Dodaj do ulubionych

Oskarżeni o rozbój, zdradzeni przez telefon

05.02.06, 20:29
Wiat, wiwat, wiwat nasza dzielna Policja.

Hip Hip Hura, nasze chwaty z telefoni komórkowej.

Ave twórcy numerów IMEI.
Obserwuj wątek
    • Gość: Mlofy Czemu tak rzadko wykorzystywany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.06, 10:03
      Dokonani kiedyś na mnie rozboju i straciłem telefon. Wiem o kilu kradzieżach
      (łączeni z rozbojami) telefonów komórkowych wśród moich znajomych. Podczas
      spisywania zeznań numer IMEI był zawsze podawany. Policja ani razu nie
      skorzystała z możliwości lokalizowania skradzionych telefonów komórkowych
      poprzez IMEI. Mógłby mi ktoś więc powiedzieć od czego zależy jakie działania
      podejmie policja?
    • Gość: gość notka do autora AMK IP: *.remcom.it.pl 06.02.06, 18:14
      przepraszam najmocniej,
      nie korzystam z tej formy przekazu zbyt często, ale chyba trzeba zwrócic komuś
      uwagę na wydźwięk zamego tytułu: Dwaj młodzi mężczyźni odpowiedzą przed łódzkim
      Sądem Okręgowym za napady z bronią w ręku. Wpadli, bo zdradził ich telefon
      komórkowy
      dwaj młodzi mężczyźni?
      no i zły telefon bo to on ich zdracił
      - nazwijmy to po imieniu - to bandyci są i bardzo dobrze, że zostało wszczęte
      wobec nich postępowanie z ich głupoty.
      ciekawe dlaczego autorowi tak bardzo zależy na udostępnieniu informacji na
      jakiej podstawie zostali złapani przestępcy. mógł przecież to powiedzieć wprost
      tylko kto by to opublikował? na pewno to jestzłe postępowanie. Uczyć
      bandziorów, jak się ukrywać i jak nie dopuścić żeby nie zostali przyłapani.
      jestem szczerze zawiedziony. mam nadzieję że w najbliższej przyszłości nie
      będzie już takich wpadek?
      pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka