Gość: Zgierzak
IP: 213.199.233.*
21.02.05, 12:51
W sprawie LTRu powstała dziwna sytuacja, mianowicie na 23-02-05 zapowiedziano
konsultacja czy ma byc tramwaj czy kompleks rekreacyjny. Sytuacja wręcz
śmieszna, bo władze miasta wiedzały przecież o LTRze a nie informowały
wczesniej społeczeństwa co doprowadziło do tego że powstały różne komcepcje
zagospodarowania terenu przed szkołą nr 12 nie uwzgledniające tego że bedzie
tam krańcówka tramwajowa. Jestem ciekaw jak z zaistniałej sytuacji wybrną
władze miasta, jaki znajda kompromis.