Dodaj do ulubionych

Plusy i minusy Łodzi

IP: *.eranet.pl 14.07.06, 09:46
Bracia i siostry Łodzianie oraz wszyscy inni, którzy mogą coś w tej sprawie
powiedzieć ciekawego. Czy możecie się wypowiedzieć na temat plusów i minusów
miasta Łodzi ? Potrzebuję takiego wsadu do analizy socjologicznej ... plis :-)
Obserwuj wątek
    • Gość: Ewka Re: Plusy i minusy Łodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.06, 12:09
      A co tu pisać, w Łodzi są tylko pusy. Minusów trzeba poszukać w innych miastach.
    • hubar Re: Plusy i minusy Łodzi 14.07.06, 15:44
      Ja tam widzę same plusy architektoniczne i same minusy we władzach Miasta.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka