Dodaj do ulubionych

STOWARZYSZENIE REALISTOW

IP: *.s102.com.pl 13.05.02, 12:13
Prosze Panstwa, badzmy realistami, polaczenie Lodz - Warszawa to zbyt malo by utrzymac port lotniczy. Prawda
jest taka ze jak mam zliczyc czas dojazdu na Lublinek w Lodzi i dojazd z Okecia do centrum Warszay to wychodzi
wiecej niz jazda pociagiem. Sytuacja geograficzna Lodzi daje tylko jeden kierunek rozwoju dla Lublinka.
POLACZENIA MIEDZYMIASTOWE i POLACZENIA MIEDZYNARODOWE, a to nastapi dopiero po wejsciu do Unii.
Z tego powodu proponuje szykowac sie na te zdarzenia (wydluzanie pasa, ILS itp itd,)
TYLKO SPOKOJ i RACJONALNE PODEJSCIE DO TEMATU DA EFEKTY W PRZYSZLOSCI !!!!

Pozdr4owionka Marcin_
Obserwuj wątek
    • Gość: Albert Re: STOWARZYSZENIE REALISTOW IP: *.toya.net.pl 13.05.02, 21:55
      I to jest święta racja. Jestem przekonany, że jedynie stworzenie normalnego
      lotniska, a nie city, da naszemu miastu szansę. Trzeba pilnie wydłużyć pas
      startowy, instalacja ILSa teraz jest bez sensu.
      • Gość: marcin_ Re: STOWARZYSZENIE REALISTOW IP: *.s102.com.pl 15.05.02, 13:44
        posune sie jeszcze dalej.
        Nalezy odpusicic sobie juz lotnisko, jst tam wszystko (po zamontowaniu ILS) co bedzie potrzebne.
        Dalej lotnisko zbuduje sie SAMO, albo wcale.
        To juz zalezy od innych czynnikow. Czy ktos bedzie chcial latac, czyli inwestycje zagraniczne.
        Jesli naplynie kapital lotnisko powstanie S A M O.
        Rzyminie budowali drogi nie po to zeby zwierzyna lesna nie niszczyla sciolki, ale z potrzeby.
        GLOWNA ZASADA BIZNESU, POPYT KREUJE PODAZ
        Teraz kazdy moze napisac w ofercie mamy lotnisko i polaczenie ze swiatem.
        Zapraszam technikow od ekonomi i zarzadzania do PRACY na sciaganiem kapitalu i przemyslu.
        Milego dnia , marcin_
        • Gość: MarcinK Re: STOWARZYSZENIE REALISTOW IP: *.gwarant.lodz.tpnet.pl 15.05.02, 15:37
          Witam

          Pozwole sobie na lekka ironie - na Lublinku jest wszystko poza:
          normalnej dlugosci pasem,
          drogami kolowania (bez jezdzenia po pasie i zawracania na jego koncu),
          oswietleniem podejscia,
          odladzarka,
          systemem rezerwacji biletow,
          duzym samochodem pozarniczym.

          Pozdrawiam, MarcinK

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka