Dodaj do ulubionych

Czechosłowacka ??

15.05.06, 09:04
Mijam niemal codziennie wielki i imponujący gmach szpitala na
Czechosłowackiej. (piszę tak o nim bo w mojej świadomości pod taką nazwą
funkcjonuje). Ostatnio jednak zacząłem zastanawiać się na jakiej teraz
znajduje się ulicy, no bo przecież nie na Czechosłowackiej... Postanowiłem
nadrobić trochę drogi i zaspokoić moją ciekawość. I tu zaskoczenie bowiem
szpital na Czechosłowackiej znajduje się na Czechosłowackiej...
Czy to nie jest jakiś absurd? Czy to nie tak jakby znajdował się na
Radzieckiej, Dzierżyńskiego, Waryńskiego czy Stalina ??
14 lat i żadnej refleksji?
Obserwuj wątek
    • cassani a 15.05.06, 09:07
      Piłsudski to jeszcze żyje?
      Ponadto podpowiem że Czechosłowacja nie była pomysłem komunistów tylko powstała
      w 1918 roku.
      • excentrix Re: a 15.05.06, 09:11
        ja myślałem że to może nie od krainy tylko od nazwiska jakiejś pani, której
        istnienia przez przypadek lub niewiedzę nie zarajestrowałem
        • cassani no nie mów! 15.05.06, 09:12
          a jakby była Stanów Zjednoczonych to też najpierw byś pomyślał że to od
          nazwiska? nigdy bym słowa Czechosłowacja nie skojarzył z osobą.
          • Gość: Wyborca Tuska Re: no nie mów! IP: *.toya.net.pl 15.05.06, 09:18
            A Ty w ogóle kojarzysz?
            • cassani ja? 15.05.06, 09:21
              nie.
              • Gość: Wyborca Tuska Ty? IP: *.toya.net.pl 15.05.06, 09:24
                nie?
                • cassani tak. 15.05.06, 09:28

    • yavorius Re: Czechosłowacka ?? 15.05.06, 09:09
      Mickiewicza też już nie ma...
    • yavorius Link dla Excentrixa 15.05.06, 09:10
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=443&w=33735632&v=2&s=0
      • excentrix Re: Link dla Excentrixa 15.05.06, 09:13
        :)
        • iluminacja256 Re: Link dla Excentrixa 15.05.06, 09:26
          Mnie tam ulica nie przeaszkadza. Bardziej przeszkadza mi to, ze zeby zrobić tam
          jedne badania musiałam je trzy razy powtarzać, bo raz nei wyszły, a za drugim
          zgubili połowę opisu;/ Poza tym widzę te landarę z okna:P

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka