IP: *.wiking / *.internetdsl.tpnet.pl 18.10.05, 09:34
Dziś od rana na terenie Łodzi wywieszane są flagi państwowe. To dziś mamy
jakieś święto?
Obserwuj wątek
    • Gość: - Re: flagi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.10.05, 10:08
      imieniny Biurokracego
      • radioaktywny Re: flagi 18.10.05, 10:14
        Dzien bez swieta jest dniem zmarnowanym

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka