Gość: ala57 IP: *.ckzeto.com.pl 29.08.11, 18:34 Do młodych demokratów? A może do "starych" bezrobotnych włókienników? Chybaby zwiał bo to zwykły cwaniaczek, jeden z wielu dla którego polityka jest sposobem na niezłe życie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jakub.hubert Premier Donald Tusk przyjedzie w niedzielę do Ł... 29.08.11, 18:38 Mam pytanie do sztabu PO - pan premier przyjedzie pociagiem, czy autostrada i obwodnica Łodzi ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łodzianka Premier Donald Tusk przyjedzie w niedzielę do Ł... IP: *.toya.net.pl 29.08.11, 18:45 Łódź serdecznie zaprasza Premiera Tuska!-A na PO zagłosuję BO : -> rozbudowuje nam Platforma sieć autostrad- dziś 1400km autostrad -> rozbudowała i sieć dróg gminnych/powiatowych - 8 tys km -> przebudowuje dworce -dziś blisko 70 dworców doznaje remontu -> remontuje tory kolejowe - ok 1700 km obecnie wyremontowano -> modernizuje infrastrukturę 8 polskich lotnisk -> organizuje system orlików- 2000 orlików . . .i mogłabym drodzy Państwo tak wymieniać ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łodzianka Re: Premier Donald Tusk przyjedzie w niedzielę do IP: *.toya.net.pl 29.08.11, 18:52 a dla tych którzy będą przemianom zaprzeczać -polecam www.platforma.org/polskawbudowie/index.php?dzial=katalog-inwestycji&w=5 ewentualnie spacer po Łodzi czy krótką wycieczkę po regionie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pawel Re: Premier Donald Tusk przyjedzie w niedzielę do IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.11, 19:21 Ja zaprzeczam, po pierwsze po spacerze po Łodzi, po drugie godz ok 17 nie widać 1 pracownika na remontowanym wiadukcie na JP i co Polska w budowie? przedstawicielu PO...? i po trzecie żadnej ale to żadnej łaski nie robicie bo to obowiązek każdego rządu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zdrowie Re: Premier Donald Tusk przyjedzie w niedzielę do IP: *.toya.net.pl 29.08.11, 21:11 Tu nie chodzi o robienie łaski tylko o to ciągłe piep...rz..enie że rząd nic nie robi. Odpowiedz Link Zgłoś
jakub.hubert Re: Premier Donald Tusk przyjedzie w niedzielę do 29.08.11, 21:48 Bo jakby szanowni panstwo z PO nie obiecywali jak najeci, to by moze ludzie mniej sie wkurzali ze byli oklamywani. Zaglosowalbym z przyjemnoscia na polityka, ktory by powiedzial ze nei jest idealny i niestety Polska nie bedzie krajem mlekiem i miodem plynacym w ciagu najblizsej kadencji, ale bedzie sie czlowiek starac. A kazdy po kolei ktory sie pcha do wladzy obiecuje gruszki na wierzbie. A tak na koniec, mozeby i PO nawet mozna bylo wiele wybaczyc, tylko niestety akurat w Łodzi dzialacze PO sa tak butni, chamscy i pewni siebie, ze az sie rzygac chce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jan ek a w Łodzi bida IP: *.toya.net.pl 30.08.11, 22:51 i te ogromne kwoty z kredytów, zaciąganych przez państwo rządzących, miasto to omijają. My tu czekamy na to, co w innych miastach dawno porobiono. I jeśli A1 do nas dotrze od północy to miasto przez tiry zostanie jeszcze lepiej zaatakowane a zamknięcie dworca Łódź Fabryczna spowoduje też niezły bajzel komunikacyjny na ładne lata. I dopiero jeśli to przeminie to będziemy mogli powiedzieć, czy ten rząd dla Łodzi coś zrobił. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość afery PO IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 30.08.11, 07:31 markd.pl/afery-po/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hanys Przyjedzie Gierkówką? To będzie kolejny cud Tuska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.11, 22:38 >. . .i mogłabym drodzy Państwo tak wymieniać ;) Wymień jeszcze Gierkówkę. To jest dopiero szczyt nieudolności i braku organizacji. Rozbabrali ją na długości 60 km i dłubią tam już ponad półtora roku, a końca nie widać. Potem przyjdzie czas na drugą nitkę i jeśli "organizacja pracy" będzie taka sama, to korki mamy zagwarantowane na długie lata. Dlatego pamiętaj: prawdziwego mężczyznę poznajemy nie po tym jak zaczyna, ale jak kończy :) Odpowiedz Link Zgłoś
ordynat.uchleja a to się dopiero kibice ucieszą ...! 29.08.11, 20:02 Pewnie jakiś ciekawy mecz jest w Łodzimieście w tę niedzielę :DDD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: łodzianin Premier Donald Tusk przyjedzie w niedzielę do Ł... IP: *.toya.net.pl 30.08.11, 06:41 A koleżance łodziance powiem jeszcze, że na spacer powinien Pan premier udać sie o godzinie 20-stej.Wtedy w tym zaciemnionym mieście przez "ludzi PO" nikt Go nie zobaczy i ON nic nie ujrzy w około-i będzie wesoło! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wyborca Premier Donald Tusk przyjedzie w niedzielę do Ł... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.11, 09:05 Rządy na kredyt-800 miliardów złotych długu-tak rządzić to i prostak by potrafił.Zobaczymy jak przyjdzie czas spłaty. Odpowiedz Link Zgłoś
mlody.1983 Re: Premier Donald Tusk przyjedzie w niedzielę do 30.08.11, 18:07 Konwencja programowa Młodych Demokratów odbędzie się w niedzielę o 11 w Sali Widowiskowej Politechniki Łódzkiej, al. Politechniki 3a ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... a moze artykulik i przekretach w Aquaparku ? IP: *.toya.net.pl 30.08.11, 22:39 Ostatnio w tv toya dowiedzialem sie o nieprawidlowosciach w sprawie odwolania prezesa Fali, za to ze nie chcial "wspolpracowac" z restauratorem i obnizyc mu czynszu, za co tez niewidzialna reka rynku stracila go ze stanowiska ? Dlaczego GW o tym nic nie pisze ? Nie chcecie przeszkadzac prokuraturze w czasie kampanii ? :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jan ek Podobno już nie chce kolei szybkich prędkości IP: *.toya.net.pl 30.08.11, 22:44 i tym samym chyba linii Y przez Łódź, tak przynajmniej podał dzisiejszy Onet. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: na zdrowie No to chlup w dziób IP: *.run.pl 31.08.11, 22:45 politykier.pl/gid,13736293,img,13736736,galeria.html?ticaid=5cf16 Za zdrowie premiera pije minister Odpowiedz Link Zgłoś