leslaw_m 04.06.06, 20:18 17 lat temu były wybory. pamiętacie nastrój tamtych dni? i tego co działo się jeszcze długo po tej dacie w Polsce i innych krajach pod sowiecką okupacją? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
radioaktywny Re: 4 czerwca 04.06.06, 20:22 Ja doskonale pamietam i boli mnie to jak dla podlych, osobistych interesow, gdupa maluczkich probuje zniszczyc ten narodowy zryw. Odpowiedz Link Zgłoś
delahalle Re: 4 czerwca 04.06.06, 20:58 Pamiętam, że burza była i bardzo się bałem ;) Odpowiedz Link Zgłoś
wrozka_cecylia Re: 4 czerwca 04.06.06, 20:59 a ja to wszystko przewidziałam... tylko nikt nie słuchał! Odpowiedz Link Zgłoś