Gość: przyjezdny IP: *.p.lodz.pl 22.04.05, 12:11 hej jestem z poza łodzi i prosze napiszcie mi gdzie jest w łodzi gielda samochodowa i jak tam sie dostac z dworca północnego pks. Z gory dziekuje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: łodzianka Re: giełda samochodowa IP: *.mm.com.pl 22.04.05, 13:24 Giełda jest na tyłach cmentarza Zarzew. Z dworca północnego nie ma bezpośredniego dojazdu jest tylko z przesiadką, autobusem 64 lub 85 i trzeba się przesiąśc na 69 lub 77 albo inny wariant 85 i przesiąść się na 96 (ten chyba najlepszy) Odpowiedz Link Zgłoś