Gość: sniff IP: *.toya.net.pl 31.07.06, 19:38 Przeglad Sportowy wybrał Wyparle najlepszym bramkarzem w calej lidze w tej kolejce a Wy tylko w łodzkiem wybieracie Fabiniaka... oj Wyborcza zacznijcie byc obiektywni Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: michu Re: Echa sportowego weekendu IP: 212.191.162.* 31.07.06, 20:05 Wyparło obronił chyba 1 strzał a Fabiniak kilkanaście zresztą w Lidze+ to Fabiniak był w 11 kolejki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: max Re: Echa sportowego weekendu IP: *.toya.net.pl 31.07.06, 20:20 W magazynie Orange był Wyparło i co z tego? :) Tak samo w Lidze+ był Kolendowicz który rozegrał bardzo dobry mecz a łódzkie gazety go niedoceniły. Generalnie GW oceniała piłkarzy tak jakby to Widzew wygrał 4:0 a nie ŁKS. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bleeeeeeeeeeeee Re: Echa sportowego weekendu IP: *.48.115.131.ltv.pl 31.07.06, 22:37 No proszę Cię..... porównanie Pogoni złożonej z miernych Brazylijczyków (oprócz Ediego) któa zrobiła moze jedną akcję (Wyparło się nudził) do meczu z Groclinem to kula w płot... wygraliście 4:0 ok - ale graliscie z mierniakiem, my ze średniakiem więc na dobrą sprawę decyduje kto na tle jakiego zespołu się pokazał... przestańcie się czepiać wszystkiego i wmawiać koneksje bo to nudne i z czasem robi się upierdliwe... dla mnie to mozecie mieć całą jedenastkę kolejki i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1908 Re: Echa sportowego weekendu IP: *.chello.pl 02.08.06, 00:04 wygrajcie choc 1:0 (nie 4:0) z ta pogonia, to pogadamy ok? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karolew Re: Echa sportowego weekendu IP: *.range86-141.btcentralplus.com 02.08.06, 00:06 pogadamy jak wygracie derby częściej niż raz na 10 lat... :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1908 Re: Echa sportowego weekendu IP: *.chello.pl 02.08.06, 00:26 ta uwaga ma sie tak do tematu jak twoj nick do twojego pochodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karolew Re: Echa sportowego weekendu IP: *.range86-141.btcentralplus.com 02.08.06, 00:33 tematem była zawiść niektórych kibiców ŁKS-u o palmę pierszeństwa, więc chciałem tylko przypomnieć, kto piłkarsko w Łodzi wygrywa póki co. mój nick, moje pochodzenie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1908 pie..sz, masz problem z czytaniem ze zrozumieni IP: *.chello.pl 02.08.06, 18:39 tematem jest porownanie zwyciestwa ŁKSu i widzewa. ze niby latwiej wygrac 2:1 z wozem drzymaly niz 4:0 ze sledziami, bo to frajerzy, amatorzy, itd. zobaczymy jak wam zleja tylki, co napiszecie. chodzi tu tylko o to. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LDZ Re: pie..sz, masz problem z czytaniem ze zrozumie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.06, 23:56 porównanie to będziesz miał 11.08... na naszą korzyść...jak zawsze zresztą...:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ssss Canal+ tez go wybrał , mośku IP: *.toya.net.pl 31.07.06, 20:22 wracaj do modłów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: co???!!! Re: Echa sportowego weekendu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.06, 20:26 A co takiego Wyparło wybronił w meczu z Pogonią? Przecież ci Brazylijczycy, co w piłkę grać nie potrafią, byli może ze dwa razy pod bramką Bodzia W. Jeden raz zastopował szarżującego Brazylijczyka. Poza tym nic więcej. POgoń nie oddała strzału w światło bramki!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: złośliwy Benhacker wszedł na Widzewie do toalety TOI TOI IP: *.toya.net.pl 31.07.06, 20:29 I do dziś nie może słowa wykrztusić. A miał ogłosić skład kadry. P.S. I liga buehahaha. Łodzianie zacznijmy walczyć ponad podziałami o lepsze (kible i nie tylko ale od czegoś trzeba zacząć) stadiony w mieście tu jesteśmi daleko za wiochą piątoligową Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czytelnik Widzewowi gratulujemy wyborczej... IP: *.158.rev.vline.pl 31.07.06, 20:31 Widzewowi gratulujemy wyborczej... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bleeeeeeeeee Re: Widzewowi gratulujemy wyborczej... IP: *.48.115.131.ltv.pl 31.07.06, 22:38 Tobie gratuluję kompleksów.... dla mnie mogą wstawic cały łks do najlepiej 18 kolejki zeby kogoś nie zostawić.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1908 wiesdzewowi gratulujemy TOITOI uehehe IP: *.chello.pl 01.08.06, 23:46 "(...)W Łodzi najpierw wszedłem do czegoś, co wskazano mi jako toaletę, a okazało się obrzydliwym kiblem z wyrwanym sedesem, w dodatku całość - budka toi toi - tak się chybotała, że przebywanie wewnątrz poważnie groziło zsunięciem się w cuchnącą czeluść. Po meczu z samochodu redakcyjnego kolegi zwisało oderwane lusterko.(...) redakcyjny kolega zapomnial, ze zaparkowal bryke pod zlodziejskim klubem. no, coz teraz bedzie pamietal. i dobrze, ze poczatek sezonu, to sie piramida balasow jeszcze nie zdarzyla uzbierac hehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: palacz Re: wiesdzewowi gratulujemy TOITOI uehehe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.06, 01:08 Gdzie na waszym bazarze jest stoisko z tanimi fajkami? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ŁaskoL Kibice siatkówki to ekstraklasa światowa IP: *.toya.net.pl 31.07.06, 22:52 A wiecie dlaczego?? Bo was, kiboli ze stadionów tam nie ma ;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RTS Re: Kibice siatkówki to ekstraklasa światowa IP: *.toya.net.pl 01.08.06, 00:43 e no co ty? byłem na obu meczach. Obiłem paru gó..arzy co wyglądali na rodowitych a potem poszedłem do domu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bronek Re: Kibice siatkówki to ekstraklasa światowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.06, 15:28 Chciałbym te 9 tys wspaniale bawiących się kiboli siatkówki zobaczyć 20 listopada na meczu ligowym w siatę (np. Skra - Czarni radom) na otwartym powietrzu przy padającym śniegu. A takie widowisko z udziałem 10 tys. np. Widzew - Lech, w dodatku bez awantur, możesz sobie obejrzeć na stadionie. Nie porównuj dyscyplin, rangi meczów i kibiców, bo to nie ma sensu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: termometr Re: Kibice siatkówki to ekstraklasa światowa IP: *.zdnet.com.pl 01.08.06, 15:49 W Listopadzie na stadionie może być co najwyżej -10 a w hali trzeba było wytrzymać +35. Ale powinniście mieć dachy na stadionach nad głową jesli dobrze kumam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bronek Re: Kibice siatkówki to ekstraklasa światowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.06, 17:11 Wolisz -10? :)) Jesteś wyjątkiem. Dachy to są w Europie Cywilizowanej, u nas jeszcze trzeba poczekać na takie wygody :)). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ŁaskoL Marzenia Bronka. IP: *.toya.net.pl 01.08.06, 22:53 >A takie widowisko z udziałem 10 tys. np.Widzew - Lech, w dodatku bez awantur, możesz sobie obejrzeć na stadionie. P.S. Obudź się chłopie, nie śpij Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bronek Re: Marzenia Bronka. IP: *.toya.net.pl 02.08.06, 00:27 Gdzie byłeś, jak Widzew spadał z ligi, a w marcu na Lechu z Widzewem było 15 tys.? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ŁKSman Re: Marzenia Bronka. IP: *.zdnet.com.pl 02.08.06, 14:57 > Gdzie byłeś, jak Widzew spadał z ligi W knajpie upiłem się ze szczęścia. Buehahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bronek Re: Marzenia Bronka. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.06, 15:25 Żenada. Jak nie masz nic do powiedzenia w temacie dyskusji to się nie wypowiadaj. A najlepiej idź się zapić na śmierć. Będzie jednego debila mniej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ŁKSman Ot cały Bronek i jego kulturalne widzewskie posty IP: *.zdnet.com.pl 03.08.06, 15:13 Buehahaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czytelnik uważny Panie "Derdzik" a wydarzenia niedz. to nie weekend IP: *.toya.net.pl 31.07.06, 23:14 Raz do roku ( a czasami rzadziej) gości w Łodzi liga światowa ( czyli ta na najwyższym poziomie) i gdzie są te "echa". Ci z Expresu i Dziennika musieli przejść tylko przez ulicę, u pana to zdecydowanie dalej AŻ kilka przecznic. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: siatkarzyna Re: Panie "Derdzik" a wydarzenia niedz. to nie we IP: *.toya.net.pl 01.08.06, 07:57 Kogo interesują te mierne beztalencia? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1908 Re: Panie "Derdzik" a wydarzenia niedz. to nie we IP: *.chello.pl 01.08.06, 23:52 kogos moga nie interesowac ale fakt, ze tytul z dupy wziety w kontekscie ligi swiatowej. ale redakcja sportowa gw to jest dno dna. regularnie to udowadniaja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meg Re: Echa sportowego weekendu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.08.06, 09:14 ciekawe dlaczego gazeta pisze tylko o pilce ??? zaden z redaktorow nie wiedzial ze w lodzi odbywaja sie MISTRZOSTWA EUROPY W CZWORBOJU NOWOCZESNYM ??? a szkoda !!! POLAK - MICHAL KACER ZOSTAL MISTRZEM EUROPY - INDYWIDUALNIE, POLSKA SZTAFETA - ZDOBYLA ZLOTO ! !!!!! wielka szkoda ze redakcja interesuje sie tylko pilka nozna!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Echosonda Re: Echa sportowego weekendu IP: *.zdnet.com.pl 01.08.06, 15:51 Bo to są echa które docierają na działkę pana redaktora, reszta wydarzeń bez ech i to jest ich pech Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ŁKS fan Zobaczymy co będzie po 5-6 kolejkach! IP: *.lze.lodz.pl 01.08.06, 10:01 Czy te widzewskie "młode wilki" tak samo będą grały. Zimny prysznic może być już w najbliższą sobotę! To samo się tyczy ŁKS, choć uważam, ze ma bardziej doswiadczony skład. Ambicja to dużo ale nie wszystko. Pozdro dla NORMALNYCH KIBICÓW Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ŁÓDECZKA Re: Zobaczymy co będzie po 5-6 kolejkach! IP: *.toya.net.pl 01.08.06, 17:18 Ptaszki wygrały z Copacabaną i już całe w skowronkach. Derby wiele wyjaśnią. Nasza ofensywa zje ten nieruchliwy duet Hajto-Leszczyński. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karolew Re: Echa sportowego weekendu IP: *.range86-141.btcentralplus.com 01.08.06, 22:15 kibice dziadowskiego ŁKS-u dostaną 450 biletów na derby... :) to ilu was znowu przyjdzie tym razem? siedemnastu, którzy wyłamią się głupawego bojkotu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MezpiM Re: Echa sportowego weekendu IP: *.toya.net.pl 01.08.06, 22:48 Z czego sie cieszysz za poł roku ŁKS będzie remontował łuk i klatkę dla przyjezdnych i Widzew dostanie 0 ( słownie zero ) biletów i taki będzie koniec Wielkich Derby Łodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karolew Re: Echa sportowego weekendu IP: *.range86-141.btcentralplus.com 01.08.06, 22:54 cieszę się z tego, że większość kibiców ŁKS-u znowu poprze debilny bojkot i znowu się okaże kto ma w Łodzi kibiców na dobre i złe... :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1910* Re: Widzew rządzi w Łodzi! IP: *.toya.net.pl 01.08.06, 22:54 to typowe dla synów Izraela... rozwalą taka fajna imprezę. Szkoda. RTS Widzew Łódź nigdy nie będzie wam czynił podobnie i zawsze na te kilkaset biletów możecie liczyć Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 2004* Re: Widzew rządzi w Łodzi! IP: *.toya.net.pl 01.08.06, 23:31 Rts Widzew to juz nie istnieje panie kolego.Przeszdł do historii wraz z długami Grajewskiego i Bońka a także wszystkimi sportowymi osiągnięciami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 2004* Re: Widzew rządzi w Łodzi! IP: *.toya.net.pl 01.08.06, 23:33 nie Bońka tylko Pawelca mały błąd;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karolew Re: Widzew rządzi w Łodzi! IP: *.range86-141.btcentralplus.com 02.08.06, 00:00 "Rts Widzew to juz nie istnieje panie kolego.Przeszdł do historii wraz z długami Grajewskiego i Bońka a także wszystkimi sportowymi osiągnięciami" tak jak do historii przeszła sekcja seniorska piłki nożnej w ŁKS... :) tylko długi zamiast do spółki, przeszły do historii stowarzyszenia... he he :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 2004* Re: Widzew rządzi w Łodzi! IP: *.toya.net.pl 02.08.06, 00:13 Tyle tylko że stowarzyszenie ŁKS dalej istnieje a od panów A. G. i A. P. nic juz nie da rady odzyskać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karolew Re: Widzew rządzi w Łodzi! IP: *.range86-141.btcentralplus.com 02.08.06, 00:27 "Tyle tylko że stowarzyszenie ŁKS dalej istnieje a od panów A. G. i A. P. nic juz nie da rady odzyskać." spółka w/w panów też istnieje, a czy długi da radę odzyskać od stowarzyszenia ŁKS to czas pokaże... a może znowu Rada Miejska coś oddłuży...? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1908 jehowy chlopczyku IP: *.chello.pl 01.08.06, 23:57 a co to jest: a. syn izraela b. rts costam cos tam? c. nie uzywaj slow, ktorych nie znasz znaczenia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1910* Re: Widzew rządzi w Łodzi! IP: *.toya.net.pl 02.08.06, 08:29 www.google.pl tam znajdziesz odpowiedż na swoje pytania i czasami poza torą poczytaj jeszcze historię swego narodu :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 2004* Re: Echa sportowego weekendu IP: *.toya.net.pl 01.08.06, 23:39 Zobaczymy kto sie będzie śmiał na wiosne jak dostaniecie 500 biletów na derby.My wam zawsze szlismy na rękę a wy jak zwykle lecicie w kulki. I kto tu niszczy najlepsze derby w Polsce.Głupawi działacze twojego jeszcze wiekszego i głupawszego Widzewka.No ale cóż to jest chyba ta różnica skali. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karolew Re: Echa sportowego weekendu IP: *.range86-141.btcentralplus.com 01.08.06, 23:53 zróbcie bojkot, na pewno pomoże :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1908 derdzik pejsie IP: *.chello.pl 01.08.06, 23:48 to ŁKS jest liderem i to ŁKS wygral 4:0 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1908 Re: derdzik pejsie IP: *.chello.pl 02.08.06, 00:10 nie wiem kto to ten sokalski, fartem cos strzelil i pewnie gosc do konca rundy nie bedzie mial takich statystyk jak kmiecik w 1 meczu z pogonia: 1 gol, 1 asysta plus kolejna bramka nie uznana (ze niby spalony) i kmiecika gazeta ocenia na 3(!) a sokalski w ataku kolejki. rotfl. to taki najbardziej wymowny przyklad rzetelnosci gazety, wymowniejszy niz wyparlo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do 1908 Re: derdzik pejsie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.06, 01:12 Chłopie, ale ty jesteś żenujący...ile ty masz w ogóle lat? Ponarzekałeś, ulżyło? Odpowiedz Link Zgłoś