Dodaj do ulubionych

Twójlogin@gazeta.pl

30.06.02, 20:40
Zmieniły się wreszcie adresy, na krótsze!!!
Może jednak wrócę do gazetowej skrzynki.

pozdrowy
Obserwuj wątek
    • geograf Re: Twójlogin@gazeta.pl 30.06.02, 20:45
      hmmm..
      ciekawe kiedy na forum znikną stare, a pojawią się nowe adresy...:)
      • ixtlilto Re: Twójlogin@gazeta.pl 30.06.02, 20:48
        pytanie: czy nowe adresy już działają?
        • hubar Re: Twójlogin@gazeta.pl 30.06.02, 20:50
          Działają! Sprawdziłem między swoimi adresami i szybko przeszedł m@il :-)
          • geograf Re: Twójlogin@gazeta.pl 30.06.02, 20:51
            a skąd dowiedziałeś się o tej zmianie??:)
            • hubar Re: Twójlogin@gazeta.pl 30.06.02, 20:56
              jakby Ci to wytłumaczyć... hmmmm może jestem spostrzegawczy? może widzę i
              czytam jaki banner jest "na górze"?...

              pozdrowy :-)
              • geograf Re: Twójlogin@gazeta.pl 30.06.02, 21:03
                hmmmm..
                ja tam widze tylko jakieś piłkarzyki i powtórki bramek:/

                wiem, ślepy jestem
          • kropka. Re: Twójlogin@gazeta.pl 30.06.02, 20:52
            A czy cos musze zmieniać, czy to samosie zmieniło automatycznie?
            • hubar Re: Twójlogin@gazeta.pl 30.06.02, 20:55
              Oba działają, więc jak ktoś wyśle na stary to ok. Możesz też podawać swój nowy
              adres :-)

              pozdrowy
              • ixtlilto Re: Twójlogin@gazeta.pl 30.06.02, 20:56
                ixtlilto@gazeta.pl
              • geograf Re: Twójlogin@gazeta.pl 30.06.02, 21:04
                a jeżeli wyłączą stary adres??
                chwila, jeżeli ktoś wyśle mi na nowy adres, to pomimo ustawionego w Outlooku starego adresu i tak dojdzie, prawda??
                • hubar Re: Twójlogin@gazeta.pl 30.06.02, 21:07
                  To idzie na to samo konto. Adresy są dwa, ale konto jedno, więc nie ma
                  znaczenie jaką drogą się do niego dostaniesz!

                  pozdrowy
                • kropka. Re: Twójlogin@gazeta.pl 30.06.02, 21:08
                  To czemu na forum jesteśmy zalogowani po staremu????
                  Redakcjo!!! Ja chcę po nowemu!!!!!!!!!!
                  • hubar Re: Twójlogin@gazeta.pl 30.06.02, 21:13
                    "Ja chcem ja chcem..."
                    Ile czasu zajmuje Gazecie aby bez powtórnego logowania możnabyło przechodzić
                    między pocztą, Forum, a chatem? A Ty byś tak chciała od razu!

                    pozdrowy
                    • b00g13 Re: Twójlogin@gazeta.pl 01.07.02, 01:01
                      hubar napisał(a):

                      > "Ja chcem ja chcem..."
                      > Ile czasu zajmuje Gazecie aby bez powtórnego logowania możnabyło przechodzić
                      > między pocztą, Forum, a chatem? A Ty byś tak chciała od razu!
                      moim osobistym i zupełnie nic nie znaczącym zdaniem jest to świetne
                      zabezpieczenie przed młodszymi braćmi, nawet jak gó*****z wejdzie to i tak nie
                      przejdzie dalej.... dla mnie bomba
    • hubar Re: Twójlogin@gazeta.pl 03.07.02, 01:14
      Działają :-) Już nawet dostałem parę m@ili na ten adres :-)
      • Gość: mch Re: Twójlogin@gazeta.pl IP: *.pai.net.pl / *.pai.net.pl 03.07.02, 08:14
        A ja muszę zaraz sprawdzić. :)

        Pamiętam, że niegdyś końcówka "gazeta.pl" była zarezerwowana tylko dla
        redakcji. To było nawet jeszcze w czasach, kiedy Agora nie miała portalu i
        chodziły tylko serwisy informacyjne Gazety Wyborczej.
    • princepolo Re: Twójlogin@gazeta.pl 03.07.02, 08:14
      Tiaaaa...
      Ale sub-domena dla serwerów POP/SMTP nadal "stara"!
      Phi!
    • hubar Twójlogin@gazeta.pl -oficjalnie już działa 12.08.02, 16:29
      Teraz już ma działać "oficjalnie", także podawane adresy m@il na Forum mają
      ulec zmianie.
      www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=11&w=2679684
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka