Dodaj do ulubionych

Laboratorium

14.04.14, 10:21
Witam,
Szukam fajnego punktu pobrań -tzn takiego, gdzie bez stresu pani pielęgniarka pobierze mi krew. Strasznie panikuję przed ukłuciem a musze zrobić badania:(
Obserwuj wątek
    • Gość: Ika Re: Laboratorium IP: *.toya.net.pl 14.04.14, 13:54
      Salve Medica ul. Szparagowa
      • Gość: Gość Re: Laboratorium IP: *.centertel.pl 16.04.14, 18:28
        Za daleko- ja wolę środmieście -Synevo w Korczaku:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka