23.03.06, 12:46
Słyszłem ,że nowy pub jest podobno na Broniaka>
był tam już ktoś?
Obserwuj wątek
    • zodiak72 Re: strefa 69 23.03.06, 13:07
      69 ? Z tą liczbą to ja mam inne skojarzenia;-) Raczej NIE pub;-)
      • paenka Re: strefa 69 23.03.06, 16:07
        nooo autobus w reklamie czekajciee czego to bylo ? jakiegos leku i niech mi
        ktos powie ze w farmaceutykach erotyki nie wykorzystuja :D
        • anilek_swiety Re: strefa 69 24.03.06, 14:12
          a co Ty mozesz o tym wiedziec... :-)))
          • paenka Re: strefa 69 24.03.06, 14:13
            Z telewizji, a poza tym nie twoj biznes skad wiem.
          • jasiek53 Re: strefa 69 24.03.06, 14:15
            -raczej przyjemne to chyba jest ..?
            • zodiak72 Re: proszę tu bez siania demoralizacji ;-) 24.03.06, 14:16
              Bo Ojciec Tadeusz czuwa i widzi!
              • jasiek53 Re: proszę tu bez siania demoralizacji ;-) 24.03.06, 14:18
                Ajatollach z Torunia?
                • zodiak72 Re: proszę tu bez siania demoralizacji ;-) 24.03.06, 14:22
                  Jego czujniki są rozmieszczone w każdej parafii;-) Rowniez w Sieradzu, więc strzeżmy się, bo Polsatowi już sie dostało po kieszeni za przedrzeźnianie Madzi Buczek przez K. Szczuke;-)
                  • jasiek53 Re: proszę tu bez siania demoralizacji ;-) 24.03.06, 14:28
                    ale pani KRUK już pakuje podobno walizki
                    kwa kwa-kra kra
                    • galoszka76 Re: proszę tu bez siania demoralizacji ;-) 26.03.06, 11:20
                      Mocherowy dzichat nie śpi...
                      • jasiek53 Re: proszę tu bez siania demoralizacji ;-) 29.03.06, 19:18
                        a TAK SERIO TO BYŁ JUŻ TAM KTOŚ Z WIZYTĄ??????????????????????
                        (tutaj można trochę pokrzyczeć chociaż nie?)
                        • ebusia_fam_fatal Re: proszę tu bez siania demoralizacji ;-) 29.03.06, 19:20
                          tak, jak pisalam, bywam tam od dwoch lat.
    • farbenheit Re: strefa 69 23.03.06, 15:05
      A gdzie dokladnie? Ja jestem ciekawy :) Nawet bardzo :)
    • ebusia_fam_fatal Re: strefa 69 23.03.06, 16:50
      strefa69 to stara niagara. bawie sie tam od jakichs dwoch lat i zawsze jest
      milo :)
      • ebusia_fam_fatal Re: strefa 69 23.03.06, 16:50
        jest to kolo laguny, zabki, dawnego sklepu meblowego co spalil sie jakos
        niedawno..
        • jasiek53 Re: strefa 69 23.03.06, 17:32

          no tak myślałem:Laguna,Retro,Niagara tak to szło?
          a co było najlepsze?
          • mexica Re: strefa 69 23.03.06, 17:33
            zdecydowanie RETRO
            • jasiek53 Re: strefa 69 23.03.06, 17:58

              bo?
              • jasiek53 Re: strefa 69 23.03.06, 18:01

                zodiak72 23.03.06, 13:07 + odpowiedz


                69 ? Z tą liczbą to ja mam inne skojarzenia;-) Raczej NIE pub;-)

                --no róznie to się może kojażyć ale...
                mi tak samo jak tobie hahha
          • ebusia_fam_fatal Re: strefa 69 23.03.06, 18:58

            > no tak myślałem:Laguna,Retro,Niagara tak to szło?
            no to wlasnie niagara
    • farbenheit Re: strefa 69 23.03.06, 17:30
      Jakis wystroj, muzyka, klimat? Ktos cos wie?
      • ebusia_fam_fatal Re: strefa 69 23.03.06, 17:32
        fajnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka