paenka 16.07.05, 10:46 No to jak to jest w tym tygodnu? Mozna sie na Jeziorsku kąpać czy nie? Bo w ostatnim tygodniu podobno nie mozna bylo a dzisiaj w gazecie nie moglam nic znalezc na ten temat. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sieradzak Warta 16.07.05, 11:12 rzeczka jest ponoć czysta a Ty szukasz jakiś osadników ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
paenka Re: Warta 16.07.05, 15:29 pisalam juz ze mnie nie interesuje kapielisko na rzece. tam sie chodzi pobrodzic lub dupsko smazyc a ja chce poplywac. Odpowiedz Link Zgłoś
sieradzak Re: Warta 16.07.05, 17:48 To trzeba poszukać ciut głębszej wody i mieć kartę na żółty czepek ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
paenka Re: Warta 16.07.05, 19:52 kurde no mam:D tylko ze papierek mi ukradli i musze isc do WOPRU w Łodzi ale tam tylko we wtorki przyjmuja interesantow od godziny 17 do 18;/ehhhh Odpowiedz Link Zgłoś
sieradzak Re: Warta 16.07.05, 20:05 Złodziejstwo kurna ;-( Godzimy otwarcia to oni mają jakby społecznie pracowali ;-) A z tego co wiem to jakąś kasę mają ;-) więc mogli by dłużej popracować. No to masz problema małego ;-( Jakbyś miała kwit to siup do Warty i .... nie trzeba daleko szukać wody ;-) A tak masz przechlapane ;-) Chociaż rzeka jest dłuuuuuga i jeśli jest czysta, to możesz się gdzie indziej popluchtać ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
paenka Re: Warta 16.07.05, 23:41 nawet gdybym miala papiera to sama nie wskoczylabym byle gdzie do wody a szczegolnie w rzece Odpowiedz Link Zgłoś
paenka Re: Warta 17.07.05, 13:15 no najpierw musze go nauczyc ratowac zanim sie z nim rzuce na glebokie wody;) Odpowiedz Link Zgłoś
sieradzak Re: Warta 17.07.05, 14:22 No i musisz mu kupić koniecznie żółty czepeczek ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
paenka Re: Warta 17.07.05, 14:51 czepka nie musze kupowac bo byl w pakiecie z karta:D i ta jedyna rzecz jaka mi zostala:D Odpowiedz Link Zgłoś
sieradzak Re: Warta 17.07.05, 16:07 Paenka, ale dla piesia , czepeczek dla piesie ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
sieradzak Próba na Jeziorsku ;-) 16.07.05, 11:40 No właśnie a może zrób Próbę na Jeziorsku ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
sieradzak Paenka no i gdzie ? 19.07.05, 20:20 Więc koniec końców, gdzie się wypluskałaś ;-) Pewnie w wannie ;-) w czepeczku żółtym ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal w tajemnicy Ci powiem, ze... 19.07.05, 20:31 ... na basenie w sieradzu :D dzisiaj:P Odpowiedz Link Zgłoś
sieradzak Re: w tajemnicy Ci powiem, ze... 19.07.05, 20:37 uuu na basenie ;-( fuj ;-( a miało być tak przyjemnie, woda, słońce i ona ;-) aha i psiur ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: w tajemnicy Ci powiem, ze... 19.07.05, 20:39 bylo przyjemnie: byla woda bylo slonce (malwinka) i byla ona (malwinka) :) psiur? no jegomoscia nie bylo :) Odpowiedz Link Zgłoś
sieradzak Re: w tajemnicy Ci powiem, ze... 19.07.05, 20:40 hmm - trudno polemizować ;-) Odpowiedz Link Zgłoś