Gość: marcin_
IP: *.s102.com.pl
13.05.02, 12:13
Prosze Panstwa, badzmy realistami, polaczenie Lodz - Warszawa to zbyt malo by utrzymac port lotniczy. Prawda
jest taka ze jak mam zliczyc czas dojazdu na Lublinek w Lodzi i dojazd z Okecia do centrum Warszay to wychodzi
wiecej niz jazda pociagiem. Sytuacja geograficzna Lodzi daje tylko jeden kierunek rozwoju dla Lublinka.
POLACZENIA MIEDZYMIASTOWE i POLACZENIA MIEDZYNARODOWE, a to nastapi dopiero po wejsciu do Unii.
Z tego powodu proponuje szykowac sie na te zdarzenia (wydluzanie pasa, ILS itp itd,)
TYLKO SPOKOJ i RACJONALNE PODEJSCIE DO TEMATU DA EFEKTY W PRZYSZLOSCI !!!!
Pozdr4owionka Marcin_