Dodaj do ulubionych

Co mógłbym robić dziś wieczorem w Łodzi???

IP: *.lodz.mpsz.pl 26.07.02, 15:31
...Jak możecie to mi coś doradźcie, bo wypadałoby w końcu wyjść gdzieś na
miasto się pomęczyć a nie non stop siedzieć przed tym kompem.... i sie
relaksować;-)))

Pzdr.
Obserwuj wątek
    • p8 Re: Co mógłbym robić dziś wieczorem w Łodzi??? 26.07.02, 15:33
      Gość portalu: dr.dre napisał(a):

      > ...Jak możecie to mi coś doradźcie, bo wypadałoby w końcu wyjść gdzieś na
      > miasto się pomęczyć a nie non stop siedzieć przed tym kompem.... i sie
      > relaksować;-)))
      >
      > Pzdr.

      Buahahahahahahahahahahahahahhaha
      Wyjdź z domu, a napewno znajdziesz coś dla Siebie..
    • Gość: Snake Re: Co mógłbym robić dziś wieczorem w Łodzi??? IP: 217.153.10.* 26.07.02, 15:46
      - A po Pawla dzwoniles !?
      - A po... po Pauline dzwoniles !?
      - Po nikogo nie dzwoniles !!??
      - Przeciez mamy WEEKEND !!!
      • Gość: aard Snake - kryptoreklamiarz IP: 195.117.14.* 26.07.02, 15:49
        • Gość: Snake Re: Snake - kryptoreklamiarz IP: 217.153.10.* 26.07.02, 16:21
          Nic podobnego, sciemniam tylko bo mialem ciezki tydzien... Ale juz o 20.00
          zapuszczam Jawke na piwo. Musze spuscic pare spod pokrywy ;-)
          Milego weekendu.
    • geograf Re: Co mógłbym robić dziś wieczorem w Łodzi??? 26.07.02, 16:36
      Proponuję:
      -sen
      -spotkanie z przyjaciółmi
      -rozpoczęcie clubbingu
      -albo zwykły spacer wieczorem po Pietrynie:) zawsze coś się znajdzie;)
      • Gość: KM Re: Co mógłbym robić dziś wieczorem w Łodzi??? IP: *.toya.net.pl 01.08.02, 09:38
        geograf napisał:

        > Proponuję:
        > -sen
        > -spotkanie z przyjaciółmi
        > -rozpoczęcie clubbingu
        > -albo zwykły spacer wieczorem po Pietrynie:) zawsze coś się znajdzie;)
        >
        >
        >
        >
        • Gość: dr.dre Re: Co mógłbym robić dziś wieczorem w Łodzi??? IP: *.lodz.mpsz.pl 01.08.02, 14:28
          Heh:-)..no ja raczej nic nie wiem o clubbingu, dlatego też wrzuciłem taki wątek
          ale bez przesdy-mumia też nie jestem
    • Gość: Leon Re: Co mógłbym robić dziś wieczorem w Łodzi??? IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 29.07.02, 09:12
      Mógłbym pójść do pubu-na piwo.Ale geograf musiałby popilnować mojego psa-
      okropnie złe psisko.
    • Gość: czytelnik Re: Co mógłbym robić dziś wieczorem w Łodzi??? IP: *.monitorek.net.pl / 192.168.3.* 29.07.02, 11:57
      NA PEWNO nie bede czytał więcej waszych pseudoartykułów z meczów ŁKSu.To co
      napisaliście dzisiaj 29 lipca zakrawa na kpine.Miałem was za porządną gazete a
      jesteście pro widzewscy na maxa.Od dziś...."wyborcza:nie dzięki.
    • Gość: none Re: Co mógłbym robić dziś wieczorem w Łodzi??? IP: *.senet.pl / *.senet.pl 30.07.02, 19:07
      Lepiej posiedz przed kompem
    • ixtlilto Re: Co mógłbym robić dziś wieczorem w Łodzi??? 30.07.02, 22:45
      No właśnie co ciekawego się dzieje w tygodniu "na mieście"?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka