Dodaj do ulubionych

Wroclaw -Lodz

IP: *.chicago-06-07rs.il.dial-access.att.net 06.07.01, 19:57
Pozdrowienia dla forumowiczow z Lodzi.Na pikniko Lodzkim w Schiller Park
poznalem ludzi z Lodzi. Bylo super. Gral m.inn.Wlodek Wander.Kto go Jeszcze
pamieta??Pozdro.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka