Gość: dr.dre IP: *.lodz.mpsz.pl 26.07.02, 15:31 ...Jak możecie to mi coś doradźcie, bo wypadałoby w końcu wyjść gdzieś na miasto się pomęczyć a nie non stop siedzieć przed tym kompem.... i sie relaksować;-))) Pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
p8 Re: Co mógłbym robić dziś wieczorem w Łodzi??? 26.07.02, 15:33 Gość portalu: dr.dre napisał(a): > ...Jak możecie to mi coś doradźcie, bo wypadałoby w końcu wyjść gdzieś na > miasto się pomęczyć a nie non stop siedzieć przed tym kompem.... i sie > relaksować;-))) > > Pzdr. Buahahahahahahahahahahahahahhaha Wyjdź z domu, a napewno znajdziesz coś dla Siebie.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Snake Re: Co mógłbym robić dziś wieczorem w Łodzi??? IP: 217.153.10.* 26.07.02, 15:46 - A po Pawla dzwoniles !? - A po... po Pauline dzwoniles !? - Po nikogo nie dzwoniles !!?? - Przeciez mamy WEEKEND !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Snake Re: Snake - kryptoreklamiarz IP: 217.153.10.* 26.07.02, 16:21 Nic podobnego, sciemniam tylko bo mialem ciezki tydzien... Ale juz o 20.00 zapuszczam Jawke na piwo. Musze spuscic pare spod pokrywy ;-) Milego weekendu. Odpowiedz Link Zgłoś
geograf Re: Co mógłbym robić dziś wieczorem w Łodzi??? 26.07.02, 16:36 Proponuję: -sen -spotkanie z przyjaciółmi -rozpoczęcie clubbingu -albo zwykły spacer wieczorem po Pietrynie:) zawsze coś się znajdzie;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KM Re: Co mógłbym robić dziś wieczorem w Łodzi??? IP: *.toya.net.pl 01.08.02, 09:38 geograf napisał: > Proponuję: > -sen > -spotkanie z przyjaciółmi > -rozpoczęcie clubbingu > -albo zwykły spacer wieczorem po Pietrynie:) zawsze coś się znajdzie;) > > > > Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr.dre Re: Co mógłbym robić dziś wieczorem w Łodzi??? IP: *.lodz.mpsz.pl 01.08.02, 14:28 Heh:-)..no ja raczej nic nie wiem o clubbingu, dlatego też wrzuciłem taki wątek ale bez przesdy-mumia też nie jestem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leon Re: Co mógłbym robić dziś wieczorem w Łodzi??? IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 29.07.02, 09:12 Mógłbym pójść do pubu-na piwo.Ale geograf musiałby popilnować mojego psa- okropnie złe psisko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czytelnik Re: Co mógłbym robić dziś wieczorem w Łodzi??? IP: *.monitorek.net.pl / 192.168.3.* 29.07.02, 11:57 NA PEWNO nie bede czytał więcej waszych pseudoartykułów z meczów ŁKSu.To co napisaliście dzisiaj 29 lipca zakrawa na kpine.Miałem was za porządną gazete a jesteście pro widzewscy na maxa.Od dziś...."wyborcza:nie dzięki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: none Re: Co mógłbym robić dziś wieczorem w Łodzi??? IP: *.senet.pl / *.senet.pl 30.07.02, 19:07 Lepiej posiedz przed kompem Odpowiedz Link Zgłoś
ixtlilto Re: Co mógłbym robić dziś wieczorem w Łodzi??? 30.07.02, 22:45 No właśnie co ciekawego się dzieje w tygodniu "na mieście"? Odpowiedz Link Zgłoś