Dodaj do ulubionych

2503 na 50

IP: *.toya.net.pl 22.11.05, 13:29
widziany dzis,czy beda utrzymywane takie obsady tzn na 50 nowe jelcze? czy
tylko bedą na L a na 50 dzis to tak z braku taboru
Obserwuj wątek
    • ventlan Re: 2503 na 50 22.11.05, 13:44
      Nie pierwszy juz raz, tylko ze NS na 50 to ma 1 w porywach do 2 brygad, wiec
      reszta i tak volvo.
    • Gość: kierowca Re: 2503 na 50 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.05, 16:03
      Linia L to raptem 2 brygady (2 wozy) do tego jeżdząca tylko do południa. Jak
      wiadomo do końca roku będzie 19 nowych Jelczy razem. Pozostałe będą jeździć na
      innych liniach (przede wszystkich na tych gdzie jeżdzą autobusy krótkie czyli
      mn 50). Na lini 50, 2 brygady są obsługiwane przez NS (z tego jedna szczytowa).
    • teufel Re: 2503 na 50 22.11.05, 16:53
      Na 77 pare razy widziałem
      • Gość: Wojtas Re: 2503 na 50 IP: *.retsat1.com.pl 22.11.05, 18:22
        A ja widziałem kilka razy na 80 - na linii jak najbardziej mało ważnej, wszak łączącej dwie wsie w granicach miasta: Retkinię i Centrum :-D
        • Gość: Wojtas Re: 2503 na 50 IP: *.retsat1.com.pl 22.11.05, 18:56
          Sprostowanie - na 80 - dotyczyło ogólnie tych nowozakupionych (omijając słowo
          "nowych"), a nie konkretnie 2503 :-)
        • Gość: Wojtas Re: 2503 na 50 IP: *.retsat1.com.pl 22.11.05, 18:56
          Sprostowanie - na 80 - dotyczyło ogólnie tych nowozakupionych (omijając słowo
          "nowych"), a nie konkretnie 2503 :-)
    • Gość: Aleksej Re: 2503 na 50 IP: *.lodz.dialog.net.pl 22.11.05, 20:45
      2504 widziane na 83.

      Pozdrawiam,
      Aleksej
      • Gość: luki Re: 2503 na 50 IP: *.toya.net.pl 22.11.05, 21:29
        Ale bezsensowne licytowanie. Jeżdżą na wszystkim, co krótkimi obstawiają Nowe
        Sady. Mam wymieniać linie, żeby zakończyć licytację?
        • Gość: J.S. Re: 2503 na 50 IP: *.pai.net.pl / *.pai.net.pl 22.11.05, 21:31
          Jak zobaczysz na 15x to daj cynk ;)
          • teufel Re: 2503 na 50 23.11.05, 07:37
            Oficjalnie mogłoby się pojawić na 153.
        • 405ng Re: 2503 na 50 22.11.05, 23:11
          na 77 jest prawie codziennie a czasami nawet dwa ;O :D
          • ikarusojelcz Re: 2505 na 80 23.11.05, 15:38
            2505 na 80
            3308 na 76
            • ukalo Re: 2505 na 80 23.11.05, 15:53
              ikarusojelcz napisał:

              > 3308 na 76

              Przerobili go na Jelcza?
        • Gość: kierowca Re: 2503 na 50 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.05, 17:40
          > Ale bezsensowne licytowanie. Jeżdżą na wszystkim, co krótkimi obstawiają Nowe
          > Sady. Mam wymieniać linie, żeby zakończyć licytację?

          Ja wymienię:

          50,52,61,65,68,69,72,73,74,76,80,82,83,86

          Zakładając że często się zdarza kiedy krótki jeździ zamiast przegubowego to
          również:
          57,59,75,77,85,98,99

          Zakładając że może być rezerwą liniową to może jeździć również na:
          51,53,54,55,56,60,62,63,64,66,67,70,71,78,79,81,87,88,89,90,91,92,93,95,96

          Jak widać może jeździć na wszystkich liniach w Łodzi :D

          Z reguły każdy autobus jest przypisany do jakieś pary kierowców (zmienników).
          Każdy kierowca ma grafik miesięczny w którym jest określone ile i na czym
          będzie jeździł. Takzę jeśli jakiś właściciel Jelcza będzie miał w grafiku że
          dzisiaj jeździ na 50 a jutro na 68 to na 90% jest pewne że ze swoim Jelczem
          pojawi się dzisiaj na 50 a jutro na 68. EOT.
          • Gość: J.G Re: 2503 na 50 IP: *.toya.net.pl 23.11.05, 19:57
            Gość portalu: kierowca napisał(a):

            > Z reguły każdy autobus jest przypisany do jakieś pary kierowców (zmienników).
            > Każdy kierowca ma grafik miesięczny w którym jest określone ile i na czym
            > będzie jeździł. Takzę jeśli jakiś właściciel Jelcza będzie miał w grafiku że
            > dzisiaj jeździ na 50 a jutro na 68 to na 90% jest pewne że ze swoim Jelczem
            > pojawi się dzisiaj na 50 a jutro na 68. EOT.

            nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale czy kireowcy maja w ajencji wóz tak jak
            kiedys motormani?
          • Gość: luki Re: 2503 na 50 IP: *.toya.net.pl 23.11.05, 23:18
            > Ja wymienię:
            >
            > 50,52,61,65,68,69,72,73,74,76,80,82,83,86

            Jak już wymieniamy, to wszystkie: + 65A, 69A, 69B. :)
            • Gość: J.S. Re: 2503 na 50 IP: 195.69.82.* 23.11.05, 23:19
              Tudziez tymczasowo Z2
          • Gość: ex MPK Re: 2503 na 50 IP: *.toya.net.pl 24.11.05, 08:35
            > Z reguły każdy autobus jest przypisany do jakieś pary kierowców (zmienników).
            > Każdy kierowca ma grafik miesięczny w którym jest określone ile i na czym
            > będzie jeździł. Takzę jeśli jakiś właściciel Jelcza będzie miał w grafiku że
            > dzisiaj jeździ na 50 a jutro na 68 to na 90% jest pewne że ze swoim Jelczem
            > pojawi się dzisiaj na 50 a jutro na 68. EOT.

            Nie zawsze. Pracowalem w MPK cztery lata i tylko w ostatnich miesiacach mialem
            swoj woz. Dzis juz chyba nieistniejacy Ikarus 1781. Jezdzilem glownie tym co
            stalo pierwsze w kolejce.
    • Gość: Ja Re: 2503 na 50 IP: *.lodz.dialog.net.pl 23.11.05, 21:09
      Tak na oko, w praktyce gnioty second edition obskakują systematycznie wszystkie
      linie z krótkimi brygadami z NS. Poza Lką prawdopodobieństwo natrafienia na te
      pojazdy jest mniej więcej takie samo na wszystkich liniach. Na oko również
      rotacja jest duża.
      • krzyskup Re: 2503 na 50 24.11.05, 11:32
        Hmmm... jeżdżą naweyt na tych obsługowanych przez inne zajezdnie. We wtorek
        widziałem jelcza z linią "0" na wyświetlaczu. Jechał Gdańską, ale nie jako "Z" -
        nie skręcił w Zieloną, ale pojechał prosto w kierunku Kopernika.

        pzdr,
        krzyskup

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka