Gość: J.S IP: *.toya.net.pl 22.11.05, 13:29 widziany dzis,czy beda utrzymywane takie obsady tzn na 50 nowe jelcze? czy tylko bedą na L a na 50 dzis to tak z braku taboru Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ventlan Re: 2503 na 50 22.11.05, 13:44 Nie pierwszy juz raz, tylko ze NS na 50 to ma 1 w porywach do 2 brygad, wiec reszta i tak volvo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kierowca Re: 2503 na 50 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.05, 16:03 Linia L to raptem 2 brygady (2 wozy) do tego jeżdząca tylko do południa. Jak wiadomo do końca roku będzie 19 nowych Jelczy razem. Pozostałe będą jeździć na innych liniach (przede wszystkich na tych gdzie jeżdzą autobusy krótkie czyli mn 50). Na lini 50, 2 brygady są obsługiwane przez NS (z tego jedna szczytowa). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wojtas Re: 2503 na 50 IP: *.retsat1.com.pl 22.11.05, 18:22 A ja widziałem kilka razy na 80 - na linii jak najbardziej mało ważnej, wszak łączącej dwie wsie w granicach miasta: Retkinię i Centrum :-D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wojtas Re: 2503 na 50 IP: *.retsat1.com.pl 22.11.05, 18:56 Sprostowanie - na 80 - dotyczyło ogólnie tych nowozakupionych (omijając słowo "nowych"), a nie konkretnie 2503 :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wojtas Re: 2503 na 50 IP: *.retsat1.com.pl 22.11.05, 18:56 Sprostowanie - na 80 - dotyczyło ogólnie tych nowozakupionych (omijając słowo "nowych"), a nie konkretnie 2503 :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aleksej Re: 2503 na 50 IP: *.lodz.dialog.net.pl 22.11.05, 20:45 2504 widziane na 83. Pozdrawiam, Aleksej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luki Re: 2503 na 50 IP: *.toya.net.pl 22.11.05, 21:29 Ale bezsensowne licytowanie. Jeżdżą na wszystkim, co krótkimi obstawiają Nowe Sady. Mam wymieniać linie, żeby zakończyć licytację? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J.S. Re: 2503 na 50 IP: *.pai.net.pl / *.pai.net.pl 22.11.05, 21:31 Jak zobaczysz na 15x to daj cynk ;) Odpowiedz Link Zgłoś
405ng Re: 2503 na 50 22.11.05, 23:11 na 77 jest prawie codziennie a czasami nawet dwa ;O :D Odpowiedz Link Zgłoś
ukalo Re: 2505 na 80 23.11.05, 15:53 ikarusojelcz napisał: > 3308 na 76 Przerobili go na Jelcza? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kierowca Re: 2503 na 50 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.05, 17:40 > Ale bezsensowne licytowanie. Jeżdżą na wszystkim, co krótkimi obstawiają Nowe > Sady. Mam wymieniać linie, żeby zakończyć licytację? Ja wymienię: 50,52,61,65,68,69,72,73,74,76,80,82,83,86 Zakładając że często się zdarza kiedy krótki jeździ zamiast przegubowego to również: 57,59,75,77,85,98,99 Zakładając że może być rezerwą liniową to może jeździć również na: 51,53,54,55,56,60,62,63,64,66,67,70,71,78,79,81,87,88,89,90,91,92,93,95,96 Jak widać może jeździć na wszystkich liniach w Łodzi :D Z reguły każdy autobus jest przypisany do jakieś pary kierowców (zmienników). Każdy kierowca ma grafik miesięczny w którym jest określone ile i na czym będzie jeździł. Takzę jeśli jakiś właściciel Jelcza będzie miał w grafiku że dzisiaj jeździ na 50 a jutro na 68 to na 90% jest pewne że ze swoim Jelczem pojawi się dzisiaj na 50 a jutro na 68. EOT. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J.G Re: 2503 na 50 IP: *.toya.net.pl 23.11.05, 19:57 Gość portalu: kierowca napisał(a): > Z reguły każdy autobus jest przypisany do jakieś pary kierowców (zmienników). > Każdy kierowca ma grafik miesięczny w którym jest określone ile i na czym > będzie jeździł. Takzę jeśli jakiś właściciel Jelcza będzie miał w grafiku że > dzisiaj jeździ na 50 a jutro na 68 to na 90% jest pewne że ze swoim Jelczem > pojawi się dzisiaj na 50 a jutro na 68. EOT. nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale czy kireowcy maja w ajencji wóz tak jak kiedys motormani? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luki Re: 2503 na 50 IP: *.toya.net.pl 23.11.05, 23:18 > Ja wymienię: > > 50,52,61,65,68,69,72,73,74,76,80,82,83,86 Jak już wymieniamy, to wszystkie: + 65A, 69A, 69B. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ex MPK Re: 2503 na 50 IP: *.toya.net.pl 24.11.05, 08:35 > Z reguły każdy autobus jest przypisany do jakieś pary kierowców (zmienników). > Każdy kierowca ma grafik miesięczny w którym jest określone ile i na czym > będzie jeździł. Takzę jeśli jakiś właściciel Jelcza będzie miał w grafiku że > dzisiaj jeździ na 50 a jutro na 68 to na 90% jest pewne że ze swoim Jelczem > pojawi się dzisiaj na 50 a jutro na 68. EOT. Nie zawsze. Pracowalem w MPK cztery lata i tylko w ostatnich miesiacach mialem swoj woz. Dzis juz chyba nieistniejacy Ikarus 1781. Jezdzilem glownie tym co stalo pierwsze w kolejce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: 2503 na 50 IP: *.lodz.dialog.net.pl 23.11.05, 21:09 Tak na oko, w praktyce gnioty second edition obskakują systematycznie wszystkie linie z krótkimi brygadami z NS. Poza Lką prawdopodobieństwo natrafienia na te pojazdy jest mniej więcej takie samo na wszystkich liniach. Na oko również rotacja jest duża. Odpowiedz Link Zgłoś
krzyskup Re: 2503 na 50 24.11.05, 11:32 Hmmm... jeżdżą naweyt na tych obsługowanych przez inne zajezdnie. We wtorek widziałem jelcza z linią "0" na wyświetlaczu. Jechał Gdańską, ale nie jako "Z" - nie skręcił w Zieloną, ale pojechał prosto w kierunku Kopernika. pzdr, krzyskup Odpowiedz Link Zgłoś