Gość: jkjkj
IP: *.lodz.dialog.net.pl
05.06.06, 19:38
W ostatni weekend ukazał się w Dzienniku Łódzkim, najbardziej poczytnej
gazecie w naszym mieście i regionie specjalny dodatek WAKACJE. Na kilkunastu
stronach nie było ANI jednej reklamy naszego lotniska, poza dwoma malymi
wzmiankami o charterach w niewielkiech rozmiarów reklamach biur podróży.
Lotnisko samo nie zareklamowało się WOGÓLE. Natomiast na ostatniej stronie
zobaczyć można było.... OGROMNĄ, DUMNIE PREZENTUJACĄ SIĘ REKLAMĘ PROGRAMU
LATAM Z KATOWIC wraz z wyrysowaną całą letnią i wiosenną siatką połączeń z
Pyrzowić oraz zaznaczonymi zniżkami! Bomba, po prostu super, niech Łodzianie
latają z Katowic, to może władze w Łodzi wreszcie znów będą miały święty
spokój...