04.06.06, 20:18
17 lat temu były wybory.
pamiętacie nastrój tamtych dni?
i tego co działo się jeszcze długo po tej dacie w Polsce i innych krajach pod
sowiecką okupacją?
Obserwuj wątek
    • radioaktywny Re: 4 czerwca 04.06.06, 20:22
      Ja doskonale pamietam i boli mnie to jak dla podlych, osobistych interesow,
      gdupa maluczkich probuje zniszczyc ten narodowy zryw.
      • delahalle Re: 4 czerwca 04.06.06, 20:58
        Pamiętam, że burza była i bardzo się bałem ;)
        • wrozka_cecylia Re: 4 czerwca 04.06.06, 20:59
          a ja to wszystko przewidziałam...
          tylko nikt nie słuchał!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka