Dodaj do ulubionych

Mam kłopotliwy problem z przedwczesnym

19.11.05, 23:40
wydawaniem przez wydawnictwa różnych czasopism. W środku listopada zalegają
już na półkach grudniowe wydania. A jest to dla mnie problem ponieważ, zawsze
widząc, któryś z ulubionych tytułów planuje sobie jego zakup podczas
najbliższej okazji i notorocznie zapominam jak mało mam czasu! Bo przecież
nie mogę zwlekać do końca miesiąca. Wydawcy pewnie chcieli dobrze, że niby
klient dostanie pismo dwa tygodnie wcześniej, ale ja nie chce takiej ucieczki
do przodu! Mam potrzebe czytania i kupowania nr. listopadowego w listopadzie,
a nie w październiku! Piszę pod wpływem oczywistych emocji gdyż właśnie nie
udalo mi się na czas kupić listopadowych wydań kilku magazynów. W zwiąku z
tym proszę o zwrócenie uwagi nadgorliwym wydawcą o ile to możliwe. Aha i żeby
kiedyś nie stało się tak z Gazetą, że poniedziałkowa będzie już w sobotę itp
itd.
Obserwuj wątek
    • Gość: zastanawiam sie ja mam problem z przedwczesnym IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.05, 01:11
      wytryskiem (wiedzieliscie ze to napisze, prawda?) i obawiam sie ze moj problem
      jest wiekszy. Ale Ty, jako Kobieta, tego nie zrozumiesz.... nawet sie nei
      zlitujesz i nie obejrzysz problemu z bliska.. takie jestescie... niewdzieczne...

      nie to ze i Twojego problemu nie doceniam, przeciwnie - rozumiem i podzielam
      Twoje zdanie!

      pozdrawiam Cię
      **
      • pan.agrafek Re: ja mam problem z przedwczesnym 20.11.05, 01:24
        Gość portalu: zastanawiam sie napisał(a):

        > wytryskiem (wiedzieliscie ze to napisze, prawda?) i obawiam sie ze moj problem
        > jest wiekszy. Ale Ty, jako Kobieta, tego nie zrozumiesz.... nawet sie nei
        > zlitujesz i nie obejrzysz problemu z bliska.. takie jestescie...
        niewdzieczne..

        Ja mam większy problem, wytrysk mam opóźniony. Dwie trzy godziny po stosunku.
        • Gość: tempo Re: ja mam problem z przedwczesnym IP: *.lodz.dialog.net.pl 20.11.05, 10:00
          > Ja mam większy problem, wytrysk mam opóźniony. Dwie trzy godziny po stosunku.


          eeee... najpierw masz stosunek, czekasz 2-3 godziny i dopiero dochodzisz?
          Dziwoląg... ;)
    • teufel Re: Mam kłopotliwy problem z przedwczesnym 20.11.05, 10:25
      Kiedyś majowy numer pewnego czasopisma pojawił się w kioskach 2 kwietnia:|
    • Gość: Bart Re: Mam kłopotliwy problem z przedwczesnym IP: *.mnc.pl 20.11.05, 14:51
      A ja wczoraj dostałem maila z dzisiaj
      • Gość: J.S. Re: Mam kłopotliwy problem z przedwczesnym IP: 195.69.82.* 20.11.05, 14:56
        Mnie sie czesto zdarza dzisiaj dostawac maile z wczoraj albo z przedwczoraj,
        ale to dlatego, ze za pozno je odbieram. Moze Pan odbiera je za wczesnie?
    • gray Re: Mam kłopotliwy problem z przedwczesnym 20.11.05, 19:29

      ja bym wolał żeby czwartkowa była w środę. łącznie z wynikami losowania totka.
      • Gość: J.S. Re: Mam kłopotliwy problem z przedwczesnym IP: 195.69.82.* 20.11.05, 19:52
        Tez cos, musialbys sie dzielic swoja szostka z wszystkimi czytelnikami!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka