Dodaj do ulubionych

giełda samochodowa

IP: *.p.lodz.pl 22.04.05, 12:11
hej
jestem z poza łodzi i prosze napiszcie mi gdzie jest w łodzi gielda
samochodowa i jak tam sie dostac z dworca północnego pks.
Z gory dziekuje
Obserwuj wątek
    • Gość: łodzianka Re: giełda samochodowa IP: *.mm.com.pl 22.04.05, 13:24
      Giełda jest na tyłach cmentarza Zarzew. Z dworca północnego nie ma
      bezpośredniego dojazdu jest tylko z przesiadką, autobusem 64 lub 85 i trzeba
      się przesiąśc na 69 lub 77 albo inny wariant 85 i przesiąść się na 96 (ten
      chyba najlepszy)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka