Gość: Lucas X IP: *.lodz.mm.pl 29.05.04, 21:17 Napiszcie jakieś propozycje zmiany tras lub likwidowania linii na 2005r Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
michal.ch Re: Nowe Trasy w 2005r 29.05.04, 21:28 Gość portalu: Lucas X napisał(a): > (...) likwidowania linii na 2005r A wypluj to jak najszybciej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zbychooo Re: Nowe Trasy w 2005r IP: *.vline.pl / 217.98.54.* 29.05.04, 21:35 linia C - Pabianice(Dworzec) - Rzgów - Łódź(chojny) - Pabianice (Dworzec)mamy juz "tramwaj regionalny" czemu nie mozemy miec "autobusu regionalnego"?? moze to być linia prywatna mpk/// pozdro 4 all Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SzK Re: Nowe Trasy w 2005r IP: *.pabianice.pl 03.06.04, 21:58 Coś takiego już jeździło... bez większego sukcesu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ST Re: Nowe Trasy w 2005r IP: *.lodz.mm.pl 29.05.04, 22:05 Likwidacja lub rewolucja w przebiegu trasy linii 95 i 98 ktore w wiekszosci pokrywaja sie z tramwajami... Zwiekszenie czestotliwosci linii 96 Skorygowanie rozkladow linii 65/65A/73/79 na odcinku Kasprzaka/Drewnowska- 1Maja/Zeligowskiego oraz 74,80,83 na odcinku Gdanska--->Wydawnicza. Odpowiedz Link Zgłoś
kpiarz Gratuluję głupoty :/ 29.05.04, 22:24 Tak, zlikwidujmy 95, zobaczymy jak będziesz drałował z placu Reymonta na Zachodnią, jak tramwaje padną. Brawo! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ST Re: Gratuluję głupoty :/ IP: *.lodz.mm.pl 29.05.04, 22:31 Faktycznie o padaniu tramwajow nie pomyslalem :P Rozumujac po twojemu nalezaloby kazdej linii tramwajowej zapewnic jej odpowiednik w postaci autobusu tak ze w momencie padniecia tramwaju np na pl reymonta bedzie mozliwosc przesiadki na autobus o tej samej trasie co tramwaj... Nareszcie mielibysmy komplet linii komunikacyjnych autobusowe, autobusowe- uzupelniajace tramwaje i tramwajowe... Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J.S. Re: Gratuluję głupoty :/ IP: *.pai.net.pl / *.pai.net.pl 29.05.04, 22:56 Ja tobie rowniez. Od tego to jest komunikacja zastepcza, ktorej funkcjonowanie, notabene, wymaga usprawnienia. Odpowiedz Link Zgłoś
yavorius taaaaa:)))) 30.05.04, 10:33 Dziękuję za taką komunikację zastępczą. Kiedyś jadę sobie spokojnie w niedzielę o 21 do miasta "59", po czym kierowca beztrosko stwierdza, że on to nie dojedzie do placu Wolności, tylko do rynku Bałuckiego. Inna sprawa, że jechał pół drogi z "KOM Komunikacja Zastępcza" na wyświetlaczu nie racząc nawet podróżnych uświadomić. Oczywiście zaczął jako "59"... Chromolę taką komunikację zastępczą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J.S. Re: taaaaa:)))) IP: *.pai.net.pl / *.pai.net.pl 30.05.04, 15:53 Napisalem ze wymaga usprawnien? Napisalem? :> Odpowiedz Link Zgłoś
yavorius Re: taaaaa:)))) 30.05.04, 16:03 Tak, tak, napisałeś, wcześniej krytykując krytyków krytykowanej komunikacji zastępczej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J.S. Re: taaaaa:)))) IP: *.pai.net.pl / *.pai.net.pl 30.05.04, 16:56 > Tak, tak, napisałeś, wcześniej krytykując krytyków krytykowanej komunikacji > zastępczej. Nikogo w swoim poscie nie skrytykowalem, bo tez i zaden krytyk komunikacji zastepczej sie nie pojawil wczesniej w tym watku Odpowiedz Link Zgłoś
studi001 Re: Gratuluję głupoty :/ 31.05.04, 12:14 kpiarz napisał: > Tak, zlikwidujmy 95, zobaczymy jak będziesz drałował z placu Reymonta na > Zachodnią, jak tramwaje padną. Brawo! Tyle ze w tedy do tego autobusu i tak nie wejdziesz. Wiec i tak nie bedzie przydatny w takiej sytuacji. Odpowiedz Link Zgłoś
yavorius Re: Gratuluję głupoty :/ 01.06.04, 22:42 studi001 napisał: > Tyle ze w tedy do tego autobusu i tak nie wejdziesz. Wiec i tak nie bedzie przydatny w takiej sytuacji. Lepsze to niż nic, nieprawdaż? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jypli Re: Nowe Trasy w 2005r IP: *.tvsat364.lodz.pl 30.05.04, 11:42 W żadnym wypadku. Tramwaje mają od zbuja przystanków. Taka jazda jest bez sensu jak co 20 mentrów tramwaj się zatrzymuje. Albo zrobić przystanki tramwajowe tylko na mickiewicza, struga, zielona, legionów, (manufaktura), limanowskiego albo zapomniec o likwidacji 95, Z podobnych przyczyn 98 które zapieprza aż miło od polmosu do kilińskiego a nie tramwajem który nie zdąża na światłach na przędzalnianej nawet... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ST Re: Nowe Trasy w 2005r IP: *.lodz.mm.pl 30.05.04, 12:29 Wniosek nasuwa sie jeden... To nie trasy autobusow trzeba pozmieniac ale tramwajow tak aby podroznym bylo wygodniej :D Odpowiedz Link Zgłoś
teufel Re: Nowe Trasy w 2005r 30.05.04, 12:35 Założ jeszcze 10 takich watków, bo obecnie jest za mało. Odpowiedz Link Zgłoś
kpiarz-bis Re: Nowe Trasy w 2005r 30.05.04, 13:27 Gość portalu: Lucas X napisał(a): > Napiszcie jakieś propozycje zmiany tras lub likwidowania linii na 2005r No więc: "94" do Iraku puszczenie na "11" cityrunnerów i wydłużenie do Ozorkowa zamiast "46" puszczenie na "10" - 102 NaW, niezmodernizoane 803N i GT6 zlikwidowanie "57" na linii "7" częstotliwość 1 min. cały dzień włącznie z weekendami wydłużenie "58" do Olkusza na liniach nocnych zamiast autobusów puszczenie samochodów osobowych to na tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: plastik Re: Nowe Trasy w 2005r IP: 212.191.201.* 30.05.04, 13:33 Pan Szanowny jest ofiarą dzisiejszego sloneczka? Proponuje wylać na głowę kilka sągwi zimnej wody. > "94" do Iraku Tu Cię rozumiem. Miałbyś bezpośredni na front... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: plastik nowa linia autobusowa Widzew-Koziny IP: 212.191.201.* 30.05.04, 13:49 Proponuje nastepujaca linie: Czajkowskiego-Przybyszewskiego-Lodowa-Widzewska-Rokicinska-Niciarniana- Konstytucyjna-Pomorska-Strykowska-Inflancka-Pojezierska-Wlokniarzy (krancowka obok rezerwowej petli tramwajowej Legionow-Wloniarzy). Z powrotem Kasprzaka-Srebrzynska-Wlokniarzy-Pojezierska-Inflancka-Strykowska- Pomorska-Konstytucyjna-Niciarniana-Rokicinska-Widzewska-Lodowa-Przybyszewskiego- Czajkowskiego. Jesli znajdzie sie miejsce na krancowke, moze konczyc bieg na Widzewskiej- Lodowej. Widzew-Koziny przez osiedle studenckie i Baluty - chyba warto to rozpatrzyc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zbychooo Re: nowa linia autobusowa Widzew-Koziny IP: *.vline.pl / 217.98.54.* 30.05.04, 15:44 a jak ją oznaczysz??? C?? za ile ona bedzie?? 1PLN CZY 2PLN a kiedy likwidacja tej linii?? po miesiacu 2, 3 roku?? niewiem ale nie sadze ze to sie sprzeda... ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: plastik Re: nowa linia autobusowa Widzew-Koziny IP: 212.191.201.* 30.05.04, 16:04 Oczywiscie oznacze ja 94 lub 97 - bo takie numery sa wolne. A przejazd bedzie kosztowal 2,20 za 1/2 godziny. Znasz przeciez cennik MPK. To powinna byc linia zwykla, niekomercyjna. Normalna! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin_pabianice Re: nowa linia autobusowa Widzew-Koziny IP: *.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 30.05.04, 16:14 Gość portalu: plastik napisał(a): > Oczywiscie oznacze ja 94 lub 97 - bo takie numery sa wolne. 97??? Wow! Co Ty nie powiesz! Dobrze, że mi uświadomiłeś, że zlikwidowali 97, bo wybacz jakoś nie wiedziałem! I że też nie trąbili o tym w prasie, co nie! No i jakoś p. Henryk nie był oburzony... ;d Oczywiście linia 97 jest! Obsługują ją Tramwaje Podmiejskie. Jeździ z dw. Kaliskiego do Nowego Romanowa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: plastik Re: nowa linia autobusowa Widzew-Koziny IP: 212.191.201.* 30.05.04, 16:22 97 to nie jest linia MPK. To linia mikrobusowa obslugiwana przez Tramwaje Podmiejskie. Rownie dobrze moglaby sie nazwyac "DW.FARBYCZNY-ZIELONY ROMANOW". Ale jesli tak mocno bronisz tej linii busowej (ja nie mam szacunku dla takich malenkich przewoznikow - powinni funkcjonowac na tej samej zasadzie co busy do Pabianic - bez zadnych oznaczen linii - tylko trasa), to zostaje 94. Tej linii na bank nie ma. Szacunek! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin_pabianice Re: nowa linia autobusowa Widzew-Koziny IP: *.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 30.05.04, 16:52 Co z tego, że obsługują ją Tramwaje Podmiejskie? Ale robi to na zlecenie UMŁ. Nie jest to żaden komercyjny bus! Czy Twoim zdaniem dla przykładu linia 46 albo 58 też nie powinna mieć oznaczenia, bo nie jest obsługiwana przez MPK? To UMŁ zleca konkretnym firmom obsługę poszczególnych linii. Równie dobrze linię mogłoby obsługiwać MPK, MKT, czy chociażby Inter-Bus (czyt. Pierdzibus)... To nie TP oznaczyły ją tak, bo tak im się chciało! Odpowiedz Link Zgłoś
teufel Re: nowa linia autobusowa Widzew-Koziny 30.05.04, 17:04 DW.FARBYCZNY-ZIELONY ROMANOW". A czemu tak?? Przeciez trasa jest Dw. Kaliski - Zielony Romanów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: plastik TEUFEL- a gdzie reklama TWOJEGO FORUM? IP: 212.191.201.* 30.05.04, 17:30 Wiesz co? Ja Ci sie dziwie... Taka miales szanse zareklamowac swoje prywatne forum, a tu nic... Jestem zawiedziony, teraz bede caly wieczor przybity.... Mam znajomego, ktory podobnie jak Ty czerpie satysfakcje z wylapywania przejezyczen. Nakreca sie tym strasznie i cieszy sie jak pilkarz ze strzelonego gola. Ale On ma kompleks dziecka karconego za pomylki i slabe oceny. To go tlumaczy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin_pabianice Re: TEUFEL- a gdzie reklama TWOJEGO FORUM? IP: *.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 30.05.04, 17:36 teufel Cię tylko grzecznie poprawił, a Ty masz do niego pretensje! Zastanów się 97 razy zanim coś napiszesz! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zbychooo Re: TEUFEL- a gdzie reklama TWOJEGO FORUM? IP: *.vline.pl / 217.98.54.* 30.05.04, 20:13 plastik Ci zaszkodził?? ale tego sie nie je!! ty tak wszystko "plastik" do buzi pakujesz nawet plastic??!! a mylic jest rzeczą ludzką nie?? tak samo teufel jak ty czy ja mozemy sie mylić nie?? a moze nam nie pozwolisz??!! -pozdro4all- Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karvia Re: TEUFEL- a gdzie reklama TWOJEGO FORUM? IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 30.05.04, 20:22 > plastik Ci zaszkodził?? ale tego sie nie je!! > ty tak wszystko "plastik" do buzi pakujesz nawet plastic??!! Panowie, zachowujecie sie po knajacku. Nie ma wiekszej dziecinady jak nabijanie sie z nickow. Odechciewa sie dyskusji... Zbychooo, tragiczne to bylo... Pozdrawiam oschle Dorota Odpowiedz Link Zgłoś
teufel plastik 31.05.04, 10:18 To jest WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW KOMUNIKACJI, KTÓRZY POTRAFIĄ PISAĆ RZECZOWO i MĄDRZE. A że ja widnieje jako twórca - cóż ja poświęciłem swoje stare forum, ale założycieli było dwóch - Ja i Ukalo, ale tylko jedna osoba moze być założycielem formalnym. Odpowiedz Link Zgłoś
zygmunt1959 Re: nowa linia autobusowa Widzew-Koziny 31.05.04, 08:36 Zgoda, ale... 1) to dluga trasa i wymaga duzo autobusow. Bez sensu jest ja tworzyc jesli ma nia obslugiwac kilka autobusow, czestotliwosc bedzie slaba... 2) Z tego powodu musiano by zrezygnowac z linii B 3) Najlepsze wyjscie - linia szczytowa. 4) Krancowka na Widzewskiej przy szkole tylko dla autobosow krotkich, przegubowce nie wykreca. Ale jest przeciez stara petla Lodowa-Cmentarz. Odpowiedz Link Zgłoś
teufel Re: nowa linia autobusowa Widzew-Koziny 31.05.04, 10:23 > 4) Krancowka na Widzewskiej przy szkole tylko dla autobosow krotkich, > przegubowce nie wykreca. Ale jest przeciez stara petla Lodowa-Cmentarz. Tak dla przypomnienia(choć ja osobiscie nie pamietam:() - była kiedyś krańcówka autobusowa (zanim powstała przy rondzie) na końcu os. Batorego, blisko Tesco - obecnie tam jest parking dla samochodów. Ma ktos zdjęcia?? Odpowiedz Link Zgłoś