Dodaj do ulubionych

Jeziorsko, Próba

16.07.05, 10:46
No to jak to jest w tym tygodnu? Mozna sie na Jeziorsku kąpać czy nie? Bo w ostatnim tygodniu podobno nie mozna bylo a dzisiaj w gazecie nie moglam nic znalezc na ten temat.
Obserwuj wątek
    • sieradzak Warta 16.07.05, 11:12
      rzeczka jest ponoć czysta a Ty szukasz jakiś osadników ;-)
      • paenka Re: Warta 16.07.05, 15:29
        pisalam juz ze mnie nie interesuje kapielisko na rzece. tam sie chodzi pobrodzic lub dupsko smazyc a ja chce poplywac.
        • sieradzak Re: Warta 16.07.05, 17:48
          To trzeba poszukać ciut głębszej wody i mieć kartę na żółty czepek ;-)
          • paenka Re: Warta 16.07.05, 19:52
            kurde no mam:D tylko ze papierek mi ukradli i musze isc do WOPRU w Łodzi ale tam tylko we wtorki przyjmuja interesantow od godziny 17 do 18;/ehhhh
            • sieradzak Re: Warta 16.07.05, 20:05
              Złodziejstwo kurna ;-(
              Godzimy otwarcia to oni mają jakby społecznie pracowali ;-) A z tego co wiem to
              jakąś kasę mają ;-) więc mogli by dłużej popracować.

              No to masz problema małego ;-(
              Jakbyś miała kwit to siup do Warty i .... nie trzeba daleko szukać wody ;-) A
              tak masz przechlapane ;-) Chociaż rzeka jest dłuuuuuga i jeśli jest czysta, to
              możesz się gdzie indziej popluchtać ;-)
              • paenka Re: Warta 16.07.05, 23:41

                nawet gdybym miala papiera to sama nie wskoczylabym byle gdzie do wody a szczegolnie w rzece
                • sieradzak Re: Warta 17.07.05, 00:58
                  Z psiurkiem paenka, z psiurkiem ;-)
                  • paenka Re: Warta 17.07.05, 13:15
                    no najpierw musze go nauczyc ratowac zanim sie z nim rzuce na glebokie wody;)
                    • sieradzak Re: Warta 17.07.05, 14:22
                      No i musisz mu kupić koniecznie żółty czepeczek ;-)
                      • paenka Re: Warta 17.07.05, 14:51
                        czepka nie musze kupowac bo byl w pakiecie z karta:D i ta jedyna rzecz jaka mi zostala:D
                        • sieradzak Re: Warta 17.07.05, 16:07
                          Paenka, ale dla piesia , czepeczek dla piesie ;-)
    • sieradzak Próba na Jeziorsku ;-) 16.07.05, 11:40
      No właśnie a może zrób Próbę na Jeziorsku ;-)
    • sieradzak Paenka no i gdzie ? 19.07.05, 20:20
      Więc koniec końców, gdzie się wypluskałaś ;-)

      Pewnie w wannie ;-) w czepeczku żółtym ;-)
      • ebusia_fam_fatal w tajemnicy Ci powiem, ze... 19.07.05, 20:31
        ... na basenie w sieradzu :D
        dzisiaj:P
        • sieradzak Re: w tajemnicy Ci powiem, ze... 19.07.05, 20:37
          uuu na basenie ;-(
          fuj ;-(
          a miało być tak przyjemnie, woda, słońce i ona ;-)
          aha i psiur ;-)
          • ebusia_fam_fatal Re: w tajemnicy Ci powiem, ze... 19.07.05, 20:39
            bylo przyjemnie:
            byla woda
            bylo slonce (malwinka)
            i byla ona (malwinka) :)
            psiur? no jegomoscia nie bylo :)
            • sieradzak Re: w tajemnicy Ci powiem, ze... 19.07.05, 20:40
              hmm - trudno polemizować ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka