teufel 29.09.04, 16:53 Wczoraj widziaęłm go na Tramwajowej, potem jechał jako "Jazda próbna", a dziś jako:"Pojazd Uszkodzony". Co się się dzieje?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
roger.zywoplot Re: Citek 1205 30.09.04, 07:53 teufel napisał: > Wczoraj widziaęłm go na Tramwajowej, potem jechał jako "Jazda próbna", a dziś > jako:"Pojazd Uszkodzony". Co się się dzieje?? To chyba się zepsuł... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jarek-antykanarek Re: Citek 1205 IP: *.toya.net.pl 09.12.04, 22:51 racja! głupie pytanie mądra odpowiedź Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dziki Re: Citek 1205 IP: *.vline.pl 13.12.04, 17:24 1205 ma problemy z hamowaniem na środkowym wózku...sam raz tego doświadczyłem...jak siada hamowanie nie pozostaje nic innego jak przełączyć go na tryb >jazda manewrowa i z v max 30km/h zjechać do zajezdni...foto z awarii z moim udziałem... www.pestka.info/galeria/details.php?image_id=1068 Odpowiedz Link Zgłoś
paudys Re: Citek 1205 13.12.04, 17:48 A dzisiaj 1202 jeździł w kółko jako jazda próbna... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: Citek 1205 IP: 81.168.184.* 14.12.04, 20:46 Dziś 1206 około 12.30 wyjechał (jako "jazda próbna") z Tramwajowej w kierunku Telefonicznej wioząc... odkurzacz:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: Citek 1205 IP: *.lodz.dialog.net.pl 17.12.04, 21:17 A może miał jakiś przegląd? Dziś miałem PRZYJEMNOŚĆ nim jechać i tramwaj po nowym torowisku sunie jedynie delikatnie szumiąc. Poezja;-) Odpowiedz Link Zgłoś
krzyskup Re: Citek 1205 17.12.04, 22:08 Ja za t go dzisiaj widziałem stojacego na żeberku na Wyszyńskiego. Powód: odkręcona prawa pokrywa środkowego wózka. A więc chyba nie miał żadnego przeglądu - chyba zauważyluiby odkręcone śruby? pzdr, krzyskup Odpowiedz Link Zgłoś
krzyskup Re: Citek 1205 18.12.04, 10:49 Dzisiaj znowu stał na żeberku na Wyszyńskiego. Obok niego różowy wóz techniczny. Powód: urwana jakaś metalowa belka na trzecim wózku. pzdr, krzyskup Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dziki Re: Citek 1205 IP: *.vline.pl 19.12.04, 21:06 Nie jakaś tam belka tylko usztywnienie wózka...to już chyba ostatni który to miał... Odpowiedz Link Zgłoś