excentrix
15.05.06, 09:04
Mijam niemal codziennie wielki i imponujący gmach szpitala na
Czechosłowackiej. (piszę tak o nim bo w mojej świadomości pod taką nazwą
funkcjonuje). Ostatnio jednak zacząłem zastanawiać się na jakiej teraz
znajduje się ulicy, no bo przecież nie na Czechosłowackiej... Postanowiłem
nadrobić trochę drogi i zaspokoić moją ciekawość. I tu zaskoczenie bowiem
szpital na Czechosłowackiej znajduje się na Czechosłowackiej...
Czy to nie jest jakiś absurd? Czy to nie tak jakby znajdował się na
Radzieckiej, Dzierżyńskiego, Waryńskiego czy Stalina ??
14 lat i żadnej refleksji?