Dodaj do ulubionych

Citek 1205

29.09.04, 16:53
Wczoraj widziaęłm go na Tramwajowej, potem jechał jako "Jazda próbna", a dziś
jako:"Pojazd Uszkodzony". Co się się dzieje??
Obserwuj wątek
    • roger.zywoplot Re: Citek 1205 30.09.04, 07:53
      teufel napisał:

      > Wczoraj widziaęłm go na Tramwajowej, potem jechał jako "Jazda próbna", a dziś
      > jako:"Pojazd Uszkodzony". Co się się dzieje??

      To chyba się zepsuł...
      • Gość: jarek-antykanarek Re: Citek 1205 IP: *.toya.net.pl 09.12.04, 22:51
        racja!
        głupie pytanie
        mądra odpowiedź
    • Gość: Dziki Re: Citek 1205 IP: *.vline.pl 13.12.04, 17:24
      1205 ma problemy z hamowaniem na środkowym wózku...sam raz tego
      doświadczyłem...jak siada hamowanie nie pozostaje nic innego jak przełączyć go
      na tryb >jazda manewrowa i z v max 30km/h zjechać do zajezdni...foto z awarii z
      moim udziałem...
      www.pestka.info/galeria/details.php?image_id=1068
      • teufel Re: Citek 1205 13.12.04, 17:35
        Pewnikiem na "12" sobie tak załatwił
    • paudys Re: Citek 1205 13.12.04, 17:48
      A dzisiaj 1202 jeździł w kółko jako jazda próbna...
    • Gość: Ja Re: Citek 1205 IP: 81.168.184.* 14.12.04, 20:46
      Dziś 1206 około 12.30 wyjechał (jako "jazda próbna") z Tramwajowej w kierunku
      Telefonicznej wioząc... odkurzacz:-)
    • Gość: Ja Re: Citek 1205 IP: *.lodz.dialog.net.pl 17.12.04, 21:17
      A może miał jakiś przegląd? Dziś miałem PRZYJEMNOŚĆ nim jechać i tramwaj po
      nowym torowisku sunie jedynie delikatnie szumiąc. Poezja;-)
      • krzyskup Re: Citek 1205 17.12.04, 22:08
        Ja za t go dzisiaj widziałem stojacego na żeberku na Wyszyńskiego. Powód:
        odkręcona prawa pokrywa środkowego wózka. A więc chyba nie miał żadnego
        przeglądu - chyba zauważyluiby odkręcone śruby?

        pzdr,
        krzyskup
        • teufel Re: Citek 1205 17.12.04, 23:57
          Wczoraj widziałem go jako Jazda Próbna:|
          • krzyskup Re: Citek 1205 18.12.04, 10:49
            Dzisiaj znowu stał na żeberku na Wyszyńskiego. Obok niego różowy wóz techniczny.
            Powód: urwana jakaś metalowa belka na trzecim wózku.

            pzdr,
            krzyskup
            • Gość: Dziki Re: Citek 1205 IP: *.vline.pl 19.12.04, 21:06
              Nie jakaś tam belka tylko usztywnienie wózka...to już chyba ostatni który to
              miał...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka