Dodaj do ulubionych

SKANDAL W GRECJI!!!

IP: *.kat.forthnet.gr 26.09.01, 13:59
Gazeta w Grecji kosztuje ponad 6 zøotych. Niech edakcja coß z tym zrobi. Jacek,
pozdrowienia dla redakcji z upalnej G. Nie wiem, czy wrócé. Masøo
Obserwuj wątek
    • .pepe. Re: SKANDAL W GRECJI!!! 26.09.01, 14:02
      he he, wszystkie polskie gazety podrożały w czerwcu. Pamiętam, że za Wprost i
      Politykę płaciłem w maju chyba 500 drch, a w czerwcu 750 i 800.
      c'est la vie.

      pozdr.
    • redakcja Re: SKANDAL W GRECJI!!! 26.09.01, 15:07
      Masło, ciesz się, że nie 6 złotych pierścionków. Albo sygnetów.
      • Gość: maslo Re: SKANDAL W GRECJI!!! IP: *.kat.forthnet.gr 26.09.01, 19:44
        Sygnet ci jacku przywiozé, bo rzuciøes palenie.
      • kropka. Re: SKANDAL W GRECJI!!! 26.09.01, 20:29
        redakcja napisał(a):

        > Masło, ciesz się, że nie 6 złotych pierścionków. Albo sygnetów.

        A co, Gazeta szykuje zmianę systemu pieniężnego na handel wymienny?
        Daj znać wcześniej, Redakcjo, to zrobię większy zapas Wyborczej.
        Z pierścionkami u mnie krucho, a bez Gazety nie ma zycia :)))
        Pozdrowionka

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka