Dodaj do ulubionych

Echa sportowego weekendu

IP: *.toya.net.pl 31.07.06, 19:38
Przeglad Sportowy wybrał Wyparle najlepszym bramkarzem w calej lidze w tej
kolejce a Wy tylko w łodzkiem wybieracie Fabiniaka... oj Wyborcza zacznijcie
byc obiektywni
Obserwuj wątek
    • Gość: michu Re: Echa sportowego weekendu IP: 212.191.162.* 31.07.06, 20:05
      Wyparło obronił chyba 1 strzał a Fabiniak kilkanaście
      zresztą w Lidze+ to Fabiniak był w 11 kolejki
      • Gość: max Re: Echa sportowego weekendu IP: *.toya.net.pl 31.07.06, 20:20
        W magazynie Orange był Wyparło i co z tego? :)
        Tak samo w Lidze+ był Kolendowicz który rozegrał bardzo dobry mecz a łódzkie gazety go niedoceniły. Generalnie GW oceniała piłkarzy tak jakby to Widzew wygrał 4:0 a nie ŁKS.
        • Gość: Bleeeeeeeeeeeee Re: Echa sportowego weekendu IP: *.48.115.131.ltv.pl 31.07.06, 22:37
          No proszę Cię..... porównanie Pogoni złożonej z miernych Brazylijczyków (oprócz
          Ediego) któa zrobiła moze jedną akcję (Wyparło się nudził) do meczu z Groclinem
          to kula w płot... wygraliście 4:0 ok - ale graliscie z mierniakiem, my ze
          średniakiem więc na dobrą sprawę decyduje kto na tle jakiego zespołu się
          pokazał... przestańcie się czepiać wszystkiego i wmawiać koneksje bo to nudne i
          z czasem robi się upierdliwe... dla mnie to mozecie mieć całą jedenastkę kolejki
          i tyle.
          • Gość: 1908 Re: Echa sportowego weekendu IP: *.chello.pl 02.08.06, 00:04
            wygrajcie choc 1:0 (nie 4:0) z ta pogonia, to pogadamy ok?
            • Gość: karolew Re: Echa sportowego weekendu IP: *.range86-141.btcentralplus.com 02.08.06, 00:06
              pogadamy jak wygracie derby częściej niż raz na 10 lat... :)
              • Gość: 1908 Re: Echa sportowego weekendu IP: *.chello.pl 02.08.06, 00:26
                ta uwaga ma sie tak do tematu jak twoj nick do twojego pochodzenia
                • Gość: karolew Re: Echa sportowego weekendu IP: *.range86-141.btcentralplus.com 02.08.06, 00:33
                  tematem była zawiść niektórych kibiców ŁKS-u o palmę pierszeństwa, więc
                  chciałem tylko przypomnieć, kto piłkarsko w Łodzi wygrywa póki co.
                  mój nick, moje pochodzenie :)
                  • Gość: 1908 pie..sz, masz problem z czytaniem ze zrozumieni IP: *.chello.pl 02.08.06, 18:39
                    tematem jest porownanie zwyciestwa ŁKSu i widzewa. ze niby latwiej wygrac 2:1 z
                    wozem drzymaly niz 4:0 ze sledziami, bo to frajerzy, amatorzy, itd. zobaczymy
                    jak wam zleja tylki, co napiszecie. chodzi tu tylko o to.
                    • Gość: LDZ Re: pie..sz, masz problem z czytaniem ze zrozumie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.06, 23:56
                      porównanie to będziesz miał 11.08... na naszą korzyść...jak zawsze zresztą...:))

    • Gość: ssss Canal+ tez go wybrał , mośku IP: *.toya.net.pl 31.07.06, 20:22
      wracaj do modłów.
    • Gość: co???!!! Re: Echa sportowego weekendu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.06, 20:26
      A co takiego Wyparło wybronił w meczu z Pogonią? Przecież ci Brazylijczycy, co
      w piłkę grać nie potrafią, byli może ze dwa razy pod bramką Bodzia W. Jeden raz
      zastopował szarżującego Brazylijczyka. Poza tym nic więcej. POgoń nie oddała
      strzału w światło bramki!!!!!
    • Gość: złośliwy Benhacker wszedł na Widzewie do toalety TOI TOI IP: *.toya.net.pl 31.07.06, 20:29
      I do dziś nie może słowa wykrztusić. A miał ogłosić skład kadry.
      P.S. I liga buehahaha. Łodzianie zacznijmy walczyć ponad podziałami o lepsze
      (kible i nie tylko ale od czegoś trzeba zacząć) stadiony w mieście
      tu jesteśmi daleko za wiochą piątoligową
    • Gość: czytelnik Widzewowi gratulujemy wyborczej... IP: *.158.rev.vline.pl 31.07.06, 20:31
      Widzewowi gratulujemy wyborczej...
      • Gość: Bleeeeeeeeee Re: Widzewowi gratulujemy wyborczej... IP: *.48.115.131.ltv.pl 31.07.06, 22:38
        Tobie gratuluję kompleksów.... dla mnie mogą wstawic cały łks do najlepiej 18
        kolejki zeby kogoś nie zostawić....
      • vg2 Re: ŁKSowi gratulujemy TEL-AVIV News 31.07.06, 23:17
        :)
      • Gość: 1908 wiesdzewowi gratulujemy TOITOI uehehe IP: *.chello.pl 01.08.06, 23:46
        "(...)W Łodzi najpierw wszedłem do czegoś, co wskazano mi jako toaletę, a
        okazało się obrzydliwym kiblem z wyrwanym sedesem, w dodatku całość - budka toi
        toi - tak się chybotała, że przebywanie wewnątrz poważnie groziło zsunięciem
        się w cuchnącą czeluść. Po meczu z samochodu redakcyjnego kolegi zwisało
        oderwane lusterko.(...)

        redakcyjny kolega zapomnial, ze zaparkowal bryke pod zlodziejskim klubem. no,
        coz teraz bedzie pamietal. i dobrze, ze poczatek sezonu, to sie piramida
        balasow jeszcze nie zdarzyla uzbierac hehe
        • Gość: palacz Re: wiesdzewowi gratulujemy TOITOI uehehe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.06, 01:08
          Gdzie na waszym bazarze jest stoisko z tanimi fajkami?
    • Gość: ŁaskoL Kibice siatkówki to ekstraklasa światowa IP: *.toya.net.pl 31.07.06, 22:52
      A wiecie dlaczego?? Bo was, kiboli ze stadionów tam nie ma ;-))
      • Gość: RTS Re: Kibice siatkówki to ekstraklasa światowa IP: *.toya.net.pl 01.08.06, 00:43
        e no co ty?
        byłem na obu meczach. Obiłem paru gó..arzy co wyglądali na rodowitych a potem
        poszedłem do domu.
      • Gość: Bronek Re: Kibice siatkówki to ekstraklasa światowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.06, 15:28
        Chciałbym te 9 tys wspaniale bawiących się kiboli siatkówki zobaczyć 20
        listopada na meczu ligowym w siatę (np. Skra - Czarni radom) na otwartym
        powietrzu przy padającym śniegu. A takie widowisko z udziałem 10 tys. np.
        Widzew - Lech, w dodatku bez awantur, możesz sobie obejrzeć na stadionie. Nie
        porównuj dyscyplin, rangi meczów i kibiców, bo to nie ma sensu.
        • Gość: termometr Re: Kibice siatkówki to ekstraklasa światowa IP: *.zdnet.com.pl 01.08.06, 15:49
          W Listopadzie na stadionie może być co najwyżej -10 a w hali trzeba było wytrzymać +35. Ale powinniście mieć dachy na stadionach nad głową jesli dobrze kumam.
          • Gość: Bronek Re: Kibice siatkówki to ekstraklasa światowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.06, 17:11
            Wolisz -10? :)) Jesteś wyjątkiem. Dachy to są w Europie Cywilizowanej, u nas
            jeszcze trzeba poczekać na takie wygody :)).
        • Gość: ŁaskoL Marzenia Bronka. IP: *.toya.net.pl 01.08.06, 22:53
          >A takie widowisko z udziałem 10 tys. np.Widzew - Lech, w dodatku bez awantur,
          możesz sobie obejrzeć na stadionie.
          P.S.
          Obudź się chłopie, nie śpij
          • Gość: Bronek Re: Marzenia Bronka. IP: *.toya.net.pl 02.08.06, 00:27
            Gdzie byłeś, jak Widzew spadał z ligi, a w marcu na Lechu z Widzewem było 15
            tys.?

            • Gość: ŁKSman Re: Marzenia Bronka. IP: *.zdnet.com.pl 02.08.06, 14:57
              > Gdzie byłeś, jak Widzew spadał z ligi
              W knajpie upiłem się ze szczęścia. Buehahahaha
              • Gość: Bronek Re: Marzenia Bronka. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.06, 15:25
                Żenada. Jak nie masz nic do powiedzenia w temacie dyskusji to się nie
                wypowiadaj. A najlepiej idź się zapić na śmierć. Będzie jednego debila mniej.
                • Gość: ŁKSman Ot cały Bronek i jego kulturalne widzewskie posty IP: *.zdnet.com.pl 03.08.06, 15:13
                  Buehahaha
    • Gość: Czytelnik uważny Panie "Derdzik" a wydarzenia niedz. to nie weekend IP: *.toya.net.pl 31.07.06, 23:14
      Raz do roku ( a czasami rzadziej) gości w Łodzi liga światowa ( czyli ta na
      najwyższym poziomie) i gdzie są te "echa". Ci z Expresu i Dziennika musieli
      przejść tylko przez ulicę, u pana to zdecydowanie dalej AŻ kilka przecznic.
      • Gość: siatkarzyna Re: Panie "Derdzik" a wydarzenia niedz. to nie we IP: *.toya.net.pl 01.08.06, 07:57
        Kogo interesują te mierne beztalencia?
        • Gość: 1908 Re: Panie "Derdzik" a wydarzenia niedz. to nie we IP: *.chello.pl 01.08.06, 23:52
          kogos moga nie interesowac ale fakt, ze tytul z dupy wziety w kontekscie ligi
          swiatowej. ale redakcja sportowa gw to jest dno dna. regularnie to udowadniaja
    • Gość: meg Re: Echa sportowego weekendu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.08.06, 09:14
      ciekawe dlaczego gazeta pisze tylko o pilce ???
      zaden z redaktorow nie wiedzial ze w lodzi odbywaja sie MISTRZOSTWA EUROPY W
      CZWORBOJU NOWOCZESNYM ???
      a szkoda !!! POLAK - MICHAL KACER ZOSTAL MISTRZEM EUROPY - INDYWIDUALNIE,
      POLSKA SZTAFETA - ZDOBYLA ZLOTO ! !!!!!
      wielka szkoda ze redakcja interesuje sie tylko pilka nozna!!!!!!
      • Gość: Echosonda Re: Echa sportowego weekendu IP: *.zdnet.com.pl 01.08.06, 15:51
        Bo to są echa które docierają na działkę pana redaktora, reszta wydarzeń bez ech i to jest ich pech
    • Gość: ŁKS fan Zobaczymy co będzie po 5-6 kolejkach! IP: *.lze.lodz.pl 01.08.06, 10:01
      Czy te widzewskie "młode wilki" tak samo będą grały. Zimny prysznic może być
      już w najbliższą sobotę! To samo się tyczy ŁKS, choć uważam, ze ma bardziej
      doswiadczony skład. Ambicja to dużo ale nie wszystko.
      Pozdro dla NORMALNYCH KIBICÓW
      • Gość: ŁÓDECZKA Re: Zobaczymy co będzie po 5-6 kolejkach! IP: *.toya.net.pl 01.08.06, 17:18
        Ptaszki wygrały z Copacabaną i już całe w skowronkach.
        Derby wiele wyjaśnią.

        Nasza ofensywa zje ten nieruchliwy duet Hajto-Leszczyński.
    • Gość: karolew Re: Echa sportowego weekendu IP: *.range86-141.btcentralplus.com 01.08.06, 22:15
      kibice dziadowskiego ŁKS-u dostaną 450 biletów na derby... :)
      to ilu was znowu przyjdzie tym razem? siedemnastu, którzy wyłamią się głupawego
      bojkotu?
      • Gość: MezpiM Re: Echa sportowego weekendu IP: *.toya.net.pl 01.08.06, 22:48
        Z czego sie cieszysz za poł roku ŁKS będzie remontował łuk i klatkę dla
        przyjezdnych i Widzew dostanie 0 ( słownie zero ) biletów i taki będzie koniec
        Wielkich Derby Łodzi.
        • Gość: karolew Re: Echa sportowego weekendu IP: *.range86-141.btcentralplus.com 01.08.06, 22:54
          cieszę się z tego, że większość kibiców ŁKS-u znowu poprze debilny bojkot i
          znowu się okaże kto ma w Łodzi kibiców na dobre i złe... :)
        • Gość: 1910* Re: Widzew rządzi w Łodzi! IP: *.toya.net.pl 01.08.06, 22:54
          to typowe dla synów Izraela...
          rozwalą taka fajna imprezę. Szkoda. RTS Widzew Łódź nigdy nie będzie wam czynił
          podobnie i zawsze na te kilkaset biletów możecie liczyć
          • Gość: 2004* Re: Widzew rządzi w Łodzi! IP: *.toya.net.pl 01.08.06, 23:31
            Rts Widzew to juz nie istnieje panie kolego.Przeszdł do historii wraz z długami
            Grajewskiego i Bońka a także wszystkimi sportowymi osiągnięciami.
            • Gość: 2004* Re: Widzew rządzi w Łodzi! IP: *.toya.net.pl 01.08.06, 23:33
              nie Bońka tylko Pawelca mały błąd;-)
            • Gość: karolew Re: Widzew rządzi w Łodzi! IP: *.range86-141.btcentralplus.com 02.08.06, 00:00
              "Rts Widzew to juz nie istnieje panie kolego.Przeszdł do historii wraz z długami
              Grajewskiego i Bońka a także wszystkimi sportowymi osiągnięciami"

              tak jak do historii przeszła sekcja seniorska piłki nożnej w ŁKS... :)
              tylko długi zamiast do spółki, przeszły do historii stowarzyszenia... he he :)


              • Gość: 2004* Re: Widzew rządzi w Łodzi! IP: *.toya.net.pl 02.08.06, 00:13
                Tyle tylko że stowarzyszenie ŁKS dalej istnieje a od panów A. G. i A. P. nic juz
                nie da rady odzyskać.
                • Gość: karolew Re: Widzew rządzi w Łodzi! IP: *.range86-141.btcentralplus.com 02.08.06, 00:27
                  "Tyle tylko że stowarzyszenie ŁKS dalej istnieje a od panów A. G. i A. P. nic
                  juz nie da rady odzyskać."

                  spółka w/w panów też istnieje, a czy długi da radę odzyskać od stowarzyszenia
                  ŁKS to czas pokaże...
                  a może znowu Rada Miejska coś oddłuży...?

          • Gość: 1908 jehowy chlopczyku IP: *.chello.pl 01.08.06, 23:57
            a co to jest:
            a. syn izraela
            b. rts costam cos tam?
            c. nie uzywaj slow, ktorych nie znasz znaczenia
            • Gość: 1910* Re: Widzew rządzi w Łodzi! IP: *.toya.net.pl 02.08.06, 08:29
              www.google.pl
              tam znajdziesz odpowiedż na swoje pytania
              i czasami poza torą poczytaj jeszcze historię swego narodu :-)
      • Gość: 2004* Re: Echa sportowego weekendu IP: *.toya.net.pl 01.08.06, 23:39
        Zobaczymy kto sie będzie śmiał na wiosne jak dostaniecie 500 biletów na derby.My
        wam zawsze szlismy na rękę a wy jak zwykle lecicie w kulki. I kto tu niszczy
        najlepsze derby w Polsce.Głupawi działacze twojego jeszcze wiekszego i
        głupawszego Widzewka.No ale cóż to jest chyba ta różnica skali.
        • Gość: karolew Re: Echa sportowego weekendu IP: *.range86-141.btcentralplus.com 01.08.06, 23:53
          zróbcie bojkot, na pewno pomoże :)
    • Gość: 1908 derdzik pejsie IP: *.chello.pl 01.08.06, 23:48
      to ŁKS jest liderem i to ŁKS wygral 4:0
      • Gość: 1908 Re: derdzik pejsie IP: *.chello.pl 02.08.06, 00:10
        nie wiem kto to ten sokalski, fartem cos strzelil i pewnie gosc do konca rundy
        nie bedzie mial takich statystyk jak kmiecik w 1 meczu z pogonia: 1 gol, 1
        asysta plus kolejna bramka nie uznana (ze niby spalony) i kmiecika gazeta
        ocenia na 3(!) a sokalski w ataku kolejki. rotfl. to taki najbardziej wymowny
        przyklad rzetelnosci gazety, wymowniejszy niz wyparlo
        • Gość: do 1908 Re: derdzik pejsie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.06, 01:12
          Chłopie, ale ty jesteś żenujący...ile ty masz w ogóle lat? Ponarzekałeś, ulżyło?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka