maknop 03.03.05, 12:18 Czy ktos z Was bawi sie troche w genealogię rodziny? Może wymienimy doświadczenia skoro działamy na tym samym terenie i korzystamy z tych samych archiwów. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
drzewo-genealogiczne Re: Genealogia 29.12.14, 13:43 Ja korzystam głównie ze strony www.ornatowski.com Odpowiedz Link Zgłoś