prawy
05.11.05, 11:07
Nie wiem komu to zawdzięczamy, może opatrzności a może autorom maili do
prezesa, w których podobno były prośby o wydłużenie audycji.
Prośby zostały wysłuchane i PERYSKOP rośnie.
Dotychczas spotykaliśmy się we wtorki po to by przez kwadrans mówić o nowych
technologiach.
Teraz będziemy mieli na to całą godzinę !!!
Od dziś PERYSKOP – magazyn nowych technologii w Polskim Radiu Łódź w każdą
sobotę od 13.00 do 14.00.
Co się zmienia a co zostaje ?
Zaczynamy od relacji z Forum - będą teraz nieco obszerniejsze – biedna Kasia,
będę ją co tydzień molestował o forumowe wydarzenia i ciekawostki.
Pozostaje też kącik pod nazwą MÓJ PIERWSZY KOMPUTER – dziś przepytujemy
Bartka Wojdaka z łódzkiej Gazety Wyborczej.
No i nieco „spuchnie” dział serwisowy naszego programu, w którym opowiemy o
najnowszym oprogramowaniu które pojawiło się na rynku oraz o dostępnych w
sieci update’ach istniejących programów.
Pojawią się dodatkowe stałe pozycje, m.in. kurs podstawowej wiedzy
komputerowej „BLONDYNKA I KOMPUTER” w których Blanka Pietrzak będzie
zaprzyjaźniać się z komputerem, będzie też „GIEŁDA” gdzie o sprzętowych
nowościach opowiedzą przedstawiciele handlowi największych łódzkich sklepów
komputerowych, ponadto sprawdzimy ceny sprzętu komputerowego i doradzamy jak
złożyć z tego komputer który najbardziej odpowiada potrzebom naszych
słuchaczy (np. najtańszy, najlepszy do gier itp...)
Nie zapomnimy również o KAWIARENKACH – będziemy je sukcesywnie odwiedzać z
mikrofonem.
Na stałe zagoszczą też przeglądy branżowej prasy.
A na deser – pojawią się tez oczywiście konkursy z bardzo atrakcyjnymi
nagrodami.
Pierwszy, dotyczący tego FORUM już za tydzień.
No to jak ?
Jesteśmy umówieni…
SOBOTA godzina 13.00 – PERYSKOP w Polskim Radiu Łódź
Zapraszam serdecznie
Grzegorz Frątczak