Gość: Dociekliwy
IP: *.eranet.pl
14.07.06, 09:46
Bracia i siostry Łodzianie oraz wszyscy inni, którzy mogą coś w tej sprawie
powiedzieć ciekawego. Czy możecie się wypowiedzieć na temat plusów i minusów
miasta Łodzi ? Potrzebuję takiego wsadu do analizy socjologicznej ... plis :-)