IP: 212.51.199.* 12.11.02, 13:04
Wielkie podziękowania dla ANGORY za opublikowanie naszej raklamy. Fajnie, że
są tam ludzie, którym zależy, aby wydobyć nasze miasto z dołka. Reklama jest
super.
Obserwuj wątek
    • hubar Re: Albert 12.11.02, 13:13
      Ja również dołączam się do gratulacji!

      PS Jak ktos jeszcze nie kupił ANGORY to niech wejdzie na www.kfl.ho.pl a
      potem leci do kiosku aby kupić!
      • Gość: Dzięki dla Hubara Re: Albert IP: *.toya.net.pl 12.11.02, 18:22
        Serdeczne dzięki za zeskanowanie i umieszczenie na stronie KFŁ.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka