Gość: ANGORA !!!!!!!!!!! IP: 212.51.199.* 12.11.02, 13:04 Wielkie podziękowania dla ANGORY za opublikowanie naszej raklamy. Fajnie, że są tam ludzie, którym zależy, aby wydobyć nasze miasto z dołka. Reklama jest super. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hubar Re: Albert 12.11.02, 13:13 Ja również dołączam się do gratulacji! PS Jak ktos jeszcze nie kupił ANGORY to niech wejdzie na www.kfl.ho.pl a potem leci do kiosku aby kupić! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dzięki dla Hubara Re: Albert IP: *.toya.net.pl 12.11.02, 18:22 Serdeczne dzięki za zeskanowanie i umieszczenie na stronie KFŁ. Odpowiedz Link Zgłoś