obrazoburca 05.02.06, 20:29 Wiat, wiwat, wiwat nasza dzielna Policja. Hip Hip Hura, nasze chwaty z telefoni komórkowej. Ave twórcy numerów IMEI. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Mlofy Czemu tak rzadko wykorzystywany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.06, 10:03 Dokonani kiedyś na mnie rozboju i straciłem telefon. Wiem o kilu kradzieżach (łączeni z rozbojami) telefonów komórkowych wśród moich znajomych. Podczas spisywania zeznań numer IMEI był zawsze podawany. Policja ani razu nie skorzystała z możliwości lokalizowania skradzionych telefonów komórkowych poprzez IMEI. Mógłby mi ktoś więc powiedzieć od czego zależy jakie działania podejmie policja? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość notka do autora AMK IP: *.remcom.it.pl 06.02.06, 18:14 przepraszam najmocniej, nie korzystam z tej formy przekazu zbyt często, ale chyba trzeba zwrócic komuś uwagę na wydźwięk zamego tytułu: Dwaj młodzi mężczyźni odpowiedzą przed łódzkim Sądem Okręgowym za napady z bronią w ręku. Wpadli, bo zdradził ich telefon komórkowy dwaj młodzi mężczyźni? no i zły telefon bo to on ich zdracił - nazwijmy to po imieniu - to bandyci są i bardzo dobrze, że zostało wszczęte wobec nich postępowanie z ich głupoty. ciekawe dlaczego autorowi tak bardzo zależy na udostępnieniu informacji na jakiej podstawie zostali złapani przestępcy. mógł przecież to powiedzieć wprost tylko kto by to opublikował? na pewno to jestzłe postępowanie. Uczyć bandziorów, jak się ukrywać i jak nie dopuścić żeby nie zostali przyłapani. jestem szczerze zawiedziony. mam nadzieję że w najbliższej przyszłości nie będzie już takich wpadek? pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś