Gość: JaJaccek IP: *.chicago-06-07rs.il.dial-access.att.net 06.07.01, 19:57 Pozdrowienia dla forumowiczow z Lodzi.Na pikniko Lodzkim w Schiller Park poznalem ludzi z Lodzi. Bylo super. Gral m.inn.Wlodek Wander.Kto go Jeszcze pamieta??Pozdro. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj