jasiek53 23.03.06, 12:46 Słyszłem ,że nowy pub jest podobno na Broniaka> był tam już ktoś? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zodiak72 Re: strefa 69 23.03.06, 13:07 69 ? Z tą liczbą to ja mam inne skojarzenia;-) Raczej NIE pub;-) Odpowiedz Link Zgłoś
paenka Re: strefa 69 23.03.06, 16:07 nooo autobus w reklamie czekajciee czego to bylo ? jakiegos leku i niech mi ktos powie ze w farmaceutykach erotyki nie wykorzystuja :D Odpowiedz Link Zgłoś
anilek_swiety Re: strefa 69 24.03.06, 14:12 a co Ty mozesz o tym wiedziec... :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
paenka Re: strefa 69 24.03.06, 14:13 Z telewizji, a poza tym nie twoj biznes skad wiem. Odpowiedz Link Zgłoś
zodiak72 Re: proszę tu bez siania demoralizacji ;-) 24.03.06, 14:16 Bo Ojciec Tadeusz czuwa i widzi! Odpowiedz Link Zgłoś
jasiek53 Re: proszę tu bez siania demoralizacji ;-) 24.03.06, 14:18 Ajatollach z Torunia? Odpowiedz Link Zgłoś
zodiak72 Re: proszę tu bez siania demoralizacji ;-) 24.03.06, 14:22 Jego czujniki są rozmieszczone w każdej parafii;-) Rowniez w Sieradzu, więc strzeżmy się, bo Polsatowi już sie dostało po kieszeni za przedrzeźnianie Madzi Buczek przez K. Szczuke;-) Odpowiedz Link Zgłoś
jasiek53 Re: proszę tu bez siania demoralizacji ;-) 24.03.06, 14:28 ale pani KRUK już pakuje podobno walizki kwa kwa-kra kra Odpowiedz Link Zgłoś
galoszka76 Re: proszę tu bez siania demoralizacji ;-) 26.03.06, 11:20 Mocherowy dzichat nie śpi... Odpowiedz Link Zgłoś
jasiek53 Re: proszę tu bez siania demoralizacji ;-) 29.03.06, 19:18 a TAK SERIO TO BYŁ JUŻ TAM KTOŚ Z WIZYTĄ?????????????????????? (tutaj można trochę pokrzyczeć chociaż nie?) Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: proszę tu bez siania demoralizacji ;-) 29.03.06, 19:20 tak, jak pisalam, bywam tam od dwoch lat. Odpowiedz Link Zgłoś
farbenheit Re: strefa 69 23.03.06, 15:05 A gdzie dokladnie? Ja jestem ciekawy :) Nawet bardzo :) Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: strefa 69 23.03.06, 16:50 strefa69 to stara niagara. bawie sie tam od jakichs dwoch lat i zawsze jest milo :) Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: strefa 69 23.03.06, 16:50 jest to kolo laguny, zabki, dawnego sklepu meblowego co spalil sie jakos niedawno.. Odpowiedz Link Zgłoś
jasiek53 Re: strefa 69 23.03.06, 17:32 no tak myślałem:Laguna,Retro,Niagara tak to szło? a co było najlepsze? Odpowiedz Link Zgłoś
jasiek53 Re: strefa 69 23.03.06, 18:01 zodiak72 23.03.06, 13:07 + odpowiedz 69 ? Z tą liczbą to ja mam inne skojarzenia;-) Raczej NIE pub;-) --no róznie to się może kojażyć ale... mi tak samo jak tobie hahha Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: strefa 69 23.03.06, 18:58 > no tak myślałem:Laguna,Retro,Niagara tak to szło? no to wlasnie niagara Odpowiedz Link Zgłoś
farbenheit Re: strefa 69 23.03.06, 17:30 Jakis wystroj, muzyka, klimat? Ktos cos wie? Odpowiedz Link Zgłoś