Gość: Hiszpan
IP: *.toya.net.pl
30.05.06, 21:55
Jest niepowtarzalna okazja żeby zwiększyć częstotliwość linii peryferyjnych
(np. 88, 91, 92) lub utworzyć nowe w centrum gdzie nie mają szns wjechać
pełnowymiarowe autobusy. Czy starczy magistratowi odwagi? Wątpię.