Gość: gosc
IP: *.toya.net.pl
26.08.05, 08:17
bardzo fajna akcja. W wielu krajach jest tak - można wsiąść tylko przednimi
drzwiami i albo skasować bilet, co uruchamia bramkę, albo go kupić - wtedy
bramkę otwiera kierowca. Wysiadać mozna tylko tylnymi drzwiami. Jest porządek
bo pasażerowie sami go pilnują. Tylne drzwi otwierają sobie przyciskiem, nikt
zwyczajnie nie wpuści pasażera tyłem żeby mógł ominąć kierowcę i kasownik.
Oszczędność kasowników - bo jeden na autobus, i wszyscy zdążą, bo autobus
stoi chwilę dłużej, i nie ma obsługi uczciwych lub nie kanarów. Kwestia
edukacji społeczeństwa. Ja płacę - to i inni też. W końcu podróż autobusem to
też kupno dobra- takiego jak bułka, gazeta, papierosy. Jak mnie nie stać to
nie kupuję. Spacerek.