hubar 30.06.02, 20:40 Zmieniły się wreszcie adresy, na krótsze!!! Może jednak wrócę do gazetowej skrzynki. pozdrowy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
geograf Re: Twójlogin@gazeta.pl 30.06.02, 20:45 hmmm.. ciekawe kiedy na forum znikną stare, a pojawią się nowe adresy...:) Odpowiedz Link Zgłoś
ixtlilto Re: Twójlogin@gazeta.pl 30.06.02, 20:48 pytanie: czy nowe adresy już działają? Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: Twójlogin@gazeta.pl 30.06.02, 20:50 Działają! Sprawdziłem między swoimi adresami i szybko przeszedł m@il :-) Odpowiedz Link Zgłoś
geograf Re: Twójlogin@gazeta.pl 30.06.02, 20:51 a skąd dowiedziałeś się o tej zmianie??:) Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: Twójlogin@gazeta.pl 30.06.02, 20:56 jakby Ci to wytłumaczyć... hmmmm może jestem spostrzegawczy? może widzę i czytam jaki banner jest "na górze"?... pozdrowy :-) Odpowiedz Link Zgłoś
geograf Re: Twójlogin@gazeta.pl 30.06.02, 21:03 hmmmm.. ja tam widze tylko jakieś piłkarzyki i powtórki bramek:/ wiem, ślepy jestem Odpowiedz Link Zgłoś
kropka. Re: Twójlogin@gazeta.pl 30.06.02, 20:52 A czy cos musze zmieniać, czy to samosie zmieniło automatycznie? Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: Twójlogin@gazeta.pl 30.06.02, 20:55 Oba działają, więc jak ktoś wyśle na stary to ok. Możesz też podawać swój nowy adres :-) pozdrowy Odpowiedz Link Zgłoś
geograf Re: Twójlogin@gazeta.pl 30.06.02, 21:04 a jeżeli wyłączą stary adres?? chwila, jeżeli ktoś wyśle mi na nowy adres, to pomimo ustawionego w Outlooku starego adresu i tak dojdzie, prawda?? Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: Twójlogin@gazeta.pl 30.06.02, 21:07 To idzie na to samo konto. Adresy są dwa, ale konto jedno, więc nie ma znaczenie jaką drogą się do niego dostaniesz! pozdrowy Odpowiedz Link Zgłoś
kropka. Re: Twójlogin@gazeta.pl 30.06.02, 21:08 To czemu na forum jesteśmy zalogowani po staremu???? Redakcjo!!! Ja chcę po nowemu!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: Twójlogin@gazeta.pl 30.06.02, 21:13 "Ja chcem ja chcem..." Ile czasu zajmuje Gazecie aby bez powtórnego logowania możnabyło przechodzić między pocztą, Forum, a chatem? A Ty byś tak chciała od razu! pozdrowy Odpowiedz Link Zgłoś
b00g13 Re: Twójlogin@gazeta.pl 01.07.02, 01:01 hubar napisał(a): > "Ja chcem ja chcem..." > Ile czasu zajmuje Gazecie aby bez powtórnego logowania możnabyło przechodzić > między pocztą, Forum, a chatem? A Ty byś tak chciała od razu! moim osobistym i zupełnie nic nie znaczącym zdaniem jest to świetne zabezpieczenie przed młodszymi braćmi, nawet jak gó*****z wejdzie to i tak nie przejdzie dalej.... dla mnie bomba Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: Twójlogin@gazeta.pl 03.07.02, 01:14 Działają :-) Już nawet dostałem parę m@ili na ten adres :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mch Re: Twójlogin@gazeta.pl IP: *.pai.net.pl / *.pai.net.pl 03.07.02, 08:14 A ja muszę zaraz sprawdzić. :) Pamiętam, że niegdyś końcówka "gazeta.pl" była zarezerwowana tylko dla redakcji. To było nawet jeszcze w czasach, kiedy Agora nie miała portalu i chodziły tylko serwisy informacyjne Gazety Wyborczej. Odpowiedz Link Zgłoś
princepolo Re: Twójlogin@gazeta.pl 03.07.02, 08:14 Tiaaaa... Ale sub-domena dla serwerów POP/SMTP nadal "stara"! Phi! Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Twójlogin@gazeta.pl -oficjalnie już działa 12.08.02, 16:29 Teraz już ma działać "oficjalnie", także podawane adresy m@il na Forum mają ulec zmianie. www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=11&w=2679684 Odpowiedz Link Zgłoś