Dodaj do ulubionych

MoYaa tfurczość ;-))

14.11.02, 08:57
Ech jak człowiek się nudzi to różne rzeczy wypisuje. Moja wczorajsza
pociągowa "tfurczość":

Na Dworcu Centralnym w Warszawie
Siedziały sobie dwa żurawie
Gdy podbiegły do woza
Nakrzyczała na nich koza
Że zaraz stracą swe poroże
Bo na dworcu żurawi być nie może !

Ten wierszyk mądrością nie grzeszy
Może jednak Was ucieszy,
Że takie rzeczy przychodzą do głowy
Gdy POŚPIESZNY staje się zbyt OSOBOWY.

Pozdrawiam
Yaa
Obserwuj wątek
    • aard Najważniejsze to zachwać dystans do rzeczywistości 14.11.02, 10:39
      I do siebie. Fajny wieszyk, o Tyy :-)
      • Gość: pan_tomas Re: Najważniejsze to zachwać dystans do rzeczywis IP: 212.191.74.* 14.11.02, 12:05
        A oto moja twórczość
        www.pbase.com/pan_tomas/d_noc
    • philip_marlowe Re: MoYaa tfurczość ;-)) 14.11.02, 22:17
      I cóż mam napisać, radosna twórczość, jak zwykle:)
      Dworzec centralny to niezła motywacja.:)
      • kropka. Re: MoYaa tfurczość ;-)) 14.11.02, 22:31
        :))))))))))))))))))))))))))
        Jakie fajne rzeczy powstają dzięki PKP. Czy ktoś jeszcze śmie narzekać?
    • Gość: cumella Re: MoYaa tfurczość ;-)) IP: *.uni.lodz.pl 15.11.02, 12:07
      Super! Taką tfurczość należy pisać przez duże "Tfu".
      Swoją drogą podziwiam Cię, Drogui Yaa. W życiu nie pomyślałabym, że opóźniający
      się pociąg może pobudzić do tfurczości. Mnie cisną się na usta inne słowa. I
      wcale nie są to rymy ;)

      cumella
    • Gość: Dos Mollendos Re: MoYaa tfurczość ;-)) IP: 212.191.74.* 16.11.02, 17:35
      Ładne Bardzo. Tako Rzecze DosMollendos

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka