moty_lek1 14.04.14, 10:21 Witam, Szukam fajnego punktu pobrań -tzn takiego, gdzie bez stresu pani pielęgniarka pobierze mi krew. Strasznie panikuję przed ukłuciem a musze zrobić badania:( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Ika Re: Laboratorium IP: *.toya.net.pl 14.04.14, 13:54 Salve Medica ul. Szparagowa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: Laboratorium IP: *.centertel.pl 16.04.14, 18:28 Za daleko- ja wolę środmieście -Synevo w Korczaku:) Odpowiedz Link Zgłoś