Dodaj do ulubionych

Gimnazjum nr 39

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.06, 13:56
Gimnazjum spoko, można po nim powalczyc w dobre oceny w LO
Obserwuj wątek
    • Gość: Mateusz Gimnazjum nr 39 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.06, 18:27
      Do tego gimnazjum nie chodzą żadne drechy, tylko pożądni ludzie. Jest bardzo
      przyjemna atmosfera. Są bardzo fajni i mili nauczyciele. Szkoła organizuje
      bardzo dużo imprez i co jest bardzo dobrym pomyslem odbywają się szkolne
      wyjścia do kina. Nie trzeba być w towarzystwie tylko swojej klasy, ale tez
      uczniów z innych klas. W szkole jest zawsze bardzo czysto. Lekcje W-Fu są
      również bardzo urozmaicone ponieważ w szkole znajdują się dwie siłownie, mała
      sala na której można grać w piłke halową lub w unihokeja, duża sala
      gimnastyczna a także można pograć w ping-ponga, w tym roku wyrównane zostało
      boisko szkolne. Nieprawdą również jest, co piszą w innych komentarzach że w
      szkole jest niski poziom i że 5 i 6 można mieć za nic. Najważniejszej rzeczy
      której jeszcze nie napisałem w mojej opini jest to że Pani dyr. Anna
      Kaczorowska jest fantastyczna, nie tylko jako nauczycielka ale również można z
      nią pogadać i załatwić wszystkie sprawy. Każdy napewno chciałby mieć taką
      dyrektorke.
    • Gość: gość Re: Gimnazjum nr 39 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.06, 14:03
      Czego mogą się spodziewać młodsi koledzy, kandydaci do szkoły? Trochę danych:
      Szkoła znajduje się w dzielnicy Chojny-Zatorze. Blisko "Stawy Jana", obiekty
      sportowe Chojeńskiego Klubu Sportowego i Szpital-Pomnik Centrum Zdrowia Matki
      Polki. Zlokalizowana jest w najbardziej ekologicznej części Łodzi.
      Wyremontowane toalety, nowe plastikowe okna (ciepło), nowe schody na klatkach
      schodowych, remontowane boisko szkolne. Ta szkoła zapewnia bezpieczeństwo,
      jasno określa reguły postępowania, a wymagający nauczyciele zapewniają
      przyjazną atmosferę, czego dowodem jest następująca uczniowska rymowanka:
      „Za wiaduktem, za torami
      stoi szkoła z zasadami.
      W naszym mieście każdy wie
      - szkoła ta wyróżnia się,
      każdy belfer zapał ma,
      z każdym się dokładnie zna,
      źle nie dzieje się nikomu,
      nie chce wracać się do domu.”
      Średni wynik uzyskany przez uczniów podczas ubiegłego egzaminu mówi sam za
      siebie - wyniki wyższe od średniej łódzkiej. 85% absolwentów kontynuuje naukę w
      liceach ogólnokształcących, reszta w technikach. W każdym roku szkoła chwali
      się finalistami i laureatami konkursów przedmiotowych.
      Wejdź na stronę edu.apple.pl/zso5lodz , edu.apple.pl/lodz_gimn_39

• Gość: monika:) polecam:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.06, 21:35
        Jak każda szkola ma swoje wady i zlalety...ta szkole cechuje przede wszytkim
        wspaniala atmosfera wsrod uczniów:) każdy nowy uczeń tej szkoly potrafi szybko
        znalesc sobie swoje towarzystwo. Oprócz tego organizowane sa różnorodne imprezy
        szkolne które zawsze mile zapisuja sie w naszej pamieci:) Odnośnie
        nauczycieli...jedni bardziej wymagajacy drudzy mniej:) Wiekszość nauczycieli
        dba o to by reazlizowany materiał byl jak najbardziej zrozumiały dla uczniów:)
        Dodatkowo istnieją zajęcia pozalekcyjne -wyrównawcze dla tych ktorzy potrzebują
        więcej czasu na przyswojenie nowego materiału. Trzeba takze wspomniec o
        uczniach którzy wyraźnie wybiegają poza podstawowy poziom nauki specjalnie dla
        nich stowrzone sa kółka pozalekcyjne rozwijające umiejetności i przygotowujące
        uczniów do konkursow,oimpiad. Heh...nie można zapomnieć o wspaniałej pani
        dysrektor która jest biologiem a jednoczesnie spełnia role pedagoga ,potrafi
        konstruktywnie rozwiązać kazdy probelmy, zrozumieć ucznia i w jak nawiekszym
        stopniu mu pomoc jesli wymaga tego sytuacja:)Duza zaleta jest optymizm, pogoda
        ducha nauczycieli co sprawia ze lekcje nie sa nudne fizyka z pania
        M.karlikowska, geografia z pania S.Cieplucha GÓRĄ hehe;)Mowie caly czas o
        zaletach a teraz przejde do wad..Jestem juz w tej szkole trzeci rok i to co
        zauwazylam, to co mi przeszkadza to to, że niestety lekcje W-Fu są nudnee
        nauczyciele nie potrafia zachecic do tego przedmiotu ciągła walka o sale (
        wiadomo ze na jednej godzinie lekcyjnej jednoczesnie w-f mają 3-5klas lacznie z
        liceum, a szkola dysponuje sala gimnastyczna dwiema silowniami i mala sala
        która moim zdanie nie jest przystosowana do niczego) uczniowie negatywnie sa
        nastawieni do lekcji na silowni i malej salej,czesto te lekcje sa nudne i
        monotonne..;/Druga wada która dostrzeglam podczas tych tzrech lat nauki w tej
        szkole obojetne nastawienie do jezyka dodatkowego.Te godizny lekcyjne moim
        zdaniem sa poprostu marnowane;/
        Podsumuwujac zachęcam do przyjscia do tej szkoly ja niezaluje ze przyszlam do
        niej dzieki niej poznalam wspanialych ludzi wiele sie nauczylam co prawda boje
        sie tego egzaminu który czeka mnie za 2 miesiace heh ale to chyba
        normalneee...:) Mam nadzieje ze trzyletnia nauka w tej szkole zaowocuje dobrym
        wynikiem egzaminy i dostaniem sie do wymarzonego liceum...:) no to sie
        rozpisalam .....hehe pozdrawiam...uczennica klasy IIIc
    • mateusz1414 Re: Gimnazjum nr 39 03.03.06, 15:28
      gimnazjum jest super!! nauczyciele wszystko tłumaczą do końca i pomagają
      słabszym w nauce. Nauczyciele są bardzo mili. Poznaje się w nim dużo nowych i
      ciekawych żeczy. Jest organizowane dużo konkursów, a nauzyciele starają się jak
      najlepiej przygotować ucznie do niego. Dyrekcja i pani pedagog jest bardzo
      uprzejma i miła. Uwielbiany przez uczniów jest pan Grzelak wychowawcaW-Fu,pani
      Kaczorowska pani od biologi jest również bardzo miła i świetnie prowadzi
      lekcje. Pani L.Lalek uczy bardzo dobrze itłumaczy wszystko dokładnie. UWAŻAM ŻE
      TO GIMNAZJUM JEST BARDZO DOBRE A NAUCZYCIELE SĄ ŚWIETNI!!!!!!
      • Gość: mama Re: Gimnazjum nr 39 IP: *.toya.net.pl 25.07.13, 12:18
        Gorąco polecam to gim 39 w szczególności klasy sportowe. Moje dziecko uczęszczało do takiej klasy i jestem bardzo zadowolona. Treningi córka miała w ramach lekcji, miała wystarczająco czasu na naukę, a i jeszcze raz w tygodniu chodziła na dodatkowy angielski bo wiadomo język to podstawa. W szkole panuje na prawdę sympatyczna atmosfera, a dzieci nie dość że sprawuje nad nimi pieczę wychowawca to jeszcze trenerzy, którzy bardzo dobrze znają dzieci i chętnie nam zawsze pomogą.
      • Gość: tatuś Re: Gimnazjum nr 39 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.06, 21:59
        Mój syn uczęszczał do SP 110.Mała szkoła, super atmosfera. Obecnie chodzi do 39
        Gimnazjum. To był również dobry wybór. Jest sportowcem i udziela się w la i
        piłce nożnej . Już teraz wiem dlaczego tak chętnie uczęszcza na treningi. Sam
        chciałbym
        trenować lekką atletykę w towarzystwie takiej trenerki. Szkoda, że nie uczy
        chłopców wf? Polecam szkołę, przede wszystkim dla dzieci spokojnych. Wszyscy
        nauczyciele są w porządku.
    • Gość: ja:> Re: Gimnazjum nr 39 IP: *.toya.net.pl 04.03.06, 18:11
      wcale w naszej szkole nie ma dresiarzy i różowych panienek wszyscy są spox po
      co chwalicie tylko wybranych nauczycieli wszyscy są super czasami wkurzaja bo
      jak każdy człowiek mają złe dni ale da się z nimi pogadać przełożyć klasówke
      lub zrobić wolną lekcje!! w szkole ejst superowa atmosfera i ogólnie jest super
      są naprawione schody toalety nowe plastikowe okna (dzięki czemu szkoła ma
      lepszy wygląd oraz lepiej się siedzi koło okna) sciągać się da ale
      najważniejsze jest to żeby ściągać z głową!! nie dwać się złapać!! zresztą co
      będe pisać przyjżciecie to się przekonacie... gdyby zabrakło jakiegoś
      nauczyciela szkoła byłaby inna nie byłoby tak fajnie mamy radiowęzeł !! wcale
      nie jest tak łatwo złapać dobre oceny trzeba się uczyć a nie olewać szkołe i
      nie przychodzić bez nauki niczego w życiu nie osiągniecie... liceum tez jest
      spox ale gim lepsze pozdro dla wszystkich z 39 gimnazjum
      • Gość: basia Re: Gimnazjum nr 39 IP: *.toya.net.pl 10.03.06, 10:26
        tylko nie 39 starsi gnebią młodszych tylko nie widzicie postujcie przed budą w
        lasku gdzie jest palarnia picie piwa a nawet palenie skrętów a ustawki? belfrzy
        tylko nieliczni są dobrzy ja na tych nie trafiłam nie mają podejścia wycieczka
        tylko krótka bo za nadgodziny nie płacą a w domu małe dziecko które zresztą
        ciągle choruje ciało tęż wiecznie chore lekcje odwołane szczególnie lektoraty
        jeśli jest zastępstwo to po to byśmy się nie pzabijali upierdliwa katechetka
        śmierdząca ciasna szatnia i sanitariaty zgoda część wyremontowano wymieniono
        także okna wcześniej było strasznie zimno zniszczone stoły szafy i krzesła
        przestarzałe kompy jedna sala gimnastyczna dla g i lo wcześniej i dla
        podstawówki pozostałe sale to ersatz od 9 lat obiecanki wybudowania basenu już
        nie doczekam bo kończę najlepsi uczniowie już skończyli lub wcześniej tak jak i
        najlepsi nauczyciele przenieśli się do innych szkół i na koniec niedawno we
        wtorki nie było 7 lekcji bo belfrzy mieli szkolenie bhp nie ważne że kosztem
        uczniów mam tylko nadzieję żę dostanę się do wybranego lo nie stać mnie na
        korki bo inaczej przyjdzie mi tu siedzieć kolejne 3 lata i to by było natyle
        pozdro.
    • Gość: warek Re: Gimnazjum nr 39 IP: *.piotrkow.cvx.ppp.tpnet.pl 11.03.06, 21:36
      Ta Basia z piątku z godziny 10-26, to na pewno nie nasza koleżanka. Tata
      popatrzył na ten post i powiedział, że jak się dobrze wczytać, to słychać kogoś
      oddalonego od szkoły i to dorosłego, który rozsiewa takie bajki. Poznać można
      po tym, kiedy pisze o toaletach. Przecież wszystkie są wyremontowane, a nie
      część. Meble też nie są stare. Okna nowe, wymienione. Nawet nowe schody na
      klatkach schodowych. Nie ma gnębienia. Używa przestarzałego słowa "belfrzy",
      "nadgodziny" - to znaczy, że wie co to są te nadgodziny, zastępstwo. No i ten
      "ersatz". Na to wychodzi, że to ta "najlepsza" nauczycielka, która "przeniosła"
      się do innej szkoły, albo może jest na wylocie, kto wie. Dobrze by sią stało.
    • Gość: matka Re: Gimnazjum nr 39 IP: *.toya.net.pl 14.03.06, 10:09
      To średnia szkoła,ale nie najgorsza wszyskto zależy na którego nauczyciela się
      trafi i jakich uczniów i czy wszyscy chcą współpracować.KIedyś był nawet lekarz
      w gabinecie, została pielęgniarka.Była współpraca z CHKS-em i w-f na basenie na
      Malczewskiego, no i pierwsze komputery. Córka skończyła nawet tutaj LO i
      studiuje ekonomię, wtedy jeszcze liceum było w powijakach i wszyscy się bardzo
      starali. Syn kończy w tym roku.Trochę się poosuło.Jest duża rotacja wśód
      nauczycieli, czasem nawet w jednym roku szkolnym dany pzredmiot prowadzi dwóch
      pedagogów.
      Szkoła ma dobry kontakt z uczniami i rodzicami.Potrafi rozwiązywać trudne
      problemy.
        • Gość: pink Re: Gimnazjum nr 39 IP: *.toya.net.pl 14.03.06, 13:06
          EEExtra szkółka...wycieczki, dyski, zielona szkółka,niezapomniane
          bożonarodzeniowe szopki... fajne kumpele...ulubina pani Pawłowska...kujony
          siedzą w klasach <a>...każdy znajdzie coś dla siebie...jest w porzo... będzie
          co wspominać...heya
      • Gość: inna matka Re: Gimnazjum nr 39 IP: *.toya.net.pl 17.03.06, 09:34
        A ja sie ciesze ze moje dziecko nareszcie skonczy ta szkole,niestety
        nauczyciele w niej nie potrafia przekazac wiedzy ucznią,ani zapanowac nad
        chamstwem beszczelnoscia itp. ze strony mlodziezy,slyszac opowiesci mojego syna
        co jest wyprawiane na lekcjach jak mlodziez odzywa sie do nauczycieli,to wlos
        mi sie na glowie jezy.Kiedys bylo to nie do pomyslenia,zeby wulgarnie lub
        chamsko odezwac sie do nauczyciela,od razu matka czy ojciec byl wzywany,albo
        dostalo sie linijeczka po lapkach,pozniej siedzialo sie jak trusia,bez pytania
        buzki sie nie otworzylo no i wiedz byla lepiej przekazywana.Nasza wina jako
        rodzicow tez jest duza,bo niektorzy nie chca nie potrafia rozmawiac ze swoimi
        dziecmi o ich problemach,lub zainteresowaniach,dajemy im rowniez za duzo
        swobody,a za malo kontrolujemy dlatego rosnie nam wulgarna i ahresywna mlodziez
        • Gość: uczennica czy dawny sposób nauczania powinno wrócic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.06, 21:52
          jestem uczennicą gimnazjum 39. według mnie powinno wrócić bicie linija do
          szkół. dziecko niegrzeczne? wyciągnąć rączki i heyah. i nie ma ale. a po tem
          grzeczniutkie jak zlote dziecko. za uszy tez mozna ciągnąć. jak moja mama
          chodzila do szkoły to tak bylo i dzieci były grzeczne. a jak nie to w domu
          wpierdy od rodziców. teraz za bardzo rozpieszczamy swoje pociech. ja jak bede
          miala dzieci to krótko u mnie bedzie. no ale nie do tego zmierzam. gdyby od
          pierwszej klsy s.p ukrócic dzieciom swobode to by nie było tej chamskiej
          mlodzieży. a przecież takie przyłozenie linija kilka razy to nic takiego. na
          pszyszłość bedzie pamietalo.
        • Gość: tataa Re: Gimnazjum nr 39 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.06, 19:08
          nie zgadzam sie z pania. sadze ze wychowała sie pani na starych PRL-owskich
          zasadach. i przywalić linijkš wystarczy. Nie sadze ze problem lezy tylko w
          nauczycielach ale równierz w uczniach. moze nie wumiałš pani rozmawiac ze swoim
          dizeckiem? trzeba najpierw szukac winy u siebie a pozniej u innych
    • Gość: uczeń 39 gim. Re: Gimnazjum nr 39 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.06, 22:51
      w tej szkole nikt się nie bije

w razie jakieś sprzeczki osoby oficjalnie umawiają się na solo
      i po lekcjach wszyscy (nieraz pół szkoły) idą do lasku koło szkoły i tam
      rozgrywa się sparing przy bardzo licznej widowni
      wszystki walki są zgodne z zasadami fair-play (w razie czego ktoś z widowni
      zawsze rozdzieli)
      zwycięzca jest ogłaszany przez jednogłośne stwierdzenie tłumu

szkoda, że ostatnio tych "igrzysk" jest co raz mniej
      zawsze była jakaś rozrywka, a teraz niby wszyscy się ze sobą pogodzili (nie
      wierze w to)

O nauczycielach się nie wypowiem, bo nie chce.
    • Gość: misiaczek Re: Gimnazjum nr 39 IP: *.toya.net.pl 22.03.06, 21:45
      powiem krotko.To gimnazjum jest jedna wielka pomylka;/Nie radze tam isc,sama je
      wybralam i bardzo zaluje;/Zaczne od dyrektorki.Otoz nie jest taka fajna jak sie
      tym innym wydaje,jest dziwna i to bardzo.Czasem ma nieslusznie waty mrozy tak
      smiesznie oczka jak krecik.A i nigdy nie patrzy w oczy,jakby sie czegos bala
      skubana.Co do pani Ciepluchy to przyznaje,ze jest to jedna z najlepszych
      nauczycielek w tej beznadziejnej szkole.Uwazajcie na bbake od matmy-p
      Walczewska.Nie dosc,ze nie potrafi niczego nauczyc,po prostu nie ma daru do
      przekazywania wiedzy to jeszcze odwrocisz sie,zeby pozyzycz linijke a ta zołza
      juz Ci wpisuje uwage;/;/Wiec lepiej siedziec cichutko,ale co to da jak i tak
      sie niczego nei nauczysz.Hyhy a pani od fizyki-Chojnacka nie dosc,ze smierdzi
      to jeszcze pluje,wiec nei radze siadac w pierwszych lawkach,ani od brzegu,bo
      jak przechodzi obok to wydziela niezbyt mily zapach;/A babka od angielskiego
      ogolnie jest spoko,ale ma wąsy i brode(!!)a czasem jak jej facet nie dopiesci
      to sie na uczniach wyrzywa!!Nie wspomne o pani od chemii,ta to dopiero jest
      niezla.Jakby mogla to by wszystkim powiedziala,ze zostana jeszcze w tej szkole
      dluuugo,bo ona juz sie o to postara.A jedna moja kolezanka mi mowila,ze chciala
      od jej matki wziac lapowke,zeby ta mogla zdac,a ze tego nie zrobila to wlasnei
      udpupila moja kolezanke!Facet od informatyki-Twardowski ma ciagle chcice,a jak
      rowniez jest niedopieszczony przez zone badz kochanke to stawia jedynki pnieta
      na głowe,mimo,ze katechetka,ale ma tez takie zdanie na rozne tematy,ze to az
      zalosne jest.Mowila kiedys,ze faceci nie sa do szczescia potrzebni.To po co
      wyszla za mąż,urodzila mu dzieci i jest znim do dzis.Bo jest jej potrzebny,a
      do czego??;>A jedna z najgorszych jest pani Pawlowska od biologii,przechodzi
      menopauze i jest nieznosna,ale z pewnych zrodel slyszalam,ze teraz w tym roku
      odchodzi<jupi>Oszczadze juz babke od niemca-p Kowalewska,ale powiem,ze mozna po
      niej jechac rowno a ona i tak nic Ci nie zrobi,biedna kobieta,troche nawet mi
      ejj zal.To tyle o nauczycielach.Moze troche o uczniach:moze o Pysi
      dupodajce<lol>Jka bedzie ktos chetny to sie zglaszajcie:Dklasa pierwsza,nie
      pamietam ile.Albo o emili i milence,zaliczaja po kolei wszystkich ze szkoly,no
      i 30 latkow tez,co to dla nich,fajne nie:Dz klasy 2 od pani od chemii-
      Andrzejak.Dobra koncze,bo juz nikt nie bedzie chcial tam isc.Pzdr for all:*
      • Gość: misiakkk Re: Gimnazjum nr 39 IP: *.toya.net.pl 25.07.13, 12:09
        Boże co za bzdury wypisane, co prawda z 2006 roku, ale aż się wierzyć nie chce. Od dwóch lat jestem w tej szkole i pani dyrektor naprawdę jest w porządku. Można zwrócić się do niej z każdym problem, jest naprawdę życzliwą osobą. Jeśli chodzi o nauczycieli to jak w każdej szkole są różni, ale uczą generalnie dobrze. Pani od chemii fakt wymagająca i konkretna więc to chyba dobrze o niej świadczy. a Młodzież w porządku, normalna młodzież żadna patologia, bo nawet jak się pojawi jakis gagatek to nauczyciele potrafią nad nim zapanować i po kilku interwencjach już wie kto tu rządzi :)
      • Gość: 39 gim Re: Gimnazjum nr 39 IP: *.toya.net.pl 14.03.15, 12:04
        Gimnazjum jak najbardziej ok. Z tego co czytam to w 2006 roku uczyli inni nauczyciele więc nie wiem jak było kiedyś. W tej chwili nauczyciele wymagający ale sympatyczni. Ja polecam klasy sportowe. Piłka ręczna to fajny sport :) Niektórzy się nie uczą i głupoty wypisują bo są źli na nauczycieli. Brać się do roboty!
    • Gość: ofiara Re: Gimnazjum nr 39 IP: *.toya.net.pl 28.03.06, 10:14
      kończe te szkolke i ciesze sie bardzo przezylam tu swoje najgorsze chwile nie
      wspomne o nauczycielach bo jest roznie ale najgorsi sa ludzie z ktorymi
      przebywasz kilka godzin dziennie dokuczaja i wysmiewaja za to jak jestes ubrany
      jak wygladasz ze twoj ojciec jest robolem matka straganiarka na rynku ze masz
      stary sanmochod zaglaja nawet do kanapek wyzywaja od kujonow i cykorow gdy nie
      pijesz i nie palisz albo tak jak kolege od pedalow strach przejsc spokojnie w
      poblizu szkoly kiedys chodzil straznik duzo nie pomogl ale chociaz byl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka