach głosujemy przeciw -albo referendum w sprawie odwołania prezydenta miasta -jedno sie przeciez juz udało...
      pozdrowienia z wschodniej polski
      EAST SIDE WIDZEW
    • anty.polityk.gw expose pani Prezydent 05.07.11, 11:09
      jak obejmowała urząd to skopiowałem sobie i będę to wklejał dla przypomnienia

      Expose p. Prezydent 13.12.2010


      Łódź musi odnaleźć swoje miejsce na mapie Polski i Europy;
      - Łódź nie wykorzystała szansy
      - budżet Łodzi jest o połowę mniejszy od budżetu Wrocławia, a łodzianie zarabiają o 500 zł mniej od wrocławian;
      - mieszkańcy Łodzi wyemigrowali za granicę lub do innych ośrodków w Polsce, Łódź spadła na trzecie miejsce pod względem liczby mieszkańców;
      - Łódź wypadła z czołówki miast atrakcyjnych dla inwestorów;
      - Łódź potrzebuje impulsu, będzie nim wielki plan modernizacji Łodzi;
      - Łódź skomunikowana zostanie poprzez Kolej Dużych Prędkości;
      - Łódź włączona zostanie do sieci autostrad;
      - Hanna Zdanowska zapowiada remonty ulic i chodników oraz budowę ścieżek rowerowych;
      - Hanna Zdanowska zapowiada wprowadzenie karty miejskiej, jako wzmocnienia roli komunikacji publicznej;
      - obwodnica Łodzi pozwoli skomunikować miasto z sąsiednimi ośrodkami;
      - Hanna Zdanowska zapowiada poprawę stanu śródmieścia poprzez realizację programu remontu 100 kamienic (jako pierwszą inwestycję zapowiedziała odbudowę domu Otto Gehliga);
      - Hanna Zdanowska zapowiedziała stworzenie elektronicznej ewidencji nieruchomości;
      - poprawa bezpieczeństwa poprzez oświetlenie ulic i zwiększenie ilości patroli Straży Miejskiej i policji;
      - najważniejsze w Łodzi są małe i średnie lokalne przedsiębiorstwa;
      - Łódź potrzebuje strategii kultury;
      - Hanna Zdanowska zapowiada powołanie biura festiwalowego;
      - dotacje na kulturę przyznawane w formie grantów będą rozliczane;

      - poza sportem profesjonalnym ważny jest sport i rekreacja dzieci i młodzieży;
      - Hanna Zdanowska zapowiada utworzenie Parku Kultury Alternatywnej.


      Działania bieżące:
      - usuwanie skutków zimy;
      - stworzenie profesjonalnego i przyjaznego urzędu;
      - analiza przyszłorocznego budżetu.
    • Gość: RTS1910 Budowa stadionu Widzewa znów niepewna. Teraz radni IP: *.toya.net.pl 05.07.11, 11:28
      do anty polityk gw - moze masz i racje Łodzi nie stac na dwa stadiony jeden stadion w Łodz dla dwóch klubow ale na 30 tys miejski ,tylko zaluwaz ze to nie przejdzie jedni ani drudzy kibice nie zgodza sie zeby dwa kluby grały na jednym stadionie? nie przejdzie... Łódz jest biedna? a czyja to jest wina rzadzacych miastem i to nie od dzisiaj? jezeli Widzew nie bedzie miał nowego stadionu,.przyszłosc klubu stoi pod znakiem zapytania,lecimy do 1 ligi albo nizej... miejsce Widzewa jest w ex? w 1 lidze to moga grac Łkesy,Boty i inne wynalazki:-) STADION DLA WIDZEWA!!!
      • Gość: hania_ty_wiesz Re: Budowa stadionu Widzewa znów niepewna. Teraz IP: 194.42.116.* 05.07.11, 11:39
        bzdura! to kibuce wstydzewa vel wszydzewa zbojkotowali pomysł rozgrywania meczów przez pozałódzki wrzód o nazwie wstydzew vel wszydzew na stadionie miejskim, na którym to swoje mecze od lat rozgrywa ukochany przez Łodzian Łódzki Klub Sportowy. a stało się to wtedy kiedy tałtajstwo w osobach panów a. i c. obiecało stadion dla wstydzewa, który zostanie wybudowany z WŁASNYCH środków, a gdy okazało się to wszystko kłamstwem zaczęło się skomlenie, które Łodzianie słyszą od kliku dni! aż nie można otworzyć okien w domu, bo ciągle tylko słychać szczekanie "daj, daj, daj".
    • Gość: Łodzian Budowa stadionu Widzewa znów niepewna. Teraz radni IP: 217.153.164.* 05.07.11, 11:35
      TEz chce zeby mi dołozyli do budowy domu??
      Co za bzdura.... niech ida żebrać gdzie indziej...poza tym na cholera im tak maly stadion niech buduja na 80 tysiecy a co??!!
      • a_nea-m Re: Budowa stadionu Widzewa znów niepewna. Teraz 05.07.11, 12:43
        to zbuduj 5 pokoi mniej w 8 tez sie zmiescisz.....
    • Gość: pejsum1922 S.Cycek:Od miasta "zupełnie" nic nie chcę UWAGA!!! IP: *.retsat1.com.pl 05.07.11, 11:47
      To my wstydzewskie "pandy" pan da dzierżawę,pan da tereny,pan da infrastrukturę,pan da trybunę,pan da na pół stadionu, a na koniec pan da wszystko i na naprawę traktora bo jak nie to my kibuce widzewu,których jest z Łodzi całe 2tys. odwołamy w referendum.Ewentualnie zrobimy pod UMŁ kolejne europride.To że jesteśmy synami ojców przerzutów i matek chorągiewek nie ma tu nic do rzeczy
    • Gość: www_larum_grają Budowa stadionu Widzewa znów niepewna. Teraz radni IP: 194.42.116.* 05.07.11, 11:57
      Dla Boga, Panie www! Larum grają! Wojna! Nieprzyjaciel w granicach! A ty się nie zrywasz? Szabli nie chwytasz? Na koń nie siadasz? Co się stało z tobą żołnierzu? Zaliś swej dawnej przypomniał cnoty, że nas samych w żalu jeno i w trwodze zostawiasz?
    • Gość: normalny Albo jeden stadion dla obu klubów... IP: *.rbmgroup.pl 05.07.11, 12:18
      ... albo rozwalić te igrzyska (mowa o bezmózgowcach szalejących na trybunach) w pi.....
      Mamy XXI wiek. Miasta Łodzi nigdy nie będzie stać na 2 stadiony.
      • Gość: RTS1910 Re: Albo jeden stadion dla obu klubów... IP: *.toya.net.pl 05.07.11, 12:27
        do normalny to nie powstanie zaden stadion,jak ma byc tylko jeden miejski:-) kibice Widzewa sie nie zgodza zeby jeden stadion miejski powstał dla oby dwu klubów? "Stadion dla Widzewa" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        • Gość: wielki_elektronik Re: Albo jeden stadion dla obu klubów... IP: 194.42.116.* 05.07.11, 12:57
          a właśnie, że powstanie stadion miejski, na którym swoje mecze rozgrywał będzie Klub Wszystkich Łodzian czyli Łódzki Klub Sportowy!

          to wstydzew nie wyraził zgody na rozgrywanie swoich meczów na stadionie miejskim! stadion wstydzewa miał być wybudowany z własnych środków pana C.

          raz: pilka-nozna.s24.pl/1-liga/widzew-wybuduje-stadion,s67504/
          dwa: www.nbi.com.pl/lodz-widzew-zbuduje-wiekszy-stadion-niz-planowal-na-poczatku/

          i tak można na okrągło! gdzie się podziały wielkie planu panów C. i kibuców podłódzkiego wstydzewa?
          • Gość: RDST1910 Re: Albo jeden stadion dla obu klubów... IP: *.toya.net.pl 05.07.11, 13:39
            jaki podlodzki wstydzew!!! smieszny człowieczku,Widzew byl jest i bedzie w Łodzi? raczej wasz klub jest podlodzki Haiman,Hirszberg rodowici Będzinianie buhahahaha:-) "Ładnie Kupa Syfi" zwany ŁKSem
            • Gość: jak-wrzucał_to Re: Albo jeden stadion dla obu klubów... IP: 194.42.116.* 05.07.11, 13:49
              powyżej prezentujemy radosną twórczość kibuca podłódzkiego wstydzewa z dwójką z języka polskiego! pamiętaj capie - prawdziwi kibice Łódzkiego Klubu Sportowego NIGDY nie wyrzekną się historii swojego klubu!

              Łódź to Łódzki Klub Sportowy - Łódzki Klub Sportowy to Łódź
              • Gość: RWR Re: Albo jeden stadion dla obu klubów... IP: *.toya.net.pl 05.07.11, 16:01
                do jak-wrzucal_to? kibice Łódzkiego Klubu Sportowego nigdy nie wyrzekną sie historii swojego klubu!!! hahaha? wyrzekliscie sie juz rok temu? ŁKS SSA juz nie istnieje wyrzekliscie sie swoich korzeni... herb (przeplatanke razem z data 1908) oddaliscie do llombardu? dlaczego na herbie deska od klozetu widnieje data 1908 r (skoro wyrzekliscie sie swoich korzeni) zamiast data 2010 r? nie ladnie tak klamac... RODOWICI HIPOKRYCI:-) MIASTO WIDZEWA! DUMA WSZYSTKICH ŁODZIAN
                • Gość: jebać widzew Re: Albo jeden stadion dla obu klubów... IP: *.toya.net.pl 05.07.11, 16:04
                  Pało jedna...

                  Historia ŁKSu to stowarzyszenie, a nie osoby rządzące sekcją.
                  • wojcikmarcin Re: Albo jeden stadion dla obu klubów... 05.07.11, 16:26
                    Tyle że historii wyrzekliście się ok 1922 roku starając się zatrzeć prawdziwych założycieli. Co ciekawe farsa trwa dalej i zamiast 1909 twierdzicie że 1908. Zamiast pisać wprost że ŁKS został założony dla dobrze poukładanych żydów z okolic fabryki Poznańskiego wy twierdzicie że z pobudek patriotycznych i że zakładali go Polacy. Tyle że wszystkim waszym kłamstwom przeczą oryginalne dokumenty zgromadzone w archiwum guberni piotrkowskiej.
                    -pierwszy statu - bez skreśleń
                    -pierwszy i drugi zarząd
                    -zdjęcia drużyny
                    -fakt niezaprzestania działalności na okres pierwszej wojny światowej
                    -fakt zmiany barw a przede wszystkim fakt kiedy tego dokonano

                    polecam publikację Jacka Strzałkowskiego "Łódzki Klub Sportowy 1909-2009. Sto lat istnienia w tym 85 lat kłamstwa" ISBN 978-83-927614-2-6
                    • Gość: jacek_strzałkowski Re: Albo jeden stadion dla obu klubów... IP: *.wroclaw.mm.pl 05.07.11, 20:35
                      jesteś prostakiem i prowokatorem wójcikumarcinie!

                      ten sam strzałkowski pisze książkę: Łódzki Klub Sportowy 1908-1983 (wyd. 1983). To tylko jeden cytat z tego wydawnictwa, może nie najlepszy, aczkolwiek udowadniający, że taka książka w ogóle powstała:

                      "W pierwszych dniach listopada 1918 roku, tuż przed rozbrajaniem Niemców, odbył się w Helenowie mecz ŁKS - Sturm. Sfaulowany brutalnie Antoni Kowalski oddał cios przeciwnikowi kopiąc go w tylną dolną część ciała aż ten wywinął kozła. Wówczas polska publiczność rzuciła się bić okupantów w niemieckich mundurach obecnych na meczu."

                      Tę oraz więcej publikacji o ukochanym przez Łodzian Łódzkim Klubie Sportowym możesz znaleźć w Muzeum Sportu i Turystyki w Łodzi. ale chyba ty wolisz rozsiewać wiadomości wyssane z palca...albo z czegoś innego. zero merytoryki - tylko chamstwo. prawdziwy wstydzewiak.
                      • wojcikmarcin Re: Albo jeden stadion dla obu klubów... 05.07.11, 21:49
                        Sam jesteś prostak i cham, myślisz że jak sobie wyboldujesz wpisy to zakrzyczysz historię? Że jak poprzekręcasz nazwę klubu to coś zmienisz?

                        "W historii kłamstwa związanego z powstaniem ŁKS'u znaczący udział również ma autor tych słów"
                        "... pracowałem na część etatu w świetlicy Klubu. Przed 1980, przekonałem panów z Zarządu, że należy odejść od tradycji powierzania dziennikarzom, pisania ogólnikowych esejów i napisać, wobec tak olbrzymiej ilości faktów, historię Klubu w formie relacji z działania każdej z Sekcji w poszczególnych latach. Historię bez laurek, ocen i komentarzy. Propozycja wywołała liczne wyrazy sprzeciwu."
                        "Zbieranie materiałów do książki trwało dwa lata"
                        "Fakt, że pracowałem na zlecenie i byłem zmuszony do powtarzania daty 1908, mnie jako zawodowego historyka ... wcale nie usprawiedliwia."
                        "O terminie obchodów 75-lecia Klubu w 1983 roku decydował Zarząd Klubu, złożony z dyrektorów fabryk włókienniczych."


                        powyższe fragmenty odnoszą się właśnie do książki o której wspominasz i pochodzą z publikacji J.Strzałkowskiego ŁKS 1909-2009 strony 10-12

                        Muzeum Sportu i Turystyki w Łodzi - założone przez zagorzałego kibica i byłego zawodnika ŁKS, jednego z kontynuatorów kłamstwa związanego z ŁKS'em absolwenta AWF Andrzeja Bogusza i wspierane przez "kolegów po szalu". Wybacz, równie dobrze można polegać na twierdzeniu rosyjskich historyków że w Katyniu zabijali Niemcy.
                        • Gość: twój_milusiński Re: Albo jeden stadion dla obu klubów... IP: *.wroclaw.mm.pl 05.07.11, 22:02
                          ja wspominam o innej publikacji (Jacek Strzałkowski, Łódzki Klub Sportowy 1908-1983, Łódź 1983), z którą można się zapoznać w Muzeum Sportu w Łodzi. i co? teraz doszło to, że Muzeum Sportu, jako że założone przez kibica i zawodnika Łódzkiego Klubu Sportowego propaguje kłamstwa, tak? może idź zacznij palić książki jak torquemada, bo tak jak i on lubisz zakłamywać historię. strzałkowski obraził się na Łódzki Klub Sportowy i to jest wiadomy fakt. oczywiście, wstydzewscy kibuce wszystko co dotyczy Łódzkiego Klubu Sportowego łapią w lot i powtarzają jak mantrę.

                          dostaliście trybunę, a wciąż wyciągacie łapy. przypomnieć ci, jak kibuce wstydzewa wykrzykiwali prześmiewcze i chamskie hasła, kiedy widmo upadku groziło Łódzkiemu Klubowi Sportowemu, a teraz co - nie wstyd wam?

                          • wojcikmarcin Re: Albo jeden stadion dla obu klubów... 05.07.11, 23:08
                            > ja wspominam o innej publikacji (Jacek Strzałkowski, Łódzki Klub Sportowy 19
                            > 08
                            -1983, Łódź 1983),
                            A ja Ci napisałem dlaczego została napisana właśnie ta książka o której wspominasz i dlaczego Strzałkowski powielał w niej kłamliwa datę. Został do tego zmuszony.

                            Strzałkowski się obraził czy tez został okrzyknięty persona non grata po wydaniu publikacji i braku chęci uczestniczenia w kłamstwie w 2008r?

                            > dostaliście trybunę, a wciąż wyciągacie łapy. przypomnieć ci, jak kibuce wst
                            > ydzewa
                            wykrzykiwali prześmiewcze i chamskie hasła,
                            Kibuce? Ty wiesz co to kibuc? Biorąc pod uwagę historie to określenie znacznie bardziej do was pasuje niz do kibiców Widzewa Łódź.

                            > kiedy widmo upadku grozi
                            > ło Łódzkiemu Klubowi Sportowemu, a teraz co - nie wstyd wam?
                            Uczymy się od haredimskich mistrzów, choć fakt że do was nam jeszcze daleko wszak wy wyciągnęliście kasę na spłatę długów i cały stadion my zaledwie na jedną trybunę.
                            EUREKA! Znalazłem jedną rzecz w której ŁKS jest lepszy od Widzewa!
                    • Gość: oj Re: Albo jeden stadion dla obu klubów... IP: *.toya.net.pl 05.07.11, 21:36
                      Ale Ty masz kompleksy na punkcie ŁKSu, jak Cię wszytko w ŁKSie boli.
                      Jesteś uzależniony od ŁKSu i żyć bez niego nie możesz... miód na serce Łodzian lejesz, pokazując jak bardzo na sercu i na wątrobie leży Ci ŁKS.

                      > Tyle że historii wyrzekliście się ok 1922 roku starając się zatrzeć prawdziwych
                      > założycieli.
                      Tak jasne... ale widzew coś zatajał, to w wyniku represji, bo tak trzeba było politycznie i nie można było wcześniej mówić o tym głośno... ależ kombinujesz byle tylko nagiąć fakty na swoje.

                      > Z
                      > amiast pisać wprost że ŁKS został założony dla dobrze poukładanych żydów
                      No był i co z tego? Wśród założycieli TMRFu też pojawiają się żydowskie nazwiska i co z tego?

                      > wy twierdzicie że z pobudek patriotycznych i że zakłada
                      > li go Polacy
                      Polacy żydowskiego pochodzenia... co w tym dziwnego, w tamtych czasach nie było to niczym nadzwyczajnym. Poczytaj historię, że Łódź to także kultura żydowska.

                      > -fakt niezaprzestania działalności na okres pierwszej wojny światowej
                      Nie no masz fantazję... bo faktycznie działania wojenne w Łodzi wymagały, zatrzymania życia w jednym miejscu. Przestań pierdzielić, bo historię chyba zbyt wybiórczo znasz a to co znasz zbyt dowolnie interpretujesz.

                      Powołujesz się na jakieś publikacje i autora który swoimi książkami się ośmiesza, bo raz pisał o ŁKSie 1908, a nagle wielce obrażony, na brak wzmianki o jego książce na 100 lecie kluby, skrobie złośliwego paszkwila, byle jego było na wierzchu.
                      Ogarnij się i podpieraj się wiarygodnymi źródłami a nie takimi jak Ty, które same się kompromitują i ośmieszają, bo za każdym razem inną historię wymyślają.
                      • wojcikmarcin Re: Albo jeden stadion dla obu klubów... 05.07.11, 22:51
                        > Ale Ty masz kompleksy na punkcie ŁKSu, jak Cię wszytko w ŁKSie boli.
                        > Jesteś uzależniony od ŁKSu i żyć bez niego nie możesz... miód na serce Łodzian
                        > lejesz, pokazując jak bardzo na sercu i na wątrobie leży Ci ŁKS.
                        Ja się podniecam ŁKS'em? Wybacz ale to nie jako jeden z pierwszych wpisuję się pod artykułami dotyczącymi przeciwnego klubu. Mało tego. Moich wpisów w wątkach o ŁKS praktycznie nie ma w przeciwieństwie do twoich wpisów w wątkach o Widzewie, kretyna www czy jakiegoś buraka z Wrocławia(w dodatku wpisującego się pod różnymi ksywkami)
                        Dodatkowo jestem łodzianinem i ŁKS mimo takich a nie innych korzeni jest również częścią historii historii mojego miasta. Dlatego tez co nieco wiem na ten temat.

                        > Tak jasne... ale widzew coś zatajał, to w wyniku represji, bo tak trzeba było p
                        > olitycznie i nie można było wcześniej mówić o tym głośno... ależ kombinujesz by
                        > le tylko nagiąć fakty na swoje.
                        Ale że niby co zatajał Widzew? Statut TMRF byl odrzucany 3 razy. O odrzucaniu statutu ŁKS nie ma żadnej wzmianki w archiwach. Uczęszczałeś na historię? Wiesz jak represyjny był zabór carski? Jakiekolwiek spotkanie większej liczby osób było by błyskawicznie namierzone przez carska policję. H Lubawski w 1908 roku był niepełnoletni (ur. 1890r., pełnoletność w caracie to 21 lat) więc nie mógł nic załatwiać a juz tym bardziej należeć do założycieli czy też twórców statutu a wykorzystywanie młokosa(bo w tamtych czasach tak traktowano 18-19sto latków)w charakterze posłańca kompromitowało by założycieli. Mało tego jedyna funkcją jaka pełnił w ŁKS to pomocnik kasjera. I na to wszystko są dokumenty w archiwach

                        > No był i co z tego? Wśród założycieli TMRFu też pojawiają się żydowskie nazwisk
                        > a i co z tego?
                        Może to że wśród założycieli nie ma żadnego? Może to że jest jeden w pierwszym zarządzie a nie praktycznie wszyscy jak to miało miejsce w ŁKS?
                        W tamtych czasach nie było wymieszania kulturowego jak teraz. Wtedy nacje żyły obok siebie. Niemcy, Żydzi , Polacy.

                        > -fakt niezaprzestania działalności na okres pierwszej wojny światowej
                        > Nie no masz fantazję... bo faktycznie działania wojenne w Łodzi wymagały, zatrz
                        > ymania życia w jednym miejscu. Przestań pierdzielić, bo historię chyba zbyt wyb
                        > iórczo znasz a to co znasz zbyt dowolnie interpretujesz.
                        Wracaj do szkoły na historię - przyda Ci się. Wszystkie polskie organizacje zawiesiły działalność na czas I-szej wojny światowej a ich członkowie brali czynny udział w walkach o niepodległość. Wszystkie polskie - ŁKS nie zawiesił działalności.

                        > Powołujesz się na jakieś publikacje i autora który swoimi książkami się ośmiesz
                        > a, bo raz pisał o ŁKSie 1908, a nagle wielce obrażony, na brak wzmianki o jego
                        > książce na 100 lecie kluby, skrobie złośliwego paszkwila, byle jego było na wie
                        > rzchu.
                        Goss próbował nakłonić Strzałkowskiego do współtworzenia albumu. Strzałkowski nie chciał min. z uwagi na kłamstwa tam zawarte - czasy się zmieniły i nikt go do tego nie zmuszał jak w 83r.

                        > Ogarnij się i podpieraj się wiarygodnymi źródłami a nie takimi jak Ty, które sa
                        > me się kompromitują i ośmieszają, bo za każdym razem inną historię wymyślają.

                        Co jest bardziej wiarygodne?
                        Opinia mgr historii, zawodowego historyka, badacza historii poparta dokumentami w archiwach i badaniami czyli to co reprezentuje J.Strzałkowski poparta opinią prof. dr. hab. Kazimierza Badziaka czy może opinia absolwenta AWF, humanisty i kibica w osobie Andrzeja Bogusza plus dziennikarza M.Goss oraz zagorzałego kibica w osobie Jacka Bogusiaka?
                        • Gość: burak_z_wrocławia Re: Albo jeden stadion dla obu klubów... IP: *.wroclaw.mm.pl 05.07.11, 23:05
                          hurra hurra :) na reszcie jestem stawiany w jednym szeregu z www i oj - prawdziwymi kibicami Łódzkiego Klubu Sportowego.

                          to nie jest podniecanie się pod wątkami dotyczącymi wstydzewa, to po prostu działanie, która ma zwrócić uwagę Łodzian na to, jakimi zamiarami kieruje się PAN wstydzewa - niejaki pan C.
                          • wojcikmarcin Re: Albo jeden stadion dla obu klubów... 05.07.11, 23:11
                            Ty lepiej zajmij się zamiarami panów K i U oraz powiązaniami z niejakim panem D.
                          • wojcikmarcin Re: Albo jeden stadion dla obu klubów... 05.07.11, 23:14
                            Gość portalu: burak_z_wrocławia napisał(a):

                            > hurra hurra :) na reszcie jestem stawiany w jednym szeregu z www i oj
                            >
                            - prawdziwymi kibicami Łódzkiego Klubu Sportowego.

                            Prawdziwymi kibicami ŁKS powiadasz. To by wyjaśniało dlaczego kibiców ŁKS uważa się powszechnie za patologie. Wyjaśniało by to też znaczne obniżenie frekwencji na meczach po uszczelnieniu płotów oraz po aresztowaniach za dystrybucję lewego spirytusu.
                        • Gość: oj Re: Albo jeden stadion dla obu klubów... IP: *.toya.net.pl 06.07.11, 09:39
                          > Co jest bardziej wiarygodne?
                          > Opinia mgr historii, zawodowego historyka, badacza historii poparta dokumentami
                          > w archiwach i badaniami czyli to co reprezentuje J.Strzałkowski poparta opinią
                          > prof. dr. hab. Kazimierza Badziaka czy może opinia absolwenta AWF, humanisty i
                          > kibica w osobie Andrzeja Bogusza plus dziennikarza M.Goss oraz zagorzałego kib
                          > ica w osobie Jacka Bogusiaka?

                          Tak tak marcinku... wasza historia jest bardziejsza, od wszystkich innych... i najporawniejsza politycznie. Szkoda, że co do waszej daty macie na wszelki wypadek kilka różnych wersji, tak jakby któraś gdzieś poległa i powtarzacie je szkoda że tak bezmyślnie, że różne historie w różnych miejscach, a Tyt akurat jesteś tak idiotyczny i tak historycznie poprawny, że w jednym wątku sam próbowałeś przepchnąć raz 2 różne wersje historii.
                          Jesteś taki wiarygodny jak... sam zresztą lepiej wiesz jak jesteś wiarygodny i Twoi koledzy po szalu są wiarygodni.
                          Obecnie macie dwa różne RTSy i jedną historię do obu (choć jeden ciągnie swoją historię a drugi od nowa zaczął w 2004), z czego w razie co macie przygotowane różne wersje tej jednej historii. Mistrzowie różowej propagandy.
                          • wojcikmarcin Re: Albo jeden stadion dla obu klubów... 06.07.11, 14:50
                            Problem z interpretacją to macie wy. Nie jesteście w stanie zrozumieć co to kontynuowanie tradycji. Dla was w przypadku Widzewa jest to tożsame z datą założenia ale w waszym przypadku już to zupełnie co innego. Dodatkowo dochodzi całkowite zaślepienie na fakty, które są niewygodne.
                            Odpowiesz na pytanie czy będziesz dalej banialuki opowiadał? Za trudne było? Nie jesteś w stanie dobrać kłamstwa które by Ciebie nie ośmieszało?


                            > Obecnie macie dwa różne RTSy i jedną historię do obu (choć jeden ciągnie swoją
                            > historię a drugi od nowa zaczął w 2004), z czego w razie co macie przygotowane
                            > różne wersje tej jednej historii. Mistrzowie różowej propagandy.

                            Tak samo jak ŁKS.
                            Stowarzyszenie (od 1909 do dziś) i spółka K. i U. (od 2010), na upartego można by tu jeszcze podciągnąć KSŁ który jest członkiem stowarzyszenia co dawało by w sumie trzy ŁKS'u
                      • Gość: lewiatan137 Re: Albo jeden stadion dla obu klubów... IP: *.toya.net.pl 05.07.11, 22:55
                        W okresie pierwszej wojny swiatowej obok klubow czysto zydowskich i niemieckich tylko wy graliscie.Reszta klubow zawiesila na okres wojny dzialalnosc bo wielu czynnych sportowcow tych klubow brala udzial w dzialaniach wojennych.Wielu sportowcow tych klubow jako POLACY walczylo w Legionach.Co do tego smiesznego muzeum to brakuje tam tak wielu dokumentow ze az strach sie bac szczegulnie tych dotyczacych mitycznej polskosci Lks a sa one ogolnie dostepne,ale nie wygodne to ich tam nie ma.Wymien te zydowskie nazwiska wsrod zalozycieli TRMF tylko pamietaj ZALORZYCIELI nie skarbnikow czy SEKRETARZY bo na dokumentach zalozycielskich ich podpisy nie figuruja.
                        • Gość: jęzukus_polskus Re: Albo jeden stadion dla obu klubów... IP: *.wroclaw.mm.pl 05.07.11, 23:13
                          tak dokumentów brak, jak i prawidłowo pisanych przez ciebie wyrazów: "szczegulnie", "ZALORZYCIELI".

                          po raz setny powtarzamy, że nikt z prawdziwych kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego nie wypiera się swojej historii. nie będę brał odpowiedzialności za niedouczone bandy (z jednej, jak i z drugiej strony), dla których wyzwanie kogoś od "żyda" jest prawdziwą przyjemnością.

                          teraz nagle okazało się, że Łódzki Klub Sportowy to klub współpracujący z okupantami. ech.
                          • wojcikmarcin Re: Albo jeden stadion dla obu klubów... 05.07.11, 23:18
                            > teraz nagle okazało się, że Łódzki Klub Sportowy to klub współpracujący
                            > z okupantami. ech.

                            Nie nad interpretuj. Nikt nie napisał ze współpracowaliście z caratem. Zostało napisane że nie podjęliście walki o niepodległość Polski bo generalnie mieliście na to "wywalone" ważne żeby wam dobrze się żyło. Podtrzymaliście to w 1924 roku zmieniając barwy i farbując się na wielkich patriotów. Choć fakt ze w 1939 powróciliście na chwilę do historycznej daty.
                          • wojcikmarcin Re: Albo jeden stadion dla obu klubów... 05.07.11, 23:27
                            Gość portalu: jęzukus_polskus napisał(a):

                            > po raz setny powtarzamy, że nikt z prawdziwych kibiców Łódzkiego Klubu Sport
                            > owego
                            nie wypiera się swojej historii.

                            Więc skąd 1908 w herbie? Więc skąd, cytat: "Łódzki Klub Sportowy to wielosekcyjny klub, powstały w 1908 roku. Założycielami ŁKS-u byli: Henryk Lubawski, Arnold Heiman i Jerzy Hiszberg. " Gdzie prawda jest jedynie "Łódzki Klub Sportowy to wielosekcyjny klub"
                            Bo ani nie powstał w 1908 (lecz rok później)jak i założycielami nie byli Henryk Lubawski, Arnold Heiman i Jerzy Hiszberg(lecz R.Winter przy udziale A. Heimana)?
                            Więc skąd:"1908 - działania organizacyjne na rzecz powstania klubu z inicjatywy Henryka Lubawskiego, Arnolda Heimana i Jerzego Hirszberga." Skoro nie ma na to żadnych dowodów w archiwach(a o założycielach napisałem wcześniej)?
                            To jest właśnie wypieranie się własnej historii.
                            • Gość: RTS1910 Re: Albo jeden stadion dla obu klubów... IP: *.toya.net.pl 06.07.11, 00:00
                              racja wojcikmarcin? zastanawia mnie jedno skoro w 1908 r powstała mityczna "ŁODZIANKA" o ktorej nikt nie słyszał i niema nawet dokumentow na jej istnienie... to dlaczego piłkarze z tam tego okresu (czasach) mieli na koszulkach przeplatanke ŁKS skoro w 1908 r nie było jeszcze klubu o nazwie ŁODZKI KLUB SPORTOWY? oj! nie ładnie tak klamac "RODOWICI":-) nam wytykacie zła date załozenia 1922 ciagle tak sie podpisujecie!!!!!!!!!!!!!!! a sami kłamiecie. RODOWICI HIPOKRYCI
    • Gość: w panie Cacek ogarnij się!!! IP: *.astral.lodz.pl 05.07.11, 12:31
      akurat z tego co pamiętam to Widzew stadion miał wybudować SAM a miasto miało mu oddać tereny i zbudować infrastrukturę dookoła stadionu. Teraz nie dość że ma oddać gruny (ktore też do tanich nie należą a to w koncu spora ilosc m2) to zbudowac infrastrukture to jeszcze zbudować najwieksza trybune i zmodernizować ten stadion zeby mogł być teraz dopuszczony do rozgrywek (mimo że ma licencje i jest dopuszczony)

      Panie CYCEK dość krecenia! nie masz pieniędzy na pensje dla podstawowych graczy, nie stać cie na sprowadzenie taniego gracza z gruzji i zwalniasz bądź co bądź trenera który zarządził całkiem dobrze niezbyt zgrana druzyną a jeszcze stadion chcesz budować. Za rok w negocjacjach wyjdzie mu że to miasto ma zbudować cały stadion na 150 tys miejsc i jeszcze niech mu dopłaca za to że on sie meczy biedny z prowadzeniem druzyny.
      Wiem że to nie ejst łatwy kawałek chleba ale wiedziałeś czym jest polska piłka nozna i nie rób z tego cudownego klubu posmiewiska!
      • Gość: hej_siup_i_tralala Re: panie Cacek ogarnij się!!! IP: 194.42.116.* 05.07.11, 12:44
        wstydzew = ciągłe kłamstwa! i tak od 1922 roku.

        Łodzianie wstydzą się, że tuż pod nosem wyrósł im taki wrzód o nazwie wstydzew, który szantażem władz miasta chce osiągnąć dobra dla prywatnego folwarku panów z piaseczna.

        Łodzianie mówią NIE takim praktykom! Trybuna na 9 tysięcy kibuców zbudowana z miejskich pieniędzy - TAK, ponad stumilionowa dotacja z budżetu miasta - NIGDY!

        za enki79:
        - pierwsza deklaracja C. - buduję stadion
        - druga deklaracja C. - buduję stadion, ale dajcie mi grunty (dostał)
        - trzecia deklaracja C. - buduję stadion, ale wybudujcie dookoła drogi (dostał)
        - czwarta deklaracja C. - buduję stadion, ale wybudujcie drogi i jedną trybunę (dostał)
        - piąta (dzisiejsza) deklaracja Cacka - buduję stadion, ale dajcie więcej kasy, drogi + 3 trybuny...

        Łodzianie mówią stanowcze NIE szantażowi ze strony wstydzewa!
    • Gość: biała beznadzieja Budowa stadionu Widzewa znów niepewna. Teraz radni IP: 91.225.184.* 05.07.11, 12:37
      Białe pały jak zwykle pierwsze i licznie. Martwcie sie szuje o swoja biedę, bo nawet złotówki nie dajecie a wszystko chcecie, wam zdanowska tak stadion wybuduje że aż się zdziwicie. Pajacami byliście i zawsze zostaniecie naiwnymi białymi pałami
      • Gość: biała_paróweczka Re: Budowa stadionu Widzewa znów niepewna. Teraz IP: 194.42.116.* 05.07.11, 12:45
        typowy przykład kibuca podłódzkiego wstydzewa!
    • Gość: henia Łodzianie chca stadionu dla Widzewa! IP: *.bremultibank.com.pl 05.07.11, 12:51
      jak w temacie.
      • Gość: hania_z Re: Łodzianie chca stadionu dla Widzewa! IP: 194.42.116.* 05.07.11, 13:00
        errata

        Łodzianie proszą władze miasta o dokładne przyjrzenie się sprawie budowy stadionu dla podłódzkiego wstydzewa z pieniędzy Łodzian. JEDNA trybuna dla wstydzewa z środków miejskich - TAK, uleganie szantażowi prywatnych właścicieli i kibuców raczących się zajzajerem NIGDY!
      • Gość: Łodzianin Re: Łodzianie NIE chca stadionu dla Widzewa! IP: *.4web.pl 05.07.11, 13:25
        Nie podszywać się pod Łodzian, widzewskie kmioty! Nikt was tu nie chce, Won!
    • Gość: Kałkałes Budowa stadionu Widzewa znów niepewna. Teraz radni IP: *.insport.pl 05.07.11, 13:03
      Kałkałes pss2009 jak zwykle nie dołoży złotówki a jeszcze cała Łódź za nich musi płacić bo nie stać ich na wynajęcie zaszczanej rudery a co dopiero mówić o stadionie miejskim. Wstyd dla Łodzi Kałkałes pss2009. Won do Bełchatowa będzińskie przybłędy. Ż.dkałes 1909 już nie istnieje.
      • Gość: albert_einstein Re: Budowa stadionu Widzewa znów niepewna. Teraz IP: 194.42.116.* 05.07.11, 13:07
        Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber beim Universum bin ich mir nicht ganz sicher.
    • Gość: uprzejmie_donoszę Budowa stadionu Widzewa znów niepewna. Teraz radni IP: 194.42.116.* 05.07.11, 13:04
      cały ten klubik działa na niejasnych zasadach i ma za nic poszanowanie prawa!

      dowód

      www.zpierwszejpilki.com.pl/ekstraklasa/wiadomosci/andrzej-w-trenuje-bramkarzy-choc-nie-powinien/11105/
      Andrzej W. trenuje piłkarzy wstydzewa choć ma sądowy zakaz pracy w klubach piłkarskich!
    • Gość: Polscy Łodzianie Hala dla pss-a2009 to i hala dla Widzewa IP: *.ip.netia.com.pl 05.07.11, 13:57
      Odezwał sie prymityw ze śmierdzącego bazaru.

      Polscy Łodzianie
      • Gość: u_do_wodnij Re: Hala dla pss-a2009 to i hala dla Widzewa IP: 194.42.116.* 05.07.11, 14:06
        gdzie masz bazar capie? no gdzie?

        tak chętnie wracacie do czasów, kiedy pan P. ze Rzgowa miał w dzierżawie tereny wokół stadionu MOSiRu, na którym to od wielu wielu lat rozgrywa swoje mecze Łódzki Klub Sportowy...to były dla was dobre czasy, co? lesio miller i czerwone pająki lekką ręką dawały pieniądze (wszyscy wiemy skąd - przykład pan andrzej p. i andrzej g.) na robotniczy podłódzki klub o nazwie wstydzew! a teraz co? panowie c. cienko przędą, a jedyne co wam zostaje to wypisywanie kalumnii na internetowych forach! Stadion miejski, na którym rozgrywał będzie swoje mecze Łódzki Klub Sportowy powstanie prędzej czy później, a wtedy cała Łódź będzie mogła być z niego dumna, tak jak Łodzianie dumni są z Łódzkiego Klubu Sportowego!
    • Gość: confetti Budowa stadionu Widzewa znów niepewna. Teraz radni IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.07.11, 14:03
      NOTORYCZNIE ZAWYŻANA FREKWENCJA NA MECZACH!!!! ROZMAWIAŁEM W TEJ SPRAWIE Z ŁÓDZKIMI DZIENNIKARZAMI....A ONI CHCĄ STADIONU NA 30000TYSIĘCY!!!! MUPPET SHOW!!!!ZASRANI CZERWONI MITOMANI....PARANOICY....NACIĄGACZE...OSZUŚCI!!!!! NAWET WPUSZCZAJĄC ZA DARMO...NIE BYŁOBY KOMPLETU.....KLUB BEZ AMBICJI....KIBICE BEZ HONORU...SYGNAŁ..TO KONIEC...WSTYDZEWSKIEGO GNOJU!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: pepe mirażem tylko dzięki cyckowi... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.07.11, 14:19
      ..który nie ma kasy i jest drugim ptokiem, który chce zniszczyć kolejny łodzki klub..
      • Gość: pepe_ma_rację Re: mirażem tylko dzięki cyckowi... IP: 194.42.116.* 05.07.11, 15:33
        i to jest FAKT!
        • Gość: kałkałes Re: mirażem tylko dzięki cyckowi... IP: *.insport.pl 05.07.11, 16:15
          dziecko ty nawet kolegów nie masz...................wakacje a ty cały dzień w temacie o Widzewie siedzisz. Strasznie cię los pokarał;)
          • Gość: kazo Re: mirażem tylko dzięki cyckowi... IP: *.retsat1.com.pl 05.07.11, 16:28
            zamilcz synu ojca przerzuta i na pole pyk pyk pyk pyk szybciutko
          • Gość: w_temacie_wstydzew Re: mirażem tylko dzięki cyckowi... IP: *.wroclaw.mm.pl 05.07.11, 20:39
            taka praca, cóż zrobić? każdy podirytowany podłódzki wstydzewiak, to jedna zbawiona dusza w czyśćcu.
    • Gość: (L) Ludzie honoru, czyli wyżebrz ile się da !!!!!!!!!! IP: *.net 05.07.11, 16:46
      Nie od dziś wiadomo, że jedyne co towarzyszy kibicom widzewa to przerośnięte ego. Cała Polska ich kocha, cała Polska ich podziwia, wszyscy Polscy kopacze chcą u nich grać, itp dyrdymały. Czas pokazał, że owe podziwiainio - kochanie jest wytworem widzewskiej, radosnej fantazji. Janas dał dyla, Michniewicz podobnie, ludzie tworzący historię RTSu wypięli się na obchodu stulecia bo nie utożsamiają się z obecnym widzewem, a zawodnicy zmykają w te pędy, gdy tylko dostaną ofertę z innego klubu. Co pozostało? Żebry w Urzędzie Miasta; czyli daj grunty, daj na remont, daj na trybunę, daj Hanka, daj.
      • Gość: kałkałes Re: Ludzie honoru, czyli wyżebrz ile się da !!!!! IP: *.insport.pl 05.07.11, 17:32
        O, widać, że ci niby rodowici Łodzianie utożsamiają się z warszawką ale co się dziwić, tacy z nich rodowici jak 90% warszawiaków;))))
        • Gość: biała beznadzieja Re: Ludzie honoru, czyli wyżebrz ile się da !!!!! IP: 91.225.184.* 05.07.11, 19:55
          Kałes i legła to takie same cioty cała Polska ich ma gdzieś
          • Gość: ja_nie_lubię_legii Re: Ludzie honoru, czyli wyżebrz ile się da !!!!! IP: *.wroclaw.mm.pl 05.07.11, 21:09
            a pomyśl, że takich klubów i ich kibiców, którzy mają za nic ten podłódzki wrzód jest jeszcze więcej. (L) jaka jest taka jest, ale przecież nikt im/jej nie kazał darzyć wstydzewa sympatią.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka